Løperprofil
Sarah Jongenburger
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
B-rankingen
24 løp
C-rankingen
11 løp
N-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.25
- Løpskapasitet
- 9.19
- O-evne
- 1.06
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 11.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1937 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0452 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0834 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1334 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9731 |
| bomVekt | 7,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3924 |
| bomStorSigma | 0,7842 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,073 |
| havariVekt | 0,29 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9806 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0022 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2480,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2774,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.47
- Løpskapasitet
- 7.32
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.57
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 22.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0738 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1064 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1154 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,105 |
| bomVekt | 7,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3472 |
| bomStorSigma | 0,6587 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0834 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2791,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2884,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 40 av 335
Nr. 40 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 27 av 97 i klassen D13–14 · nr. 18 av 53 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 12.25
- Løpskapasitet
- 10.38
- O-evne
- 1.47
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1877 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1896 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1095 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0215 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 11,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0106 |
| bomVekt | 199,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5145 |
| bomStorSigma | 0,7127 |
| antallBom | 52 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,034 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0591 |
| havariVekt | 16,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0412 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9111 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0049 |
| fartSesongSin | −0,0115 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2501,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2920,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.03
- Løpskapasitet
- 9.19
- O-evne
- 1.45
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.05
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 24.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3142 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3267 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0866 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0935 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,6 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8793 |
| bomVekt | 43,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6032 |
| bomStorSigma | 0,8414 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0425 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0609 |
| havariVekt | 2,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0021 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,744 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0021 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2199,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2611,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.44
- Løpskapasitet
- 8.35
- O-evne
- 1.09
- Jevnhet ±
- 13,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.27
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 12.06.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3883 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3239 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1329 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,225 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,23 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0171 |
| bomVekt | 10,45 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2433 |
| bomStorSigma | 0,6429 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0329 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0317 |
| havariVekt | 0,72 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4965 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2052,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2326,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 2.46 | 85 | – |
| Bom over fem minutter | 208 | 25.05.2026 Løvspretten, bom 13.22 | 208 | – |
| Bom over ti minutter | 208 | 25.05.2026 Løvspretten, bom 13.22 | 1 185 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | D 13-14 | 1.00.35 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | D 13-14 | 23.46 | 1 /8 | 3.28 | 9.50 | 1.26 | 12.27 | 1.47 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | D 13-14 | 20.59 | 3 /8 | 1.45 | 11.33 | 0.58 | 12.27 | 1.47 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | D 13-14 | 14.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | D 13-14 | 16.08 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | D 13-14 | 15.47 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | D 13-14 | 34.02 | 15 /17 | 3.14 | 14.58 | 1.25 | 12.36 | 1.44 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | D 13-14 | 20.18 | 6 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | D 13-14 | 24.01 | 4 /7 | 5.22 | 13.39 | 3.03 | 12.36 | 1.44 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D14 | 19.19 | 26 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 13-14 | 1.54 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 13-14 | 15.58 | 1 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 13-14 | 32.27 | 4 /26 | 6.14 | 14.06 | 2.42 | 12.41 | 1.42 | |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | D 13-14 | 16.00 | 1 /8 | 0.28 | 10.43 | 0.19 | 12.41 | 1.42 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | D 13-14 | 23.08 | 6 /8 | 4.30 | 12.41 | 2.28 | 12.41 | 1.41 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | D 13-14 | 51.08 | 8 /16 | 16.32 | 14.43 | 4.56 | 12.41 | 1.41 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | D 13-14 | 24.33 | 3 /14 | 1.02 | 10.54 | 0.28 | 12.41 | 1.41 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | D 13-14 | 23.13 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | D 13-14 | 35.13 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | D 13-14 | 17.22 | 1 /5 | 1.07 | 11.29 | 0.45 | 12.41 | 1.41 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | D 13-14 | 33.33 | 2 /9 | 3.26 | 12.09 | 1.15 | 13.02 | 1.34 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | D 13-14 | 13.59 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | D 13-14 | 33.39 | 1 /9 | 2.49 | 11.12 | 0.56 | 13.02 | 1.34 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | D 13-14 | 26.14 | 1 /9 | 2.34 | 11.08 | 1.05 | 13.02 | 1.34 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | D 13-14 | 18.17 | 12 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | D 13-14 | 25.55 | 19 /29 | 8.01 | 17.24 | 5.23 | 14.06 | 1.56 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | D 13-14 | 16.54 | 5 /8 | 1.10 | 13.56 | 0.58 | 14.12 | 1.44 | |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | D 13-14 | 33.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 34.28 | 16 /109 | 2.35 | 13.02 | 0.59 | 14.34 | 1.48 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 26.40 | 19 /37 | 2.14 | 13.38 | 1.09 | 14.34 | 1.48 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 44.41 | 22 /109 | 8.50 | 16.48 | 3.19 | 14.34 | 1.48 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | D13-16_3 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | B-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 13-14 | 51.30 | 15 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | D 13-14 | 35.31 | 19 /29 | 1.53 | 14.57 | 0.48 | 14.42 | 1.47 | |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | D 13-14 | 30.09 | 2 /7 | 3.50 | 14.11 | 1.48 | 14.42 | 1.47 | |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | D 13-14 | 30.45 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Kretsløp Alsvik | D 13-14 | 35.10 | 2 /5 | 3.43 | 14.33 | 1.32 | 15.02 | 2.07 | |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | D 13-14 | 11.17 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | D 13-14 | 35.04 | 5 /7 | 9.54 | 16.33 | 4.40 | 15.02 | 2.07 | |
| 03.05.2025 | KM Sprint - ROK - Haugesund | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Damer - Medium | 20.38 | 5 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | D13-14 | 37.29 | 5 /19 | 3.12 | 14.06 | 1.12 | 15.19 | 1.36 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | D13-14 | 21.39 | 7 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2025 | Treningsløp Bogafjell Plassatjørn (ROK Samling) | B løype | 54.41 | 8 /12 | 7.40 | 18.23 | 2.35 | 16.50 | 1.51 | – |
| 31.12.2024 | Nyttårsløpet Melshei | Damer - kort løype | 34.40 | 1 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2024 | Juleløpet 2024, Vinterkarusellens 1. løp. | DK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | B-åpen | 1.04.18 | 10 /12 | 1.39 | 25.22 | 0.39 | – | – | – |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | D 11-12 | 51.05 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 11-12 | 25.48 | 7 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | D 11-12 | 15.17 | 1 /7 | 0.40 | 11.27 | 0.30 | 12.37 | 1.39 | |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | D 11-12 | 30.12 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | D 11-12 | 13.48 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | C-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 26.48 | 16 /170 | 3.42 | 12.13 | 1.41 | 12.59 | 1.46 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 27.04 | 18 /170 | 4.28 | 12.59 | 2.09 | 12.59 | 1.46 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 22.10 | 26 /170 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 27.34 | 34 /40 | 11.44 | 18.15 | 7.46 | 12.59 | 1.46 | |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | D 11-12 | 10.42 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | D 11-12 | 18.54 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM Sprint | D 11-12 | 8.51 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2024 | Åpent innendørs klubbmesterskap | Damer - Medium | 32.19 | 7 /13 | 7.12 | 12.17 | 2.44 | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | C | 50.12 | 3 /8 | 1.11 | 14.27 | 0.20 | 13.24 | 1.02 | |
| 11.11.2023 | SI Klubbmesterskap, Melshei | D11-12 | 27.56 | 1 /3 | 1.13 | 10.50 | 0.28 | 12.35 | 0.59 | |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | D 11-12 | 44.00 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | RR Rankingfinale Alsvik | D 11-12 | 21.39 | 2 /3 | 0.08 | 11.51 | 0.04 | 13.29 | 1.09 | |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | D 11-12 | 23.45 | 2 /7 | 5.35 | 15.56 | 3.45 | 13.29 | 1.09 | |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | D 11-12 | 13.48 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | D 11-12 | 19.44 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 20.20 | 16 /139 | 1.36 | 13.54 | 1.06 | 13.52 | 1.01 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 40.03 | 19 /139 | 1.21 | 13.27 | 0.27 | 13.52 | 1.01 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 25.46 | 21 /139 | 3.36 | 14.23 | 2.01 | 13.52 | 1.01 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 30.23 | 22 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Ungdomscup 3 Ganddal | D 11-12 | 13.57 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | D 11-12 | 25.57 | 1 /4 | 0.04 | 14.06 | 0.02 | 14.47 | 1.20 | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | D 11-12 | 16.20 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | D 11-12 | 15.10 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | Vinterkarusell, Sviland | Damer - kort løype | 31.49 | 2 /14 | 3.33 | 14.41 | 1.38 | 14.26 | 1.05 | – |
| 20.09.2022 | Ungdomscup Finale - Haugstadskogen | D 9-10 | 27.45 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | D 9-10 | 16.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomscup løp 4 - Storhaug | D 9-10 | 15.32 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 15.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 27.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 30.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 53.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomscup løp 1 - Krossberg | D9-10 | 32.51 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | D 9-10 | 28.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2022 | Nordsjøløpene dag 1 | D 9-10 | 13.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 50.15 | 10 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Nærløp Riska | D10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM lang Lindvatnet/Feed | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Lang | D9-10 | 18.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom | D9-10 | 27.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 9-10 | 13.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 9-10 | 41.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 9-10 | 19.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2021 | Ungdomscup Finale - Horve | D 9-10 | 1.04.11 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2021 | KM-Ultralangdistanse Fundingsland. | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2021 | KM mellom Rogaland - Hovdaneset | D 9-10 | 36.35 | – | 5.57 | 16.06 | 2.37 | 14.32 | 1.12 | |
| 08.06.2021 | Ungdomscup No. 5 - Haugtussa | D9-10 | 25.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | D 9-10 | 34.14 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2021 | Ungdomscup No. 3 - Bakkebø | D 9-10 | 27.55 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | N-åpen | 26.42 | – | 3.10 | 17.18 | 2.03 | 14.24 | 1.07 | |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2021 | Treningsløp Selshammer | Ny | 32.46 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø | D 10 | 44.46 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2020 | Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik | D Ny | 24.57 | 3 /7 | 1.47 | 16.51 | 1.12 | 14.38 | 0.59 | |
| 01.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Vårli | D10 | 44.50 | – | 2.05 | 15.35 | 0.43 | 13.44 | 1.04 | |
| 23.08.2020 | KM-lang | N-åpen | 25.42 | 1 /6 | 3.58 | 15.26 | 2.23 | 13.36 | 1.09 | |
| 22.08.2020 | KM Mellom (Rogaland) | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen | D-Ny | 21.07 | 1 /2 | 7.10 | 12.30 | 4.14 | 13.00 | 1.40 | – |
| 21.06.2020 | KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes | Ny | 15.52 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | D-Ny | 15.47 | 2 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2020 | Nærløp - Ganddal | D-NY | 11.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Nærløp Alsvik | D Ny | 39.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | D-Ny | 20.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2019 | Nyttårsløpet, SI hytta Melshei | Damer - kort løype | 38.06 | 14 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2019 | SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei | N-Åpen | 40.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 1.02.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Ungdomscup finale | D 9-10 | 34.10 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2019 | Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, Kiellandsskogen | D 10 | 46.28 | 1 /3 | 5.06 | 16.04 | 1.46 | 14.17 | 1.07 | |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | N-åpen | 15.05 | – | 1.23 | 12.00 | 1.06 | 14.18 | 1.12 | |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | D 9-10 | 27.03 | – | 1.37 | 13.18 | 0.48 | 15.00 | 1.18 | |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | D 9-10 | 26.20 | – | 1.25 | 15.28 | 0.50 | 15.00 | 1.18 | |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2019 | Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes | D10 | 58.01 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug | C-Åpn | 46.32 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2019 | Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen | D -10 | 46.44 | – | 8.08 | 17.13 | 3.00 | 15.42 | 1.34 | |
| 30.03.2019 | Sprintliga 2019 Løp 1 | D -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2019 | Sprintliga 2019 Løp 1 | D -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2018 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 57.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup | D Ny | 31.29 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2018 | KM Mellom | D -10 | 34.30 | 2 /3 | 3.39 | 16.59 | 1.48 | 16.40 | 1.46 | |
| 18.08.2018 | KM Lang | D -10 | 48.40 | 5 /5 | 9.30 | 21.26 | 4.11 | 16.44 | 1.50 | – |
| 21.06.2018 | Klubbløp SI Hytta | C | 33.11 | 7 /18 | 6.35 | 16.24 | 3.15 | – | – | – |
| 10.06.2018 | Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL | N-åpen | 30.09 | – | 2.46 | 13.42 | 1.15 | – | – | – |
| 15.05.2018 | Ungdomscup/ Klubbkamp | D Ny | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2017 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 1.09.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord | Ny | 22.31 | 19 /44 | 1.53 | 14.25 | 1.12 | – | – | – |