Løperprofil
Una Nomeland
Byåsen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
34 løp
Sprintrankingen
11 løp
B-rankingen
25 løp
C-rankingen
18 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 579 av 2067
Nr. 579 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 39 av 90 i klassen D15–16 · nr. 21 av 42 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 12.05
- Løpskapasitet
- 10.58
- O-evne
- 1.07
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 25
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+3,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 35 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0308 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0169 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0778 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0173 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 13,6 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1047 |
| bomVekt | 269,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3794 |
| bomStorSigma | 0,6378 |
| antallBom | 83 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0668 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0456 |
| havariVekt | 22,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0435 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4082 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0054 |
| fartSesongSin | −0,004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2917,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3214,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 348 av 1119
Nr. 348 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 44 av 84 i klassen D15–16 · nr. 22 av 38 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 7.50
- Løpskapasitet
- 7.41
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 55 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 11.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0553 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0542 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0813 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0207 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9431 |
| bomVekt | 141,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0096 |
| bomStorSigma | 0,6511 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0818 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0798 |
| havariVekt | 8,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0353 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7495 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0139 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2848 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2904,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.32
- Løpskapasitet
- 10.24
- O-evne
- 2.08
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.10
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 21.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2059 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2064 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0709 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0885 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9553 |
| bomVekt | 97,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5892 |
| bomStorSigma | 0,9124 |
| antallBom | 53 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0457 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0954 |
| havariVekt | 5,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0046 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0893 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0016 |
| fartSesongSin | 0,0047 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2447,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2950 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.16
- Løpskapasitet
- 9.23
- O-evne
- 1.53
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.05
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i november (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 10.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3103 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,319 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1126 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1702 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,946 |
| bomVekt | 33,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5835 |
| bomStorSigma | 0,8726 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0442 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0647 |
| havariVekt | 1,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7204 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0038 |
| fartSesongSin | 0,0048 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2213,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2659,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.53
- Løpskapasitet
- 8.20
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 12,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 29.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4177 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3973 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1257 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3017 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0107 |
| bomVekt | 1,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,428 |
| bomStorSigma | 0,8139 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0325 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1991,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2362 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 19 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 3.12 | 148 | – |
| Bom over fem minutter | 150 | 21.06.2026 O-festivalen lang, bom 6.54 | 350 | – |
| Bom over ti minutter | 673 | 15.08.2024 Ungdomsløp nr. 5, bom 10.34 | 673 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 26.38 | 20 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 26.38 | 21 /42 | 2.13 | 12.34 | 1.03 | 12.03 | 1.05 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | D16 | 40.07 | 9 /13 | 4.59 | 12.23 | 1.32 | 12.03 | 1.05 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | D 15-16 | 18.14 | 3 /3 | 0.11 | 9.24 | 0.06 | 7.51 | 0.09 | |
| 03.09.2026 | STOK ungdomsløp 8 | D 15-16 | 22.12 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | STOK ungdomsløp 7 | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | D 15-16 | 1.19.19 | 4 /4 | 7.17 | 13.44 | 1.16 | 12.02 | 1.05 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | D 15-16 | 15.37 | 3 /6 | 0.02 | 7.17 | 0.01 | 7.42 | 0.09 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D16 | 20.12 | 23 /34 | 0.19 | 7.58 | 0.07 | 7.42 | 0.09 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D16 | 59.01 | 21 /31 | 3.05 | 12.09 | 0.38 | 12.02 | 1.05 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D16 | 57.53 | 72 /152 | 3.54 | 12.16 | 0.50 | 11.55 | 1.03 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D16 | 40.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D16 | 29.19 | 35 /152 | 0.50 | 10.44 | 0.18 | 11.55 | 1.03 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D16 | 59.31 | 54 /152 | 0.35 | 10.31 | 0.06 | 11.55 | 1.03 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D16 | 1.02.21 | 93 /152 | 8.00 | 13.03 | 1.40 | 11.55 | 1.03 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 16 | 1.44.37 | 14 /25 | 8.50 | 13.37 | 1.33 | 11.54 | 1.07 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 16 | 43.41 | 20 /23 | 5.43 | 13.14 | 1.44 | 11.54 | 1.07 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 16 | 18.40 | 15 /20 | 0.23 | 7.49 | 0.10 | 7.50 | 0.11 | |
| 11.06.2026 | Ungdomsløp nr. 5 | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2026 | STOK Ungdomsløp 4 - Skogskarene | D 15-16 | 44.44 | 5 /5 | 1.14 | 11.48 | 0.20 | 11.54 | 1.07 | |
| 28.05.2026 | Ungdomsløp 3 | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2026 | Ungdomsløp 2 | D 15-16 | 32.21 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | D 15-16 | 44.43 | 4 /5 | 4.45 | 12.00 | 1.17 | 11.31 | 1.03 | |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 15-16 | 17.30 | 3 /3 | 0.04 | 8.02 | 0.02 | 7.46 | 0.12 | |
| 06.05.2026 | Treningsløp Granåsen | Lang | 1.15.13 | 16 | 7.43 | 15.38 | 1.36 | 11.31 | 1.03 | |
| 22.04.2026 | Armfeldtnatta | DH15-16 (dag) | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | D 15-16 | 17.31 | 3 /4 | 3.32 | 8.43 | 1.46 | 7.36 | 0.13 | |
| 09.11.2025 | Trondheim Urban | ÅL | 1.30.15 | 11 /12 | 4.40 | 14.39 | 0.45 | 11.41 | 1.04 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 21.27 | 14 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 21.27 | 25 /39 | 2.30 | 13.10 | 1.32 | 11.44 | 1.02 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D16 | 44.06 | 9 /14 | 3.35 | 12.47 | 1.02 | 11.44 | 1.02 | |
| 14.09.2025 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | D 15-16 | 50.18 | 6 /9 | 5.27 | 12.01 | 1.18 | 11.44 | 1.02 | |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | D 15-16 | 43.38 | 3 /11 | 2.04 | 10.39 | 0.30 | 11.44 | 1.02 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | D 15-16 | 16.06 | 7 /11 | 0.02 | 7.31 | 0.01 | 7.40 | 0.10 | |
| 28.08.2025 | Ungdomsløp nr. 6 | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 15-16 | 46.47 | 4 /15 | 4.03 | 10.50 | 0.56 | 11.40 | 1.04 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2025 | Ungdomsløp 5 | D 15-16 | 36.28 | 2 /7 | 3.38 | 10.17 | 1.01 | 11.40 | 1.04 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 15 | 20.09 | 23 /39 | 1.25 | 8.22 | 0.35 | 7.45 | 0.11 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 15 | 46.04 | 9 /38 | 2.40 | 10.58 | 0.38 | 11.40 | 1.04 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D15 | 52.46 | 18 /127 | 1.22 | 10.44 | 0.17 | 12.07 | 1.08 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D15 | 54.29 | 49 /127 | 4.14 | 12.30 | 0.58 | 12.07 | 1.08 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D15 | 41.45 | 55 /126 | 6.21 | 12.34 | 1.55 | 12.07 | 1.08 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D15 | 1.07.06 | 54 /127 | 5.18 | 13.02 | 1.02 | 12.07 | 1.08 | |
| 09.07.2025 | Skawdysten prolog | D16 | 15.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2025 | STOK Ungdomsløp 4 | D 15-16 | 31.51 | 5 /7 | 0.44 | 11.34 | 0.16 | 12.07 | 1.16 | |
| 11.06.2025 | Klubbmesterskap Orkanger IF og Børsa IL. Trollelgkarusell #5 | Lang AB | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Løvspretten | D 15-16 | 58.49 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Elgdilten | D 15-16 | 41.21 | 4 /10 | 2.33 | 11.16 | 0.42 | 12.07 | 1.16 | |
| 05.06.2025 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 15-16 | 46.20 | 9 /11 | 10.38 | 14.14 | 3.16 | 12.07 | 1.16 | |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | D 15-16 | 18.10 | 6 /10 | 0.27 | 7.43 | 0.11 | 7.37 | 0.10 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | D 15-16 | 45.00 | 9 /13 | 5.44 | 12.10 | 1.33 | 11.50 | 1.06 | |
| 15.05.2025 | Ungdomsløp 1 | D 15-16 | 37.52 | 5 /13 | 3.03 | 11.00 | 0.53 | 11.50 | 1.06 | |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 15-16 | 16.50 | 6 /9 | 0.05 | 7.13 | 0.02 | 7.30 | 0.11 | – |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | D 15-16 | 15.41 | 4 /8 | 0.35 | 6.55 | 0.15 | 7.30 | 0.11 | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 18.47 | 9 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 18.47 | 14 /23 | 1.38 | 11.52 | 1.02 | 12.28 | 1.06 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D14 | 26.35 | 8 /21 | 1.33 | 11.14 | 0.39 | 13.21 | 2.10 | |
| 19.09.2024 | STOK Ungdomsløp 9 | D 13-14 | 37.11 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2024 | Tradisjonsbæreren | D 13-14 | 41.39 | 1 /3 | 1.34 | 10.45 | 0.24 | 13.21 | 2.10 | |
| 12.09.2024 | STOK Ungdomsløp 8 | D 13-14 | 38.19 | 4 /7 | 0.16 | 11.19 | 0.05 | 13.21 | 2.10 | |
| 05.09.2024 | STOK Ungdomsløp 7 | D 13-14 | 24.01 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2024 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | D 13-14 | 28.31 | 4 /7 | 1.10 | 11.09 | 0.27 | 13.21 | 2.10 | |
| 31.08.2024 | Tour de Trondheim dag 2 | D 13-14 | 30.19 | 4 /6 | 3.19 | 11.54 | 1.18 | 13.57 | 2.36 | |
| 30.08.2024 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 13-14 | 18.56 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2024 | Ungdomsløp nr. 5 | D 13-14 | 57.55 | 3 /5 | 23.05 | (19.52) | 7.55 | 13.57 | 2.36 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 14 | 16.57 | 18 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 14 | 1.06.57 | 35 /44 | 19.53 | 17.44 | 5.16 | 13.57 | 2.36 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D14 | 41.29 | 71 /158 | 6.10 | 12.40 | 1.53 | 13.03 | 1.48 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D14 | 36.29 | 74 /158 | 5.49 | 13.11 | 2.06 | 13.03 | 1.48 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D14 | 48.00 | 91 /158 | 6.54 | 13.14 | 1.54 | 13.03 | 1.48 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D14 | 31.39 | 32 /158 | 1.40 | 11.01 | 0.35 | 13.03 | 1.48 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D14 | 42.26 | 60 /155 | 1.38 | 10.45 | 0.25 | 13.03 | 1.48 | |
| 30.06.2024 | Hølondløpet | D 17- | 2.03.50 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2024 | NØK-karusell, løp 4 | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | Tambarskjelven, KM-mellom | D 13-14 | 20.25 | 2 /5 | 0.52 | 11.31 | 0.29 | 13.17 | 1.41 | |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 13-14 | 31.24 | 4 /9 | 1.14 | 12.37 | 0.30 | 13.28 | 1.47 | |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | D 13-14 | 41.31 | 2 /3 | 5.14 | 12.51 | 1.37 | 13.28 | 1.47 | |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 37.04 | 7 /11 | 8.16 | 16.51 | 3.46 | 13.28 | 1.47 | |
| 02.05.2024 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 20.26 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | D 13-14 | 16.50 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2024 | HLP kveldssamling 1 3D-Orientering | D13-16 | 23.41 | 11 /20 | 5.33 | 10.29 | 2.27 | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 26.24 | 13 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 26.24 | 25 /60 | 1.05 | 13.05 | 0.32 | 13.48 | 1.01 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D14 | 35.52 | 12 /30 | 2.00 | 12.23 | 0.41 | 13.38 | 1.53 | |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | D 13-14 | 55.45 | 12 /15 | 9.30 | 18.24 | 3.08 | 13.38 | 1.53 | |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | D 13-14 | 31.32 | 10 /15 | 4.24 | 13.12 | 1.50 | 13.45 | 1.58 | |
| 19.08.2023 | KM - mellomdistanse | D 13-14 | 34.06 | 7 /8 | 3.25 | 14.17 | 1.26 | 13.45 | 1.58 | |
| 15.06.2023 | STOK Ungdomsløp 5 | D 13-14 | 28.05 | 4 /14 | 0.44 | 13.08 | 0.21 | 14.32 | 2.07 | – |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | D 13-14 | 39.12 | 12 /19 | 9.49 | 17.13 | 4.19 | 14.32 | 2.07 | – |
| 08.06.2023 | STOK Ungdomsløp 4 | D 13-14 | 27.58 | 6 /15 | 0.05 | 12.11 | 0.02 | 14.32 | 2.07 | – |
| 04.06.2023 | Tradisjonsbæreren - KM langdistanse STOK | D 13-14 | 57.37 | 10 /11 | 20.46 | 18.56 | 6.49 | 14.32 | 2.07 | – |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | D 13-14 | 30.40 | 3 /11 | 1.22 | 12.12 | 0.33 | 14.32 | 2.07 | – |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | D 13-14 | 23.39 | 10 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | D 13-14 | 39.58 | 6 /14 | 1.15 | 13.58 | 0.26 | – | – | – |
| 13.05.2023 | KM Sprint | D 13-14 | 15.43 | 6 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2022 | Byåsennatta | Parløp D/H 10-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 13.16 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Nord-Østerdalsmesterskap - åpent | D 11-12 | 21.50 | 3 /6 | 0.33 | 10.43 | 0.16 | 13.09 | 1.55 | |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 16.45 | 2 /11 | 0.44 | 10.42 | 0.28 | 13.09 | 1.55 | |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | D 11-12 | 37.28 | 3 /11 | 5.18 | 11.17 | 1.36 | 13.33 | 2.09 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 42.30 | 5 /7 | 15.48 | 15.11 | 5.39 | 13.33 | 2.09 | |
| 09.08.2022 | Løp 11 Våttakammen | Nybegynnere | 16.10 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D12 | 41.37 | 82 /112 | 8.40 | 16.12 | 3.22 | 13.47 | 1.56 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D12 | 23.40 | 54 /112 | 1.39 | 12.31 | 0.52 | 13.47 | 1.56 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D12 | 48.07 | 65 /112 | 7.58 | 14.19 | 2.22 | 13.47 | 1.56 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D12 | 33.37 | 58 /112 | 2.21 | 12.40 | 0.53 | 13.47 | 1.56 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D12 | 2.24.07 | 103 /112 | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 11-12 | 54.57 | 4 /4 | 18.02 | 16.54 | 5.33 | 13.47 | 1.56 | |
| 02.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 11-12 | 27.39 | 3 /4 | 3.30 | 13.49 | 1.45 | 13.47 | 1.56 | |
| 01.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 11-12 | 23.14 | 3 /5 | 0.58 | 10.39 | 0.27 | 13.47 | 1.56 | |
| 16.06.2022 | Ungdomsløp nr. 4 | D 11-12 | 10.31 | 6 /10 | 0.37 | 13.06 | 0.46 | 12.57 | 1.05 | |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | D 11-12 | 14.10 | 1 /5 | 0.07 | 9.54 | 0.05 | 12.51 | 1.14 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | D 11-12 | 20.50 | 2 /6 | 0.40 | 12.01 | 0.23 | 12.51 | 1.14 | |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | D 11-12 | 15.25 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2022 | Trondheim Sprintcup løp 4 | D 11-12 | 10.25 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | Tour de Trondheim | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2021 | Tour de Trondheim og KM lang | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 40.32 | 6 /22 | 3.35 | 14.00 | 1.14 | 14.54 | 1.32 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 31.20 | 14 /15 | 3.06 | 15.37 | 1.33 | 14.54 | 1.32 | |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | N2-åpen 10-16 | 16.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | D 11-12 | 20.12 | 10 /11 | 2.35 | 15.52 | 2.02 | 15.29 | 1.56 | – |
| 03.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | D 11-12 | 22.03 | 9 /10 | 4.07 | 15.36 | 2.55 | 15.29 | 1.56 | – |
| 02.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1 | D 11-12 | 15.12 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | D 11-12 | 31.56 | – | 5.24 | 17.55 | 3.02 | – | – | – |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | D 11-12 | 17.28 | 11 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2021 | Trondheim Sprintcup 5 - finale | D 11-12 | 23.21 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Tour de Trondheim dag 3 | Dir. C | 50.39 | 6 /8 | 4.04 | 19.50 | 1.36 | 18.12 | 1.36 | – |
| 07.09.2019 | Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse | Dir-C | 42.40 | 5 /8 | 7.07 | 18.50 | 3.08 | 18.12 | 1.36 | – |
| 29.08.2019 | Ungdomsløp 7 | D -10 | 21.31 | – | 1.01 | 12.18 | 0.35 | 15.18 | 1.42 | |
| 24.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Lang | D - C | 48.30 | 6 /9 | 4.47 | 19.33 | 1.56 | – | – | – |
| 16.07.2019 | KOK Sommercup, løp 4 | N-løype | 17.26 | – | 0.22 | 14.57 | 0.19 | 17.14 | 1.54 | |
| 23.06.2019 | Oppdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2019 | Oppdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2019 | Vårløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | N-åpen | 47.02 | – | 4.57 | 25.31 | 2.41 | 21.01 | 2.36 | |
| 03.06.2018 | Trondheim Open, dag 3 | N-åpen | 40.27 | – | 10.14 | 28.16 | 7.09 | 20.06 | 2.43 | – |
| 02.06.2018 | Trondheim Open, dag 2 | N-åpen | 49.04 | – | 7.12 | 20.54 | 3.04 | 20.06 | 2.43 | – |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | N-åpen | 38.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | 29.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2017 | STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene | N-åpen | 29.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2017 | KM - sprint | N-åpen | 34.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2015 | Tradisjonsbæreren | N-åpen | 36.44 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2014 | Blåveisløpet | N-åpen | 36.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | H13-16 | Byåsen IL 1 | 3 | 34.44 | 4 | 5 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Sør-Trøndelag 4 | 1 | 15.48 | 33 | – |