Løperprofil
Liva Wathne
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
32 løp
B-rankingen
27 løp
C-rankingen
26 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 738 av 2062
Nr. 738 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 19 av 44 i klassen D13–14 · nr. 12 av 24 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 12.42
- Løpskapasitet
- 11.05
- O-evne
- 1.37
- Jevnhet ±
- 11,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 20
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±2,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 33 (sist 23.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0224 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1107 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0193 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 11,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3023 |
| bomVekt | 324,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4829 |
| bomStorSigma | 0,7778 |
| antallBom | 91 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0366 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0243 |
| havariVekt | 19,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0048 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0857 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | 0,028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2951,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3380 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.30
- Løpskapasitet
- 8.20
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 22.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0268 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0632 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0718 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0461 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0441 |
| bomVekt | 15,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,085 |
| bomStorSigma | 0,5582 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0723 |
| havariVekt | 1,47 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0029 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3089,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3153,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 130 av 335
Nr. 130 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 65 av 97 i klassen D13–14 · nr. 28 av 44 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 15.00
- Løpskapasitet
- 12.00
- O-evne
- 2.59
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 24
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 125 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0647 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0441 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0988 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0195 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 18,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 24,12 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,066 |
| bomVekt | 210,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8292 |
| bomStorSigma | 0,8982 |
| antallBom | 65 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,025 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0343 |
| havariVekt | 21,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0198 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9563 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0099 |
| fartSesongSin | −0,0098 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2825,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3529,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.49
- Løpskapasitet
- 12.05
- O-evne
- 1.44
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.42
- Sikkerhet
- 18
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 30.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0544 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0489 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0942 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0495 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1293 |
| bomVekt | 131,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4322 |
| bomStorSigma | 0,7292 |
| antallBom | 57 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0278 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0614 |
| havariVekt | 10,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0091 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7867 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0026 |
| fartSesongSin | −0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2853,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3262 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.33
- Løpskapasitet
- 10.04
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.56
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 23.05.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2241 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1498 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0967 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1543 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9248 |
| bomVekt | 6,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4331 |
| bomStorSigma | 0,8632 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0317 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0314 |
| havariVekt | 1,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6099 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2408,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2764,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 2.34 | 79 | – |
| Bom over fem minutter | 38 | 25.09.2026 KM Natt, bom 8.57 | 265 | – |
| Bom over ti minutter | 255 | 22.08.2026 KM Lang, bom 14.43 | 601 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | D 13-14 | 1.00.44 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 13-14 | 52.52 | 12 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | D 13-14 | 30.17 | 4 /8 | 0.44 | 12.31 | 0.18 | 15.08 | 3.00 | |
| 25.09.2026 | KM Natt | D 13-14 | 1.01.57 | 2 /2 | 10.38 | 18.41 | 3.12 | 15.08 | 3.00 | |
| 23.09.2026 | Bedriftsløp - Sandneshallen - R18 | D16 | 24.39 | 3 /19 | 0.25 | 10.04 | 0.10 | 12.44 | 1.37 | |
| 16.09.2026 | Bedriftsløp - Vannbassengene - R17 | D16 | 46.17 | 1 /4 | 3.54 | 11.55 | 1.00 | 12.44 | 1.37 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | D 13-14 | 25.24 | 5 /8 | 2.22 | 13.59 | 1.18 | 15.08 | 3.00 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | D 13-14 | 16.21 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2026 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R16 | D16 | 43.08 | 6 /12 | 6.20 | 12.20 | 1.49 | 12.44 | 1.37 | |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | D 13-14 | 20.11 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | Bedriftsløp - Frøyland - R15 | D16 | 28.41 | 8 /21 | 2.41 | 11.01 | 1.02 | 12.44 | 1.37 | |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | D 13-14 | 22.17 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | D 13-14 | 31.10 | 12 /17 | 3.01 | 13.43 | 1.20 | 15.08 | 3.03 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | D 13-14 | 20.23 | 8 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Bedriftsløp - Sørmarka - R14 | D16 | 43.15 | 2 /22 | 1.56 | 12.13 | 0.33 | 13.24 | 1.49 | |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | D 13-14 | 27.22 | 5 /7 | 7.26 | 15.33 | 4.13 | 15.08 | 3.03 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | D 13-14 | 1.03.51 | 5 /5 | 24.35 | (21.38) | 8.20 | 15.08 | 3.03 | |
| 19.08.2026 | Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13 | D16 | 38.19 | 1 /20 | 3.44 | 10.29 | 1.01 | 13.24 | 1.49 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 13-14 | 39.48 | 6 /11 | 7.25 | 16.33 | 3.05 | 15.08 | 3.03 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 13-14 | 31.02 | 1 /12 | 0.03 | (10.34) | 0.01 | 15.08 | 3.03 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D13 | 54.30 | 65 /150 | 10.32 | 14.25 | 2.47 | 15.09 | 3.00 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D13 | 49.14 | 107 /150 | 11.53 | 17.28 | 4.13 | 15.09 | 3.00 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D13 | 28.53 | 48 /150 | 3.08 | 12.17 | 1.20 | 15.09 | 3.00 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D13 | 1.05.52 | 106 /150 | 13.11 | 17.07 | 3.25 | 15.09 | 3.00 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D13 | 1.07.25 | 122 /150 | 20.10 | 18.10 | 5.26 | 15.09 | 3.00 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | 21.21 | 13 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 13 | 39.42 | 9 /23 | 1.14 | 11.42 | 0.22 | 14.55 | 2.35 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 13 | 52.28 | 19 /25 | 15.15 | 18.59 | 5.31 | 14.55 | 2.35 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 13 | 16.16 | 10 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D13-14 | 26.02 | 17 /48 | 0.56 | 13.21 | 0.29 | 14.55 | 2.35 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | D 13-14 | 51.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D13-14 | 27.58 | 41 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bedriftsløp - Selshammaren - R10 - postplukk | D16 | 1.02.47 | 14 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 13-14 | 27.14 | 2 /26 | 0.39 | 11.50 | 0.17 | 14.55 | 2.35 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 13-14 | 19.42 | 3 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 13-14 | 2.07 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R9 | D16 | 37.47 | 8 /21 | 3.22 | 12.32 | 1.07 | 13.50 | 2.04 | |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | D 13-14 | 24.20 | 7 /8 | 6.12 | 16.18 | 4.09 | 14.55 | 2.35 | |
| 30.05.2026 | KM Mellom (RR) | D 13-14 | 24.32 | 3 /3 | 2.11 | 13.35 | 1.13 | 15.15 | 2.53 | |
| 27.05.2026 | Bedriftsløp - Krossberg - R8 | D16 | 42.59 | 1 /19 | 5.52 | 12.02 | 1.39 | 14.00 | 2.07 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | D 13-14 | 21.34 | 3 /8 | 1.00 | 11.49 | 0.33 | 15.15 | 2.53 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | D 13-14 | 1.06.02 | 13 /16 | 23.20 | 19.33 | 6.58 | 15.15 | 2.53 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | D 13-14 | 30.47 | 7 /14 | 4.25 | 13.44 | 2.00 | 15.15 | 2.53 | |
| 20.05.2026 | Bedriftsløp - Melsvatnet - R7 | D16 | 53.46 | 14 /19 | 15.12 | 15.21 | 4.20 | 14.00 | 2.07 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | D 13-14 | 23.10 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | D 13-14 | 48.59 | 3 /7 | 7.44 | 14.58 | 2.23 | 15.15 | 2.53 | |
| 13.05.2026 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R6 | D16 | 41.38 | 13 /22 | 9.02 | 15.01 | 3.16 | 14.00 | 2.07 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | D 13-14 | 19.53 | 4 /5 | 2.10 | 13.07 | 1.28 | 15.15 | 2.53 | |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | D16 | 44.59 | 10 /19 | 9.40 | 15.25 | 3.19 | 14.00 | 2.07 | |
| 29.04.2026 | Bedriftsløp - Fotland - R4 | D16 | 1.06.19 | 4 /8 | 16.12 | 18.03 | 4.24 | 14.32 | 2.02 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | D 13-14 | 37.41 | 5 /9 | 6.38 | 13.39 | 2.24 | 17.05 | 3.37 | – |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | D 13-14 | 17.12 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | D16 | 22.02 | 4 /19 | 0.49 | 7.52 | 0.18 | 8.54 | 0.10 | – |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | D 13-14 | 45.41 | 6 /9 | 5.17 | 15.13 | 1.46 | 17.05 | 3.37 | – |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | D 13-14 | 1.07.03 | 8 /9 | 26.48 | (28.27) | 11.22 | 17.05 | 3.37 | – |
| 15.04.2026 | Bedriftsløp - Tjensvoll - R2 - kortløp | D16 | 34.13 | 20 /24 | 10.35 | 17.11 | 5.19 | 14.32 | 2.02 | |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | D16 | 44.46 | 15 /18 | 7.47 | 16.05 | 2.48 | 14.32 | 2.02 | |
| 15.03.2026 | Sprint og Knock-Out NM test | Prolog | 34.34 | 28 /36 | 2.44 | 10.32 | 0.50 | – | – | – |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Damer - mellomlang løype | 50.44 | 17 /25 | 9.54 | 15.43 | 3.04 | 14.04 | 1.41 | |
| 04.02.2026 | Nattløp løp nr 7 Neseskogen | Damer - kort løype | 38.35 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2026 | Nattløp Sandnes IL *Melshei* | DK | 39.07 | 2 /7 | 4.35 | 15.20 | 1.48 | 13.59 | 1.36 | |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Damer - kort løype | 40.25 | 6 /20 | 5.04 | 16.25 | 2.04 | 13.59 | 1.36 | |
| 26.12.2025 | Juleløpet i Sørmarka | DK | 16.06 | 1 /33 | 0.02 | 10.43 | 0.01 | 13.21 | 1.39 | |
| 13.12.2025 | Klubbmesterskap Melshei | D11-12 | 24.06 | 2 /2 | 1.59 | 12.13 | 1.00 | 13.21 | 1.39 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 11-12 | 33.24 | 9 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | D 11-12 | 12.07 | 4 /7 | 0.02 | 12.24 | 0.02 | 14.59 | 1.53 | |
| 27.09.2025 | Rankingfinale på Lundekvam | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | DT | 31.08 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | DT | 39.09 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | D 11-12 | 15.33 | 4 /7 | 0.35 | 14.39 | 0.33 | 14.59 | 1.53 | |
| 11.09.2025 | Klubbløp Torsdagstrening | Åpen C | 29.02 | 5 /12 | 5.52 | 14.10 | 2.52 | 14.19 | 1.48 | |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | D 11-12 | 27.20 | 2 /4 | 3.41 | 13.36 | 1.50 | 14.59 | 1.53 | |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | DT | 35.55 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | D 11-12 | 14.34 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | D 11-12 | 24.34 | 3 /6 | 2.48 | 13.46 | 1.34 | 15.25 | 2.07 | |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | DT | 31.22 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D12 | 45.52 | 110 /126 | 7.46 | 18.17 | 3.06 | 15.45 | 2.09 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D12 | 44.33 | 88 /126 | 0.52 | 14.55 | 0.17 | 15.49 | 2.12 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D12 | 35.00 | 81 /126 | 3.35 | 14.49 | 1.31 | 15.45 | 2.09 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D12 | 38.54 | 69 /126 | 2.23 | 13.30 | 0.50 | 15.45 | 2.09 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | 38.26 | 28 /133 | 7.10 | 17.04 | 3.11 | 15.45 | 2.09 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | 48.55 | 29 /133 | 7.18 | 17.32 | 2.37 | 15.45 | 2.09 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | 34.49 | 30 /46 | 10.18 | 16.49 | 4.59 | 15.45 | 2.09 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 11-12 | 26.17 | 27 /53 | 1.01 | 13.22 | 0.31 | 15.36 | 1.47 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 11-12 | 33.42 | 38 /51 | 8.10 | 19.13 | 4.39 | 15.36 | 1.47 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 11-12 | 12.44 | 32 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2025 | Moro-løp Vannbassengan | Lang C løype | 56.43 | 9 /12 | 15.44 | 18.27 | 6.56 | 14.45 | 1.50 | |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | D11-12_1og2 | 22.08 | 7 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 11-12 | 36.34 | 22 /28 | 2.34 | 16.02 | 1.08 | 15.36 | 1.47 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | D 11-12 | 29.37 | 20 /34 | 2.35 | 14.16 | 1.15 | 15.36 | 1.47 | |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | D 11-12 | 27.08 | 3 /6 | 3.27 | 15.44 | 2.00 | 15.36 | 1.47 | |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | DT | 30.54 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | D 11-12 | 34.31 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | D 11-12 | 11.58 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | D 11-12 | 20.01 | 2 /5 | 1.19 | 14.46 | 0.58 | 15.44 | 2.12 | |
| 03.05.2025 | KM Sprint - ROK - Haugesund | D 11-12 | 12.17 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | DK | 37.46 | 6 /16 | 4.07 | 17.51 | 1.57 | 16.00 | 1.30 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Damer - kort løype | 41.12 | 7 /16 | 3.01 | 18.21 | 1.21 | 16.00 | 1.30 | |
| 25.01.2025 | Vinterkarusell Melsvatnet | JK | 37.51 | 5 /14 | 4.01 | 15.59 | 1.42 | 14.49 | 1.49 | |
| 31.12.2024 | Nyttårsløpet Melshei | Damer - kort løype | 51.19 | 8 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | D11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | D 11-12 | 52.25 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2024 | Kretsløp Haugesund (ROK Finale) | D 11-12 | 43.13 | 4 /6 | 12.40 | 21.48 | 6.23 | 16.53 | 2.43 | |
| 04.10.2024 | KM natt (kretsmesterskap for både Rogaland og Hordaland) | C-åpen 10-16 | 24.37 | 4 /5 | 1.19 | 14.52 | 0.48 | 16.53 | 2.43 | |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | D 11-12 | 19.51 | 5 /7 | 2.08 | 12.22 | 1.20 | 16.15 | 2.08 | |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | D 11-12 | 51.33 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | D 11-12 | 17.10 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | Ny | 22.48 | 2 /6 | 1.58 | (9.31) | 0.49 | 14.39 | 1.58 | |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | D 11-12 | 33.17 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | KM Lang | D 11-12 | 35.19 | 5 /5 | 3.59 | 17.52 | 2.01 | 16.29 | 2.09 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D12 Kort | 21.36 | 12 /28 | 0.08 | 13.30 | 0.05 | 17.08 | 2.17 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D12 Kort | 31.39 | 21 /28 | 8.21 | 21.17 | 5.37 | 17.08 | 2.17 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D12 Kort | 39.43 | 17 /28 | 8.10 | 16.28 | 3.23 | 17.08 | 2.17 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D12 Kort | 33.49 | 22 /28 | 14.24 | 22.16 | 9.29 | 17.08 | 2.17 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D12 Kort | 1.02.18 | 26 /27 | 3.24 | (32.39) | 1.47 | 17.08 | 2.17 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 30.07 | 25 /170 | 2.31 | 14.27 | 1.12 | 16.29 | 2.08 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 22.36 | 27 /170 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 27.35 | 35 /40 | 4.13 | 18.15 | 2.47 | 16.29 | 2.08 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 36.49 | 39 /170 | 4.55 | 16.47 | 2.15 | 16.29 | 2.08 | |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | D 11-12 | 28.38 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 10-16 | 28.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | D11-12_1og2 | 25.18 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | D 11-12 | 57.54 | 26 /39 | 10.09 | 20.04 | 3.31 | 17.12 | 2.26 | – |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | D 11-12 | 30.21 | 3 /4 | 6.36 | 18.42 | 4.04 | 17.12 | 2.26 | – |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | D 11-12 | 18.40 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | D 11-12 | 23.46 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Kretsranking - Madlatua | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Kretsløp-Sprint, Storhaug | D 11-12 | 18.19 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2023 | Juleløpet 2023, Vinterkarusellen løp 1. | Ny | 37.17 | 13 /21 | 8.10 | (21.06) | 4.37 | 14.27 | 1.33 | |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | Mini Hardhausen | 34.22 | 1 /16 | 0.47 | 10.16 | 0.14 | 13.27 | 1.22 | – |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | D 9-10 | 12.36 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 18.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 18.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 19.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 15.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Ungdomscup 3 Ganddal | D 9-10 | 19.53 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Kretsløp Brekkeheia | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | KM-Ultralang - Brekkeheia | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2023 | Moro-løp Vannbassengene | Ny | 37.01 | 7 /11 | 12.53 | 20.36 | 7.10 | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | D 9-10 | 32.51 | 4 /4 | 5.59 | 16.40 | 3.02 | 14.40 | 1.28 | |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | D 9-10 | 20.54 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2023 | Vinterkarusell Vagleskogen | Nybegynnerløype | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2022 | Klubbmesterskap Sandnes IL | D10 | 33.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 1.23.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Ranking finale Kubbetjørn | D 9-10 | 40.59 | 2 /4 | 2.11 | 13.48 | 0.44 | 14.06 | 0.52 | |
| 20.09.2022 | Ungdomscup Finale - Haugstadskogen | D 9-10 | 36.41 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Kretsløp - Sprint på Gausel | D 9-10 | 16.45 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | D 9-10 | 35.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomscup løp 4 - Storhaug | D 9-10 | 24.28 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 23.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 34.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 35.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 36.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Ungdomscup Løp 3 - Sandvedparken | D Ny | 29.09 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomscup løp 2 Arboretet | D Ny | 18.43 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomscup løp 1 - Krossberg | D9-10 | 48.51 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | D 9-10 | 40.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2022 | Nordsjøløpene dag 1 | D 9-10 | 18.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Ny | 39.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 45.55 | 8 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Nærløp Sandtangen | N-åpen | 26.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Nærløp Riska | D Ny | 27.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM lang Lindvatnet/Feed | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | KM stafett individuelle klasser | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Lang | N-åpen | 25.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom | N-åpen | 34.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 13.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 22.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 27.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2021 | Ungdomscup Finale - Horve | N-åpen | 25.12 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomscup No. 5 - Haugtussa | D Ny | 20.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | N-åpen | 50.03 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | N-åpen | 27.51 | – | 3.01 | 18.03 | 1.57 | 17.03 | 1.08 | – |
| 11.05.2021 | Ungdomscup No. 1 - Veraland | N-åpen | 27.44 | 4 /9 | 1.09 | 16.47 | 0.42 | 17.03 | 1.08 | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2021 | Treningsløp Selshammer | Ny | 36.38 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | D-Ny | 35.05 | 14 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | D-Ny | 25.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bogafjell - kan løpes 4.-11.mai | Ny | 38.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2019 | SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei | N-Åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | N-åpen | 36.40 | – | 6.15 | 29.10 | 4.58 | – | – | – |
| 11.05.2019 | RR4, Kretsløp kortdistanse, Hålandskogen Sola | N-åpen | 31.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2018 | Nyttårsløpet, Melshei | Damer-Ny | 36.03 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2018 | Juleløpet 2018 | Nybegynnerløype | 59.48 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 02.12.2018 | SI klubbmesterskap | N-Åpen | 1.07.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2017 | SI Klubbmesterskap, SI hytta | N-Åpen | 1.51.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Sandnes IL (Rogaland) 7 | 2 | 18.22 | 7 | 8 |
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | D13-16 | Agder/ Rogaland 3 | 1 | 15.30 | 4 | 3 |
| 23.08.2026 | KM Stafett | D13-16 | Sandnes IL (Rogaland) 1 | 3 | 35.26 | 2 | – |