Løperprofil
Kristin Furre Owe
Stavanger kommune BIL
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
19 løp
Sprintrankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 1977 av 2067
Nr. 1977 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 192 av 198 i klassen D50–54 · nr. 39 av 41 i 1972-kullet
- Forventet kmtid
- 23.05
- Løpskapasitet
- 21.23
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 23.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,635 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6504 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0995 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0256 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,61 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4225 |
| bomVekt | 179,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4321 |
| bomStorSigma | 0,7995 |
| antallBom | 76 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0448 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0496 |
| havariVekt | 9,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8703 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0037 |
| fartSesongSin | −0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5689,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6141,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.35
- Løpskapasitet
- 14.12
- O-evne
- 0.23
- Jevnhet ±
- 6,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 1,4
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 22.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5604 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6287 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0651 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0443 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6398 |
| bomVekt | 27,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,344 |
| bomStorSigma | 0,7104 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0921 |
| havariVekt | 1,6 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0018 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0671 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5265,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5408,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 23.10
- Løpskapasitet
- 19.18
- O-evne
- 3.52
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.57
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 5,3
- Typisk bom
- 147 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4108 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4978 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0809 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4984 |
| bomVekt | 5,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9895 |
| bomStorSigma | 0,5673 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0748 |
| havariVekt | 0,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4541,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5451,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 26.09.2026 Rankingfinale, bom 2.35 | 63 | nr. 8061 |
| Bom over fem minutter | 158 | 08.04.2026 Bedriftsløp - Njåskogen - R1, bom 5.42 | 158 | nr. 1989 |
| Bom over ti minutter | 273 | 12.06.2024 Bedriftsløp Øksnevad - R10, bom 27.23 | 273 | nr. 3198 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Rankingfinale | B-åpen 17- | 1.03.31 | 7 /7 | 12.34 | 26.16 | 5.12 | – | – | – |
| 23.09.2026 | Bedriftsløp - Sandneshallen - R18 | DT | 50.20 | 40 /42 | 3.47 | 27.30 | 2.04 | 23.01 | 1.42 | |
| 19.08.2026 | Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13 | DT | 50.11 | 36 /53 | 4.11 | 21.40 | 1.48 | 23.02 | 1.56 | |
| 12.08.2026 | Bedriftsløp - Vardeneset - R12 | DT | 39.00 | 35 /46 | 4.39 | 25.02 | 2.59 | 23.02 | 1.56 | |
| 03.06.2026 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R9 | DT | 45.28 | 33 /48 | 5.58 | 21.13 | 2.47 | 23.13 | 2.08 | |
| 27.05.2026 | Bedriftsløp - Krossberg - R8 | DT | 53.02 | 44 /53 | 5.07 | 23.52 | 2.18 | 24.43 | 2.13 | |
| 18.05.2026 | Åpent klubbløp Vagleskogen | Damer - kort løype | 53.02 | 8 /9 | 6.27 | 29.07 | 3.36 | 24.43 | 2.13 | |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | DT | 46.47 | 49 /59 | 1.59 | 26.26 | 1.07 | 24.43 | 2.13 | |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | DT | 42.25 | 62 /71 | 7.27 | 16.29 | 2.54 | 14.19 | 0.26 | |
| 15.04.2026 | Bedriftsløp - Tjensvoll - R2 - kortløp | DT | 48.18 | 68 /71 | 8.28 | 30.48 | 5.24 | 24.20 | 2.50 | |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | DT | 1.15.33 | 39 /50 | 13.13 | 25.05 | 4.23 | 24.20 | 2.50 | |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Damer - kort løype | 43.33 | 20 /26 | 5.30 | 22.46 | 2.52 | 24.19 | 3.02 | |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | D50 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | D50 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2025 | Bedriftsløp - Skadberg - R12 | D50 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | Bedriftsløp - Sørmarka - R9 | D50 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | D50 | 1.32.34 | 27 /29 | 12.05 | 19.23 | 2.32 | 15.40 | 0.26 | |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | DK | 1.08.46 | 14 /16 | 15.41 | 32.30 | 7.25 | 27.02 | 3.32 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Damer - kort løype | 1.01.39 | 15 /16 | 7.40 | 27.28 | 3.25 | 27.02 | 3.32 | |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | D50 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bedriftsløp Frøyland - R17 | D50 | 54.07 | 24 /24 | 7.20 | 18.17 | 2.29 | 14.49 | 0.20 | – |
| 09.09.2024 | Klubbløp Sørbø skole | Damer - melloml B/C løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2024 | Klubbløp Vagleskogen | Damer - melloml B/C løype | 1.03.46 | 12 /12 | 13.02 | 33.23 | 6.49 | 27.15 | 3.55 | |
| 12.06.2024 | Bedriftsløp Øksnevad - R10 | D50 | 1.49.12 | 24 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | D50 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bedrisftsløp Vagleskogen - R5 | D50 | 1.17.35 | 21 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | Bedriftsløp Gausel - R4 | D50 | 1.42.08 | 27 /29 | 25.58 | 32.39 | 8.18 | 26.26 | 3.56 | |
| 22.04.2024 | Åpent innendørs klubbmesterskap | Damer - Medium | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2024 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | D50 | 1.38.19 | 27 /30 | 27.34 | 30.37 | 8.35 | 26.26 | 3.56 | |
| 16.03.2024 | Vinterkarusell Vagleskogen | Damer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2023 | Klubbløp Presthei/Bogafjell | Damer - melloml B/C løype | 1.06.11 | 8 /8 | 16.10 | 33.47 | 8.15 | 25.57 | 2.24 | |
| 22.05.2023 | Klubbløp Sørbø skole | Damer - melloml B/C løype | 33.45 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2023 | Vinterkarusell Vagleskogen | Damer - kort løype | 46.00 | 8 /9 | 1.49 | 26.10 | 1.02 | 24.20 | 1.34 | |
| 14.01.2023 | Vinterkarusell | Damer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2022 | Klubbmesterskap Vagleskogen | D-trim | 30.29 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2022 | Klubbløp Lyngholen | Damer - B/C | 43.50 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2022 | Klubbløp Øksnevadskogen | Damer - B/C | 1.01.42 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2022 | Klubbløp Ganddal | Damer - B/C | 34.34 | 4 /5 | 5.01 | 18.21 | 2.40 | 14.31 | 0.16 | – |
| 27.09.2021 | Klubbmesterskap Vagleskogen | D-trim | 55.45 | 4 /4 | 14.32 | 26.02 | 6.47 | 20.22 | 2.11 | |
| 20.09.2021 | Klubbløp Buggeland skole | Damer - kort | 1.11.16 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2021 | Klubbløp Øksnevadskogen | Damer - mellom løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2021 | Klubbløp Kalbergskogen | Damer - kort | 1.14.58 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | Klubbløp Øksnevadskogen | Damer - kort | 53.10 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Klubbløp Vagleskogen | Damer - mellom løype | 1.22.42 | 13 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2020 | SO-Cup løp 10 | B-åpen | 40.33 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2020 | Klubbmesterskap Grudaskogen | D-trim | 33.05 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2020 | Klubbløp Bogafjell | Damer - mellom løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes | B-Åpen | 40.44 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2020 | Klubbløp Vagleskogen | Damer - mellom løype | 1.11.26 | 13 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2020 | Vinterkarusell Tastaveden | Damer - kort løype | 31.36 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2020 | Vinterkarusell Sviland/Arboretet | Damer - kort løype | 58.03 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2019 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen | D17 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Ungdomscup finale | D17-59 | 48.19 | 19 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2019 | Klubbløp 3 - Vagleskogen | Damer - mellom løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2019 | Klubbløp 2 - Grudaskogen | Damer - mellom løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2019 | Klubbløp 1 - Neseskogen | Damer - mellom løype | 58.01 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Nærløpskarusellen - individuelle klasser | DK | 47.55 | 9 /11 | 12.10 | 27.17 | 6.56 | 21.28 | 2.08 | – |
| 23.03.2019 | Vinterkarusell Vagleskogen | DK | 55.42 | 14 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2019 | Vinterkarusell Bogafjell | Damer - kort løype | 1.00.59 | 11 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.02.2019 | Vinterkarusell, Dale | Damer - kort løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.02.2019 | Nattløp Vagleskogen | DK | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.01.2019 | Vinterkarusell Kalbergskogen | DK | 52.54 | 23 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 08.12.2018 | Høstkarusellen Løp 3 - Alsvig | Damer - mellomlang løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.11.2018 | Høstkarusellen Løp 2 - Vannassen | Damer - mellomlang løype | 1.17.12 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2018 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen | D-trim | 42.41 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2018 | Klubbkarusell løp 5 - Sandved | Damer - mellom løype | 54.51 | 6 /6 | 3.19 | 17.33 | 1.04 | – | – | – |
| 10.09.2018 | Vigreskogen, Gjesteløpere | Damer - mellomlang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2018 | Ganddalsløpet | B-Åpen | 1.03.51 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2018 | Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen | Damer - mellom løype | 48.05 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2018 | Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen | Damer - mellom løype | 55.23 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | Ungdomscup/ Klubbkamp | C-Åpn | 32.57 | 13 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2018 | Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser | DK | 38.05 | 6 /6 | 5.25 | 25.34 | 3.38 | – | – | – |
| 24.04.2018 | Nærløp Tananger | JK | 50.51 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 17.03.2018 | Vinterkarusell Vagleskogen | DK | 1.33.32 | 13 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2017 | Klubbmesterskap - Bogafjell | D-trim | 52.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |