Løperprofil
Elin Cecile Kryvi Strandenes
Fana
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
19 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 22.05
- Løpskapasitet
- 19.32
- O-evne
- 2.34
- Jevnhet ±
- 11,7 %
- Usikkerhet ±
- 4.14
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 137 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,543 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5319 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1171 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1753 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0811 |
| bomVekt | 17,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9227 |
| bomStorSigma | 1,013 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0482 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0745 |
| havariVekt | 0,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1329 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5198,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5880,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.14
- Løpskapasitet
- 11.01
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.19
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 01.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3076 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3907 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2588 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9955 |
| bomVekt | 1,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2425 |
| bomStorSigma | 0,6901 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0853 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4087,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4164,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.10
- Løpskapasitet
- 17.31
- O-evne
- 2.39
- Jevnhet ±
- 13,1 %
- Usikkerhet ±
- 6.08
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 114 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 30.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3088 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3264 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1306 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2655 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9921 |
| bomVekt | 2,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7357 |
| bomStorSigma | 0,95 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0572 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0834 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4120,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4745,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.57
- Løpskapasitet
- 12.43
- O-evne
- 2.14
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.56
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 16.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0032 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0629 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0955 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1213 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,897 |
| bomVekt | 14,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,601 |
| bomStorSigma | 1,0771 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,79 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6558 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3004,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3529,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 16.04.2024 Pokalkamp 1/24, bom 22.45 | 68 | – |
| Bom over fem minutter | 2 | 16.04.2024 Pokalkamp 1/24, bom 22.45 | 92 | – |
| Bom over ti minutter | 2 | 16.04.2024 Pokalkamp 1/24, bom 22.45 | 152 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Pokalkamp 1/24 | C-åpen 17- | 47.10 | 5 /14 | 22.11 | (25.20) | 11.55 | 16.15 | 2.22 | |
| 29.08.2023 | pokalkamp 5 Bergen | C-åpen 17- | 34.50 | 3 /18 | 0.55 | 12.29 | 0.20 | 15.42 | 1.24 | |
| 13.06.2023 | pokalkamp 4 Bergen | C-åpen 17- | 1.32.12 | 13 /14 | 46.27 | (31.08) | 15.41 | 17.28 | 1.39 | |
| 30.05.2023 | pokalkamp 3 Bergen | C-åpen 17- | 51.02 | 11 /16 | 9.46 | 19.26 | 3.43 | 17.45 | 2.01 | |
| 16.05.2023 | pokalkamp 2 Bergen | C-åpen 17- | 41.48 | 12 /17 | 4.35 | 19.12 | 2.06 | 17.45 | 2.01 | |
| 13.05.2023 | Hordalandscup 2/23 | C-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D50 Motion | 2.00.31 | 87 /102 | 34.12 | (34.55) | 9.55 | 20.21 | 3.09 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D50 Motion | 52.11 | 50 /102 | 7.33 | 19.03 | 2.45 | 20.21 | 3.09 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D50 Motion | 1.41.07 | 81 /102 | 30.52 | 24.35 | 7.30 | 20.21 | 3.09 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D50 Motion | 1.17.47 | 48 /102 | 12.46 | 18.39 | 3.04 | 20.21 | 3.09 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D50 Motion | 1.00.57 | 57 /102 | 3.31 | 19.03 | 1.06 | 20.21 | 3.09 | |
| 03.05.2022 | pokalkamp 1 Bergen | C-åpen 17- | 33.51 | – | 6.43 | 15.55 | 3.09 | 14.26 | 1.28 | – |
| 03.04.2022 | Jubileumsløp Askøy 60 år (HOK-ranking 1/2022) | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2021 | Filefjellmesterskapet | 4km | 1.22.55 | 30 /36 | 16.27 | 19.38 | 3.54 | 18.27 | 2.09 | |
| 01.09.2020 | Sprintcup 1 Bergen | D40- | 24.03 | 15 /18 | 1.51 | 12.30 | 0.58 | – | – | – |
| 30.08.2020 | Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020 | B-åpen 17- | 34.53 | 4 /8 | 0.14 | 20.53 | 0.08 | 24.44 | 3.30 | |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | B-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | B-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | B-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | B-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.07.2020 | Filefjellmesterskapet | 4km | 1.04.44 | 33 /40 | 1.18 | 19.03 | 0.23 | 19.32 | 1.45 | |
| 16.05.2020 | KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 1/2020 | D/H 17-B | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Pokalkamp 6 Bergen | Åpen B | 1.01.37 | 16 /18 | 3.50 | 21.41 | 1.21 | 18.14 | 2.00 | |
| 01.09.2019 | DM Lang | B-åpen | 59.15 | 18 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | DM mellom | B-åpen | 48.08 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2019 | Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019) | B-open | 1.06.11 | 10 /10 | 7.09 | 25.48 | 2.47 | 29.49 | 5.36 | – |
| 24.08.2019 | Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019) | B-open | 1.41.08 | 10 /10 | 36.25 | (48.11) | 17.21 | 29.49 | 5.36 | – |
| 04.06.2019 | Pokalkamp 4 Bergen | Åpen C | 51.49 | 5 /13 | 14.24 | 23.44 | 6.36 | 18.15 | 2.07 | |
| 01.06.2019 | Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019) | C-open | 36.12 | 2 /4 | 1.09 | 12.50 | 0.24 | – | – | – |
| 09.04.2019 | Pokalkamp 1 Bergen | Åpen C | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2018 | KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018) | D/H17-C | 36.32 | 3 /10 | 8.07 | 18.09 | 4.02 | 17.20 | 1.51 | |
| 28.08.2018 | Pokalkamp 6 Bergen | Åpen C | 1.06.46 | 22 /25 | 29.25 | (27.19) | 12.02 | 17.19 | 1.45 | |
| 26.08.2018 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018) | D/H17-C | 58.11 | 8 /8 | 3.55 | 24.12 | 1.38 | 17.19 | 1.45 | |
| 25.08.2018 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018) | D/H17-C | 53.49 | 5 /7 | 0.42 | 16.57 | 0.13 | 17.19 | 1.45 | |
| 14.08.2018 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen C | 28.49 | 1 /26 | 1.05 | 13.23 | 0.30 | 17.19 | 1.45 | |
| 28.07.2018 | Filefjellmesterskapet | 4km | 1.13.16 | 17 /24 | 5.08 | 16.57 | 1.11 | 16.21 | 1.22 | |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | D 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | D 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | C | 8.59 | 1 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2018 | KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018) | D/H 17-C | 31.43 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2018 | Pokalkamp 4 Bergen | Åpen C | 25.17 | 5 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | Pokalkamp 2 Bergen | Åpen C | 31.38 | 6 /24 | 3.17 | 15.13 | 1.35 | 15.49 | 1.22 | |
| 08.05.2018 | Pokalkamp 1 Bergen | Åpen C | 20.30 | 7 /24 | 0.07 | 14.21 | 0.05 | 15.49 | 1.22 | |
| 10.04.2018 | Sprintcup 1 Bergen | D40- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2017 | HOK-rankingfinale 2017 | D/H17-C | 42.45 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Pokalkampfinale Bergen | Åpen C | 42.33 | 21 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2017 | Pokalkamp 6 Bergen | Åpen C | 37.42 | 22 /29 | 9.04 | 20.35 | 4.57 | 17.40 | 1.59 | |
| 11.06.2017 | TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017) | D/H17-C | 45.56 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2017 | TIF Viking jubileumsløp / KM mellom Hordaland | D/H17-C | 39.02 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2017 | Pokalkamp 4 Bergen | Åpen C | 58.19 | 11 /18 | 16.34 | (27.14) | 7.44 | 18.26 | 1.55 | – |
| 25.05.2017 | Eikerløpet | Direkte C | 1.17.24 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2017 | Pokalkamp 3 Bergen | Åpen C | 29.22 | 8 /28 | 0.51 | 15.46 | 0.27 | – | – | – |