Løperprofil
Einar Garshol
Malvik
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.09
- Løpskapasitet
- 11.01
- O-evne
- 1.08
- Jevnhet ±
- 11,7 %
- Usikkerhet ±
- 4.48
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 10.09.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0292 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0431 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1167 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3329 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9382 |
| bomVekt | 3,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4214 |
| bomStorSigma | 0,8263 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0752 |
| havariVekt | 0,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,001 |
| fartSesongSin | −0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2933,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3235,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.58
- Løpskapasitet
- 15.33
- O-evne
- 2.24
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 7.40
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 07.05.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1957 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5017 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0833 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3552 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,33 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0154 |
| bomVekt | 1,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6439 |
| bomStorSigma | 0,9166 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0835 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3661,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4227,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.21
- Løpskapasitet
- 11.29
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 5.31
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 17.09.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1053 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4086 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3462 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,961 |
| bomVekt | 0,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5482 |
| bomStorSigma | 0,885 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2711,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3153,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.58
- Løpskapasitet
- 12.27
- O-evne
- 1.31
- Jevnhet ±
- 13,1 %
- Usikkerhet ±
- 5.44
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 01.10.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0161 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0386 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1314 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3437 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9762 |
| bomVekt | 1,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4307 |
| bomStorSigma | 0,824 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2977,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3339,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 10.05.2021 Malvik #5 - Solemsvåttan, bom 2.34 | 42 | – |
| Bom over fem minutter | 41 | 27.05.2019 Malvik #8 - Lauvtjønna, disk | 86 | – |
| Bom over ti minutter | 41 | 27.05.2019 Malvik #8 - Lauvtjønna, disk | 168 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2021 | Malvik #5 - Solemsvåttan | H13-16 | 49.45 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2021 | Malvik #4 - Hommelvik | H11-12 | 50.07 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2021 | Malvik #3 - Vikhammeråsen | H13-16 | 49.45 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2021 | Malvik #2 - Saksvik | H11-12 | 1.05.55 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2019 | Malvik #8 - Lauvtjønna | H11-12 (C) | 1.00.36 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2018 | Malvik #18 - nattløp Vikhammeråsen | N-åpen | 27.56 | – | 0.44 | 18.47 | 0.30 | 17.17 | 1.19 | |
| 17.09.2018 | Malvik #16 - Ertstjønna | C-åpen | 22.09 | 5 | 0.36 | 13.37 | 0.22 | – | – | – |
| 10.09.2018 | Malvik #15 - Tjønnstuggu | Råtass | 27.27 | – | 0.54 | 12.42 | 0.25 | 10.32 | 0.42 | |
| 20.08.2018 | Malvik #12 - Stavsjøen | C-nivå | 1.15.41 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2018 | Malvik #5 - Sveberg | B-nivå | 55.00 | 10 | 14.32 | 20.08 | 5.19 | 17.39 | 3.17 | – |
| 30.04.2018 | Malvik #4 - Hommelvik | Råtass | 19.23 | – | 4.39 | 8.56 | 2.09 | 10.04 | 0.42 | |
| 23.04.2018 | Malvik #3 - Saksvik | Råtass | 12.45 | – | 0.48 | 10.59 | 0.41 | 10.04 | 0.42 | |
| 16.04.2018 | Malvik #2 - Midtsandtangen | B-nivå | 36.23 | 12 | 8.29 | 20.49 | 4.51 | – | – | – |
| 09.04.2018 | Malvik #1 - Vikhammerløkka | H11-12 | 1.05.55 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2017 | Malvik Nattløp Vikhammeråsen | Kort løype | 20.53 | – | 0.56 | 11.38 | 0.31 | 10.55 | 0.35 | |
| 25.09.2017 | Malvik Treningsløp 18 Stavsjøen | Råtass | 19.15 | – | 0.00 | 9.36 | 0.00 | 10.21 | 0.42 | |
| 18.09.2017 | Malvik Treningsløp 17 Vikhammervollen | Råtass | 29.26 | – | 0.53 | 10.47 | 0.19 | 10.21 | 0.42 | |
| 31.08.2017 | Ungdomsløp | N-åpen | 39.38 | 41 /47 | 8.21 | (26.02) | 5.29 | 17.51 | 1.54 | – |
| 24.08.2017 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 21.43 | – | 2.06 | 16.49 | 1.38 | 17.51 | 1.54 | – |
| 21.08.2017 | Malvik Treningsløp 13 Jernverket | Råtass | 38.16 | – | 1.33 | 8.51 | 0.21 | 10.37 | 1.01 | |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | 19.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2017 | Norsk O-Festival sprint | N-åpen | 29.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2017 | STOK Ungdomsløp 3 | N-åpen | 26.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2017 | Malvik Treningsløp 6 Stavsjøen | H-10C | 50.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2017 | Malvik Treningsløp 5 Hommelvik | Råtass | 14.52 | – | 0.14 | 11.11 | 0.11 | 11.56 | 1.17 | – |
| 02.05.2017 | Malvik Treningsløp 4 Sveberg | Råtass | 21.14 | – | 8.25 | 15.27 | 6.08 | 11.56 | 1.17 | – |