Løperprofil
Vinjar Ellef Skram
Nittedal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
17 løp
B-rankingen
15 løp
C-rankingen
11 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 1766 av 3557
Nr. 1766 av 3557 blant menn i Norge · nr. 71 av 116 i klassen H15–16 · nr. 35 av 54 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 11.47
- Løpskapasitet
- 9.34
- O-evne
- 2.13
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 116 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1679 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1468 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0844 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0269 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,61 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2353 |
| bomVekt | 119,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7569 |
| bomStorSigma | 0,8937 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0258 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 8,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0029 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4163 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0046 |
| fartSesongSin | 0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2545,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3134,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.04
- Løpskapasitet
- 5.54
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 14 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 03.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3166 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3047 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0555 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0665 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8232 |
| bomVekt | 16,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1383 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0816 |
| havariVekt | 1,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8578 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2189,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2252,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.27
- Løpskapasitet
- 8.41
- O-evne
- 2.46
- Jevnhet ±
- 12,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.09
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 117 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 03.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3918 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3846 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1235 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0955 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0823 |
| bomVekt | 69,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7581 |
| bomStorSigma | 0,8717 |
| antallBom | 44 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0647 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0776 |
| havariVekt | 3,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0021 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1997 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0024 |
| fartSesongSin | 0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2043,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2692,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.19
- Løpskapasitet
- 7.27
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.48
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5369 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5653 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,073 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1761 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8977 |
| bomVekt | 22,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6464 |
| bomStorSigma | 0,8508 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0583 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0709 |
| havariVekt | 0,9 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7945 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1758,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2200,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.32
- Løpskapasitet
- 6.51
- O-evne
- 1.40
- Jevnhet ±
- 11,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.34
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 06.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6106 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6689 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1112 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2623 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,991 |
| bomVekt | 2,34 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4882 |
| bomStorSigma | 0,8576 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7631 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1639,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2039,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 2.02 | 65 | – |
| Bom over fem minutter | 7 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 5.11 | 136 | – |
| Bom over ti minutter | 135 | 21.07.2025 O-Ringen Jönköping, etapp 1, bom 10.13 | 206 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H16 | 59.01 | 177 /236 | 8.09 | 11.43 | 1.37 | 12.00 | 2.13 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H16 | 45.35 | 185 /239 | 9.15 | 12.44 | 2.35 | 12.00 | 2.13 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H16 | 32.52 | 193 /239 | 8.00 | 12.40 | 3.05 | 12.00 | 2.13 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H16 | 1.17.03 | 181 /239 | 10.22 | 13.09 | 1.46 | 12.00 | 2.13 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H16 | 51.57 | 142 /239 | 6.09 | 10.02 | 1.11 | 12.00 | 2.13 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | 19.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 15 | 16.11 | 14 /59 | 0.09 | 6.21 | 0.04 | 6.40 | 0.09 | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 15 | 48.14 | 22 /51 | 2.33 | 11.08 | 0.35 | 12.00 | 2.04 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H15 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H15 | 57.44 | 136 /174 | 8.11 | 13.10 | 1.52 | 12.17 | 2.18 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H15 | 42.36 | 110 /174 | 7.57 | 11.46 | 2.12 | 12.17 | 2.18 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H15 | 1.12.25 | 141 /174 | 19.17 | 13.52 | 3.42 | 12.17 | 2.18 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 26.08 | 22 /45 | 2.32 | 9.43 | 0.57 | 12.17 | 2.18 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 38.23 | 23 /129 | 5.46 | 10.52 | 1.38 | 12.17 | 2.18 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 52.28 | 34 /129 | 5.01 | 12.09 | 1.10 | 12.17 | 2.18 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | RødB | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | H 15-16 | 18.33 | 16 /34 | 0.02 | 6.20 | 0.01 | – | – | – |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | H 13-14 | 54.40 | 14 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 14 | 15.48 | 14 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 14 | 43.16 | 14 /46 | 3.52 | 10.08 | 0.54 | 12.57 | 3.00 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H14 | 39.30 | 101 /198 | 4.07 | 11.14 | 1.10 | 13.15 | 3.11 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H14 | 27.58 | 66 /198 | 4.00 | 10.17 | 1.28 | 13.15 | 3.11 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H14 | 41.11 | 100 /198 | 9.05 | 11.26 | 2.31 | 13.15 | 3.11 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H14 | 36.25 | 105 /198 | 7.00 | 12.43 | 2.27 | 13.15 | 3.11 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H14 | 39.26 | 104 /194 | 4.32 | 9.44 | 1.07 | 13.15 | 3.11 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 15.37 | 7 /172 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 28.22 | 16 /42 | 5.06 | 12.00 | 2.09 | 14.16 | 3.41 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 38.35 | 18 /172 | 3.24 | 11.38 | 1.02 | 14.16 | 3.41 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 1.03.20 | 36 /172 | 27.32 | (26.57) | 11.43 | 14.16 | 3.41 | |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | H13-14 | 15.27 | 2 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 2C | 15.08 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 35.25 | 15 /38 | 4.39 | 12.14 | 1.36 | 13.16 | 2.57 | |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 13-14 | 17.28 | 8 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 42.46 | 18 /20 | 17.49 | 16.57 | 7.04 | 14.07 | 3.25 | |
| 04.09.2023 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | H 13-14 | 31.42 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 45.48 | 12 /23 | 4.20 | 13.30 | 1.17 | 13.55 | 2.53 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 44.57 | 18 /126 | 7.18 | 12.01 | 1.57 | 14.14 | 3.20 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 34.37 | 27 /126 | 11.13 | 17.59 | 5.50 | 14.14 | 3.20 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 18.47 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 27.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | H 13 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | H 13-14 | 30.32 | 18 /50 | 4.55 | 12.44 | 2.03 | 14.41 | 3.39 | – |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | H 13-14 | 20.04 | 23 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2023 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | RødB | 19.30.19 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 7 | HB | 1.07.49 | 17 /20 | 35.08 | (21.19) | 11.03 | 13.13 | 2.34 | |
| 22.05.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 6 | HB | 41.30 | 11 /22 | 10.52 | 15.01 | 3.56 | 12.33 | 1.43 | |
| 18.05.2023 | Kvistkvaset | Løype: j | 24.26 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 55.51 | 19 /20 | 22.03 | 19.24 | 7.40 | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | H13 | 23.57 | 5 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 12.03.2023 | NC jaktstart ski-o | H 13-14 | 22.01 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2023 | NC sprint ski-o | H 13-14 | 16.05 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 12.02.2023 | Ski-O-treff mellom | H 13-14 | 26.02 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | Ski-O-treff sprint | H 13-14 | 24.10 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 18.12.2022 | Sjusjørennet 2022 mellom | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2022 | Sjusjørennet 2022 sprint | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 11-12 | 25.21 | 4 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering 2022 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2022 | Tour of Lillomarka høst 2022 - Løp 3 | HC | 31.38 | 3 /9 | 6.15 | 14.08 | 2.48 | 12.37 | 1.13 | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H12 | 27.46 | 51 /152 | 4.00 | 10.22 | 1.30 | 11.07 | 1.42 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H12 | 18.05 | 40 /152 | 2.48 | 10.03 | 1.33 | 11.07 | 1.42 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H12 | 39.21 | 72 /152 | 5.37 | 11.40 | 1.40 | 11.07 | 1.42 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H12 | 23.27 | 30 /153 | 0.05 | 8.51 | 0.02 | 11.07 | 1.42 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H12 | 31.46 | 41 /152 | 3.39 | 10.00 | 1.09 | 11.07 | 1.42 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 19.26 | 4 /96 | 3.07 | 10.24 | 1.40 | 11.07 | 1.42 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 16.21 | 6 /96 | 2.22 | 10.49 | 1.34 | 11.07 | 1.42 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 18.40 | 6 /96 | 1.23 | 9.58 | 0.44 | 11.07 | 1.42 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 2.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 25.12 | 3 /6 | 5.39 | 13.15 | 2.58 | 12.42 | 2.25 | |
| 26.05.2022 | Kvistkvaset | D/H 9-12 | 1.07.01 | – | 0.00 | (54.16) | 0.00 | 12.48 | 0.55 | – |
| 23.05.2022 | Tour of Lillomarka vår 2022 - Løp 5 | HC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | H 11-12 | 23.05 | 6 /13 | 0.08 | 10.41 | 0.04 | 13.24 | 2.37 | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 34.27 | 6 /12 | 12.27 | 16.24 | 5.56 | 13.24 | 2.37 | – |
| 08.05.2022 | Ni-Nitti i Nittedal 1 | RødB | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | H 11-12 | 22.29 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2022 | Halden O-Meeting Lang | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | H12 | 26.14 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2022 | Lygna Ski-O Weekend - NC ski-o sprint | H -12 | 11.01 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.01.2022 | NC sprint | H 11-12 | 13.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.01.2022 | Ski-O-treff sprint | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint | H 11-12 | 8.43 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | H 11-12 | 25.27 | 6 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2021 | Lillomarka Nord Sør | H10km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | H 11-12 | 11.32 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | H 11-12 | 37.15 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | H 11-12 | 40.10 | 8 /12 | 12.38 | 17.34 | 5.32 | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Løype: 52 | 24.52 | – | 2.08 | 14.10 | 1.13 | 14.10 | 1.07 | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | Ni-Nitti i Nittedal 2 | BlåC | 19.05 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2020 | Sprint X3m løp 3 - Park Sprint | H 9-10 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2020 | Sprint X3m løp 1 - Downhill Sprint | H 9-10 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.10.2020 | Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør | Åpen mix 10k | 2.24.56 | 24 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2020 | Klubbmesterskap | N-åpen2 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | H 9-10 | 23.27 | – | 0.08 | 9.32 | 0.03 | 11.19 | 1.49 | |
| 22.08.2020 | Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cup | H 9-10 | 9.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | H 11-12 | 22.22 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 | BlåC | 39.10 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp | DH9-12 | 11.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2019 | Norwegian Spring - Solrenningen | H -10 | 24.17 | – | 2.33 | 9.07 | 0.57 | 12.56 | 2.39 | |
| 06.04.2019 | Norwegian Spring - Vårspretten | H -10 | 51.43 | – | 22.03 | (19.31) | 8.19 | 12.56 | 2.39 | |
| 23.03.2019 | Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | Åpen C | 29.32 | 5 /20 | 6.16 | 14.54 | 3.10 | – | – | – |
| 13.10.2018 | Lillomarka Nord/Sør | H10km | 2.21.40 | 46 /75 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2018 | Ni-Nitti Klubbmesterskap | N-åpen | 22.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2018 | Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4 | GrønnN | 25.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 17.19 | 11 /351 | 0.24 | 11.40 | 0.16 | 12.59 | 0.48 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 13.37 | 19 /72 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 12.04 | 24 /351 | 0.04 | 12.30 | 0.04 | 12.59 | 0.48 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |