Løperprofil
Trym Strømberg
Fredrikstad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
B-rankingen
20 løp
C-rankingen
15 løp
N-rankingen
18 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.26
- Løpskapasitet
- 10.16
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.01
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 29.12.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0969 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1806 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0912 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1626 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1904 |
| bomVekt | 9,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3481 |
| bomStorSigma | 0,6329 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0728 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2734,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3043,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.45
- Løpskapasitet
- 7.22
- O-evne
- 0.23
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.38
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 02.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0974 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1187 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0796 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0778 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,47 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2265 |
| bomVekt | 25,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,578 |
| bomStorSigma | 0,785 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1398 |
| havariVekt | 1,66 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2730,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2872,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 91 av 304
Nr. 91 av 304 blant menn i Norge · nr. 46 av 109 i klassen H13–14 · nr. 29 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 12.58
- Løpskapasitet
- 10.38
- O-evne
- 2.20
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 27.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1879 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1754 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,113 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0234 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,6 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0682 |
| bomVekt | 122,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5989 |
| bomStorSigma | 0,8738 |
| antallBom | 47 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0452 |
| havariVekt | 12,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0015 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,051 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0094 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2502 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3049,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.37
- Løpskapasitet
- 8.58
- O-evne
- 1.39
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.02
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 10.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3522 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3569 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0763 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0926 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,87 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8111 |
| bomVekt | 44,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4608 |
| bomStorSigma | 1,0205 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0451 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0546 |
| havariVekt | 2,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7989 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0044 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2115,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2504,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.13
- Løpskapasitet
- 6.40
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 11,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.31
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 13.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6405 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6714 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1173 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1698 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8399 |
| bomVekt | 18,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5109 |
| bomStorSigma | 0,9297 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0339 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,03 |
| havariVekt | 0,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6697 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0029 |
| fartSesongSin | 0,0059 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1592,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1962,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 1 | 27.10.2026 Klubbmesterskap natt, bom 2.03 | 74 | – |
| Bom over fem minutter | 37 | 01.09.2026 Ungdomsserie løp 5, bom 9.04 | 233 | – |
| Bom over ti minutter | 125 | 21.04.2026 Ungdomsserien løp 1, bom 15.40 | 261 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Klubbmesterskap natt | H 13-14 | 43.36 | 4 /4 | 3.49 | 10.37 | 0.56 | 12.58 | 2.20 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 13-14 | 52.57 | 17 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2026 | Ungdomsserien løp 6 - finale | H13-14 | 37.02 | 8 /15 | 5.29 | 12.54 | 1.55 | 13.14 | 2.26 | |
| 01.09.2026 | Ungdomsserie løp 5 | H 13-14 | 27.03 | 13 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | H 13-14 | 26.57 | 7 /12 | 5.38 | 13.14 | 2.46 | 13.18 | 2.24 | |
| 02.06.2026 | Ungdomsserien løp 3 | H 13-14 | 43.13 | 13 /15 | 14.19 | 17.11 | 5.42 | 13.37 | 2.19 | |
| 14.05.2026 | Klubbmesterskap | H 13-14 | 31.20 | 5 /6 | 3.43 | 13.05 | 1.36 | 13.18 | 1.59 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 13-14 | 10.04 | 6 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 13-14 J | 36.22 | 15 /22 | 5.08 | 13.36 | 1.59 | 13.18 | 1.59 | |
| 05.05.2026 | Ungdomsserien løp 2 | H 13-14 | 15.39 | 6 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 23.48 | 5 /34 | 0.04 | 9.57 | 0.02 | 13.09 | 2.01 | |
| 21.04.2026 | Ungdomsserien løp 1 | H13-14 | 51.05 | 13 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | H 13-14 | 44.02 | 18 /36 | 0.38 | 14.47 | 0.13 | 13.09 | 2.01 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | H 13-14 | 23.37 | 20 /53 | 1.39 | 12.32 | 0.54 | 13.09 | 2.01 | |
| 15.03.2026 | Blåveissprinten | H 13-14 | 32.42 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2025 | Marsipanløpet | HM | 35.18 | 11 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H13 | 34.16 | 67 /120 | 3.02 | 15.04 | 1.20 | 13.42 | 2.41 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H13 | 24.44 | 95 /106 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H13 | 17.08 | 53 /99 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2025 | Klubbmesterskap natt | H 13-14 | 24.44 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 13-14 | 1.14.21 | 35 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Ungdomsserien løp 6 | H 13-14 | 19.15 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2025 | Ungdomsserien løp 5 | H 13-14 | 50.47 | 5 /8 | 12.01 | 17.22 | 4.07 | 13.43 | 2.59 | |
| 31.08.2025 | KM Mellom | H 13-14 | 22.34 | 3 /7 | 2.15 | 12.17 | 1.14 | 13.36 | 2.45 | |
| 26.08.2025 | Ungdomsserien løp 4 | H 13-14 | 18.20 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Langdistanse | H 13-14 | 40.49 | 6 /9 | 3.06 | 12.42 | 0.58 | 13.36 | 2.45 | |
| 03.06.2025 | Ungdomsserien løp 3, sprint | H 13-14 | 18.02 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | H 13-14 | 1.10.48 | 86 /90 | 34.33 | (25.41) | 12.32 | 14.36 | 3.23 | |
| 29.05.2025 | Klubbmesterskap | H 13-14 | 42.19 | 2 /2 | 3.47 | 13.24 | 1.12 | 14.36 | 3.23 | |
| 18.05.2025 | KM sprint | H 13-14 | 11.15 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomsserien løp 2 | H13-14 | 30.01 | 2 /10 | 0.26 | 11.03 | 0.10 | 14.36 | 3.23 | |
| 29.04.2025 | Ungdomsserien løp 1 | H 13-14 | 34.20 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | H 13-14 | 34.04 | 7 /14 | 4.08 | 11.46 | 1.26 | 13.18 | 2.30 | – |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | H 13-14 | 32.07 | 6 /22 | 2.17 | 9.51 | 0.42 | 13.18 | 2.30 | – |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | H13-14 | 34.06 | 9 /19 | 0.45 | 10.49 | 0.14 | 13.18 | 2.30 | – |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 41.23 | 20 /35 | 9.10 | 13.45 | 3.03 | 13.18 | 2.30 | – |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | H 13-14 | 34.23 | 16 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 14.03.2025 | Halden O-Meeting Night (m/ KM natt for Østfold) | H 13-14 (par) | 1.11.54 | 3 /4 | 24.05 | 20.52 | 6.59 | – | – | – |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | H13-16 | 43.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | Joker | 24.37 | 71 /80 | 5.10 | 12.08 | 2.33 | 9.38 | 0.30 | |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | H13-16 | 39.47 | 7 /12 | 9.46 | 10.53 | 2.40 | 9.41 | 0.30 | – |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | Joker | 1.07.07 | 38 /57 | 23.52 | (15.08) | 5.23 | 9.41 | 0.30 | – |
| 19.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor - Løp #1 Malakoff VGS | H13-16 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2024 | Marsipanløpet | HM | 29.16 | 5 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2024 | Klubbmesterkap Natt | H 11-12 | 22.41 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 11-12 | 28.04 | 17 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Ungdomsserien løp 6 | H 11-12 | 11.31 | 4 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Ungdomsserien løp 5 | H 11-12 | 26.23 | 5 /13 | 3.38 | 11.55 | 1.38 | 11.55 | 1.32 | |
| 01.09.2024 | KM langdistanse | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2024 | Ungdomsserien løp 4 | H 11-12 | 28.52 | 3 /12 | 0.13 | 11.04 | 0.05 | 12.04 | 1.35 | |
| 24.08.2024 | KM Mellom | H 11-12 | 15.20 | 4 /6 | 3.31 | 12.52 | 2.57 | 12.04 | 1.35 | |
| 04.06.2024 | Ungdomsserien løp 3 | H11-12 | 24.41 | 4 /10 | 4.48 | 12.31 | 2.26 | 12.01 | 1.35 | |
| 14.05.2024 | KM sprint Østfold | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2024 | Klubbmesterskap | H 11-12 | 20.29 | 1 /8 | 0.04 | 9.35 | 0.02 | 12.09 | 1.34 | |
| 07.05.2024 | Ungdomsserien løp 2 | H11-12 | 14.17 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Ungdomsserien løp 1 | H 11-12 | 26.51 | 5 /11 | 0.34 | 13.34 | 0.17 | 12.53 | 1.45 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 11-12 | 20.07 | 8 /19 | 0.35 | 10.57 | 0.19 | 12.53 | 1.45 | |
| 06.04.2024 | Blåveissprinten | H 11-12 | 36.35 | 5 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2023 | Marsipanløpet | HK | 22.56 | 1 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 11-12 | 33.41 | 19 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | KM Lang | H 11-12 | 17.38 | 3 /6 | 0.36 | 10.39 | 0.22 | 13.35 | 2.18 | |
| 23.09.2023 | Ungdomsserien Løp 7 - FINALE | H11-12 | 25.09 | 2 /12 | 1.05 | 11.58 | 0.31 | 13.35 | 2.18 | |
| 12.09.2023 | Ungdomsserien løp 6 | H11-12 | 33.44 | 2 /11 | 1.26 | 12.45 | 0.32 | 13.35 | 2.18 | |
| 29.08.2023 | Ungdomsserien løp 5 | H 11-12 | 20.34 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM Mellom | H 11-12 | 42.27 | 6 /8 | 17.13 | 19.38 | 7.58 | 15.25 | 4.00 | |
| 13.06.2023 | Ungdomsserien Løp 4 | H 11-12 | 15.39 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomsserien Løp 3 | H1112 | 17.10 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Ungdomsserien Løp 2 | H 11-12 | 22.30 | 8 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 11-12 | 25.49 | 21 /32 | 1.40 | 12.18 | 0.48 | 15.21 | 3.03 | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 11-12 | 19.23 | 26 /37 | 2.24 | 13.40 | 1.42 | 15.21 | 3.03 | – |
| 18.04.2023 | Ungdomsserien løp 1 | H 11-12 | 47.02 | 9 /12 | 21.24 | (24.07) | 10.58 | 15.21 | 3.03 | – |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | H 11-12 | 31.35 | 13 /24 | 3.51 | 14.17 | 1.44 | 15.21 | 3.03 | – |
| 14.04.2023 | Solrenningen Sprint | H 11-12 | 19.27 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | H 11-12 | 29.49 | 9 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2022 | Marsipanløpet | HK | 26.35 | 1 /3 | 1.05 | 14.29 | 0.35 | 14.32 | 1.13 | |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 9-10 | 53.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2022 | Klubbmesterskap natt | H 9-10 | 29.26 | 3 /5 | 3.58 | 12.50 | 1.44 | 10.34 | 1.31 | |
| 18.09.2022 | KM Lang | H 9-10 | 14.54 | 1 /6 | 0.36 | 8.26 | 0.20 | 10.24 | 1.28 | |
| 17.09.2022 | Ungdomsserien løp 7 med etterfinalen | H 9-10 | 21.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomsserien 6 | H 9-10 | 15.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomsserien løp 5 | H9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2022 | Svabergsprinten | Svaberg | 54.58 | 45 /55 | 4.31 | 15.33 | 1.17 | 14.30 | 1.14 | |
| 24.07.2022 | Svabergsprinten | Svaberg | 54.58 | 45 | 5.18 | 15.33 | 1.30 | 14.13 | 1.11 | |
| 12.06.2022 | Klubb-KM stafett | Løype: 1. etappe | 19.17 | 10 | 0.02 | 11.34 | 0.01 | 13.07 | 0.54 | – |
| 26.05.2022 | Klubbmesterskap Fredrikstad Skiklubb | H 9-10 | 20.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomsserien løp 4 | H9-10 | 0.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2022 | Østfoldsprinten løp 3 | H 9-10 | 23.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2022 | KM Sprint | H 9-10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomsserien 3 | H 9-10 | 8.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Ungdomsserien løp 2 - Langdistanse | H 9-10 | 44.59 | – | 26.06 | (22.13) | 12.53 | 10.37 | 1.33 | |
| 24.04.2022 | Smaaleneneløpet | H 9-10 | 14.56 | 1 /12 | 0.05 | 8.37 | 0.03 | 10.37 | 1.33 | |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | H 9-10 | 14.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2022 | Halden O-Meeting Mellom | H 9-10 | 21.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2022 | Blåveissprinten | H 9-10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Klubbmesterskap Fredrikstad skiklubb | H 9-10 | 40.38 | 3 /5 | 2.08 | 12.26 | 0.39 | 10.05 | 0.45 | |
| 26.10.2021 | Klubbmesterskap Natt FSK | H 9-10 | 17.45 | – | 1.52 | 14.29 | 1.31 | 14.20 | 1.03 | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | H 9-10 | 29.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Ungdomsserien finale | H 9-10 | 12.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2021 | Klubb-KM stafett individuelt | N-åpen | 16.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | O-Troll-leir 2021 | D 13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Ungdomsserien løp 5 | H9-10 | 15.56 | – | 2.24 | 8.58 | 1.21 | 9.59 | 0.46 | |
| 24.08.2021 | Ungdomsserien løp 4 | H 9-10 | 16.51 | 2 /11 | 1.14 | 10.22 | 0.46 | 10.29 | 0.41 | |
| 22.08.2021 | KM Sprint | H 9-10 | 10.20 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2021 | Ungsdomsserien løp 3 | H 9-10 | 12.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomsserien løp 2 | H 9-10 | 25.42 | 7 /13 | 0.56 | 14.43 | 0.32 | 10.51 | 0.42 | |
| 01.06.2021 | Ungdomsserien løp 1 | H 9-10 | 19.54 | – | 1.30 | 11.33 | 0.52 | 10.51 | 0.42 | |
| 29.12.2020 | Marsipanløpet | N | 18.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2020 | Finale Ungdomsserien | N-åpen | 16.10 | – | 0.05 | 10.12 | 0.03 | 10.39 | 0.45 | |
| 17.10.2020 | Klubbmesterskap FSK 2020 Corona Light Edition | N-åpen | 14.44 | 2 /15 | 1.41 | 9.41 | 1.06 | 10.39 | 0.45 | |
| 19.09.2020 | Ungdomsserien løp 5 | N-åpen | 15.14 | – | 0.01 | 9.19 | 0.01 | 11.25 | 0.49 | |
| 25.08.2020 | Ungdomsserien - løp 4 | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2020 | Ungdomsserien - løp 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2020 | Koronaungdomsløp 2020 | N-åpen | 19.05 | 3 /29 | 0.11 | 11.27 | 0.07 | 12.33 | 0.54 | |
| 19.10.2019 | Blodslitet | N-åpen | 1.03.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2019 | Ungdomsserien Finale | N-åpen | 24.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2019 | Ungdomsserien Løp nr 5. | N-åpen | 18.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2019 | Ungdomsserien løp 4 | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | Beginner | 19.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2019 | Svabergsprinten | N åpen | 28.19 | 7 /12 | 1.08 | 12.53 | 0.31 | 14.03 | 1.06 | |
| 30.05.2019 | FSK Klubbmesterskap | N | 47.45 | 4 /6 | 6.41 | 16.47 | 2.21 | 14.36 | 1.12 | |
| 28.05.2019 | Ungdomsserien løp 3 | N-åpen | 19.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2019 | Østfoldsprinten - 3 | N-åpen | 17.52 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Ungdomsserien løp 2 | N-åpen | 15.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2019 | Ungdomsserien løp 1 | N-åpen | 15.36 | – | 0.51 | 11.53 | 0.39 | 13.59 | 0.51 | |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | N-åpen | 21.28 | – | 2.03 | 14.36 | 1.24 | 13.59 | 0.51 | |
| 06.04.2019 | Norwegian Spring - Vårspretten | N-åpen | 15.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2019 | Blåveissprinten | N-åpen | 17.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2018 | Marsipanløpet | N | 48.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2018 | Blodslitet | N-åpen | 44.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2018 | Sport8serien finale | N-åpen | 24.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | Sport8serien løp 4 | N-åpen | 27.28 | – | 2.00 | 18.36 | 1.21 | 16.22 | 0.58 | – |
| 21.07.2018 | Svabergsprinten | Gutter åpen | 1.07.06 | 7 /10 | 4.51 | 22.35 | 1.38 | – | – | – |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2018 | Sport8serien løp 2 | N-åpen | 28.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2018 | Lørdagskjappen | N-åpen | 32.04 | – | 1.16 | 20.27 | 0.48 | – | – | – |
| 15.04.2018 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 37.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2017 | Sport8 serien | N-åpen | 49.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | H13-16 | Fredrikstad SK 2 | 1 | 25.46 | 11 | 10 |