Løperprofil
Simon Mitchell Iversen
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
27 løp
Sprintrankingen
19 løp
B-rankingen
15 løp
C-rankingen
24 løp
N-rankingen
20 løp
Skogsrankingen
nr. 1242 av 3557
Nr. 1242 av 3557 blant menn i Norge · nr. 21 av 54 i klassen H13–14 · nr. 6 av 25 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 10.38
- Løpskapasitet
- 9.18
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 28 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1966 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1646 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0912 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0317 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8809 |
| bomVekt | 54,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5643 |
| bomStorSigma | 0,9151 |
| antallBom | 37 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,033 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0614 |
| havariVekt | 6,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0188 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5929 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | 0,0124 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2474,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2827,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 791 av 1659
Nr. 791 av 1659 blant menn i Norge · nr. 6 av 10 i klassen H13–14 · nr. 4 av 6 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 7.21
- Løpskapasitet
- 7.06
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 15.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1337 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0662 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0736 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0344 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9913 |
| bomVekt | 43,4 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4036 |
| bomStorSigma | 0,7821 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0624 |
| havariVekt | 2,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3576 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,002 |
| fartSesongSin | −0,0051 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2631,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2728,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 67 av 304
Nr. 67 av 304 blant menn i Norge · nr. 39 av 109 i klassen H13–14 · nr. 15 av 42 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 11.57
- Løpskapasitet
- 10.03
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2411 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2015 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0667 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0246 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 10,43 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9467 |
| bomVekt | 114,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5649 |
| bomStorSigma | 0,8254 |
| antallBom | 32 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0899 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,126 |
| havariVekt | 14,38 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0249 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0308 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0018 |
| fartSesongSin | 0,0056 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2362,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2812,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 43 av 208
Nr. 43 av 208 blant menn i Norge · nr. 7 av 30 i klassen H13–14 · nr. 7 av 21 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 11.07
- Løpskapasitet
- 9.26
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i juli (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 02.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3017 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3031 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0919 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,027 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,8 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0108 |
| bomVekt | 111,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4566 |
| bomStorSigma | 0,8048 |
| antallBom | 40 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0708 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1072 |
| havariVekt | 10 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8148 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0056 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2228,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2624,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.51
- Løpskapasitet
- 7.31
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.15
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5191 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5241 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,114 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1327 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9855 |
| bomVekt | 22,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2703 |
| bomStorSigma | 0,8485 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0308 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0334 |
| havariVekt | 1,8 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6516 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0024 |
| fartSesongSin | 0,0079 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1796,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2114,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 19 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 3.12 | 122 | – |
| Bom over fem minutter | 86 | 15.08.2026 Jubileumsløpet - Grønningen rundt, bom 9.26 | 413 | – |
| Bom over ti minutter | 826 | 23.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 1, lång, bom 13.34 | 826 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 7 gemensamma kontroller | 21.40 | 11 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 21.40 | 9 /49 | 0.37 | 10.02 | 0.17 | 10.39 | 1.20 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | H14 | 31.04 | 7 /24 | 3.19 | 10.49 | 1.09 | 12.06 | 1.56 | |
| 13.09.2026 | Tour de Trondheim #3 - Langdistanse | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2026 | Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-karusell 6 | C | 32.07 | 4 | 2.54 | 13.22 | 1.12 | 11.09 | 1.41 | |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | H 13-14 | 49.04 | 3 /4 | 3.38 | 11.34 | 0.51 | 12.17 | 1.54 | |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | H 13-14 | 15.44 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | H 13-14 | 40.42 | 8 /13 | 3.31 | 11.46 | 1.01 | 12.17 | 1.54 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | H 13-14 | 10.42 | 3 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2026 | O-karusell 5 | B | 49.53 | 2 | 5.23 | 10.50 | 1.10 | 12.17 | 1.54 | |
| 15.08.2026 | Jubileumsløpet - Grønningen rundt | Halv Grønningen (B-nivå) | 1.14.55 | 4 /8 | 11.40 | 10.59 | 1.43 | 10.37 | 1.18 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 13 | 41.43 | 7 /21 | 3.40 | 12.18 | 1.05 | 12.49 | 2.07 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 13 | 39.03 | 13 /21 | 9.35 | 13.10 | 3.14 | 12.49 | 2.07 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 13 | 16.32 | 7 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | H 13-14 | 10.32 | 2 /6 | 0.00 | 10.19 | 0.00 | 12.49 | 2.07 | |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | B3 | 43.23 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | H 13-14 | 26.38 | 3 /4 | 2.03 | 11.41 | 0.54 | 12.49 | 2.07 | |
| 03.06.2026 | O-karusell 4 - Verdalsmesterskap | H13-16 | 40.25 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 33.54 | 7 | 2.48 | 11.13 | 0.56 | 13.15 | 2.21 | |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | H1314 | 15.11 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 47.14 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | H 13-14 | 24.30 | 2 /3 | 2.37 | 13.00 | 1.26 | 13.15 | 2.21 | |
| 06.05.2026 | O-karusell 2 | B | 36.35 | 7 /13 | 11.27 | 15.59 | 5.00 | 13.15 | 2.21 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | B3 | 36.19 | 6 | 5.29 | 11.24 | 1.43 | 12.58 | 1.59 | – |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | H 13-14 | 29.57 | 3 /6 | 1.10 | 11.39 | 0.27 | 12.58 | 1.59 | – |
| 22.04.2026 | O-karusell 1 | A | 21.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2026 | SMN-cup nr. 1 | H 13-14 | 16.15 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2026 | Treningsløp | A | 17.19 | 3 | 0.01 | 7.11 | 0.00 | 7.44 | 0.17 | |
| 12.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | H 13-14 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | H 13-14 | 40.06 | 11 /18 | 12.20 | 18.07 | 5.38 | 12.58 | 1.59 | – |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | B3 | 10.26 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2026 | Påskeløp | B2 | 28.36 | 4 | 3.30 | 11.24 | 1.24 | 12.58 | 1.59 | – |
| 26.09.2025 | O-karusell 7 | C2 | 14.40 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 15.13 | 3 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 15.13 | 2 /46 | 0.13 | 9.47 | 0.08 | 11.08 | 0.53 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H12 | 23.49 | 11 /32 | 3.32 | 11.34 | 1.43 | 11.40 | 1.31 | |
| 27.08.2025 | O-karusell 5, VM-lang | C 2 km | 24.48 | 1 /12 | 0.59 | 10.19 | 0.25 | 11.47 | 1.34 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | H 11-12 | 28.09 | 12 /15 | 10.12 | 16.10 | 5.52 | 11.47 | 1.34 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2025 | O-karusell 4 | B 5 km | 56.01 | 5 /16 | 2.16 | 11.51 | 0.29 | – | – | – |
| 14.08.2025 | TA-cup 7 | H 11-12 | 18.18 | 4 /7 | 0.59 | 11.10 | 0.36 | 11.47 | 1.34 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H12 | 27.13 | 66 /125 | 3.09 | 10.54 | 1.16 | 11.43 | 1.30 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H12 | 21.53 | 65 /125 | 1.58 | 10.51 | 0.59 | 11.43 | 1.30 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H12 | 44.32 | 77 /125 | 10.18 | 12.46 | 2.57 | 11.42 | 1.30 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | H 11-12 | 23.14 | 20 /42 | 4.36 | 13.15 | 2.37 | 11.59 | 1.31 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Treningsløp | C 2 km | 19.24 | 1 | 1.18 | 9.20 | 0.38 | 11.59 | 1.31 | |
| 05.06.2025 | TA-cup 5 | H 11-12 | 14.09 | 4 /7 | 1.16 | 11.33 | 1.02 | 11.59 | 1.31 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | H 11-12 | 26.21 | 8 /9 | 8.30 | 16.34 | 5.21 | 12.23 | 1.43 | |
| 14.05.2025 | O-karusell 2 | C 2 km | 19.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | H 11-12 | 14.55 | 6 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-karusell 1 | C 2 | 10.24 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | H 11-12 | 10.58 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Kort | 51.37 | 6 | 6.38 | 14.16 | 1.50 | 12.32 | 0.56 | |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | H 11-12 | 8.01 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | H 11-12 | 8.25 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2024 | Inderøy Over | C2-åpen | 27.50 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2024 | KM natt | D/H 10-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2024 | O-karusell 7 | Råtass | 18.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2024 | O-karusell 6 | C3km | 1.16.31 | 6 /9 | 6.42 | (19.08) | 1.41 | 12.26 | 1.24 | |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | H1112 | 10.09 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | B3 | 23.51 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | H 11-12 | 20.45 | 4 /13 | 2.04 | 11.38 | 1.09 | 12.12 | 1.13 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | H 11-12 | 16.18 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | H 11-12 | 21.24 | 4 /4 | 3.07 | 12.49 | 1.52 | 12.12 | 1.13 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 11-12 | 22.10 | 11 /53 | 0.45 | 10.24 | 0.21 | 12.19 | 1.04 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 11-12 | 20.22 | 34 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | H 11-12 | 11.05 | 2 /6 | 0.01 | 11.19 | 0.01 | 12.19 | 1.04 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | H 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | C 2 km | 25.13 | 9 /25 | 1.52 | 14.19 | 1.04 | 13.02 | 1.18 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | H 11-12 | 10.52 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Treningsløp - WOW | C 2 km | 40.34 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | O-karusell 2 | C 2 | 41.49 | 4 /11 | 12.59 | 17.04 | 5.18 | 13.02 | 1.18 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | C2 | 22.46 | 2 | 1.36 | 11.16 | 0.47 | 13.02 | 1.18 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett - Individuelle klasser | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | H 11-12 | 14.27 | 4 | 1.41 | 9.17 | 1.05 | 9.02 | 0.19 | |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | H 11-12 | 20.30 | 2 /4 | 1.15 | 13.06 | 0.48 | 12.40 | 0.47 | |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | H 11-12 | 13.26 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | H 11-12 | 7.18 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 19.34 | 32 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | H 11-12 | 11.15 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 16.26 | 3 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 16.26 | 4 /30 | 0.25 | 10.49 | 0.16 | 12.10 | 0.49 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H10 | 19.34 | 14 /24 | 1.08 | 11.32 | 0.40 | 12.07 | 1.19 | |
| 15.09.2023 | Treningsløp natt, Staupsmarka | N | 13.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2023 | O-karusell 7 | Kort | 40.30 | 9 /16 | 9.47 | 12.53 | 3.07 | 9.27 | 0.19 | |
| 10.09.2023 | Tour de Trondheim dag 3 | H 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2023 | Tour de Trondheim dag 2 | H 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2023 | Tour de Trondheim dag 1 m/Ungdomsløp 8 | H 9-10 | 9.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2023 | U-Cup 9 | Åpen 1,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | H 9-10 | 10.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2023 | KM mellom | H 9-10 | 21.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | Åpen 1.5 | 11.17 | 2 /11 | 0.25 | 10.40 | 0.24 | 12.13 | 0.53 | |
| 16.08.2023 | O-karusell 5 | C 2 | 21.45 | 5 /14 | 1.27 | 13.40 | 0.55 | 12.58 | 0.47 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H10 | 25.25 | 112 /154 | 0.03 | 14.38 | 0.02 | 12.26 | 1.25 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H10 | 20.36 | 57 /154 | 1.31 | 10.57 | 0.48 | 12.26 | 1.25 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H10 | 36.31 | 95 /154 | 4.51 | 13.17 | 1.46 | 12.26 | 1.25 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H10 | 53.30 | 86 /154 | 16.22 | 15.40 | 4.47 | 12.26 | 1.25 | |
| 02.07.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | H 9-10 | 13.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | H 9-10 | 13.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | H 9-10 | 32.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | U-cup 7 | C | 18.43 | 1 /6 | 0.28 | 12.30 | 0.19 | 12.57 | 0.53 | |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | H 9-10 | 17.34 | 3 /6 | 0.52 | 10.38 | 0.31 | 10.34 | 0.55 | |
| 01.06.2023 | U-Cup 6 | Åpen 2,0 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2023 | U-cup 5 | Åpen 2.0 | 31.56 | 4 /9 | 7.38 | 13.31 | 3.14 | 12.46 | 0.55 | |
| 24.05.2023 | O-karusell 3 | Råtass | 15.20 | – | 0.28 | 12.16 | 0.22 | 12.46 | 0.55 | |
| 11.05.2023 | U-Cup 4 | Åpen 2km | 25.24 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | C2 | 49.01 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2023 | O-karusell 2 | C 2 | 17.21 | 4 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | H 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2023 | U-cup 2 | Åpen 1.5 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | H 9-10 | 18.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2023 | U-cup 1 | Åpen 1,5 | 16.06 | 3 /5 | 1.02 | 9.15 | 0.36 | 8.54 | 0.14 | |
| 12.04.2023 | Treningsløp | Råtass | 18.28 | – | 7.27 | (13.13) | 5.20 | 8.54 | 0.14 | |
| 30.10.2022 | Trondheim Urban | H-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H10 | 22.14 | 5 /18 | 2.03 | 10.30 | 0.58 | 11.01 | 0.58 | |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | H 9-10 | 22.20 | – | 1.54 | 9.43 | 0.50 | 11.01 | 0.58 | |
| 10.09.2022 | O-karuell 7 | råtass | 16.37 | – | 0.28 | 11.02 | 0.19 | 12.18 | 0.47 | |
| 07.09.2022 | O-karusell 6 | råtass | 14.39 | – | 3.17 | 13.07 | 2.56 | 10.49 | 0.09 | |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | H 9-10 | 25.03 | – | 1.02 | 11.26 | 0.28 | 11.43 | 0.55 | |
| 24.08.2022 | O-karusell 5 | C2 | 36.33 | 4 /16 | 1.12 | 12.56 | 0.25 | 13.50 | 1.02 | – |
| 21.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Stafett - individuelle klasser | N2-åpen 9-16 | 34.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2022 | KM Sprint | H 9-10 | 9.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2022 | Treningsløp | Råtass | 18.50 | – | 1.21 | 13.15 | 0.57 | 11.28 | 0.07 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | U2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | U2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | U2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | U2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | U2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | N2-åpen 9-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | N2-åpen 9-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-karusell 3/klubbmesterskap | Råtass | 20.11 | – | 0.23 | 11.44 | 0.13 | 12.22 | 0.49 | |
| 25.05.2022 | O-karusell 2 | råtass | 20.22 | – | 1.03 | 12.26 | 0.38 | 12.13 | 0.53 | |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | H 9-10 | 29.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2022 | TA-sprint finale | Åpen1.5 | 12.06 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2022 | O-karusell 1 | råtass | 21.15 | – | 1.30 | 14.49 | 1.03 | 11.01 | 0.08 | |
| 05.05.2022 | TA sprint 4 | Å1,5 | 17.54 | 2 /7 | 1.06 | 10.30 | 0.39 | 11.01 | 0.08 | |
| 04.05.2022 | Bygdakamp 1 | Råtass | 20.11 | – | 0.15 | 11.42 | 0.09 | 12.13 | 0.53 | |
| 01.05.2022 | Vårløpet 2022 | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2022 | T-A-sprint 3 | Åpen 1.5 | 17.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | T-A-sprint 2 | Åpen 1.5 | 17.22 | – | 1.07 | 13.06 | 0.51 | 11.38 | 0.09 | |
| 20.04.2022 | Treningsløp | Råtass | 17.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Påskeløp | Råtass | 27.04 | – | 11.25 | (17.15) | 7.16 | 11.39 | 0.58 | |
| 06.04.2022 | Treningsløp | Råtass | 15.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | KM sprint NTOK - festivalsprinten | N-åpen | – | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-karusell 7 | råtass | 16.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2021 | O-karusell 5 | råtass | 21.34 | – | 0.54 | 10.35 | 0.26 | 12.37 | 0.35 | |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | KM sprint | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1 | N-åpen | 9.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-karusell 3/klubbmesterskap | Råtass | 17.59 | – | 1.04 | 12.55 | 0.46 | 13.16 | 0.36 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | N1 | 30.12 | 6 | 2.21 | 11.42 | 0.55 | 11.19 | 0.58 | |
| 02.06.2021 | O-karusell 2 | råtass | 23.11 | – | 0.32 | 12.35 | 0.17 | 13.16 | 0.36 | |
| 19.05.2021 | O-karusell 1 | råtass | 18.23 | – | 1.38 | 12.47 | 1.08 | 13.20 | 0.42 | |
| 08.05.2021 | Vårløpet 2021 | N-åpen | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2021 | T-A-sprint 3 | Åpen 1.5 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2021 | Treningsløp | Råtass | 14.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2021 | Treningsløp | Råtass | 12.43 | – | 0.44 | 10.57 | 0.38 | 11.00 | 0.10 | |
| 03.09.2020 | T-A-sprint finale | Åpen 1,5 | 17.01 | 3 /9 | 0.06 | 10.48 | 0.04 | 11.28 | 0.11 | |
| 02.09.2020 | O-karusell 4 | råtass | 14.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2020 | TA-sprint 4 | Åpen 1,5 | 28.20 | 7 /17 | 2.21 | 15.02 | 1.15 | 12.06 | 0.11 | |
| 23.08.2020 | KM sprint NTOK/STOK | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | N-åpen | 17.58 | 2 /7 | 0.59 | 10.39 | 0.35 | 12.31 | 1.01 | |
| 22.08.2020 | Markaløpet | C 2 | 36.33 | 4 | 1.09 | 11.41 | 0.22 | – | – | – |
| 13.08.2020 | TA-sprint nr.3 - 2020 | Åpen 1,5 | 16.49 | – | 0.54 | 10.48 | 0.35 | 12.06 | 0.11 | |
| 12.08.2020 | O-karusell 3/klubbmesterskap | Råtass | 23.38 | – | 1.09 | 10.18 | 0.30 | 13.00 | 0.43 | |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | N-open | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | N-open | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | N-open | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | N-open | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2020 | O-karusell 2 | R | 9.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2020 | Midtsommerløpet | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2020 | TA-sprint 2 | Åpen1,5 | 19.16 | – | 1.21 | 10.45 | 0.45 | 11.04 | 0.17 | |
| 24.06.2020 | O-karusell 1 | råtass | 27.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2020 | TA-sprint 1 | Å1,5 | 15.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2020 | KM mellomdistanse NTOK | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2019 | Blodslitet | N-åpen | 1.24.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | O-karusell 7/åpen ultralangdistanse | Råtass | 51.42 | – | 1.55 | 14.38 | 0.33 | 14.59 | 0.45 | |
| 04.09.2019 | O-karusell 6, mellomdistanse | råtass | 24.39 | – | 0.22 | 15.36 | 0.14 | 14.59 | 0.45 | |
| 31.08.2019 | KM mellomdistanse | N-åpen | 21.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | N1 | 24.45 | – | 3.57 | 15.05 | 2.24 | 14.20 | 1.06 | |
| 12.06.2019 | O-karusell 3, langdistanse | Råtass | 37.44 | – | 3.12 | 16.22 | 1.23 | 15.06 | 1.04 | |
| 10.06.2019 | Løvspretten | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | O-karusell 2, mellomdistanse | råtass | 17.08 | – | 0.01 | 17.52 | 0.01 | 14.15 | 0.58 | |
| 25.05.2019 | Byastafetten, individuelle klasser | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | N1 | 29.17 | – | 1.24 | 16.28 | 0.47 | 15.06 | 0.58 | |
| 15.05.2019 | O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag | Vert | – | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2019 | Bygdakamp 2 | Råtass | 14.39 | – | 3.13 | 15.50 | 3.29 | 14.15 | 0.58 | |
| 25.04.2019 | TA-Sprint 3 | Åpen 1,5 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 18.02 | – | 0.02 | 11.54 | 0.01 | 14.53 | 1.01 | |
| 24.04.2019 | Kopi av BK 1 | Råtass | 16.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2019 | TA-Sprint 2 | Åpen 1,5 | 19.05 | 9 /21 | 0.07 | 12.22 | 0.05 | 12.38 | 0.23 | |
| 10.04.2019 | Treningsløp sprint | Råtass | 15.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.01.2019 | Nyttårs trening | Kort-C | 26.06 | 7 /12 | 6.42 | 16.50 | 4.19 | 12.49 | 0.28 | |
| 30.09.2018 | O-karusell 7, åpen ultralangdistanse | ratass | 32.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2018 | BK 6 | N 1,5 | 50.11 | – | 5.33 | 16.46 | 1.51 | 16.23 | 1.10 | |
| 01.09.2018 | KM mellomdistanse | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2018 | O-karusell 6 | råtass | 28.51 | – | 1.35 | 13.32 | 0.45 | 13.55 | 0.53 | |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | N-åpen | 30.44 | – | 1.32 | 16.40 | 0.50 | 16.19 | 0.57 | |
| 24.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap, sprint | N-åpen | 10.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2018 | Byastafetten | N-åpen | 40.00 | – | 0.42 | 16.00 | 0.17 | 16.19 | 0.57 | |
| 15.08.2018 | O-karusell 5 | råtass | 22.10 | – | 1.20 | 12.06 | 0.44 | 13.55 | 0.53 | |
| 08.08.2018 | Treningsløp | Råtass | 22.06 | – | 3.13 | 14.40 | 2.08 | 13.55 | 0.53 | |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | N1 | 21.52 | – | 2.06 | 15.16 | 1.28 | 16.03 | 1.08 | |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2018 | O-karusell 3 - Langdistanse | Råtass | 26.41 | – | 1.06 | 16.37 | 0.41 | 16.05 | 0.56 | – |
| 13.05.2018 | KM lang fellesstart | N-åpen | 25.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | N1 | 26.43 | – | 2.16 | 17.04 | 1.27 | 17.33 | 1.12 | – |
| 06.05.2018 | Vårløpet | N-åpen | 31.52 | – | 2.02 | 24.20 | 1.33 | 17.33 | 1.12 | – |
| 02.05.2018 | O-karusell 1 Mellomdistanse | råtass | 24.21 | 11 /16 | 2.13 | 17.27 | 1.35 | – | – | – |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | N-åpen | 35.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2018 | Treningsløp sprint | Råtass | 52.49 | – | 12.16 | (27.52) | 6.28 | 15.45 | 0.24 | – |
| 02.04.2018 | Sesongåpning Trones | Råtass | 32.28 | 16 | 0.25 | 18.12 | 0.14 | 15.45 | 0.24 | – |
| 10.05.2017 | O-karusell 1 sprint Ørin | Råtass | 23.05 | 13 /17 | 2.49 | 19.19 | 2.21 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | H13-16 | Verdal OK 1 | 3 | 36.03 | 5 | – |