Løperprofil
Heidi Krogstad Stendahl
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
6 løp
C-rankingen
21 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.10
- Løpskapasitet
- 12.53
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 5.06
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 23.06.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1299 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2243 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0853 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3074 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9786 |
| bomVekt | 2,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5156 |
| bomStorSigma | 0,8106 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0751 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8366 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3428,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3770 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.51
- Løpskapasitet
- 11.39
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.35
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 25.06.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3624 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7021 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0592 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2638 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0402 |
| bomVekt | 1,96 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1889 |
| bomStorSigma | 0,6772 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0863 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4317,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4393,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.34
- Løpskapasitet
- 15.58
- O-evne
- 3.36
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 4.04
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 125 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 25.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2206 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2675 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0966 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1887 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2178 |
| bomVekt | 9,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8279 |
| bomStorSigma | 0,9576 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0809 |
| havariVekt | 0,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8662 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3757,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4605,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.50
- Løpskapasitet
- 12.05
- O-evne
- 2.45
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 3.32
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 15.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0568 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0623 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1139 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2141 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0845 |
| bomVekt | 15,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6623 |
| bomStorSigma | 1,0387 |
| antallBom | 46 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0479 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,067 |
| havariVekt | 0,38 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8256 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2852,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3501,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.31
- Løpskapasitet
- 10.03
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 5.00
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 23.05.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2288 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4793 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1141 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3602 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9798 |
| bomVekt | 1,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4105 |
| bomStorSigma | 0,8135 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2402 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2754,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 9 | 19.04.2023 O-sjuer 2, Staupshaugen, bom 2.41 | 71 | – |
| Bom over fem minutter | 36 | 25.05.2022 O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet, bom 11.44 | 169 | – |
| Bom over ti minutter | 36 | 25.05.2022 O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet, bom 11.44 | 182 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 31.00 | 33 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 17.29 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 1.02.16 | 33 | 16.12 | 24.58 | 6.30 | 22.42 | 4.39 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | B-åpen 17- | 1.07.33 | 10 /11 | 20.56 | 26.02 | 8.04 | 22.42 | 4.39 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 1.04.35 | 15 /17 | 20.45 | 25.32 | 8.12 | 22.42 | 4.39 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | B3 | 1.09.11 | 29 | 2.39 | 20.39 | 0.47 | 22.42 | 4.39 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | C5 | 22.30 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | C-åpen 17- | 46.35 | 11 /11 | 17.11 | 20.23 | 7.31 | 15.58 | 3.03 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | C-åpen 17- | 38.54 | 17 /21 | 10.53 | 19.23 | 5.25 | 15.58 | 3.03 | |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | C-åpen 17- | 18.00 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | C2 | 38.43 | 18 | 17.32 | (23.33) | 10.40 | 14.39 | 2.22 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | C5 | 1.40.55 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: C5 | 1.40.55 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | C2 | 37.33 | 9 | 3.39 | 14.29 | 1.24 | 14.28 | 2.00 | |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2021 | O-sjuer 2, Børsåsen | C2 | 26.49 | 1 | 2.03 | 12.22 | 0.57 | 15.04 | 2.08 | |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 42.24 | 47 | 2.55 | 18.10 | 1.15 | 17.54 | 1.36 | |
| 23.08.2020 | KM sprint NTOK/STOK | C åpen 17 | 11.50 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | C-åpen 17- | 24.48 | 3 /6 | 0.59 | 14.43 | 0.35 | 16.40 | 2.24 | |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | C-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | C-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | C-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | C-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2020 | Midtsommerløpet | C-åpen 17- | 39.02 | 2 /4 | 1.09 | 16.06 | 0.28 | 17.03 | 2.35 | |
| 25.06.2020 | TA-sprint 2 | Åpen2,0 | 32.14 | 3 /3 | 1.02 | 17.32 | 0.34 | 15.06 | 0.13 | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2020 | KM mellomdistanse NTOK | C-åpen 17- | 26.29 | 3 /4 | 4.34 | 15.54 | 2.44 | 17.03 | 2.35 | |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | B3 | 37.01 | 29 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | C2 | 29.03 | 3 | 1.38 | 12.15 | 0.41 | 16.57 | 2.49 | |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | C5 | 1.01.36 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | C2 | 31.26 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | C2 | 57.56 | 23 | 3.36 | (30.25) | 1.53 | 18.09 | 3.21 | |
| 23.06.2019 | Oppdal 2-dagers | Direkte C | 37.53 | 4 /4 | 5.25 | 16.42 | 2.23 | 15.15 | 1.15 | – |
| 22.06.2019 | Oppdal 2-dagers | Direkte C | 22.36 | 3 /5 | 2.11 | 14.41 | 1.25 | 15.15 | 1.15 | – |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | C2 | 33.33 | 6 | 5.18 | 16.27 | 2.36 | 18.13 | 3.58 | |
| 01.06.2019 | KM langdistanse | Dir C | 55.40 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | C2 | 56.40 | 32 | 4.54 | (30.55) | 2.40 | 18.35 | 4.15 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | C5 | 1.15.55 | 5 | 22.23 | 19.13 | 5.40 | 18.35 | 4.15 | |
| 02.05.2019 | TA-Sprint 4 | Åpen 1,5 | 15.53 | 3 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | B 3 | 41.21 | 37 | 2.57 | 17.32 | 1.15 | 17.20 | 1.36 | – |
| 22.04.2019 | Påskeløp | C 2,0 | 52.41 | 7 | 14.07 | 18.31 | 4.58 | 17.04 | 3.17 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | A4 | 31.16 | 10 | 0.36 | 16.11 | 0.19 | – | – | – |
| 12.09.2018 | O-sjuer nr. 10 | C2 | 34.16 | 7 | 8.50 | 16.27 | 4.14 | 17.05 | 3.09 | |
| 05.09.2018 | BK 6 | C 2 | 1.04.42 | 29 | 38.31 | (32.52) | 19.34 | 17.05 | 3.09 | |
| 01.09.2018 | KM mellomdistanse | C 2 | 25.31 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | B3/C5 | 16.20 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | C5 | 1.35.54 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | C5 | 1.02.10 | 7 | 7.37 | 14.55 | 1.50 | 16.01 | 1.41 | |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | c-ap | 29.56 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | c-ap | 42.36 | 4 /5 | 10.16 | (23.43) | 5.43 | 16.01 | 1.41 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | B 3 | 35.30 | 24 | 2.07 | 16.58 | 1.01 | – | – | – |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | N1 | 40.07 | – | 6.53 | 14.22 | 2.28 | 12.59 | 1.15 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | C2 | 33.45 | 10 | 1.35 | 14.10 | 0.40 | 14.52 | 1.06 | – |
| 12.05.2018 | KM Sprint NTOK og STOK | C1,5 | 24.56 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | C2 | 30.12 | 26 | 3.32 | 15.39 | 1.50 | 14.52 | 1.06 | – |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | C2 | 18.19 | 6 | 0.03 | 14.05 | 0.02 | 14.52 | 1.06 | – |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | N-åpen | 22.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2018 | TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4 | TA Åpen Lang | 42.44 | 10 /11 | 3.42 | 18.12 | 1.35 | – | – | – |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 12.15 | – | 0.52 | 10.56 | 0.46 | 12.37 | 0.56 | – |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | N1/C2 | 24.14 | – | 2.17 | (18.58) | 1.47 | 12.37 | 0.56 | – |