Løperprofil
Harry Brandsen
Equinor
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.42
- Løpskapasitet
- 12.59
- O-evne
- 1.43
- Jevnhet ±
- 7,0 %
- Usikkerhet ±
- 4.10
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 112 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 28.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1395 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1069 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0696 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2498 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,062 |
| bomVekt | 8,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7145 |
| bomStorSigma | 0,8205 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0776 |
| havariVekt | 0,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3046 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3457,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3913,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.34
- Løpskapasitet
- 8.21
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.53
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 17.09.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0296 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0154 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0566 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3732 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,29 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0396 |
| bomVekt | 1,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2522 |
| bomStorSigma | 0,6958 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3095,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3177 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.23
- Løpskapasitet
- 13.13
- O-evne
- 2.10
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 4.51
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 17.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0317 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1234 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2744 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9981 |
| bomVekt | 1,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6161 |
| bomStorSigma | 0,8502 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0834 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3108,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3619 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.28
- Løpskapasitet
- 10.36
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 5.14
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 17.09.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1853 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7602 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3503 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9779 |
| bomVekt | 0,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5347 |
| bomStorSigma | 0,8739 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2503 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2942,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.21
- Løpskapasitet
- 12.56
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 6.05
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 01.10.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0251 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0451 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1005 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3537 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0003 |
| bomVekt | 0,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3672 |
| bomStorSigma | 0,8005 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3091,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3433,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 10 | 07.09.2020 Malvik #11 - Lauvtjønna, disk | 34 | – |
| Bom over fem minutter | 10 | 07.09.2020 Malvik #11 - Lauvtjønna, disk | 54 | – |
| Bom over ti minutter | 10 | 07.09.2020 Malvik #11 - Lauvtjønna, disk | 185 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | HC | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | Bedriftsløp Øksnevad - R10 | H50 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2021 | Løp 9, Tjønnstuggu | H 40-44 år/Mellom (rød) | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2020 | Malvik #14 - Saksvik natt | A-nivå | 27.31 | 5 | 0.12 | 12.07 | 0.05 | 14.30 | 2.22 | |
| 07.09.2020 | Malvik #11 - Lauvtjønna | A-nivå | 1.16.52 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2020 | Malvik #9 - Mørkdalstjønna | A-nivå | 1.16.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2020 | Treningsløp | B-nivå | 1.12.32 | 3 | 4.30 | 11.08 | 0.41 | – | – | – |
| 15.06.2020 | Malvik #6 - Jervskogen | A-nivå | 1.07.09 | 9 | 12.30 | 15.13 | 2.50 | 14.45 | 2.38 | |
| 20.05.2019 | Malvik #7 - Tjønnstuggu | A-nivå | 27.31 | 5 | 0.12 | 12.01 | 0.05 | 14.22 | 2.30 | |
| 23.04.2019 | Malvik #3 - Storsand | A-nivå | 22.30 | 6 | 2.34 | 12.49 | 1.28 | 14.37 | 2.44 | |
| 01.04.2019 | Malvik #1 - Treningsløp Midtsand | A-nivå | 1.07.09 | 9 | 12.30 | 15.07 | 2.49 | 14.37 | 2.44 | |
| 01.10.2018 | Malvik #18 - nattløp Vikhammeråsen | N-åpen | 28.01 | – | 1.17 | 18.50 | 0.52 | – | – | – |
| 17.09.2018 | Malvik #16 - Ertstjønna | C-åpen | 16.31 | 1 | 1.00 | 10.09 | 0.37 | – | – | – |
| 20.08.2018 | Malvik #12 - Stavsjøen | A-nivå | 1.17.09 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2018 | Malvik #9 - Lauvtjønna | A-nivå | 1.16.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | Løp 4, Stavsjøen | H 40-44 år/Mellom (rød) | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2017 | Malvik Treningsløp 18 Stavsjøen | H17A | 1.29.33 | 8 | 17.59 | 14.26 | 2.54 | 15.02 | 3.03 | |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | Dir A | 1.03.32 | 12 /31 | 10.34 | 15.08 | 2.31 | 15.02 | 3.03 | |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | H 40- | 22.33 | 12 /16 | 4.03 | 9.32 | 1.43 | 8.18 | 0.31 | – |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | H 40- | 1.16.02 | 15 /43 | 27.30 | 19.08 | 6.55 | 15.02 | 3.03 | |
| 15.09.2017 | Tour de Trondheim Sprint | H 40- | 22.33 | 13 | 4.01 | 9.30 | 1.41 | 8.18 | 0.31 | – |
| 21.08.2017 | Malvik Treningsløp 13 Jernverket | H17B | 1.32.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2017 | Malvik Treningsløp 12 Vulusjøen | H17A | 1.10.50 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | Direkte B | 58.35 | 33 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2017 | Malvik Treningsløp 11 Ertstjønna | H17A | 1.13.11 | 8 | 14.33 | 14.16 | 2.50 | 13.53 | 2.08 | |
| 15.05.2017 | Malvik Treningsløp 6 Stavsjøen | H17A | 1.27.33 | 6 | 11.34 | 16.34 | 2.11 | 13.56 | 1.45 | – |
| 08.05.2017 | Malvik Treningsløp 5 Hommelvik | H17A | 23.26 | 5 | 0.15 | 11.00 | 0.07 | 13.56 | 1.45 | – |
| 02.05.2017 | Malvik Treningsløp 4 Sveberg | H17A | 39.32 | 6 | 5.36 | 14.48 | 2.06 | 13.56 | 1.45 | – |
| 18.08.2015 | Løp 15 - KM Stafett | Løype: Lang løype A | 59.20 | 34 | 14.28 | 16.51 | 4.07 | – | – | – |