Løperprofil
Lene Jacobsen
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
32 løp
C-rankingen
21 løp
N-rankingen
36 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.00
- Løpskapasitet
- 17.58
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.49
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 04.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4621 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6441 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0884 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0912 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0662 |
| bomVekt | 7,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2902 |
| bomStorSigma | 0,7123 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0705 |
| havariVekt | 0,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0018 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4781 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5056,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.30
- Løpskapasitet
- 15.59
- O-evne
- 1.31
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 20
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 33 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2236 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2281 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0739 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0215 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,83 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0725 |
| bomVekt | 144,45 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2897 |
| bomStorSigma | 0,7204 |
| antallBom | 73 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0386 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0413 |
| havariVekt | 13,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0109 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1317 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0055 |
| fartSesongSin | 0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3761,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4119,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.07
- Løpskapasitet
- 17.04
- O-evne
- 1.03
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- best i januar (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 10.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2889 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3024 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1121 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0367 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,58 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8883 |
| bomVekt | 68,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2436 |
| bomStorSigma | 0,6276 |
| antallBom | 40 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0403 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,039 |
| havariVekt | 7,6 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0075 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4030,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4278,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.19
- Løpskapasitet
- 14.18
- O-evne
- 1.01
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.30
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 39 (sist 27.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1248 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,132 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1063 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0932 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0059 |
| bomVekt | 24,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1864 |
| bomStorSigma | 0,5695 |
| antallBom | 74 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0296 |
| havariVekt | 0,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0019 |
| fartSesongSin | −0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3418,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3662,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 44 | 10.06.2026 Bygdakamp 4 - Torsbustaden, bom 2.02 | 88 | nr. 1857 |
| Bom over fem minutter | 53 | 05.06.2026 Kviknekarusell 6, bom 6.01 | 337 | nr. 4012 |
| Bom over ti minutter | 579 | 07.09.2022 O-sjuer 9, Masteråsen, bom 15.06 | 579 | nr. 1983 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Loffelunken | Orange 3,0 | 48.06 | 11 /25 | 3.04 | 16.45 | 1.04 | 17.31 | 1.31 | |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | B3 | 47.58 | 33 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | B3 | 49.48 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | B-åpen 17- | 1.06.56 | 2 /7 | 2.09 | 15.47 | 0.30 | 17.39 | 1.29 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | B3 | 54.04 | 20 | 2.34 | 17.10 | 0.49 | 17.39 | 1.29 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | B-åpen 17- | 1.04.06 | 14 /24 | 1.18 | 18.32 | 0.23 | 17.39 | 1.29 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | C2 | 16.06 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | B3 | 33.44 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | C2 | 42.13 | 21 | 4.14 | 19.50 | 1.59 | 17.41 | 1.00 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | C2 | 41.36 | 8 | 6.01 | 19.33 | 2.50 | 17.41 | 1.00 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | C | 36.31 | 23 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | C2 | 41.36 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | C2 | 57.15 | 29 | 3.19 | (25.19) | 1.28 | 17.05 | 0.47 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | C2 | 34.57 | 6 | 0.53 | 18.24 | 0.28 | 17.05 | 0.47 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | C2 | 36.54 | 15 | 0.18 | 16.41 | 0.08 | 16.28 | 0.47 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | C2 | 26.23 | 5 | 0.15 | 14.51 | 0.08 | 16.28 | 0.47 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | C2 | 13.15 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2026 | Påskeløp | B2 | 44.36 | 12 | 5.49 | 17.47 | 2.19 | 17.44 | 1.43 | |
| 26.09.2025 | Nattløp Storlidalen | C2 | 38.07 | 8 | 2.00 | 17.40 | 0.56 | 17.25 | 1.01 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | Orange 3,0 | 39.55 | 13 /32 | 3.03 | 17.05 | 1.18 | 18.05 | 1.42 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | B3 | 45.03 | 29 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | B3 | 22.44 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | B3 | 1.00.57 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | KM Lang NTOK | B-åpen 17- | 49.17 | 2 /5 | 1.33 | 17.40 | 0.33 | 18.20 | 1.44 | |
| 27.08.2025 | O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) | B3 | 43.42 | 13 | 1.34 | 15.28 | 0.33 | 18.20 | 1.44 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | B-åpen 17- | 46.29 | 18 /29 | 4.48 | 18.48 | 1.56 | 18.20 | 1.44 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 57.36 | 43 | 3.20 | 20.17 | 1.10 | 18.20 | 1.44 | |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | B3 | 1.09.52 | 25 | 9.32 | 20.04 | 2.44 | 18.15 | 1.54 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | Råtass | 36.14 | – | 1.30 | 19.35 | 0.53 | 17.48 | 0.55 | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | B-åpen 17- | 37.31 | 12 /19 | 1.37 | 17.06 | 0.44 | 17.47 | 1.44 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | B3 | 44.16 | 14 | 0.37 | 15.51 | 0.13 | 17.47 | 1.44 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | N-åpen | 25.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | B3 | 1.02.01 | 24 | 5.13 | 17.02 | 1.26 | 17.44 | 1.55 | |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | B3 | 23.10 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2024 | SK10 - Spøkelsesløpet | N | 36.07 | – | 1.39 | 18.15 | 0.50 | 18.20 | 0.57 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | C2 | 56.02 | 34 | 3.45 | (28.13) | 1.53 | 17.43 | 1.04 | |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | C2 | 12.46 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | C2 | 31.22 | 23 | 1.56 | 17.03 | 1.03 | 16.52 | 0.56 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 53.40 | 33 | 1.16 | 17.02 | 0.24 | 18.09 | 1.55 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | B-åpen 17- | 40.22 | 9 /15 | 4.28 | 20.14 | 2.14 | 18.09 | 1.55 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | C2 | 26.24 | 13 | 1.10 | 16.17 | 0.43 | 16.45 | 0.58 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | C 2 | 26.06 | 16 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2023 | KM Natt NTOK | Direkte B | 1.28.27 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 45.46 | 21 /48 | 1.39 | 15.48 | 0.34 | 17.55 | 2.02 | |
| 15.09.2023 | Treningsløp natt, Staupsmarka | N | 26.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 50.01 | 37 | 1.20 | 17.30 | 0.28 | 17.55 | 2.02 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | B3 | 48.32 | 23 | 2.36 | 16.53 | 0.54 | 17.58 | 2.18 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 51.51 | 30 | 3.03 | 16.05 | 0.57 | 17.58 | 2.18 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | B-åpen 17- | 1.04.24 | 5 /10 | 6.51 | 16.13 | 1.43 | 17.58 | 2.18 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | C2 | 1.06.46 | 13 | 3.13 | 23.36 | 1.08 | 17.43 | 1.04 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 57.12 | 21 | 2.33 | 16.27 | 0.44 | 19.14 | 2.38 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | B-åpen 17- | 37.14 | 10 /26 | 2.03 | 16.21 | 0.54 | 19.14 | 2.38 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | B3 | 40.08 | 23 | 0.58 | 17.54 | 0.26 | 19.14 | 2.38 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | C2 | 28.55 | 17 | 0.55 | 15.47 | 0.30 | 16.48 | 1.06 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | B3 | 1.16.32 | 18 | 15.59 | 21.14 | 4.26 | 20.12 | 3.31 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | N1 | 24.19 | 22 | 1.44 | 23.35 | 1.41 | 17.55 | 1.03 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 45.46 | 78 | 1.29 | 26.53 | 0.52 | – | – | – |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | C2 | 22.10 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 07.10.2022 | Nattløp Bø i Telemark | Kort | 0.00 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2022 | KM natt NTOK 2022 | Åp C | 22.14 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Medelsvår 3 km | 41.17 | 15 /45 | 1.47 | 16.51 | 0.44 | 20.34 | 3.27 | |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 15.28 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | 53.40 | 12 /15 | 7.10 | 21.31 | 2.52 | 20.34 | 3.27 | |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | B3 | 1.28.12 | 23 | 25.16 | 23.54 | 6.51 | 20.34 | 3.27 | |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 41.07 | 28 | 2.50 | 17.40 | 1.13 | 19.37 | 2.46 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | B3 | 42.42 | 22 | 1.52 | 17.25 | 0.46 | 19.37 | 2.46 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 1.16.24 | 40 | 14.24 | 25.22 | 4.47 | 19.37 | 2.46 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | C2 | 36.30 | 14 | 0.44 | 20.16 | 0.24 | 20.15 | 1.11 | |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | N1 | 33.03 | 14 | 1.58 | 17.04 | 1.01 | 16.43 | 1.02 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | N - åpen | 42.49 | – | 2.00 | 15.57 | 0.45 | 16.43 | 1.02 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | N1 | 56.09 | 16 | 2.21 | 19.41 | 0.49 | 17.09 | 1.03 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | N - åpen | 42.49 | – | 2.00 | 16.28 | 0.46 | 17.09 | 1.03 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | C2 | 51.12 | 31 | 3.48 | 23.42 | 1.46 | 18.00 | 1.19 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | B3 | 1.11.18 | 30 | 12.56 | 21.17 | 3.52 | 19.35 | 3.00 | – |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 56.03 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | N1 | 41.12 | – | 0.23 | 16.59 | 0.09 | 16.52 | 1.05 | |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | N1 | 25.29 | 14 | 2.32 | 19.09 | 1.54 | 15.07 | 1.10 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | N1 | 32.51 | 9 | 3.04 | 12.43 | 1.11 | 15.07 | 1.10 | |
| 19.05.2021 | O-sjuer 5, Gjeldsåsen | C2 | 1.08.54 | 13 | 1.55 | 22.27 | 0.37 | 16.48 | 1.14 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | B3 | 51.35 | 16 | 3.28 | 18.37 | 1.15 | – | – | – |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | C2 | 45.57 | 13 | 6.54 | 18.30 | 2.47 | 16.39 | 1.29 | |
| 08.04.2021 | TA-sprint 1 | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | C2 | 29.43 | 29 | 1.25 | 14.03 | 0.40 | 14.45 | 1.06 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | N1 | 41.12 | – | 0.23 | 20.04 | 0.11 | 18.54 | 1.10 | |
| 29.08.2020 | KM lang | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2020 | KM sprint NTOK/STOK | Pu | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | Pub | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | N1 | 24.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | N1 | 35.59 | – | 2.47 | 19.04 | 1.28 | 18.35 | 1.16 | |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | N1 | 32.30 | – | 2.36 | 19.48 | 1.35 | 18.47 | 1.16 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | N1 | 30.45 | – | 2.22 | 18.58 | 1.28 | 18.47 | 1.16 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | N1 | 44.18 | – | 4.53 | 20.45 | 2.17 | 18.47 | 1.16 | |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | N1 | 47.17 | – | 4.02 | 19.50 | 1.42 | 17.38 | 1.19 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | N-åpen | 19.10 | – | 1.51 | 15.01 | 1.27 | 17.38 | 1.19 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | N1 | 49.57 | – | 0.47 | 15.13 | 0.14 | 17.57 | 1.21 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | C2 | 35.18 | 26 | 1.05 | 19.16 | 0.35 | 18.57 | 1.10 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | N1 | 22.35 | – | 0.17 | 14.08 | 0.11 | 17.57 | 1.21 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 29.00 | – | 2.00 | 19.07 | 1.19 | 19.24 | 1.32 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | N1 | 17.54 | – | 0.48 | 18.05 | 0.48 | 19.24 | 1.32 | |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | N1 | 43.08 | – | 6.43 | 20.26 | 3.11 | 20.20 | 1.37 | |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | N1 | 40.37 | – | 2.22 | 22.52 | 1.20 | 20.20 | 1.37 | |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | N1 | 40.26 | – | 7.15 | 23.52 | 4.17 | 20.12 | 1.36 | |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | N1 | 1.15.49 | – | 8.14 | 27.08 | 2.57 | 20.04 | 1.29 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | N1 | 26.38 | – | 0.24 | 17.00 | 0.15 | 20.04 | 1.29 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 36.32 | – | 5.44 | (32.36) | 5.07 | 22.24 | 1.32 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | N1/C2 | 30.00 | – | 1.48 | 23.29 | 1.25 | 22.24 | 1.32 | |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | N1/C2 | 44.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | C 2 | 48.57 | 16 | 2.26 | 22.42 | 1.08 | 21.55 | 1.16 | |
| 21.06.2017 | O-sjuer 7 | N1 | 58.14 | – | 10.01 | 23.42 | 4.05 | 20.42 | 1.33 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | N 1,5 | 30.42 | – | 2.21 | 19.13 | 1.28 | 20.42 | 1.33 | |
| 24.05.2017 | Bygdakamp 2 | N 1,5 | 45.08 | – | 2.16 | 20.49 | 1.03 | 21.38 | 1.22 | |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | N1/C2 | 15.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | N1 | 43.39 | – | 4.30 | 31.12 | 3.13 | 27.36 | 1.28 | |
| 03.09.2016 | Bygdakamp 6 med premieutdeling | N1 | 1.05.48 | – | 4.33 | 32.17 | 2.14 | 27.36 | 1.28 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | N1 | 1.12.55 | – | 5.15 | 31.16 | 2.15 | 26.28 | 1.17 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | N1 | 37.45 | – | 2.08 | 19.36 | 1.06 | 26.28 | 1.17 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | N1/C2 | 32.03 | – | 0.49 | 28.36 | 0.44 | 25.59 | 0.59 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | C2 | 57.08 | 24 | 6.01 | 25.04 | 2.38 | 22.23 | 1.34 | – |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | C2 | 50.41 | 39 | 4.15 | 25.33 | 2.09 | 22.23 | 1.34 | – |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | N1/C2 | 33.39 | – | 3.01 | 28.30 | 2.33 | 26.02 | 1.06 | – |
| 04.05.2016 | Bygdakamp 1 - Skøynar | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2016 | O-sjuer nr. 3 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | N1/C2 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | N1/C2 | 32.03 | – | 0.52 | 29.10 | 0.47 | – | – | – |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | N1 | 15.36 | – | 2.04 | 7.43 | 1.01 | – | – | – |
| 17.06.2015 | Bygdakamp 3 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | N1/C2 uten tid | 32.03 | – | 0.48 | 27.16 | 0.41 | – | – | – |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2014 | Marummila | D 5 km | 2.02.33 | 25 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2014 | O-sjuer 10, Røstad | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2014 | O-sjuer 9, Børsåsen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2014 | O-sjuer 7, Heståsdalen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2014 | O-sjuer 6, Rinnbustaden | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | N1,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2014 | O-sjuer 5, Staup | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | N1.5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2014 | O-sjuer 2, Håa | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2013 | Marum-mila | D 5 km | 1.02.02 | 21 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2013 | O-sjuern 10 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2013 | O-sjuern 7 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2013 | O-sjuern 5 og Klubbmesterskap | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2013 | O-sjuern 4 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2013 | O-sjuern 2 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2012 | O-sjuer nr 10 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2012 | O-sjuer nr 8 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | C2 | 2.00.00 | 27 /37 | – | – | – | – | – | – |