Løperprofil
Trygve Wicklund Skavhaug
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.01
- Løpskapasitet
- 15.48
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.01
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 26.04.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3349 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2881 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0783 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1631 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9948 |
| bomVekt | 5,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4627 |
| bomStorSigma | 0,7822 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0747 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4206,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4528,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.00
- Løpskapasitet
- 11.47
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.34
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,375 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3355 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2599 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0128 |
| bomVekt | 1,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2341 |
| bomStorSigma | 0,6902 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0853 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4372,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4450,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 283 av 304
Nr. 283 av 304 blant menn i Norge · nr. 14 av 15 i klassen H70–74 · nr. 1 av 1 i 1954-kullet
- Forventet kmtid
- 19.54
- Løpskapasitet
- 18.01
- O-evne
- 1.53
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 17
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 73 (sist 02.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,343 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3467 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0737 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0239 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,79 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 16,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1761 |
| bomVekt | 91,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4033 |
| bomStorSigma | 0,7278 |
| antallBom | 153 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1257 |
| havariVekt | 6,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,003 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4239 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4680,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.27
- Løpskapasitet
- 15.31
- O-evne
- 1.56
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 11.36
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 13.08.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1951 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1777 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5098 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0016 |
| bomVekt | 0,12 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5443 |
| bomStorSigma | 0,8801 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3661,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4118,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 32 | 05.06.2026 Kviknekarusell 6, bom 4.41 | 99 | nr. 2519 |
| Bom over fem minutter | 51 | 20.05.2026 O-sjuer 6 - Gjeldsåsen, bom 5.36 | 120 | nr. 4134 |
| Bom over ti minutter | 170 | 03.05.2023 O-sjuer 3, Børsåsen, bom 11.00 | 297 | nr. 4095 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | B3 | 55.44 | 21 | 4.50 | 19.38 | 1.42 | 19.34 | 1.47 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | B3 | 22.26 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | B3 | 59.40 | 22 | 7.31 | 20.31 | 2.35 | 19.32 | 1.43 | |
| 03.06.2026 | O-sjuer 7 - Furuhevilen | B3 | 1.02.59 | 24 | 2.39 | 18.44 | 0.47 | 19.32 | 1.43 | |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | B3 | 59.40 | 22 | 6.50 | 20.59 | 2.24 | 19.16 | 1.41 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | B3 | 58.17 | 25 | 4.15 | 19.37 | 1.26 | 19.27 | 1.41 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | B3 | 17.21 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | B3 | 37.12 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 9.00 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | B3 | 58.29 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 53.13 | 32 | 1.32 | 16.54 | 0.29 | 18.36 | 1.39 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 54.11 | 30 /39 | 3.40 | 18.02 | 1.13 | 18.44 | 1.44 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 57.02 | 24 | 2.07 | 17.38 | 0.39 | 18.55 | 1.43 | |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 53.09 | 41 | 3.31 | 18.36 | 1.14 | 19.07 | 1.52 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | B3 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 1.12.04 | 32 | 4.45 | 20.44 | 1.22 | 19.37 | 1.51 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | B3 | 1.10.12 | 37 | 4.14 | 21.52 | 1.19 | 18.52 | 1.53 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | B3 | 1.44.30 | 19 | 9.51 | (28.59) | 2.44 | 18.52 | 1.53 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 56.42 | 31 | 11.04 | 20.11 | 3.56 | 18.52 | 1.53 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 24.59 | 41 | 1.48 | 14.41 | 1.03 | 14.40 | 1.07 | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 19.09 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | B3 | 1.03.09 | 13 | 0.41 | 17.07 | 0.11 | 18.03 | 1.41 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | B3 | 56.33 | 27 | 2.40 | 23.04 | 1.05 | 17.44 | 1.50 | |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | B3 | 51.29 | 18 | 4.36 | 17.47 | 1.35 | 17.39 | 1.47 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | B3 | 39.04 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 44.14 | 27 | 5.40 | 17.44 | 2.16 | 17.31 | 1.45 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | B3 | 39.04 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | B3 | 1.07.42 | 36 | 2.29 | 23.46 | 0.52 | 17.31 | 1.45 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 1.06.21 | 18 | 8.25 | 17.21 | 2.12 | 16.46 | 1.46 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 20.11 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | B3 | 36.15 | 15 | 3.45 | 15.32 | 1.36 | 16.44 | 1.38 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | B3 | 40.37 | 12 | 0.54 | 15.48 | 0.21 | 16.44 | 1.38 | |
| 19.05.2021 | O-sjuer 5, Gjeldsåsen | B3 | 1.18.28 | 12 | 8.13 | 19.42 | 2.04 | 17.20 | 1.43 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | B3 | 44.18 | 11 | 1.01 | 15.59 | 0.22 | 17.20 | 1.43 | |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | B3 | 34.39 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2021 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 52.51 | 7 | 13.23 | 20.55 | 5.18 | 16.57 | 1.43 | |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 36.08 | 35 | 2.07 | 15.29 | 0.54 | 16.31 | 1.31 | |
| 23.08.2020 | KM sprint NTOK/STOK | H 60- | 22.34 | 4 /4 | 1.38 | 12.09 | 0.53 | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | B3 | 29.58 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | B3 | 41.33 | 14 | 3.33 | 16.12 | 1.23 | 16.37 | 1.31 | |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | B3 | 40.33 | 25 | 0.28 | 15.33 | 0.11 | 16.36 | 1.31 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | C2 | 56.44 | 25 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | B3 | 49.39 | 12 | 6.48 | 18.18 | 2.30 | 16.36 | 1.31 | |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | B3 | 38.46 | 12 | 1.45 | 16.16 | 0.44 | 16.17 | 1.30 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | B3 | 46.55 | 11 | 1.44 | 16.18 | 0.36 | 15.55 | 1.33 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | B3 | 44.49 | 20 | 1.34 | 14.31 | 0.30 | 15.55 | 1.33 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | B3 | 20.43 | 8 | 1.09 | 13.13 | 0.44 | 15.54 | 1.41 | |
| 12.09.2018 | O-sjuer nr. 10 | B3 | 49.10 | 8 | 2.13 | 15.30 | 0.42 | 16.43 | 1.47 | |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | B3/C5 | 13.11 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 1.11.36 | 12 | 3.45 | 17.35 | 0.55 | 16.45 | 1.48 | |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | B3 | 44.28 | 8 | 0.48 | 14.30 | 0.16 | 16.12 | 1.53 | |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | B3 | 51.06 | 21 | 3.55 | 16.01 | 1.14 | 16.12 | 1.53 | |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | B3 | 39.55 | 13 | 4.24 | 16.27 | 1.49 | 16.17 | 2.03 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | B3 | 1.16.00 | 14 | 14.34 | 22.11 | 4.15 | 16.17 | 2.03 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | B3/C5 | 18.37 | 10 | 1.58 | 14.05 | 1.29 | 15.44 | 1.53 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | A4/A6 | 26.21 | 10 | 1.09 | 14.19 | 0.37 | 14.20 | 0.47 | – |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | B3/C5 | 32.56 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2017 | O-sjuer 8 | B3 | 45.12 | 13 | 3.32 | 17.58 | 1.24 | 16.50 | 1.57 | |
| 21.06.2017 | O-sjuer 7 | B3 | 42.05 | 11 | 2.10 | 14.52 | 0.46 | 16.38 | 1.57 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | B 3 | 23.42 | 25 | 0.49 | 15.03 | 0.31 | 16.38 | 1.57 | |
| 24.05.2017 | Bygdakamp 2 | B 3 | 48.15 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | B3/C5 | 19.10 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | B3 | 1.12.06 | 26 | 28.54 | (27.20) | 10.57 | 17.02 | 2.10 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 58.25 | 8 | 6.27 | 17.08 | 1.54 | 16.23 | 1.40 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | B3 | 41.37 | 15 | 2.45 | 15.26 | 1.01 | 16.09 | 1.38 | |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | B3 | 48.55 | 8 | 1.19 | 14.12 | 0.23 | 16.09 | 1.38 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | B3/C5 | 15.11 | 13 | 0.02 | 13.26 | 0.02 | 16.09 | 1.38 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | B3 | 53.53 | 13 | 7.24 | 16.33 | 2.16 | 16.49 | 1.50 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | B3 | 34.46 | 33 | 2.28 | 16.38 | 1.11 | 16.49 | 1.50 | |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | B3/C5 | 22.14 | 18 | 1.27 | 15.32 | 1.01 | 16.49 | 1.50 | |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | B3/C5 | 18.54 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | B3/C5 | 15.11 | 13 | 0.02 | 13.51 | 0.02 | 17.11 | 2.02 | |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | B3 | 47.16 | 17 | 2.45 | 15.43 | 0.55 | 17.48 | 2.06 | |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | B3 | 1.04.08 | 18 | 14.20 | 24.07 | 5.23 | 17.48 | 2.06 | |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | B3 | 1.24.21 | 19 | 21.27 | (24.52) | 6.19 | 17.18 | 1.58 | |
| 10.06.2015 | O-sjuer nr 6 | B3 | 42.29 | 17 | 3.15 | 16.24 | 1.15 | 17.18 | 1.58 | |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | B3/C5 | 15.11 | 16 | 0.02 | 14.02 | 0.02 | 17.18 | 1.58 | |
| 13.05.2015 | O-sjuer nr 5 | B3 | 47.21 | 17 | 2.33 | 16.13 | 0.52 | 17.34 | 1.52 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | B3 | 1.03.30 | 49 | 15.08 | 22.58 | 5.28 | 17.34 | 1.52 | |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | B3/C5 | 14.04 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | B3/C5 | 17.39 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2014 | O-sjuer 10, Røstad | B3 | 21.18 | 24 | 2.34 | 17.17 | 2.05 | 17.32 | 1.41 | |
| 10.09.2014 | O-sjuer 9, Børsåsen | B3 | 1.00.32 | 15 | 8.21 | 19.53 | 2.45 | 17.32 | 1.41 | |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | B3 | 19.02 | 16 | 0.11 | 15.01 | 0.09 | 17.14 | 1.34 | |
| 13.08.2014 | O-sjuer 7, Heståsdalen | C5 | 47.36 | 6 | 5.17 | 15.44 | 1.45 | – | – | – |
| 25.06.2014 | O-sjuer 6, Rinnbustaden | B3 | 45.22 | 17 | 8.21 | 18.44 | 3.27 | 16.47 | 1.38 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | B3 | 45.44 | 21 | 3.03 | 15.30 | 1.02 | 16.47 | 1.38 | |
| 11.06.2014 | O-sjuer 5, Staup | B3 | 20.17 | 8 | 0.09 | 13.54 | 0.06 | 16.47 | 1.38 | |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | B3 | 1.12.21 | 33 | 8.23 | 19.18 | 2.14 | 17.44 | 1.44 | |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | B3 | 42.49 | 12 | 2.37 | 16.41 | 1.01 | 17.44 | 1.44 | |
| 28.08.2013 | O-sjuern 9 | B3 | 54.54 | 12 | 2.36 | 16.58 | 0.48 | 16.40 | 1.57 | |
| 14.08.2013 | O-sjuern 8 | B3 | 1.09.55 | 14 | 10.47 | 17.56 | 2.46 | 16.40 | 1.57 | |
| 12.06.2013 | O-sjuern 7 | B3 | 34.17 | 11 | 1.56 | 14.38 | 0.50 | 15.48 | 1.42 | |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | B3 | 50.15 | 9 | 4.15 | 15.41 | 1.20 | 16.50 | 2.06 | |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | B3 | 25.44 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2013 | O-sjuern 1 | B3 | 19.01 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | B3 | 35.20 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2012 | O-sjuer nr 8 | B3 | 28.22 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2012 | Bygdakamp 4 | B3 | 43.38 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2012 | O-sjuer nr 4 | Løype: B3 B | 43.06 | 7 | 1.48 | 15.10 | 0.38 | – | – | – |
| 30.05.2012 | O-sjuer nr 3 | B3 | 58.39 | 10 | 12.06 | 20.34 | 4.15 | 18.42 | 2.49 | – |
| 17.08.2011 | O-sjuer nr 7 | B3 | 1.02.09 | 17 /18 | 2.57 | 24.50 | 1.11 | – | – | – |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | B3 | 39.10 | 9 /11 | 1.46 | 17.41 | 0.48 | – | – | – |