Løperprofil
Erica Juliet Eide
Fana
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.37
- Løpskapasitet
- 7.22
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.58
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 20.04.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0951 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2594 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0619 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2298 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0537 |
| bomVekt | 3,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3085 |
| bomStorSigma | 0,7082 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,085 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2733,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2821,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.54
- Løpskapasitet
- 9.49
- O-evne
- 2.06
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 4.10
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 10.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2656 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0291 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,084 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2997 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0165 |
| bomVekt | 1,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5589 |
| bomStorSigma | 0,8545 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0834 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2308,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2800,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.27
- Løpskapasitet
- 11.10
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 4.04
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 27.10.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1347 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0106 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0984 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,264 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0027 |
| bomVekt | 3,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6757 |
| bomStorSigma | 0,9155 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0708 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2634,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3173,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.28
- Løpskapasitet
- 8.56
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 4.15
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 11.09.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3454 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2436 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0996 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3403 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9945 |
| bomVekt | 2,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4798 |
| bomStorSigma | 0,7634 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2134,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2503,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 15 | 30.05.2021 KM Lang (HOK-ranking 3/2021), bom 4.07 | 37 | – |
| Bom over fem minutter | 17 | 30.05.2021 KM Lang (HOK-ranking 3/2021), bom 22.29 | 77 | – |
| Bom over ti minutter | 17 | 30.05.2021 KM Lang (HOK-ranking 3/2021), bom 22.29 | 197 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.06.2021 | klubbmesterskap Fana IL | C-åpen | 31.23 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2021 | KM Lang (HOK-ranking 3/2021) | D/H 10-16C | 55.23 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2021 | sprintcup 2 Bergen | D13-15 | 22.31 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2021 | Sprintcup 1 Bergen | D13-15 | 27.32 | 6 /7 | 6.10 | 14.41 | 3.17 | 11.07 | 0.25 | – |
| 27.10.2020 | vintercup 1 Fana | D10-12 | 1.01.45 | 3 /4 | 16.28 | 20.31 | 5.28 | 17.22 | 2.57 | – |
| 24.09.2020 | klubbmesterskap Fana IL | D -12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2020 | KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 1/2020 | D 11-12 | 1.08.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2019 | klubbmesterskap Fana IL | D -12 | 49.13 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2019 | Sprintcupfinale Bergen | D-12 | 45.20 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2019 | Pokalkampfinale Bergen | D11-13 | 22.51 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Pokalkamp 6 Bergen | D11-13 | 27.05 | 2 /6 | 1.16 | 17.01 | 0.48 | 17.30 | 1.32 | |
| 20.08.2019 | Sprintcup 3 Bergen | D-12 | 31.17 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2019 | Pokalkamp 4 Bergen | D11-13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2019 | klubbmesterskap Fana IL | D-12 | 1.02.58 | 4 /4 | 18.28 | 20.59 | 6.09 | – | – | – |
| 21.05.2019 | Pokalkamp 3 Bergen | D11-13 | 31.41 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2019 | Pokalkamp 2 Bergen | D11-13 | 22.22 | 2 /8 | 5.23 | 19.17 | 4.39 | 17.20 | 2.05 | – |
| 09.04.2019 | Pokalkamp 1 Bergen | D11-13 | 22.41 | 6 /10 | 3.29 | 19.03 | 2.55 | – | – | – |
| 07.03.2019 | vintercup nr.5 Fana IL | D2007- | 41.10 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.02.2019 | vintercup nr.4 Fana IL | D2007- | 54.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.01.2019 | vintercup nr.3 Fana IL | D2007- | 50.40 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2018 | vintercup nr.1 Fana IL | D2007- | 46.31 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2018 | Sprintcupfinale Bergen | DN | 20.49 | 3 /7 | 5.40 | 11.20 | 3.05 | 9.37 | 0.18 | – |
| 11.09.2018 | Pokalkampfinale Bergen | D/H-10N | 28.11 | 4 /14 | 4.50 | 16.18 | 2.48 | 15.01 | 1.44 | |
| 04.09.2018 | Sprintcup 4 Bergen | DN | 35.28 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | Pokalkamp 6 Bergen | D/H-10N | 27.26 | 3 /15 | 4.07 | 14.54 | 2.14 | 15.07 | 1.37 | |
| 29.05.2018 | Pokalkamp 3 Bergen | D/H-10N | 1.01.03 | 16 /17 | 2.40 | (37.10) | 1.37 | 17.40 | 1.34 | – |
| 15.05.2018 | Pokalkamp 2 Bergen | D-10 | 54.46 | – | 6.01 | 18.39 | 2.03 | 17.40 | 1.34 | – |
| 08.05.2018 | Pokalkamp 1 Bergen | D/H-10N | 30.37 | – | 5.25 | 20.39 | 3.39 | 17.40 | 1.34 | – |
| 10.04.2018 | Sprintcup 1 Bergen | DN | 27.21 | 13 /19 | 5.22 | 14.37 | 2.52 | – | – | – |
| 12.02.2018 | Vintersprintcup nr.4 Fana IL | DN | 1.08.39 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.01.2018 | Vintersprintcup nr.3 Fana IL | DN | 46.13 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.12.2017 | Vintersprintcup nr.2 Fana IL | DN | 35.50 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Pokalkampfinale Bergen | D/H-10N | 24.50 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2017 | Pokalkamp 5 Bergen | D/H-10N | 25.14 | 8 /14 | 0.36 | 16.04 | 0.23 | – | – | – |