Løperprofil
Sølve Skram
Nittedal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
C-rankingen
15 løp
Skogsrankingen
nr. 2741 av 3540
Nr. 2741 av 3540 blant menn i Norge · nr. 46 av 53 i klassen H13–14 · nr. 21 av 24 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 14.42
- Løpskapasitet
- 12.44
- O-evne
- 1.58
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 18.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1179 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2389 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,095 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0376 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,97 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1183 |
| bomVekt | 46,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6078 |
| bomStorSigma | 1,0297 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,05 |
| havariVekt | 4,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0024 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3390,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3914 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.04
- Løpskapasitet
- 11.57
- O-evne
- 2.07
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.52
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,8
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 38 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 23.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0683 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0438 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0822 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0598 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3603 |
| bomVekt | 13,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3772 |
| bomStorSigma | 0,7315 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,3832 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0771 |
| havariVekt | 6,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2811,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3310 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.42
- Løpskapasitet
- 10.13
- O-evne
- 2.29
- Jevnhet ±
- 13,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.43
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 10 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 15.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2268 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2225 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1309 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0552 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2142 |
| bomVekt | 74,07 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6007 |
| bomStorSigma | 0,8798 |
| antallBom | 38 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0976 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0829 |
| havariVekt | 6,86 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0043 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8389 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0057 |
| fartSesongSin | −0,0054 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2411,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2998,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.01
- Løpskapasitet
- 8.57
- O-evne
- 1.05
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.40
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 25.06.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,344 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2571 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1078 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,154 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0184 |
| bomVekt | 6,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1722 |
| bomStorSigma | 0,6582 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0525 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0447 |
| havariVekt | 1,81 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,633 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0021 |
| fartSesongSin | −0,0036 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2139,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2397 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 17.10.2026 Blodslitet og NM ultralang, bom 2.13 | 101 | – |
| Bom over fem minutter | 56 | 13.06.2026 Camp Stokke - innendørsorientering, bom 6.56 | 168 | – |
| Bom over ti minutter | 78 | 18.05.2026 Ni-Nitti-i-Nittedal 2, bom 29.03 | 338 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | OBOS Trollnatta og Natt-o-toget | H 13-14 | 40.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 13-14 | 1.19.02 | 37 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | H13-14 | 1.14.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 / Tour of Lillomarka 2026 #9 | RødB | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H13 | 1.21.18 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H13 | 55.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H13 | 33.18 | 95 /154 | 2.47 | 14.12 | 1.11 | 14.39 | 2.18 | – |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H13 | 59.47 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | 18.55 | 13 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | H13-14 | 47.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | H 13-14 | 26.32 | 21 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | H13-14 | 18.29 | 26 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | H 13-14 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | RødB | 1.26.50 | 14 /16 | 39.54 | (28.53) | 13.37 | 14.32 | 1.52 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | H 13-14 | 49.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | H 13-14 | 36.14 | 22 /28 | 10.21 | 20.19 | 5.48 | – | – | – |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | H 13-14 | 22.36 | 27 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2025 | OBOS Trollnatta og Natt-O-toget | lang | 25.34 | 13 /76 | 0.49 | 11.41 | 0.22 | 12.41 | 0.56 | |
| 01.11.2025 | Sesongfinalen 2025 | G12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2025 | Klubbmesterskapet Nittedal | H 11-12 | 1.00.00 | 11 /13 | 13.58 | (25.01) | 5.50 | 13.58 | 2.40 | |
| 08.09.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 10 | HC | 19.39 | 1 /8 | 1.21 | 11.19 | 0.47 | 13.35 | 1.05 | |
| 06.09.2025 | Follo 2-dagers dag 1, Trimtex-cup | H 11-12 | 27.29 | 5 /8 | 2.48 | 12.17 | 1.15 | 13.58 | 2.40 | |
| 18.08.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 | BlåC | 53.48 | 10 /15 | 9.32 | 17.03 | 3.01 | 14.55 | 1.16 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H12 | 29.02 | 80 /125 | 1.01 | 11.37 | 0.24 | 13.59 | 2.35 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H12 | 34.39 | 82 /125 | 5.37 | 13.06 | 2.07 | 13.59 | 2.35 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H12 | 23.37 | 82 /125 | 2.38 | 11.42 | 1.18 | 13.59 | 2.35 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H12 | 1.47.42 | 115 /125 | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 11-12 | 22.51 | 7 /31 | 2.10 | 11.02 | 1.03 | 13.59 | 2.35 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 11-12 | 31.14 | 19 /93 | 5.43 | 13.52 | 2.32 | 13.59 | 2.35 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 11-12 | 42.27 | 19 /93 | 11.29 | 15.13 | 4.07 | 13.59 | 2.35 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | BlåC | 30.44 | 7 /22 | 1.30 | 13.05 | 0.38 | 14.30 | 1.03 | |
| 26.05.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | BlåC | 51.13 | 2 /12 | 1.39 | 16.19 | 0.32 | 15.44 | 1.12 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | H 11-12 | 39.09 | 16 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | H 11-12 | 14.50 | 4 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 2 | HC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | H 11-12 | 25.24 | 10 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | RødB | 37.11 | 18 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | H12-12 | 30.37 | 8 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2024 | Skogkarenes Høstløp | H kort | 38.15 | 5 /17 | 2.29 | 15.15 | 0.59 | 15.05 | 1.22 | |
| 21.09.2024 | O-troll-festivalen | H 11-12 | 27.30 | 16 /24 | 3.04 | 16.17 | 1.49 | 17.06 | 3.42 | |
| 16.09.2024 | Klubbmesterskapet | H 11-12 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | H 11-12 | 36.35 | 10 /14 | 5.52 | 15.09 | 2.26 | 17.06 | 3.42 | |
| 05.09.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 5 | BlåC | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 4 | BlåC | 48.59 | 8 /12 | 5.05 | 19.34 | 2.02 | 15.20 | 1.21 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H11 | 51.38 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H11 | 46.14 | 95 /121 | 15.47 | 22.06 | 7.33 | 18.38 | 4.56 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H11 | 54.12 | 88 /121 | 10.00 | 18.33 | 3.25 | 18.38 | 4.56 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H11 | 45.43 | 91 /121 | 19.13 | 21.06 | 8.52 | 18.38 | 4.56 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H11 | 1.21.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 32.31 | 25 /178 | 2.55 | 15.36 | 1.24 | 16.22 | 2.56 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 22.18 | 35 /178 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 33.45 | 41 /45 | 13.00 | 22.20 | 8.36 | 16.22 | 2.56 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 43.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 3 | BlåC | 38.14 | 11 /20 | 6.15 | 15.26 | 2.31 | 15.01 | 1.29 | – |
| 27.05.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 7 | HC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset inviduell fellesstart | DH10-12 | 18.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | H11-12 | 56.21 | 12 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | H11-12 | 41.34 | 15 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | H 9-10 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2023 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 19.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 9-10 | 19.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 9-10 | 24.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 9-10 | 21.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 9-10 | 17.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | H 9-10 | 26.07 | 23 /30 | 1.17 | 14.45 | 0.43 | 13.45 | 0.54 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2023 | Kvistkvaset | D/H 9-12 | 15.46 | – | 2.01 | 18.33 | 2.22 | 17.00 | 1.32 | – |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 36.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | H 9-10 | 20.53 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | H 9-10 | 13.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | H rekrutt | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | HR | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2023 | NC sprint ski-o | B-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2023 | NC sprint ski-o | H 11-12 | 35.45 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.02.2023 | Ski-O-treff mellom | H 11-12 | 27.16 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | Ski-O-treff sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 9-10 | 41.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2022 | Lillomarka Nord Sør | H4km | 1.18.58 | 30 /36 | 3.16 | 22.34 | 0.56 | 20.10 | 1.27 | – |
| 25.09.2022 | Ni-Nitti-Nittedal 4 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering 2022 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2022 | KM stafett 2022 AOOK og ØOK - individuell | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | H 9-10 | 32.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 45.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 41.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 58.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 44.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 45.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2022 | Kvistkvaset | D/H 9-12 | 33.07 | – | 5.54 | 26.49 | 4.47 | – | – | – |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | H 9-10 | 31.29 | 5 /6 | 2.25 | 12.27 | 0.57 | 13.11 | 1.06 | |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 14.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Ni-Nitti i Nittedal 1 | GrønnN | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | H rekrutt | 20.12 | 15 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2022 | Halden O-Meeting Lang | H 9-10 | 30.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | HR | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2022 | Lygna Ski-O Weekend - NC ski-o sprint | N-åpen | 36.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.01.2022 | NC sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.01.2022 | Ski-O-treff sprint | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint | N2-åpen 10-16 | 22.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | N-åpen1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | N-åpen | 39.34 | 10 /13 | 3.17 | 20.35 | 1.42 | 16.31 | 1.18 | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | N-åpen | 45.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | Ni-Nitti i Nittedal 2 | GrønnN | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2020 | Østmarka Open 1 | N-åpen | 45.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2019 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 56.44 | – | 2.59 | 21.49 | 1.09 | – | – | – |
| 11.09.2018 | Ni-Nitti Klubbmesterskap | N-åpen | 18.10 | – | – | – | – | – | – | – |