Løperprofil
Elin Føyen
Eidskog
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
21 løp
C-rankingen
22 løp
N-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 22.02
- Løpskapasitet
- 20.49
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 12,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.14
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mai (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 29.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,6055 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,669 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1247 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0967 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1459 |
| bomVekt | 22,12 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4424 |
| bomStorSigma | 0,6151 |
| antallBom | 46 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,041 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0633 |
| havariVekt | 3,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8401 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0033 |
| fartSesongSin | −0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5539,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5862,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.30
- Løpskapasitet
- 10.18
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.51
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 27.04.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2396 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6913 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3119 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0016 |
| bomVekt | 0,72 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1989 |
| bomStorSigma | 0,6967 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0854 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3818,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3893,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 230 av 241
Nr. 230 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 8 av 9 i klassen D35–39 · nr. 2 av 2 i 1990-kullet
- Forventet kmtid
- 24.23
- Løpskapasitet
- 22.30
- O-evne
- 1.53
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.50
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 27.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5656 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5786 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,105 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0337 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,64 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2692 |
| bomVekt | 53,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3958 |
| bomStorSigma | 0,7376 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0438 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1104 |
| havariVekt | 9,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0262 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,335 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,004 |
| fartSesongSin | 0,0099 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5310,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5755,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
nr. 74 av 74
Nr. 74 av 74 blant kvinner i Norge · nr. 2 av 2 i klassen D35–39 · nr. 2 av 2 i 1990-kullet
- Forventet kmtid
- 27.48
- Løpskapasitet
- 25.48
- O-evne
- 2.00
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.14
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 12.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,7147 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7287 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,106 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0437 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,78 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3755 |
| bomVekt | 33,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4547 |
| bomStorSigma | 0,7137 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0249 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0889 |
| havariVekt | 6,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0026 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5711 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0047 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 6165,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6645 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 14 | 12.08.2026 Le Tour de Glåmdal # 4, bom 2.18 | 49 | nr. 4324 |
| Bom over fem minutter | 93 | 06.07.2025 Morokulien 2-dagers, dag 2, bom 9.20 | 131 | nr. 2898 |
| Bom over ti minutter | 252 | 23.06.2022 O-Karusell 5 / Motionsorientering, bom 17.51 | 323 | nr. 3339 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | O-karusell 12 | Lett | 4.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | O-karusell 11 Klubbmesterskap | Lett | 47.32 | 10 /10 | 1.44 | 24.53 | 0.54 | 24.59 | 2.01 | |
| 13.08.2026 | O-Karusell 10 / motionsorientering | Lett | 31.18 | 10 /14 | 2.03 | 22.30 | 1.28 | 24.59 | 2.01 | |
| 12.08.2026 | Le Tour de Glåmdal # 4 | N15- | 44.21 | 8 /8 | 1.56 | 30.37 | 1.20 | 28.10 | 1.46 | |
| 05.07.2026 | Morokulien 2-dagers, dag 2 | N2-åpen 17- | 43.28 | 5 /5 | 4.18 | 30.20 | 3.19 | 27.14 | 1.55 | |
| 04.07.2026 | Morokulien 2-dagers, dag 1 | N2-åpen 17- | 28.35 | 5 /6 | 0.19 | 22.46 | 0.15 | 27.14 | 1.55 | |
| 18.06.2026 | O-karusell nr 8 | Lett | 49.27 | 12 /16 | 2.56 | 24.20 | 1.27 | 27.00 | 2.03 | |
| 17.06.2026 | Le Tour de Glåmdal #3 | N/Grønn 15- | 33.46 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Odalsløpet | N1-åpen | 40.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2026 | O-karusell 6 Klubbmesterskap | Kort | 29.51 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Le tour de Glåmdal / Postjakta løp 3 | N15- | 58.57 | 4 /5 | 3.45 | 24.01 | 1.32 | 26.45 | 1.51 | |
| 21.05.2026 | O-karusell 4 / mosjonsorientering | Lett | 48.47 | 31 /36 | 5.13 | 30.32 | 3.30 | 28.46 | 2.09 | |
| 30.04.2026 | O-karusell 2 | Lett | 52.14 | 12 /21 | 0.35 | 27.11 | 0.21 | 28.39 | 2.02 | |
| 23.04.2026 | Le Tour de Glåmdal løp nr 1 / Karusell løp 1 | N15- | 29.23 | 5 /6 | 2.01 | 28.44 | 2.03 | 28.56 | 2.10 | |
| 28.08.2025 | O-karusell 8 og Le Tour de Glåmdal 6 | N15- | 29.34 | 7 /7 | 0.22 | 34.03 | 0.28 | 34.08 | 2.28 | |
| 14.08.2025 | O-Karusell 7 | Lett | 20.37 | 8 /10 | 0.50 | 26.49 | 1.05 | 27.53 | 2.15 | |
| 06.07.2025 | Morokulien 2-dagers, dag 2 | N2-åpen 17- | 1.02.28 | 7 /7 | 7.12 | 42.56 | 5.17 | 35.57 | 2.57 | |
| 05.06.2025 | O-karusell 5 | Lett | 33.47 | 14 /16 | 5.04 | 28.03 | 4.12 | 26.34 | 2.29 | |
| 08.05.2025 | O-karusell 3 | Lett | 38.05 | 8 /10 | 0.26 | 30.44 | 0.21 | 26.34 | 2.37 | |
| 10.04.2025 | O-karusell 1 2025 | Lett | 47.14 | 9 /10 | 4.54 | 27.48 | 2.53 | 26.13 | 2.41 | |
| 02.11.2024 | O-karusell Finale 2024 | Nybegynner | 25.49 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Natt-jakta 2 | Lätta | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | Le Tour de Glåmdal #6 | N15- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2024 | O-karusell 9 / Motionsorienteringen | LANG | 46.45 | 5 /6 | 3.45 | 30.08 | 2.40 | 27.44 | 1.41 | |
| 25.08.2024 | Bokkerittet - individuelt | GRØNN | 1.36.03 | 14 /16 | 15.45 | 38.59 | 6.24 | 27.44 | 1.41 | |
| 21.08.2024 | Le Tour de Glåmdal #5 | C15- | 51.40 | 6 /8 | 1.46 | (17.39) | 0.41 | 25.42 | 2.45 | |
| 15.08.2024 | O-karusell 7 / Motionsorientering | Lett | 40.02 | 9 /9 | 5.54 | 27.47 | 4.53 | 25.42 | 2.45 | |
| 07.07.2024 | Morokulien 2-dagers | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Morokulien 2-dagers | N2-åpen 9-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | Le Tour de Glåmdal #4 | N15- | 41.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2024 | O-Karusell 5 | Kort | 1.20.05 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | O-karusell 4 | Lett | 31.12 | 10 /11 | 1.11 | 27.18 | 1.08 | 29.39 | 3.01 | |
| 15.05.2024 | Le Tour de Glåmdal #2 | N15- | 44.55 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | O-karusell 2 | LETT | 1.14.32 | 14 /14 | 4.35 | 37.36 | 2.35 | 33.54 | 3.14 | |
| 24.04.2024 | BKOK-KARUSELLEN | N | 47.27 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Le Tour de Glåmdal #1 | N15- | 27.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2023 | Langtur`n | Lett | 1.27.03 | 7 /8 | 12.19 | 43.02 | 6.05 | 30.28 | 3.32 | |
| 21.09.2023 | O-karusell 12 | LETT | 1.12.27 | 6 /9 | 1.18 | 29.39 | 0.32 | 26.59 | 2.55 | |
| 17.09.2023 | lTdG og BKOK-KARUSELLEN #18 | N | 49.58 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2023 | O-karusell 11 poengløp | trim | 46.24 | 10 /12 | 3.08 | 28.40 | 2.40 | 23.37 | 1.06 | |
| 31.08.2023 | O-Karusell 10/Motionsorientering | Letta | 48.22 | 17 /18 | 2.37 | (41.18) | 2.14 | 22.00 | 0.59 | |
| 29.08.2023 | Le Tour de Glåmdal 5 | N | 51.27 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Tour de Glåmdal / O-karusell 9 med klubbmesterskap | 17-C | 42.20 | 8 /14 | 1.21 | 20.37 | 0.39 | 22.00 | 0.59 | |
| 17.08.2023 | O-karusell 8 | Lett | 55.09 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2023 | O-karusell 7 | LETT | 1.10.51 | 17 /18 | 3.50 | 33.18 | 1.48 | 25.52 | 3.18 | |
| 02.07.2023 | O-Festival | N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | O-Festival | N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | O-Festival | N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | O-Festival | N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | O-Festival | N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2023 | O-karusell 6 | Lett | 31.59 | 17 /18 | 3.29 | 24.44 | 3.30 | 23.56 | 3.28 | |
| 15.06.2023 | O-karusell 5 | Lett K | 23.17 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2023 | le Tour de Glåmdal #3 | N | 42.13 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | O-Karusell 4 | Lett | 25.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2023 | Le Tour de Glåmdal 2 | N | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2023 | O-karusell 3 | Lett | 35.46 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2023 | O-Karusell 2 | Kort | 17.06 | 5 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2023 | O-Karusell 2 | Lett | 19.17 | 14 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2023 | Le Tour de Glåmdal #1 | N | 0.00 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2023 | O-Karusell 1 | Lett | 1.08.15 | 12 /13 | 7.56 | 26.52 | 3.22 | 25.06 | 3.42 | |
| 30.10.2022 | Langtur`n 2022 | RA | 52.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | O-karusell 9 | Lett | 24.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2022 | O-karusell 8 | Lett | 36.00 | 14 /14 | 8.16 | (38.58) | 8.57 | 25.49 | 3.55 | |
| 25.08.2022 | KLUBBMESTERSKAP/O-KARUSELL | Nybegynnerløype | 26.57 | 14 /15 | 0.55 | 25.24 | 0.52 | 26.21 | 3.29 | |
| 17.08.2022 | Le Tour de Glåmdal 5 | N | 41.29 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2022 | O-karusell nr 6 / Motionsorientering | Nybegynner | 1.15.22 | 6 /6 | 29.29 | (40.28) | 15.50 | 26.21 | 3.29 | |
| 23.06.2022 | O-Karusell 5 / Motionsorientering | Lett | 1.09.36 | 13 /13 | 15.50 | (50.22) | 11.27 | 23.00 | 4.10 | |
| 09.06.2022 | O-karusell 4 | Nybegynner | 49.48 | 9 /9 | 1.02 | (25.49) | 0.32 | 17.59 | 0.59 | |
| 24.05.2022 | O-karusell 3 / Tour de Glåmdal 2 | N | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2022 | O-Karusell 2 | Lett | 27.37 | 14 /18 | 5.50 | 21.10 | 4.28 | 17.46 | 2.15 | |
| 28.04.2022 | O-karusell 1 | Lätt | 32.48 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2021 | Langtur`n | LETT | 1.19.17 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2021 | NATTJAKTA #2-2021 KONGSVINGER | ÅPEN | 33.46 | 5 /5 | 2.41 | 26.09 | 2.05 | 18.32 | 1.03 | |
| 19.09.2021 | Tour de Glåmdal - Finale | N | 28.58 | 7 /10 | 2.10 | 17.58 | 1.21 | 16.35 | 0.59 | – |
| 19.08.2021 | O-karusell 7 | Lett | 27.40 | 6 /15 | 0.04 | 17.34 | 0.03 | 16.55 | 1.11 | – |
| 11.08.2021 | le Tour de Glåmdal #3 | 17C | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2021 | O-karusell 6 | Kort | 54.42 | 8 /13 | 3.47 | 18.43 | 1.18 | 18.00 | 1.00 | |
| 08.06.2021 | Le Tour de Glåmdal 1 | 17C | 52.21 | 7 /8 | 2.16 | (29.38) | 1.17 | 18.00 | 1.00 | |
| 03.06.2021 | O-karusell 5 | Kort | 37.11 | 7 /16 | 1.41 | 19.31 | 0.53 | 18.00 | 1.00 | |
| 20.05.2021 | O-karusell 3 | Kort | 37.57 | 4 /12 | 3.22 | 17.14 | 1.32 | 17.00 | 1.06 | |
| 13.05.2021 | O-karusell 2 | Kort | 38.43 | 3 /15 | 0.54 | 15.22 | 0.21 | 17.00 | 1.06 | |
| 06.05.2021 | O-karusell 1 | Kort | 1.01.18 | 13 /15 | 1.40 | (29.39) | 0.48 | 17.00 | 1.06 | |
| 14.10.2020 | NATTJAKTA #3 - EIDSKOG | Korta Banan | 29.54 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2020 | O-karusell 9 klubbmesterskap | Lett | 30.54 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2020 | O-karusell 8 | N | 42.15 | 10 /11 | 1.11 | 22.28 | 0.38 | – | – | – |
| 20.08.2020 | O-karusell 7 | Lett | 39.45 | 30 /37 | 1.39 | 28.43 | 1.12 | – | – | – |
| 02.10.2019 | NATTJAKTA #1 - 2019 | ÅPEN | 28.37 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2019 | Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lag | 17-C | 40.38 | 6 /15 | 4.09 | 15.21 | 1.34 | 16.03 | 1.21 | |
| 31.08.2019 | Snertingdalsløpet 2019 | D 17-B | 1.27.02 | 4 /4 | 10.00 | 18.51 | 2.10 | 16.17 | 1.23 | |
| 24.08.2019 | KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen | D 17-C | 40.19 | 1 /6 | 2.45 | 15.13 | 1.02 | 16.17 | 1.23 | |
| 22.08.2019 | Karusell/motionsorientering 8 | Kort | 33.44 | 4 /15 | 0.03 | 13.22 | 0.01 | 16.17 | 1.23 | |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | OpenB3 | 1.01.52 | 11 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2019 | Le Tour de Glåmdal 4 | 17-AB | 58.49 | 13 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2019 | Finndulten | D 17-B | 57.43 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2019 | O-karusell 5 | Kort | 1.03.14 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2019 | Le Tour de Glåmdal 3 | 17-C | 40.44 | 7 /21 | 3.23 | 15.29 | 1.17 | 16.45 | 1.35 | |
| 26.05.2019 | Glåmdalsløpet | D 17-C | 48.18 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4 | 17-C | 25.44 | 6 /14 | 2.44 | 14.38 | 1.33 | 17.20 | 1.40 | – |
| 11.05.2019 | KM mellom / Våronnløpet | Utvikling B | 52.03 | 5 /5 | 2.15 | 19.48 | 0.51 | 17.20 | 1.40 | – |
| 09.05.2019 | O-karusell 3 | Kort | 34.01 | 4 /6 | 8.14 | 21.32 | 5.13 | 17.20 | 1.40 | – |
| 02.05.2019 | O-karusell 2, mosjonsorientering | Kort | 1.16.34 | 12 /13 | 12.51 | (29.16) | 4.55 | 17.20 | 1.40 | – |
| 27.04.2019 | O-karusellen 1 | Kort | 20.07 | 12 /17 | 1.12 | 11.44 | 0.42 | – | – | – |
| 03.10.2018 | NATTJAKTA #1 - 2018 | Nybegynner | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2018 | Emil-løpet 2018 | D 17-C | 29.32 | 1 /1 | 2.48 | 13.42 | 1.18 | – | – | – |
| 27.05.2018 | KM mellomdistanse | D 17-C | 27.34 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2018 | Odalsløpet | D 17-C | 48.15 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2018 | Sprintcup 3 | Åpen kort | 15.56 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |