Løperprofil
Eva Riddervold Kahrs
Fredrikstad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
45 løp
C-rankingen
27 løp
N-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.10
- Løpskapasitet
- 9.11
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.13
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 13.07.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2079 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1687 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,078 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1133 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8797 |
| bomVekt | 5,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4229 |
| bomStorSigma | 0,733 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0733 |
| havariVekt | 0,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2444,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2707,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.09
- Løpskapasitet
- 7.00
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 01.02.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,148 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1203 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0758 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0449 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,93 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9984 |
| bomVekt | 44,81 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0483 |
| bomStorSigma | 0,4731 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,069 |
| havariVekt | 1,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0012 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2594,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2650,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 3 av 336
Nr. 3 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 1 av 97 i klassen D13–14 · nr. 1 av 53 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 8.47
- Løpskapasitet
- 8.10
- O-evne
- 0.37
- Jevnhet ±
- 6,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 38
- Bommer per løp
- 1,7
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 46 (sist 12.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4482 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4542 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0656 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0164 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 20,74 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 37,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,4878 |
| bomVekt | 317,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2106 |
| bomStorSigma | 0,6698 |
| antallBom | 48 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0312 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0374 |
| havariVekt | 27,83 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0045 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1079 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0079 |
| fartSesongSin | −0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1920,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2065,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.53
- Løpskapasitet
- 7.23
- O-evne
- 0.30
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.44
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 1,6
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 10.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5469 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5631 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0803 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0898 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,4862 |
| bomVekt | 93,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1157 |
| bomStorSigma | 0,6135 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0345 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0555 |
| havariVekt | 5,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8753 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0073 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1741,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1860,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.14
- Løpskapasitet
- 7.00
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.33
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 13.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5893 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6544 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0928 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1726 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9386 |
| bomVekt | 10,12 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3344 |
| bomStorSigma | 0,7443 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0334 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0303 |
| havariVekt | 1,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7747 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1671,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1968,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 21 | 06.09.2026 Trimtex-cup fellesstart , bom 2.53 | 217 | – |
| Bom over fem minutter | 187 | 21.06.2026 O-festivalen lang, bom 6.15 | 977 | – |
| Bom over ti minutter | 1 511 | 14.08.2019 WOC2019 - Spectatorrace 3, bom 16.24 | 1 511 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 13-14 | 49.07 | 1 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2026 | Ungdomsserien løp 6 - finale | D13-14 | 23.33 | 1 /7 | 0.53 | 8.12 | 0.18 | 8.48 | 0.37 | |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | D13-14 | 31.08 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Ungdomsserie løp 5 | D 13-14 | 11.01 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | D 13-14 | 17.09 | 1 /8 | 0.10 | 8.25 | 0.05 | 8.52 | 0.32 | |
| 23.08.2026 | KM Langdistanse - Ertemarka | D 13-14 | 22.46 | 1 /7 | 0.00 | 8.41 | 0.00 | 8.52 | 0.32 | |
| 18.08.2026 | Ungdomsserien løp 4 | D 13-14 | 16.04 | 1 /10 | 0.00 | 7.27 | 0.00 | 8.52 | 0.32 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D14 | 12.52 | 1 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D14 | 28.57 | 4 /37 | 2.00 | 8.56 | 0.37 | 8.52 | 0.32 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D14 | 31.26 | 3 /154 | 0.05 | 8.52 | 0.01 | 8.59 | 0.34 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D14 | 28.00 | 5 /154 | 0.17 | 8.36 | 0.05 | 8.59 | 0.34 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D14 | 18.14 | 1 /154 | 0.06 | 7.52 | 0.03 | 8.59 | 0.34 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D14 | 33.20 | 6 /154 | 0.15 | 8.30 | 0.04 | 8.59 | 0.34 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D14 | 29.08 | 1 /154 | 0.23 | 7.56 | 0.06 | 8.59 | 0.34 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | 15.37 | 2 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 14 | 38.36 | 6 /16 | 7.40 | 11.29 | 2.17 | 9.16 | 0.41 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 14 | 30.04 | 3 /18 | 2.48 | 9.35 | 0.54 | 9.16 | 0.41 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 14 | 12.20 | 1 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | Slevikmila | 1/2 mil | 45.58 | 4 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomsserien løp 3 | D 13-14 | 25.32 | 3 /8 | 2.36 | 10.09 | 1.02 | 9.16 | 0.41 | |
| 31.05.2026 | KM Sprint Del 1 -Individuelt | D 13-14 | 10.55 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | Klubbmesterskap | D 13-14 | 21.24 | 1 /3 | 0.03 | 8.55 | 0.01 | 9.03 | 0.33 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 13-14 | 10.42 | 1 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 13-14 J | 22.37 | 1 /17 | 1.07 | 8.53 | 0.27 | 9.03 | 0.33 | |
| 05.05.2026 | Ungdomsserien løp 2 | D 13-14 | 11.23 | 1 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | D13-14 | 21.09 | 1 /14 | 0.12 | 8.10 | 0.05 | 9.08 | 0.35 | |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 19.51 | 2 /27 | 0.44 | 8.34 | 0.19 | 9.08 | 0.35 | |
| 21.04.2026 | Ungdomsserien løp 1 | D13-14 | 21.16 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | D 13-14 | 23.08 | 1 /34 | 0.49 | 7.53 | 0.17 | 9.08 | 0.35 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | D 13-14 | 17.33 | 1 /35 | 0.03 | 8.33 | 0.02 | 9.08 | 0.35 | |
| 15.03.2026 | Blåveissprinten | D 13-14 | 23.23 | 3 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 13.03.2026 | KM natt | D 13-14 | 36.47 | 4 /6 | 4.20 | 10.58 | 1.18 | 9.28 | 0.40 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | D14 | 24.20 | 1 /42 | 0.30 | 8.49 | 0.11 | 9.28 | 0.40 | |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | D14 | 19.43 | 1 /43 | 1.10 | 9.10 | 0.33 | 9.28 | 0.40 | |
| 06.03.2026 | Kattegattnatt | D14 | 21.22 | 1 /24 | 1.21 | 8.50 | 0.33 | 9.28 | 0.40 | |
| 14.02.2026 | Ski-o publikumsløp | D13-14 | 30.07 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | D 13-16 | 14.54 | 1 /11 | 1.05 | 6.55 | 0.30 | 7.30 | 0.08 | |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | Duell | 16.32 | 26 /67 | 2.53 | 9.06 | 1.35 | 7.30 | 0.08 | |
| 31.12.2025 | Nyttårsløpet, OK Moss | D 13-14 | 26.06 | 1 /6 | 0.31 | 8.14 | 0.10 | 9.29 | 0.40 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D13 | 17.47 | 1 /100 | 0.29 | 8.59 | 0.15 | 9.36 | 0.43 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D13 | 11.11 | 2 /95 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D13 | 12.47 | 1 /90 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2025 | Klubbmesterskap natt | D 13-14 | 24.13 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 13-14 | 50.27 | 2 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2025 | Tunevannet Rundt | D/H-16 (5km) | 40.44 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Ungdomsserien løp 6 | D 13-14 | 12.19 | 1 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2025 | Ungdomsserien løp 5 | D 13-14 | 35.41 | 5 /13 | 7.16 | 12.12 | 2.29 | 9.43 | 0.45 | |
| 31.08.2025 | KM Mellom | D 13-14 | 17.51 | 2 /7 | 1.06 | 9.43 | 0.36 | 9.41 | 0.37 | |
| 26.08.2025 | Ungdomsserien løp 4 | D 13-14 | 13.25 | 1 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Langdistanse | D 13-14 | 32.57 | 2 /7 | 4.19 | 10.15 | 1.21 | 9.41 | 0.37 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D13 | 31.15 | 3 /143 | 0.26 | 9.44 | 0.08 | 9.45 | 0.33 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D13 | 32.20 | 12 /143 | 0.57 | 10.18 | 0.18 | 9.45 | 0.33 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D13 | 21.03 | 1 /143 | 0.56 | 8.17 | 0.22 | 9.45 | 0.33 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D13 | 32.40 | 3 /143 | 0.11 | 8.27 | 0.03 | 9.45 | 0.33 | |
| 29.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 13-14 | 24.08 | 1 /3 | 0.16 | 10.37 | 0.07 | 10.01 | 0.42 | |
| 28.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 13-14 | 21.26 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 13-14 | 11.10 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 13 | 26.28 | 1 /30 | 0.57 | 9.39 | 0.21 | 10.01 | 0.42 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 13 | 26.08 | 3 /31 | 4.05 | 11.17 | 1.46 | 10.01 | 0.42 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | D13-14 | 18.56 | 3 /44 | 0.28 | 8.57 | 0.13 | 10.01 | 0.42 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | D13-14 | 13.33 | 3 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | D13-16_3 | 48.04 | 4 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Ungdomsserien løp 3, sprint | D 13-14 | 14.02 | 1 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2025 | Klubbmesterskap | D 13-14 | 31.18 | 2 /4 | 1.35 | 9.55 | 0.30 | 10.04 | 0.46 | |
| 18.05.2025 | KM sprint | D 13-14 | 10.50 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomsserien løp 2 | D13-14 | 26.51 | 1 /12 | 0.03 | 9.53 | 0.01 | 10.04 | 0.46 | |
| 29.04.2025 | Ungdomsserien løp 1 | D 13-14 | 25.35 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | D 13-14 | 29.05 | 1 /25 | 1.25 | 10.03 | 0.29 | 10.10 | 0.53 | |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | D 13-14 | 29.40 | 2 /35 | 0.11 | 9.06 | 0.03 | 10.10 | 0.53 | |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D14 | 32.37 | 7 /30 | 3.38 | 10.05 | 1.07 | 10.10 | 0.53 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | D13-14 | 27.54 | 2 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | D 13-14 | 26.37 | 5 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 14.03.2025 | Halden O-Meeting Night (m/ KM natt for Østfold) | D 13-14 (par) | 30.37 | 2 /4 | 2.44 | 8.53 | 0.48 | 10.31 | 1.00 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | D14 | 31.09 | 5 /45 | 0.06 | 9.48 | 0.02 | 10.31 | 1.00 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D14 | 32.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | D14 | 31.37 | 1 /29 | 0.25 | 9.21 | 0.07 | 10.31 | 1.00 | |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | D13-16 | 20.42 | 2 /19 | 0.53 | 6.55 | 0.18 | 8.11 | 0.08 | – |
| 09.02.2025 | Øst for fjorden - Indoor - Løp #3 - Åsgård skole | D13-16 | 18.10 | 8 /18 | 2.29 | 9.50 | 1.21 | – | – | – |
| 24.09.2024 | Ungdomsserien løp 6 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Ungdomsserien løp 5 | D 11-12 | 19.29 | 2 /13 | 0.58 | 8.48 | 0.26 | 9.01 | 0.20 | |
| 01.09.2024 | KM langdistanse | D 11-12 | 15.53 | 1 /6 | 0.01 | 8.22 | 0.01 | 9.01 | 0.20 | |
| 31.08.2024 | Ungdomsserien løp 4 | D 11-12 | 21.09 | 1 /11 | 1.10 | 8.07 | 0.27 | 9.10 | 0.21 | |
| 24.08.2024 | KM Mellom | D 11-12 | 10.16 | 1 /12 | 0.12 | 8.37 | 0.10 | 9.10 | 0.21 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D12 | 19.27 | 3 /147 | 0.42 | 8.31 | 0.18 | 9.19 | 0.20 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D12 | 19.46 | 5 /147 | 1.29 | 9.07 | 0.41 | 9.19 | 0.20 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D12 | 29.28 | 18 /147 | 3.04 | 9.47 | 1.01 | 9.19 | 0.20 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D12 | 20.51 | 3 /147 | 0.16 | 8.02 | 0.06 | 9.19 | 0.20 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D12 | 20.58 | 6 /145 | 0.25 | 9.04 | 0.11 | 9.19 | 0.20 | |
| 13.07.2024 | Svabergsprinten | Svaberg | 32.30 | 15 | 1.42 | 9.49 | 0.31 | 12.01 | 0.51 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 19.33 | 1 /170 | 0.10 | 8.55 | 0.05 | 9.27 | 0.18 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 19.00 | 3 /170 | 0.06 | 9.07 | 0.03 | 9.27 | 0.18 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 11-12 | 19.33 | 2 /55 | 0.08 | 9.10 | 0.04 | 9.27 | 0.18 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 11-12 | 17.24 | 3 /57 | 0.04 | 9.26 | 0.02 | 9.27 | 0.18 | |
| 14.05.2024 | KM sprint Østfold | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2024 | Klubbmesterskap | D 11-12 | 18.14 | 1 /3 | 0.19 | 8.32 | 0.09 | 9.35 | 0.25 | |
| 07.05.2024 | Ungdomsserien løp 2 | D11-12 | 13.21 | 3 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Ungdomsserien løp 1 | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 11-12 | 17.42 | 2 /23 | 0.04 | 9.38 | 0.02 | 9.57 | 0.28 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 11-12 | 24.25 | 2 /33 | 0.19 | 9.11 | 0.07 | 9.57 | 0.28 | |
| 06.04.2024 | Blåveissprinten | D 11-12 | 26.47 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 15.03.2024 | KM Nattorientering | D 13-14Par | 36.47 | 1 /4 | 3.49 | 12.00 | 1.15 | 13.57 | 2.30 | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 11-12 | 28.31 | 3 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Tunevannet Rundt | D/H-16 (3km) | 32.31 | 3 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2023 | KM Natt | D 13-14 | 38.04 | 3 /4 | 7.10 | 13.08 | 2.28 | – | – | – |
| 24.09.2023 | KM Lang | D 11-12 | 15.52 | 1 /5 | 0.03 | 9.35 | 0.02 | 10.13 | 0.31 | |
| 23.09.2023 | Ungdomsserien Løp 7 - FINALE | D11-12 | 19.15 | 3 /15 | 1.00 | 9.09 | 0.29 | 10.13 | 0.31 | |
| 12.09.2023 | Ungdomsserien løp 6 | D11-12 | 27.39 | 3 /15 | 1.15 | 10.27 | 0.28 | 10.13 | 0.31 | |
| 29.08.2023 | Ungdomsserien løp 5 | D 11-12 | 17.26 | 2 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM Mellom | D 11-12 | 22.28 | 2 /7 | 1.08 | 10.23 | 0.31 | 10.37 | 0.38 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 28.57 | 2 /139 | 0.10 | 9.43 | 0.03 | 10.52 | 0.42 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 20.48 | 7 /139 | 2.53 | 11.37 | 1.37 | 10.52 | 0.42 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 22.58 | 11 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 11-12 | 19.41 | 15 /52 | 0.00 | 11.25 | 0.00 | 11.13 | 0.43 | |
| 13.06.2023 | Ungdomsserien Løp 4 | D 11-12 | 10.29 | 4 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomsserien Løp 3 | D1112 | 16.38 | 4 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Ungdomsserien Løp 2 | D 11-12 | 16.10 | 1 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 11-12 | 15.45 | 10 /34 | 0.31 | 11.07 | 0.22 | 11.35 | 0.47 | – |
| 18.04.2023 | Ungdomsserien løp 1 | D 11-12 | 22.35 | 3 /18 | 0.51 | 11.35 | 0.26 | 11.35 | 0.47 | – |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | D 11-12 | 23.04 | 3 /19 | 0.03 | 9.44 | 0.01 | 11.35 | 0.47 | – |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | D 11-12 | 22.49 | 4 /27 | 2.04 | 10.19 | 0.56 | 11.35 | 0.47 | – |
| 14.04.2023 | Solrenningen Sprint | D 11-12 | 13.14 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | D 11-12 | 22.27 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 24.01.2023 | Østfold Vintercup løp 4 | C-åpen | 25.55 | 3 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2022 | Nyttårsløpet, OK Moss | DH -10 | 22.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | D 9-10 | 24.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Tunevannet Rundt | D/H-16 (3km) | 46.54 | 6 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2022 | Klubbmesterskap natt | D9-10 | 28.10 | 3 /5 | 4.32 | 12.17 | 1.59 | 10.31 | 1.09 | |
| 06.09.2022 | Ungdomsserien 6 | D 9-10 | 11.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2022 | KM stafett 2022 AOOK og ØOK - individuell | Direkte C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Mellom Østfold | D 9-10 | 20.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomsserien løp 5 | D9-10 | 26.44 | 1 /10 | 3.49 | 9.41 | 1.23 | 10.02 | 0.58 | |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | D 9-10 | 15.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | D 9-10 | 21.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2022 | Klubbmesterskap Fredrikstad Skiklubb | D 9-10 | 23.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomsserien løp 4 | D9-10 | 0.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomsserien 3 | D 9-10 | 8.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | D 9-10 | 13.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2022 | Halden O-Meeting Lang | D 9-10 | 16.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2022 | Halden O-Meeting Mellom | D 9-10 | 20.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2022 | Blåveissprinten | D 9-10 | 21.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Klubbmesterskap Fredrikstad skiklubb | D 9-10 | 32.36 | 1 /5 | 4.07 | 9.58 | 1.16 | 10.25 | 0.52 | |
| 26.10.2021 | Klubbmesterskap Natt FSK | D9-10 | 17.49 | – | 1.25 | 14.57 | 1.11 | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 9-10 | 38.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2021 | Klubb-KM stafett individuelt | N-åpen | 19.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2021 | Ungdomsserien løp 4 | D 9-10 | 17.31 | 3 /21 | 1.30 | 10.47 | 0.55 | 10.42 | 0.45 | |
| 21.08.2021 | KM-lang | D 9-10 | 21.54 | – | 1.15 | 9.23 | 0.32 | 10.42 | 0.45 | |
| 08.06.2021 | Ungdomsserien løp 2 | D 9-10 | 19.13 | 2 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2020 | Nyttårsløpet, OK Moss | N-åpen | 23.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2020 | Finale Ungdomsserien | N-åpen | 16.45 | – | 0.51 | 10.34 | 0.32 | 12.18 | 0.50 | |
| 29.10.2020 | Klubbmesterskap Natt | N-åpen | 8.56 | 2 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2020 | Klubbmesterskap Natt | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | KM Mellom | N-åpen | 19.56 | 2 /11 | 0.32 | 11.52 | 0.19 | 13.02 | 0.59 | |
| 25.08.2020 | Ungdomsserien - løp 4 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2019 | Blodslitet | N-åpen | 1.00.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2019 | Ungdomsserien Finale | N-åpen | 14.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | OpenN2 | 31.45 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | Beginner | 45.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | Beginner | 17.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | N-åpen | 19.28 | – | 2.28 | 13.14 | 1.41 | 14.20 | 1.08 | |
| 30.03.2019 | Blåveissprinten | N-åpen | 22.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2018 | Blodslitet | N-åpen | 44.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2018 | KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbud | N-åpen | 35.27 | – | 1.04 | 17.57 | 0.32 | 17.48 | 1.03 | |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | N-åpen | 39.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2017 | Sport8 Flex-O cup | N-åpen | 40.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 25.02 | 91 /351 | 2.31 | 25.56 | 2.36 | 19.37 | 1.18 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2017 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 32.04 | – | 3.28 | 21.51 | 2.22 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | D13-16 | Fredrikstad SK 1 | 1 | 21.29 | 1 | 2 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Østfold 1 | 1 | 11.45 | 1 | 7 |