Løperprofil
Marta Bakkevold
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
Sprintrankingen
8 løp
B-rankingen
21 løp
C-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
nr. 977 av 2062
Nr. 977 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 64 av 90 i klassen D15–16 · nr. 35 av 48 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 13.44
- Løpskapasitet
- 12.03
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+4,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 15.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0624 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0859 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0918 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,032 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3996 |
| bomVekt | 78,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4438 |
| bomStorSigma | 0,7921 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0379 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1104 |
| havariVekt | 6,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,063 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1378 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0064 |
| fartSesongSin | 0,0126 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3206,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3654,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 559 av 1118
Nr. 559 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 63 av 84 i klassen D15–16 · nr. 34 av 46 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 8.39
- Løpskapasitet
- 8.24
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,034 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0533 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0863 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0229 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,94 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5137 |
| bomVekt | 116,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1157 |
| bomStorSigma | 0,4902 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,053 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0522 |
| havariVekt | 5,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0224 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8763 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0082 |
| fartSesongSin | −0,0048 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3115,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3207,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.58
- Løpskapasitet
- 12.28
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 12,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 4,8
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 30.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0299 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0221 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1214 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0507 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,77 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,351 |
| bomVekt | 115,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5512 |
| bomStorSigma | 0,7275 |
| antallBom | 72 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0566 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0727 |
| havariVekt | 7,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0161 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0165 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0107 |
| fartSesongSin | −0,0067 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2933,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3520,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.01
- Løpskapasitet
- 11.30
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 19.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1037 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0847 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,099 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0471 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,94 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2621 |
| bomVekt | 37,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6321 |
| bomStorSigma | 0,8057 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,046 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0581 |
| havariVekt | 1,81 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8096 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0056 |
| fartSesongSin | −0,0058 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2717,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3308,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.42
- Løpskapasitet
- 11.11
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.31
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 11.05.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1191 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3609 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2449 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0355 |
| bomVekt | 1,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3911 |
| bomStorSigma | 0,7928 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2676,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3036,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 7.31 | 98 | – |
| Bom over fem minutter | 2 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 7.31 | 218 | – |
| Bom over ti minutter | 9 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 10.47 | 549 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | D 15-16 | 2.15.49 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | D 15-16 | 29.12 | 3 /5 | 3.04 | 11.49 | 1.14 | 13.47 | 1.41 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | D 15-16 | 17.16 | 3 /5 | 0.33 | 8.18 | 0.16 | 8.41 | 0.15 | |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | D 15-16 | 21.05 | 2 /5 | 2.26 | 8.33 | 0.59 | 8.41 | 0.15 | |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | D 15-16 | 40.06 | 10 /19 | 7.26 | 14.56 | 2.46 | 14.25 | 1.53 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | D 15-16 | 26.14 | 17 /22 | 2.47 | 10.34 | 1.07 | 9.12 | 0.17 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D15 | 27.37 | 41 /53 | 3.28 | 11.01 | 1.23 | 9.12 | 0.17 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D15 | 1.07.02 | 37 /47 | 6.37 | 15.54 | 1.34 | 14.25 | 1.53 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | D 15-16 | 1.23.01 | 14 /17 | 13.44 | 15.42 | 2.37 | 14.02 | 1.49 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | D 15-16 | 47.24 | 4 /11 | 1.56 | 13.32 | 0.33 | 14.02 | 1.49 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | D 15-16 | 33.57 | 5 /6 | 2.20 | 9.32 | 0.39 | 8.14 | 0.15 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | D 15-16 | 32.39 | 3 /6 | 3.29 | 13.02 | 1.25 | 14.02 | 1.49 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | D15-16 | 18.19 | 4 /6 | 2.47 | 8.27 | 1.17 | 7.45 | 0.14 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | C-åpen 10-16 | 31.55 | 2 /6 | 0.43 | 12.16 | 0.17 | 14.42 | 2.32 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | D 13-14 | 16.11 | 4 /8 | 1.08 | 13.20 | 0.56 | 16.05 | 2.32 | |
| 11.09.2025 | Klubbløp Torsdagstrening | Åpen B | 47.40 | 7 /13 | 13.21 | 15.16 | 4.17 | 13.39 | 2.16 | – |
| 31.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 3 (m/åpne klasser) | D 13-14 | 53.22 | 17 /23 | 11.02 | 18.24 | 3.48 | 16.25 | 2.37 | |
| 30.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 2 | D 13-14 | 1.08.28 | 14 /24 | 12.47 | 17.56 | 3.21 | 16.25 | 2.37 | |
| 29.08.2025 | Kampen om Skagerrak, løp 1 | D13-14 | 20.56 | 18 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | D 13-14 | 36.35 | 3 /6 | 2.01 | 14.06 | 0.47 | 16.25 | 2.37 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 14 | 42.10 | 29 /37 | 5.38 | 15.36 | 2.05 | 16.25 | 2.33 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 14 | 44.56 | 33 /39 | 10.17 | 17.22 | 3.58 | 16.25 | 2.33 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 14 | 16.32 | 25 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | D13-16_1og2 | 33.21 | 16 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 13-14 | 46.31 | 9 /25 | 4.18 | 14.08 | 1.18 | 16.25 | 2.33 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | D 13-14 | 31.31 | 10 /29 | 2.00 | 13.16 | 0.51 | 16.25 | 2.33 | |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | D 13-14 | 32.31 | 3 /7 | 2.18 | 15.18 | 1.05 | 16.25 | 2.33 | |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | D 13-14 | 29.26 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | D 13-14 | 13.39 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | D 13-14 | 35.16 | 6 /7 | 6.46 | 16.38 | 3.12 | 17.16 | 2.50 | |
| 29.04.2025 | Sprintløp Forus | Mellom | 19.26 | 10 /22 | 2.08 | 9.37 | 1.03 | 8.12 | 0.13 | – |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | D 13-14 | 27.27 | 3 /5 | 4.35 | 15.24 | 2.34 | 17.33 | 2.54 | |
| 04.04.2025 | Vestlandspremieren-I | DC | 14.49 | 1 /18 | 0.10 | 7.23 | 0.05 | 8.12 | 0.13 | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | D13-14 | 41.45 | 9 /19 | 2.50 | 15.42 | 1.04 | 18.04 | 2.54 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | D13-14 | 28.50 | 20 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 13-14 | 1.20.42 | 40 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | D 13-14 | 29.03 | 3 /8 | 0.28 | 15.04 | 0.15 | 19.01 | 3.24 | |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | D 13-14 | 31.16 | 2 /7 | 6.22 | 16.36 | 3.23 | 19.01 | 3.24 | |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | D 13-14 | 20.33 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | B-åpen | 1.43.13 | 22 /27 | 28.35 | 26.33 | 7.21 | 19.01 | 3.24 | |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | D 13-14 | 50.17 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 1.21.51 | 50 /84 | 15.36 | 22.41 | 4.19 | 19.02 | 2.52 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 48.43 | 25 /84 | 5.35 | 16.03 | 1.50 | 19.02 | 2.52 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 55.07 | 29 /84 | 6.12 | 17.41 | 1.59 | 19.02 | 2.52 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 13-14 | 45.02 | 25 /143 | 5.17 | 19.09 | 2.15 | 19.33 | 2.55 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 13-14 | 35.54 | 27 /37 | 6.25 | 15.11 | 2.43 | 19.33 | 2.55 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 13-14 | 28.47 | 34 /143 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 13-14 | 1.37.39 | 35 /143 | 12.35 | (29.27) | 3.48 | 19.33 | 2.55 | – |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | D 13-14 | 32.37 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | B-åpen 10-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | D13-16_1og2 | 48.33 | 23 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | D 13-14 | 1.09.22 | 29 /29 | 9.19 | 22.34 | 3.02 | – | – | – |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | D 15-16 | 25.52 | 3 /4 | 4.40 | 11.10 | 2.01 | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | D 13-14 | 27.51 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.01.2024 | Treningsløp Alsvik (ROK samling) | L3 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 11-12 | 38.12 | 18 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | D 11-12 | 28.13 | 5 /7 | 6.49 | 18.56 | 4.35 | 19.10 | 3.33 | |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | D 11-12 | 23.15 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | D 11-12 | 49.29 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2023 | KM Lang Sauda (RR5) | D 11-12 | 58.13 | 5 /6 | 9.42 | 24.22 | 4.04 | 19.39 | 3.41 | |
| 19.08.2023 | KM Mellom | D 11-12 | 42.15 | – | 7.51 | 19.37 | 3.39 | 19.39 | 3.41 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 34.08 | 27 /139 | 5.23 | 19.03 | 3.00 | 19.05 | 3.34 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 59.02 | 31 /139 | 9.03 | 19.49 | 3.02 | 19.05 | 3.34 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 1.05.01 | 32 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 41.03 | 34 /139 | 17.14 | (28.04) | 11.47 | 19.05 | 3.34 | |
| 11.06.2023 | Kretsløp Brekkeheia | D 11-12 | 44.01 | 3 /3 | 15.12 | (26.39) | 9.12 | 17.26 | 2.52 | |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | D 11-12 | 31.16 | 3 /4 | 4.04 | 17.00 | 2.13 | 16.05 | 2.10 | – |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | D 11-12 | 49.03 | 2 /4 | 7.54 | 17.49 | 2.52 | 16.05 | 2.10 | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | D 11-12 | 23.47 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2023 | Vinterkarusell Vagleskogen | Nybegynnerløype | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2022 | Klubbmesterskap Sandnes IL | D11-12 | 56.29 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | D 11-12 | 0.00 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomscup løp 4 - Storhaug | D 11-12 | 51.00 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Ungdomscup Løp 3 - Sandvedparken | D 11-12 | 44.07 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomscup løp 2 Arboretet | D 11-12 | 1.02.58 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Nærløp Riska | D Ny | 33.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2021 | Ungdomscup No. 3 - Bakkebø | N-åpen | 33.50 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2021 | Ungdomscup No. 1 - Veraland | N-åpen | 46.25 | 9 /9 | 10.01 | 28.06 | 6.04 | – | – | – |
| 15.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø | D-Ny | 25.33 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2020 | Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik | D Ny | 32.00 | 6 /7 | 3.32 | 21.37 | 2.23 | 18.47 | 1.14 | |
| 01.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Vårli | Ny | 35.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen | D-Ny | 26.14 | 2 /2 | 4.52 | 15.32 | 2.53 | 15.44 | 1.38 | – |
| 16.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes | Ny | 33.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | D-Ny | 33.46 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | D-Ny | 27.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2018 | Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse | NÅpen | 57.47 | 10 /11 | 9.00 | 35.06 | 5.28 | – | – | – |
| 05.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad | D Ny | 34.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | D13-16 | Agder/ Rogaland 4 | 2 | 25.15 | 8 | 9 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Rogaland 5 | 3 | 21.58 | 45 | 38 |