Løperprofil
Mie Skifjell
Skien
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.12
- Løpskapasitet
- 7.00
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.27
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 01.10.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1473 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3413 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0586 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2932 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0248 |
| bomVekt | 0,61 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1904 |
| bomStorSigma | 0,6641 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0852 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2593,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2667,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.37
- Løpskapasitet
- 10.32
- O-evne
- 2.05
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.42
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.06.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1912 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0636 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3167 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0143 |
| bomVekt | 0,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6243 |
| bomStorSigma | 0,8607 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0696 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2488,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2981,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.06
- Løpskapasitet
- 9.35
- O-evne
- 1.31
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.28
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 02.10.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2726 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1103 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0911 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3385 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0831 |
| bomVekt | 1,77 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3629 |
| bomStorSigma | 0,7772 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0332 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4763 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2293,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2655,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 19 | 24.09.2019 Hjalmarkarusellen 1, bom 5.45 | 38 | – |
| Bom over fem minutter | 19 | 24.09.2019 Hjalmarkarusellen 1, bom 5.45 | 126 | – |
| Bom over ti minutter | 158 | hele karrieren siden 2017 | 158 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2019 | Hjalmarkarusellen 4 | D11-16N | 30.41 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2019 | Hjalmarkarusellen 2 | D11-16N | 44.27 | 2 /3 | 5.00 | 12.35 | 1.25 | – | – | – |
| 24.09.2019 | Hjalmarkarusellen 1 | D11-16N | 28.35 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | D 11-12 | 35.25 | 21 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | D 11-12 | 52.27 | 23 /48 | 10.51 | 24.32 | 5.05 | – | – | – |
| 01.05.2019 | Skien City Race | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2018 | Hjalmarkarusellen 4 | D-10 | 28.45 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2018 | Hjalmarkarusellen 3 | D-10 | 33.08 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2018 | Hjalmarkarusellen 2 | D-10 | 27.51 | 3 /4 | 7.40 | 23.22 | 6.26 | 17.14 | 1.31 | |
| 25.09.2018 | Hjalmarkarusellen 1 | D-10 | 20.44 | 4 /6 | 2.54 | 18.54 | 2.39 | 16.40 | 1.12 | |
| 25.08.2018 | Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6 | N-åpen | 28.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2018 | Klubbmesterskap, Skien OK og POL | N-åpen | 40.22 | 21 /23 | 2.18 | 19.53 | 1.08 | 16.50 | 1.25 | – |
| 26.05.2018 | Hjalmarløpet | D -10 | 52.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2018 | Skien City Race | D -10 | 30.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2017 | Hjalmarkarusellen 3 | D-10 | 17.54 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2017 | Hjalmarkarusellen 2 | D-10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2017 | Hjalmarkarusellen 1 | D-10 | 33.07 | 7 /7 | 4.44 | 21.01 | 3.00 | – | – | – |