Løperprofil
Tuva Holck Sandberg
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
8 løp
N-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.56
- Løpskapasitet
- 11.44
- O-evne
- 1.11
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 3.53
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 05.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0372 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6415 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0831 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2631 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,049 |
| bomVekt | 1,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4096 |
| bomStorSigma | 0,7598 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0755 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3124,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3440,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.21
- Løpskapasitet
- 6.08
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.32
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 07.09.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2776 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0938 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3351 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9924 |
| bomVekt | 0,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2276,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2353,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.22
- Løpskapasitet
- 12.30
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 4.23
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 04.06.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0228 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0884 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1148 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2662 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0407 |
| bomVekt | 3,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5328 |
| bomStorSigma | 0,8067 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0679 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6256 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0024 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2951,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3393,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.36
- Løpskapasitet
- 7.19
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 11,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.27
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 25.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5453 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5673 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1161 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3373 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,925 |
| bomVekt | 2,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3612 |
| bomStorSigma | 0,7754 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5128 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0041 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1750,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2058,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 18 | 20.08.2020 Ungdomsløp 5, bom 3.12 | 121 | – |
| Bom over fem minutter | 29 | 04.06.2020 Ungdomsløp , bom 5.20 | 262 | – |
| Bom over ti minutter | 292 | hele karrieren siden 2017 | 292 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2020 | STOK ungdomsløp 5 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) | D 11-12 | 1.18.04 | 15 | 4.07 | 25.17 | 1.20 | 20.07 | 1.02 | – |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 45.45 | 14 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2020 | Ungdomsløp | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2020 | Ungdomsløp | D 11-12 | 52.22 | 11 /18 | 12.17 | 22.20 | 5.14 | 17.40 | 2.06 | |
| 16.09.2019 | Wing4er 4-2019 | D 7-12 | 38.12 | 8 /8 | 1.46 | 18.36 | 0.52 | 16.38 | 1.25 | |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2019 | Wing4er 2-2019 | D 7-12 | 30.50 | 4 /9 | 1.13 | 17.13 | 0.41 | 16.00 | 1.29 | |
| 13.06.2019 | STOK Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 30.10 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | AAOK-karusellen løp 6 | D2 | 31.20 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2019 | Wing4er 1-2019 | D 7-12 | 25.00 | 5 /9 | 3.37 | 14.48 | 2.08 | 15.18 | 1.39 | |
| 23.05.2019 | Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 11-12 | 26.38 | 18 /18 | 2.13 | (23.45) | 1.59 | 15.18 | 1.39 | |
| 09.05.2019 | STOK Ungdomsløp 1 | D11-12 | 18.53 | 12 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2019 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | D 11-12 | 18.34 | 10 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 11-12 | 15.00 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 11-12 | 11.44 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 11-12 | 17.26 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2018 | Wing4er 4-2018 | D 7-12 | 32.30 | 5 /6 | 1.19 | 18.07 | 0.44 | 15.08 | 1.48 | |
| 09.09.2018 | Tour de Trondheim | D -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2018 | sprint, dag 1 | D -10 | 12.38 | – | 0.19 | 8.02 | 0.12 | – | – | – |
| 30.08.2018 | STOK Ungdomsløp nr 7 | N-åpen | 16.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | N-åpen | 31.37 | – | 3.31 | 17.08 | 1.54 | 12.53 | 0.38 | |
| 23.08.2018 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 17.54 | – | 0.00 | 13.36 | 0.00 | 12.53 | 0.38 | |
| 20.08.2018 | Wing4er 3-2018 / Klubbmesterskap | D 7-12N | 38.43 | – | 6.14 | 19.32 | 3.09 | 14.55 | 2.10 | |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2018 | Wing4er 2-2018 | D 7-12N | 21.22 | – | 4.29 | 16.53 | 3.32 | 14.30 | 1.41 | – |
| 03.06.2018 | Trondheim Open, dag 3 | N-åpen | 16.48 | – | 0.10 | 11.44 | 0.07 | 12.11 | 0.29 | |
| 01.06.2018 | Trondheim Open, dag 1 | N-åpen | 12.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2018 | Ungdomsløp 2 | N-åpen | 15.10 | – | 0.00 | 11.35 | 0.00 | 12.29 | 0.34 | |
| 16.05.2018 | STOK Ungdomsløp 1 | N-åpen | 15.54 | – | 0.07 | 11.15 | 0.05 | 12.29 | 0.34 | |
| 14.05.2018 | Wing4er 1-2018 | D 7-12N | 14.53 | – | 1.33 | 11.23 | 1.11 | – | – | – |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | N-åpen | 27.07 | 18 /70 | 2.55 | 15.13 | 1.38 | 13.51 | 0.42 | |
| 31.08.2017 | Ungdomsløp | N-åpen | 19.14 | 7 /47 | 0.30 | 12.38 | 0.20 | 13.52 | 0.38 | – |
| 24.08.2017 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 20.27 | – | 1.46 | 15.50 | 1.22 | 13.52 | 0.38 | – |
| 01.06.2017 | STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene | N-åpen | 16.56 | – | 1.25 | 14.12 | 1.11 | – | – | – |
| 29.05.2017 | Wing4er 1 | D7-12N | 41.11 | – | 5.33 | 12.29 | 1.41 | – | – | – |
| 18.05.2017 | STOK Ungdomsløp 2 | N-åpen | 19.00 | 22 /37 | – | – | – | – | – | – |