Løperprofil
Alexander Khorunzhiy
Avito Aktiv
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
34 løp
Sprintrankingen
9 løp
Skogsrankingen
nr. 1944 av 3557
Nr. 1944 av 3557 blant menn i Norge · nr. 142 av 218 i klassen H40–44 · nr. 28 av 40 i 1984-kullet
- Forventet kmtid
- 12.12
- Løpskapasitet
- 11.09
- O-evne
- 1.03
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 26
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 35 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0149 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0122 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0821 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0165 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,94 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9617 |
| bomVekt | 410,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3423 |
| bomStorSigma | 0,8087 |
| antallBom | 85 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0381 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0388 |
| havariVekt | 21,38 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0123 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2236 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,005 |
| fartSesongSin | 0,007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2965,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3247,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1084 av 1659
Nr. 1084 av 1659 blant menn i Norge · nr. 73 av 85 i klassen H40–44 · nr. 14 av 15 i 1984-kullet
- Forventet kmtid
- 8.14
- Løpskapasitet
- 8.08
- O-evne
- 0.06
- Jevnhet ±
- 5,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 54 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 08.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0043 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0109 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0518 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,023 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,93 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6676 |
| bomVekt | 116,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,984 |
| bomStorSigma | 0,4146 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0532 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0548 |
| havariVekt | 5,31 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0055 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0812 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0038 |
| fartSesongSin | 0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3017 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3051,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.36
- Løpskapasitet
- 12.22
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.54
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 25.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0343 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0318 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0875 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0635 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,43 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,856 |
| bomVekt | 23,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,34 |
| bomStorSigma | 0,6754 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0697 |
| havariVekt | 1,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0113 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9508 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0051 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2910 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3200,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 119 | 19.08.2026 Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13, bom 10.40 | 167 | nr. 522 |
| Bom over fem minutter | 119 | 19.08.2026 Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13, bom 10.40 | 466 | nr. 2438 |
| Bom over ti minutter | 119 | 19.08.2026 Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13, bom 10.40 | 467 | nr. 4748 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Nattløp Øksnevadskogen | Herrer - mellomlang løype | 31.53 | 5 /20 | 0.58 | 10.53 | 0.20 | 12.12 | 1.03 | |
| 23.09.2026 | Bedriftsløp - Sandneshallen - R18 | H40 | 27.08 | 2 /23 | 0.11 | 10.33 | 0.04 | 12.17 | 1.05 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | H 17-59 | 40.12 | 16 /21 | 2.57 | 11.50 | 0.52 | 12.17 | 1.05 | |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | A-åpen | 21.15 | 1 /3 | 1.25 | 8.37 | 0.34 | 8.14 | 0.06 | |
| 02.09.2026 | Bedriftsløp - Frøyland - R15 | H40 | 31.42 | 7 /21 | 0.51 | 11.21 | 0.18 | 12.17 | 1.05 | |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | B-åpen | 24.45 | 4 /11 | 2.50 | 14.04 | 1.37 | 13.30 | 1.10 | – |
| 19.08.2026 | Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13 | H40 | 59.15 | 14 /23 | 16.28 | 14.15 | 3.58 | 12.25 | 1.09 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | H 40- | 1.05.22 | 9 /9 | 17.02 | 16.33 | 4.19 | 12.25 | 1.09 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | H 40- | 1.41.45 | 8 /8 | 25.58 | 15.29 | 3.57 | 12.25 | 1.09 | |
| 12.08.2026 | Bedriftsløp - Vardeneset - R12 | H40 | 23.29 | 1 /23 | 0.55 | 10.53 | 0.26 | 12.25 | 1.09 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 40- | 22.38 | 19 /20 | 0.34 | 8.28 | 0.13 | 8.16 | 0.06 | |
| 10.06.2026 | Bedriftsløp - Selshammaren - R10 - postplukk | H40 | 1.05.31 | 7 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R9 | H40 | 38.00 | 3 /22 | 1.47 | 10.55 | 0.31 | 11.58 | 0.44 | |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | A-åpen | 21.01 | 1 /8 | 0.24 | 10.33 | 0.12 | 11.58 | 0.44 | |
| 27.05.2026 | Bedriftsløp - Krossberg - R8 | H40 | 45.38 | 1 /19 | 3.02 | 10.59 | 0.44 | 12.10 | 0.47 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | A-åpen | 36.47 | 3 /5 | 3.11 | 11.25 | 0.59 | 12.10 | 0.47 | |
| 20.05.2026 | Bedriftsløp - Melsvatnet - R7 | H40 | 43.11 | 12 /24 | 6.25 | 12.28 | 1.51 | 12.10 | 0.47 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | A-åpen | 27.37 | 1 /3 | 1.05 | 7.45 | 0.18 | 8.01 | 0.06 | |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | A-Kort | 59.49 | 3 /3 | 4.36 | 13.46 | 1.04 | 12.10 | 0.47 | |
| 13.05.2026 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R6 | H40 | 38.00 | 8 /26 | 2.44 | 11.39 | 0.50 | 12.10 | 0.47 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | B-åpen | 17.58 | 1 /13 | 0.13 | 11.42 | 0.09 | – | – | – |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | H40 | 40.08 | 3 /31 | 1.13 | 11.00 | 0.20 | 12.10 | 0.47 | |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | H40 | 28.51 | 11 /26 | 0.08 | 8.08 | 0.02 | 8.10 | 0.06 | |
| 15.04.2026 | Bedriftsløp - Tjensvoll - R2 - kortløp | H40 | 23.06 | 9 /23 | 0.22 | 11.53 | 0.11 | 12.49 | 0.52 | |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | H40 | 56.25 | 10 /21 | 3.55 | 14.04 | 0.59 | 12.49 | 0.52 | |
| 31.12.2025 | Nyttårsløp Melshei | Herrer - mellomlang løype | 48.15 | 11 /35 | 3.25 | 11.31 | 0.49 | 12.47 | 0.55 | |
| 17.12.2025 | Nattgløggen | HM | 1.23.33 | 28 /30 | 8.30 | (23.40) | 2.24 | 12.47 | 0.55 | |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | Åpen 3 | 1.30.28 | 9 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | H40 | 32.37 | 2 /20 | 0.37 | 7.46 | 0.09 | 8.08 | 0.05 | |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | H40 | 47.08 | 4 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | H40 | 1.15.21 | 16 /21 | 16.04 | 15.12 | 3.14 | 12.34 | 0.49 | |
| 27.08.2025 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R14 | H40 | 46.50 | 7 /17 | 3.31 | 12.02 | 0.54 | 12.24 | 0.39 | |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | H40 | 36.13 | 6 /25 | 1.58 | 11.44 | 0.38 | 12.24 | 0.39 | |
| 13.08.2025 | Bedriftsløp - Skadberg - R12 | H40 | 41.06 | 8 /22 | 1.06 | 8.06 | 0.13 | 8.20 | 0.06 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | AM-Åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | H40 | 1.09.31 | 4 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Bedriftsløp - Tananger - R10 | H40 | 46.53 | 10 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | Bedriftsløp - Sørmarka - R9 | H40 | 48.34 | 11 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | H40 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | Bedriftsløp - Melshei/Arboretet - R6 | H40 | 46.39 | 11 /20 | 3.35 | 12.39 | 0.58 | 12.33 | 0.40 | |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | H40 | 45.58 | 15 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Bedriftsløp - Sveineskogen - R4 | H40 | 50.55 | 14 /17 | 3.28 | 13.25 | 0.55 | 12.44 | 0.39 | |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | H40 | 1.02.57 | 8 /19 | 5.38 | 13.27 | 1.12 | 12.44 | 0.39 | |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | H40 | 49.49 | 14 /26 | 3.50 | 8.31 | 0.39 | 8.13 | 0.09 | |
| 02.04.2025 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | H40 | 27.38 | 18 /23 | 1.58 | 8.58 | 0.38 | 8.13 | 0.09 | |
| 31.12.2024 | Nyttårsløpet Melshei | Ny | 21.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.12.2024 | Nattløp Sørmarka | HL | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.11.2024 | Nattløp Hålandskogen | HK | 37.16 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | H40 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bedriftsløp Frøyland - R17 | H40 | 31.01 | 16 /25 | 2.12 | 8.40 | 0.37 | 7.57 | 0.11 | – |
| 11.09.2024 | Bedriftsløp Skadberg - R16 | H40 | 1.12.33 | 8 /15 | 6.25 | 13.31 | 1.12 | 12.34 | 0.35 | |
| 04.09.2024 | Bedriftsløp Ølbergskogen - R15 | H40 | 35.38 | 13 /21 | 1.18 | 12.22 | 0.27 | 12.34 | 0.35 | |
| 21.08.2024 | Bedriftsløp Haugstadskogen - R13 | HT | 32.29 | 1 /32 | 2.54 | 11.53 | 1.04 | 12.22 | 0.35 | |
| 14.08.2024 | Bedriftsløp Skjæveland - R12 | HT | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | H40 | 1.09.49 | 8 /16 | 4.02 | 13.59 | 0.48 | 12.50 | 0.37 | |
| 12.06.2024 | Bedriftsløp Øksnevad - R10 | H40 | 47.17 | 15 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | H40 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | H40 | 1.01.05 | 19 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bedrisftsløp Vagleskogen - R5 | HT | 29.05 | 11 /48 | 2.15 | 13.37 | 1.03 | 12.17 | 0.37 | |
| 24.04.2024 | Bedriftsløp Gausel - R4 | H40 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Bedriftsløp - Sandtangen - R3 | HT | 23.27 | 9 /40 | 0.47 | 12.28 | 0.25 | 12.19 | 0.40 | – |
| 10.04.2024 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | HT | 28.21 | 3 /45 | 0.39 | 12.17 | 0.17 | 12.19 | 0.40 | – |
| 03.04.2024 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | HT | 19.10 | 12 /51 | 0.23 | 8.04 | 0.10 | – | – | – |
| 26.10.2019 | HARDHAUSEN | Åpen 3 | 2.17.08 | 23 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2018 | Nyttårsløpet, Melshei | Herrer-Ny | 1.10.02 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2018 | Juleløpet 2018 | Herrer - kort løype | 1.05.01 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2018 | HARDHAUSEN | Trim | 50.10 | 4 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 07.02.2018 | Nattløp Øksnevadskogen | HM | 46.31 | 15 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2017 | Nyttårsløpet, Sandnes IL | Herrer - kort løype | 35.05 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 21.12.2017 | Torsdagsløp Desember | Mellom | 37.11 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2017 | HARDHAUSEN | Åpen 2 | 2.45.38 | 13 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2017 | Nattløp - Sørmarka | HK | 27.15 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2016 | Nyttårsløpet, Sandnes IL | Herrer - mellomlang løype | 1.26.05 | 42 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2016 | Nattløp Flassavatnet | HM | 55.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2016 | Nattløp -Gausel | HM | 46.49 | 18 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2016 | Jaktstart nattløp finale | HK | 25.49 | 2 /6 | 2.13 | 13.28 | 1.09 | 13.43 | 2.06 | – |
| 24.02.2016 | Nattløp Neseskogen | HK | 51.59 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 06.02.2016 | Vinterkarusell Øksnevadskogen Nord | GM | 28.52 | 16 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2015 | Nyttårsløpet 2015 | Herrer - kort løype | 26.26 | 1 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2015 | Juleløpet | GM | 1.14.37 | 64 /69 | – | – | – | – | – | – |
| 02.12.2015 | Nattløp Vaulen Badeplass | HM | 39.35 | 10 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 18.11.2015 | Nattløp på Krossberg | HM | 59.06 | 16 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2015 | HARDHAUSEN | Åpen 2 | 1.17.47 | 17 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2014 | HARDHAUSEN | Åpen 2 | 2.26.20 | 17 /22 | 34.13 | 20.39 | 4.50 | – | – | – |