Løperprofil
Tina Bakkehøi
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
28 løp
Sprintrankingen
11 løp
B-rankingen
40 løp
C-rankingen
20 løp
N-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
nr. 1176 av 2066
Nr. 1176 av 2066 blant kvinner i Norge · nr. 73 av 90 i klassen D15–16 · nr. 39 av 48 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 14.38
- Løpskapasitet
- 12.01
- O-evne
- 2.37
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 29 (sist 31.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0602 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0752 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0944 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0182 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,95 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4507 |
| bomVekt | 235,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7066 |
| bomStorSigma | 0,9532 |
| antallBom | 92 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0216 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,036 |
| havariVekt | 19,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0382 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3786 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0038 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3200,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3894,9 |
| beregnet | 07.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 444 av 1118
Nr. 444 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 53 av 84 i klassen D15–16 · nr. 26 av 46 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 8.10
- Løpskapasitet
- 7.54
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 23.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0269 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,011 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,077 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0212 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4934 |
| bomVekt | 181,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2107 |
| bomStorSigma | 0,5275 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1105 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0473 |
| havariVekt | 9,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9151 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0037 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2929,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3030,9 |
| beregnet | 07.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.26
- Løpskapasitet
- 12.41
- O-evne
- 2.45
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 25
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 40 (sist 13.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0106 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,006 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1009 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0496 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,88 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2394 |
| bomVekt | 203,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6145 |
| bomStorSigma | 0,876 |
| antallBom | 112 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0315 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0694 |
| havariVekt | 14,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0106 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1232 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0117 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2983,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3630,2 |
| beregnet | 07.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.08
- Løpskapasitet
- 11.12
- O-evne
- 1.56
- Jevnhet ±
- 16,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.49
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±2,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 24.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1405 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1321 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1686 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1292 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,54 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,073 |
| bomVekt | 55,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5053 |
| bomStorSigma | 0,8387 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0409 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0596 |
| havariVekt | 2,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0054 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8078 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,004 |
| fartSesongSin | 0,0227 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2644,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3098,7 |
| beregnet | 07.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.55
- Løpskapasitet
- 12.01
- O-evne
- 1.54
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.26
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 16.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0497 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0066 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1062 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0978 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0566 |
| bomVekt | 17,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6571 |
| bomStorSigma | 0,7205 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0352 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0286 |
| havariVekt | 1,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7454 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,001 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2870,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3324,4 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 31.10.2026 Grankvistløpet og VeteranTour Oslofjord, bom 6.51 | 104 | – |
| Bom over fem minutter | 3 | 31.10.2026 Grankvistløpet og VeteranTour Oslofjord, bom 6.51 | 164 | – |
| Bom over ti minutter | 69 | 13.09.2026 Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup, bom 11.23 | 441 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Grankvistløpet og VeteranTour Oslofjord | D 15-16 | 1.06.48 | 1 /1 | 7.38 | 11.58 | 1.22 | 14.45 | 2.36 | |
| 24.10.2026 | Skogsrushet | D 15-16 | 54.51 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2026 | OBOS Trollnatta og Natt-o-toget | D 15-16 | 54.47 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale | LokalD | 1.34.05 | 11 /16 | 8.42 | 13.03 | 1.23 | 14.45 | 2.36 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 15-16 | 1.20.08 | 21 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 3 | LokalD | 45.52 | 17 /25 | 3.44 | 12.48 | 1.03 | 14.45 | 2.36 | |
| 23.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 - Løp 1 | LokalD | 46.24 | 8 /24 | 3.58 | 12.16 | 1.03 | 15.10 | 2.49 | |
| 13.09.2026 | Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup | D 15-16 | 1.15.17 | 14 /15 | 31.40 | (23.03) | 9.42 | 15.10 | 2.49 | |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | D15-16 | 43.26 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | NSK Klubbmesterskap 2026 | D 15-16 | 46.38 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2026 | Huldersprinten | D 15-16 | 41.07 | 7 /16 | 3.26 | 7.39 | 0.38 | 8.18 | 0.17 | |
| 22.08.2026 | Hemingløpet | D 15-16 | 59.00 | 8 /8 | 5.28 | 12.07 | 1.07 | 15.02 | 2.36 | |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 1.34.06 | 16 /17 | 43.03 | (24.19) | 11.07 | 15.02 | 2.36 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D15 | 20.29 | 24 /53 | 0.59 | 8.11 | 0.24 | 8.18 | 0.17 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D15 | 57.17 | 28 /47 | 4.40 | 13.35 | 1.06 | 15.02 | 2.36 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D15 | 1.27.26 | 133 /146 | 31.26 | 19.27 | 7.00 | 15.02 | 2.26 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D15 | 49.15 | 82 /146 | 3.33 | 13.43 | 0.59 | 15.02 | 2.26 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D15 | 48.45 | 129 /146 | 14.36 | 18.07 | 5.25 | 15.02 | 2.26 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D15 | 1.54.23 | 139 /146 | 18.24 | 20.12 | 3.15 | 15.02 | 2.26 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D15 | 59.07 | 81 /146 | 4.27 | 12.21 | 0.56 | 15.02 | 2.26 | |
| 28.06.2026 | Skøyensprinten (tidl. "Bryggesprinten") | Publikum dame | 28.25 | 10 /19 | 3.10 | 10.03 | 1.07 | 8.42 | 0.20 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D15-16 | 1.05.40 | 20 /27 | 12.18 | 14.41 | 2.45 | 14.35 | 2.09 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | D 15-16 | 52.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D15-16 | 17.26 | 30 /34 | 1.46 | 9.55 | 1.00 | 8.42 | 0.20 | |
| 07.06.2026 | Knut Valstads minneløp | D 15-16 | 1.14.42 | 15 /15 | 9.06 | 14.05 | 1.43 | 14.35 | 2.09 | |
| 03.06.2026 | NSK Klubbcup #2 2026 | D 15-16 | 45.34 | 4 /6 | 4.33 | 11.52 | 1.11 | 14.35 | 2.09 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | D 15-16 | 1.03.25 | 15 /17 | 13.16 | 17.06 | 3.35 | 15.09 | 2.18 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | D 15-16 | 47.27 | 28 /33 | 5.22 | 14.01 | 1.36 | 15.09 | 2.18 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 15-16 | 27.43 | 24 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 15-16 J | 49.10 | 15 /20 | 3.32 | 11.23 | 1.00 | 15.09 | 2.19 | |
| 09.05.2026 | Høydepunktet, KM Sprint med Trimtexcup | D 15-16 | 14.49 | 15 /18 | 1.49 | 8.36 | 1.04 | 8.29 | 0.21 | |
| 06.05.2026 | NSK Klubbcup #1 2026 | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | D15-16 | 47.52 | 16 /20 | 3.50 | 9.34 | 0.46 | 8.29 | 0.21 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 15-16 | 22.54 | 14 /20 | 0.31 | 7.57 | 0.11 | 8.30 | 0.18 | |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | D15-16 | 1.04.24 | 22 /30 | 6.44 | 13.19 | 1.24 | 15.07 | 2.04 | |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 55.01 | 29 /35 | 7.29 | 15.08 | 2.05 | 15.07 | 2.04 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D15-16 | 26.14 | 15 /23 | 1.39 | 8.13 | 0.32 | 8.30 | 0.18 | |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | D 15-16 | 1.32.38 | 26 /31 | 15.52 | 17.48 | 3.04 | 15.07 | 2.04 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 15-16 | 21.28 | 15 /22 | 0.32 | 8.20 | 0.12 | 8.30 | 0.18 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D15-16 | 22.13 | 23 /31 | 2.48 | 9.10 | 1.10 | 8.30 | 0.18 | |
| 17.01.2026 | Lygna Ski-O Weekend - NC og Hovedløp sprint | D 15 | 27.15 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2025 | Langløpet - Høst i Østmarka25 | Damer - kort løype | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2025 | Åpen o-helg - Individuell sprint | Damer | 22.59 | 47 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 14.11.2025 | Åpen o-helg - Nattsprint | Damer | 52.57 | 31 /33 | 7.39 | 10.10 | 1.28 | 9.10 | 0.30 | – |
| 01.11.2025 | OBOS Trollnatta og Natt-O-toget | D 13-14 | 1.19.13 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2025 | Sesongfinalen 2025 | J14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 13-14 | 1.19.09 | 31 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 1 | LokalD | 46.51 | 22 /25 | 1.35 | 14.30 | 0.29 | 14.28 | 1.03 | |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | D 13-14 | 49.07 | 16 /17 | 6.18 | 15.56 | 2.03 | 16.29 | 2.57 | |
| 07.09.2025 | Follo 2-dagers, dag 2, Trimtex-cup jaktstart | D 13-14 | 52.50 | 8 /12 | 3.12 | 12.07 | 0.57 | 16.29 | 2.57 | |
| 06.09.2025 | Follo 2-dagers dag 1, Trimtex-cup | D 13-14 | 36.11 | 8 /12 | 1.51 | 13.41 | 0.42 | 16.29 | 2.57 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | D 13-14 | 55.57 | 12 /16 | 8.48 | 16.11 | 2.33 | 16.47 | 3.07 | |
| 27.08.2025 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 3 | D 13-14 | 39.20 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Romeriksløpet 2025 med KM lang og Trimtex cup | D 13-14 | 1.00.46 | 14 /18 | 12.11 | 15.37 | 3.08 | 16.47 | 3.07 | |
| 17.08.2025 | Fossumløpet 2025 med Trimtex-cup | D 13-14 | 46.53 | 13 /15 | 6.17 | 15.23 | 2.04 | 16.47 | 3.07 | |
| 16.08.2025 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 34.01 | 9 /12 | 2.58 | 13.54 | 1.13 | 16.47 | 3.07 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 14 | 19.04 | 32 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 14 | 43.08 | 29 /45 | 2.48 | 14.21 | 0.56 | 16.47 | 3.07 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D14 | 51.43 | 110 /132 | 5.14 | 15.20 | 1.33 | 17.21 | 3.24 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D14 | 47.36 | 100 /132 | 2.26 | 14.14 | 0.44 | 17.21 | 3.24 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D14 | 55.42 | 115 /132 | 11.07 | 19.19 | 3.51 | 17.21 | 3.24 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D14 | 1.06.40 | 105 /132 | 3.28 | 16.29 | 0.51 | 17.21 | 3.24 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 14 | 39.54 | 25 /37 | 4.44 | 14.46 | 1.45 | 17.26 | 3.35 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 14 | 1.04.52 | 36 /39 | 22.24 | (25.05) | 8.40 | 17.26 | 3.35 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 14 | 18.21 | 29 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | D13-14 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | D13-14 | 25.54 | 40 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | D13-16_1og2 | 33.29 | 20 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | NSK Klubbcup #2 - 2025 | D 13-14 | 1.05.36 | 3 /4 | 14.54 | 18.09 | 4.07 | 17.26 | 3.35 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | D 13-14 | 54.42 | 16 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | D 13-14 | 34.37 | 17 /21 | 2.13 | 14.32 | 0.56 | 16.59 | 3.11 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 13-14 | 47.23 | 11 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | D 13-14 | 17.27 | 14 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | NSK Klubbcup #1 2025 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D13-14 | 31.50 | 11 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | D 13-14 | 1.17.34 | 18 /20 | 26.02 | 23.10 | 7.46 | 16.59 | 3.11 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | D 13-14 | 16.15 | 12 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | D 13-14 | 43.21 | 18 /25 | 3.34 | 14.58 | 1.14 | 16.41 | 2.55 | |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | D 13-14 | 43.39 | 19 /35 | 4.07 | 13.23 | 1.16 | 16.41 | 2.55 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D13-14 | 27.49 | 13 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 13-14 | 25.22 | 13 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | D13-14 | 46.04 | 19 /29 | 4.21 | 14.36 | 1.23 | 16.41 | 2.55 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 52.04 | 30 /36 | 9.01 | 17.18 | 3.00 | 16.41 | 2.55 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D13-14 | 25.57 | 15 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | D 13-14 | 1.08.41 | 24 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 02.02.2025 | NM sprint og publikumsløp | D 13-14 | 22.32 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.02.2025 | NM mellom, Hovedløpet og publikumsløp | D14HL | 54.32 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 17.11.2024 | Langløpet - Høst i Østmarka24 | Damer - C-løype | 1.03.48 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2024 | OBOS Trollnatta og OBOS Natt-o-toget | D 13-14 | 1.02.20 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 - Finale | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 13-14 | 2.04.08 | 44 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 3 | Rekrutt | 54.23 | 6 /10 | 5.17 | 14.46 | 1.26 | 15.30 | 2.17 | |
| 09.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 2 | Rekrutt | 1.01.30 | 8 /10 | 11.42 | 17.04 | 3.15 | 15.30 | 2.17 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | D 13-14 | 1.11.33 | 22 /23 | 6.35 | 17.22 | 1.36 | 17.55 | 3.22 | |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | D 13-14 | 42.01 | 14 /21 | 1.48 | 14.31 | 0.37 | 17.55 | 3.22 | |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 13-14 | 46.11 | 23 /25 | 5.02 | 16.11 | 1.46 | 17.55 | 3.22 | |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | D 13-14 | 1.01.29 | 19 /22 | 9.44 | 16.48 | 2.40 | 18.32 | 3.47 | |
| 18.08.2024 | NM ultralang og Ungdoms ultra m/Trimtex-cup | D 13-14 | 2.14.10 | 22 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2024 | Høydepunktet (Publikumsløp) | D 13-14 | 25.49 | 4 /4 | 2.34 | 13.59 | 1.23 | 18.32 | 3.47 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D13 | 45.09 | 90 /143 | 2.57 | 15.28 | 1.01 | 19.10 | 3.56 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D13 | 35.42 | 61 /143 | 2.10 | (13.00) | 0.47 | 19.10 | 3.56 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D13 | 1.01.51 | 109 /143 | 6.04 | 17.15 | 1.42 | 19.10 | 3.56 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D13 | 1.14.15 | 127 /143 | 21.59 | (27.33) | 8.09 | 19.10 | 3.56 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D13 | 1.18.07 | 135 /138 | 12.04 | 22.42 | 3.30 | 19.10 | 3.56 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 13 | 1.00.22 | 27 /32 | 16.08 | 19.27 | 5.12 | 19.14 | 4.18 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 13 | 46.52 | 27 /35 | 2.58 | 17.18 | 1.06 | 19.14 | 4.18 | |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | D13-14 | 38.23 | 33 /39 | 8.47 | 17.02 | 3.54 | 19.14 | 4.18 | |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | D 13-14 | 33.59 | 37 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | D13-14 | 22.30 | 31 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 13-14 | 53.17 | 18 /19 | 12.35 | 18.21 | 4.20 | 19.14 | 4.18 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 13-14 | 2.04.38 | 24 /24 | 25.59 | (27.35) | 5.45 | 19.14 | 4.18 | |
| 30.05.2024 | Østmarka Open løp 4 | B-åpen 10-16 | 1.22.32 | 2 /2 | 15.15 | 22.10 | 4.06 | 18.46 | 3.26 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | D13-16_3 | 1.10.56 | 13 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | D 13-14 | 59.16 | 6 /7 | 6.14 | 19.49 | 2.05 | 18.46 | 3.26 | |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 1 | 16.16 | 25 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D13 | 26.33 | 19 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | D 13-14 | 19.39 | 22 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D13-14 | 33.04 | 20 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 54.27 | 27 /32 | 11.56 | 18.48 | 4.07 | 17.47 | 3.35 | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D13-14 | 32.32 | 23 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 13-14 | 1.16.17 | 45 /58 | 11.55 | 18.13 | 2.51 | 17.47 | 3.35 | – |
| 12.04.2024 | Halden O-Meeting Publikumsløp Sprint | Åpen 1 | 42.38 | 130 /137 | 11.43 | 15.29 | 4.15 | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 13-14 | 57.18 | 24 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 13-14 | 43.34 | 29 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 03.02.2024 | NM ski-o lang | D13-14 | 1.03.00 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 11-12 | 44.20 | 27 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 11-12 | 21.20 | 4 /13 | 0.12 | (11.06) | 0.06 | 16.20 | 2.31 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | C-åpen | 56.35 | 7 /8 | 11.13 | 16.24 | 3.15 | 16.20 | 2.31 | |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | D 11-12 | 25.45 | 5 /6 | 3.19 | 13.56 | 1.48 | 16.20 | 2.31 | |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | D 11-12 | 1.10.47 | 10 /10 | 23.41 | (26.02) | 8.43 | 16.20 | 2.31 | |
| 04.09.2023 | DØPELØPE | Mygg | 38.00 | 2 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 28.11 | 6 /12 | 0.47 | 12.21 | 0.21 | 16.16 | 2.08 | |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 22.21 | 13 /139 | 0.37 | 12.29 | 0.21 | 16.47 | 2.15 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 20.10 | 14 /139 | 1.21 | 13.48 | 0.55 | 16.47 | 2.15 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 25.02 | 16 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 46.22 | 27 /139 | 8.32 | 15.34 | 2.52 | 16.47 | 2.15 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | D 11-12 | 46.38 | 31 /40 | 6.53 | 17.13 | 2.32 | 17.43 | 2.26 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 11-12 | 28.39 | 38 /52 | 1.41 | 16.37 | 0.59 | 17.43 | 2.26 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Fossumløpet 2023 med Trimtex-cup | D 11-12 | 29.18 | 3 /10 | 0.26 | (12.02) | 0.11 | 17.43 | 2.26 | |
| 10.06.2023 | Askerløpet - KM mellomdistanse med Trimtex-cup | D 11-12 | 41.45 | 9 /11 | 13.07 | 21.55 | 6.53 | 17.43 | 2.26 | |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | D11-12_3 | 44.47 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | D 11-12 | 34.20 | 15 /27 | 1.24 | 16.34 | 0.41 | 18.51 | 2.38 | |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | D 11-12 | 24.02 | 5 /10 | 1.37 | 15.07 | 1.01 | 18.51 | 2.38 | |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 33.51 | 7 /10 | 7.54 | 18.56 | 4.25 | 18.51 | 2.38 | |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | D11-12 | 30.01 | 12 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | D 11-12 | 31.18 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D 11-12 | 37.11 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | D 11-12 | 37.12 | 18 /20 | 5.44 | 17.43 | 2.44 | 21.46 | 3.28 | |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 11-12 | 31.12 | 31 /34 | 7.05 | 22.00 | 5.00 | 21.46 | 3.28 | |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D11-12 | 39.13 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 11-12 | 43.01 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | C-åpen 10-16 | 57.32 | 12 /16 | 7.46 | 26.01 | 3.31 | 21.46 | 3.28 | |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D11 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta lang | 1.11.28 | 46 /59 | 9.18 | (29.34) | 3.51 | 18.13 | 1.14 | |
| 29.10.2022 | GRANKVISTLØPET (65. utgave) | Åpen N | 42.12 | 2 | 1.00 | 12.03 | 0.17 | 13.26 | 0.56 | – |
| 28.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - Finale | Rekrutt | 45.45 | 11 /15 | 2.17 | 15.27 | 0.46 | 17.18 | 2.00 | |
| 22.10.2022 | Blodslitet | N2-åpen 10-16 | 54.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Høstløpet i Nordre Follo med Trimtex-cup | N1-åpen | 23.38 | 7 /10 | 1.50 | 17.00 | 1.19 | 18.12 | 2.25 | |
| 06.09.2022 | Østmarka Open 7 | N-åpen | 43.09 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2022 | Veteranmesterskap sprint | Dir N | 29.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Østmarka Open 6 | N-åpen | 30.51 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 10-16 | 1.10.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | C-åpen 10-16 | 1.05.51 | 2 /2 | 7.56 | 32.55 | 3.58 | 25.40 | 4.08 | – |
| 01.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | C-åpen 10-16 | 1.10.47 | 1 /1 | 10.51 | 32.25 | 4.58 | 25.40 | 4.08 | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | C-åpen 10-16 | 51.15 | 16 /17 | 11.31 | 27.21 | 6.09 | – | – | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | 56.55 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2022 | Huldersprinten med Trimtex-cup | Utvikling N | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2022 | Østmarka Open 3 | N-åpen | 22.55 | – | 1.55 | 17.50 | 1.29 | 19.34 | 2.50 | |
| 24.05.2022 | Ivar-o-løpet med KM-sprint | N2-åpen 9-16 | 36.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | N2-åpen 9-16 | 1.24.06 | 5 /7 | 15.10 | (33.16) | 6.00 | 22.52 | 3.08 | |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | N-åpen | 20.45 | 30 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2022 | Fossumløpet 2022 med Trimtex-cup | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Østmarka Open 1 | N-åpen | 41.40 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | D Rekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | DRekrutt | 25.46 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D rekrutt | 57.00 | 16 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | DR | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 9-10 | 47.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Finale | Rekrutt | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup | D 9-10 | 52.19 | – | 8.21 | 24.57 | 3.59 | 20.56 | 2.41 | |
| 21.06.2020 | Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarert | D 9-10 | 31.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Råtassløp for 0-16 år | N-åpen | 49.35 | – | 16.58 | (28.41) | 9.49 | 20.11 | 2.25 | |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Mellom | 41.18 | 125 /137 | 2.20 | (28.54) | 1.38 | 18.45 | 1.20 | |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | N-åpen | 45.17 | – | 3.44 | 26.56 | 2.13 | 20.11 | 0.56 | – |
| 28.08.2019 | Råtassløp #3 | D8-12N | 35.44 | – | 8.50 | 21.33 | 5.20 | 17.46 | 1.43 | – |
| 20.08.2019 | NSK Cup nr 3 2019, Klubbmesterskap | D-12N | 42.56 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | Beginner | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | Beginner | 52.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr 1 | DRekrutt | 36.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | N-åpen | 52.10 | – | 1.33 | 23.21 | 0.42 | – | – | – |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | N-åpen | 24.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2018 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 43.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2018 | Oslo City Cup, Finale | DRekrutt | 43.36 | 20 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 4 | D rekrutt | 29.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 3 | D Rekrutt | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2018 | Oslo City Cup, Løp nr 1 | D Rekrutt | 24.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2017 | TROLLNATTA og NATT-O-TOGET | Troll-Mellom | 40.20 | 84 | 2.07 | 22.27 | 1.11 | 19.15 | 1.00 | – |
| 05.11.2016 | Trollnatta | Troll-Mellom | 51.51 | 47 /68 | 1.59 | 24.57 | 0.57 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Harry Lagerts Nattstafett 2026 | D13-16 | Nydalens SK 2 | 2 | 27.31 | 5 | 3 |
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | D13-16 | Nydalens SK 1 | 3 | 39.42 | 8 | 8 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Akershus og Oslo 11 | 1 | 16.50 | 37 | – |