Løperprofil
Eline Jøsang With
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
14 løp
N-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.01
- Løpskapasitet
- 9.45
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 5.17
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 29.05.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1475 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3689 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3919 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,986 |
| bomVekt | 0,23 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4694 |
| bomStorSigma | 0,8314 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2596,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2930,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.48
- Løpskapasitet
- 13.03
- O-evne
- 1.45
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 4.16
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 29.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0214 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0986 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0937 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2533 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0962 |
| bomVekt | 7,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4204 |
| bomStorSigma | 0,8002 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0671 |
| havariVekt | 0,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8148 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3078,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3491,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.11
- Løpskapasitet
- 6.45
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 12,4 %
- Usikkerhet ±
- 3.16
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 25.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6269 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6721 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1236 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3364 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,953 |
| bomVekt | 3,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,41 |
| bomStorSigma | 0,8058 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5145 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | −0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1615 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1956 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 51 | 29.08.2019 Ungdomsløp 7, bom 6.06 | 92 | – |
| Bom over fem minutter | 51 | 29.08.2019 Ungdomsløp 7, bom 6.06 | 215 | – |
| Bom over ti minutter | 360 | hele karrieren siden 2017 | 360 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2020 | Wing4er | Damer C | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2020 | KM Mellomdistanse | D 11-12N | 23.22 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | Kort mellomdistanse | D 11-12 | 33.53 | 17 /25 | 2.20 | 19.09 | 1.19 | 18.22 | 1.46 | |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | N2-åpen 11-16 | 30.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2019 | Wing4er 4-2019 | D 7-12 | 32.19 | 4 /8 | 2.26 | 15.45 | 1.11 | 18.27 | 1.54 | |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 29.47 | 11 /14 | 2.21 | 18.05 | 1.26 | 18.27 | 1.54 | |
| 06.09.2019 | Tour de Trondheim dag 1 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2019 | Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 42.11 | 12 /15 | 8.01 | 24.22 | 4.38 | 19.10 | 2.03 | |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 37.48 | 9 /13 | 6.02 | 21.05 | 3.22 | 19.10 | 2.03 | |
| 19.08.2019 | Wing4er 3-2019 / Klubbmesterskap | D 7-12 | 38.10 | 7 /9 | 1.23 | 18.19 | 0.40 | 19.10 | 2.03 | |
| 17.06.2019 | Wing4er 2-2019 | D 7-12 | 36.13 | 8 /9 | 5.31 | 20.14 | 3.05 | 18.29 | 1.56 | |
| 13.06.2019 | STOK Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 43.20 | 15 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | D 11-12 | 36.02 | 12 /16 | 2.35 | 19.24 | 1.23 | 18.36 | 1.49 | |
| 27.05.2019 | Wing4er 1-2019 | D 7-12 | 47.23 | 8 /9 | 6.14 | (28.03) | 3.41 | 18.36 | 1.49 | |
| 23.05.2019 | Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 11-12 | 26.16 | 17 /18 | 7.03 | 23.27 | 6.18 | 18.36 | 1.49 | |
| 12.05.2019 | Trondheim Open | D 11-12 | 37.17 | 6 /6 | 7.00 | 22.49 | 4.17 | 18.36 | 1.49 | |
| 09.05.2019 | STOK Ungdomsløp 1 | D11-12 | 24.29 | 17 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2019 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | D 11-12 | 22.22 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 11-12 | 19.15 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 11-12 | 12.54 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2018 | Wing4er 4-2018 | D 7-12 | 34.54 | 6 /6 | 1.02 | 19.28 | 0.35 | 15.04 | 0.46 | |
| 30.08.2018 | STOK Ungdomsløp nr 7 | N-åpen | 19.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | N-åpen | 20.55 | – | 2.10 | 11.21 | 1.11 | 12.34 | 1.12 | |
| 23.08.2018 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 16.50 | – | 1.14 | 12.48 | 0.56 | 12.34 | 1.12 | |
| 20.08.2018 | Wing4er 3-2018 / Klubbmesterskap | D 7-12N | 28.43 | – | 0.45 | 14.30 | 0.23 | 14.34 | 0.51 | |
| 18.06.2018 | Wing4er 2-2018 | D 7-12N | 19.30 | – | 0.56 | 15.25 | 0.44 | 14.54 | 1.01 | – |
| 07.06.2018 | Ungdomsløp 4 | N-åpen | 12.20 | – | 3.48 | 14.23 | 4.26 | 13.00 | 1.21 | |
| 03.06.2018 | Trondheim Open, dag 3 | N-åpen | 18.11 | – | 1.49 | 12.42 | 1.16 | 13.00 | 1.21 | |
| 01.06.2018 | Trondheim Open, dag 1 | N-åpen | 15.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2018 | Ungdomsløp 2 | N-åpen | 24.32 | – | 7.02 | 18.46 | 5.23 | 13.40 | 1.20 | |
| 16.05.2018 | STOK Ungdomsløp 1 | N-åpen | 14.45 | – | 0.19 | 10.27 | 0.13 | 13.40 | 1.20 | |
| 14.05.2018 | Wing4er 1-2018 | D 7-12N | 17.18 | – | 1.24 | 13.14 | 1.04 | – | – | – |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | N-åpen | 12.14 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | N-åpen | 29.26 | 22 /70 | 5.41 | 16.32 | 3.12 | 14.25 | 0.59 | |
| 15.09.2017 | Tour de Trondheim Sprint | N-åpen | 12.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2017 | Ungdomsløp 8 | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2017 | Ungdomsløp | N-åpen | 24.11 | 19 /47 | 1.12 | 15.54 | 0.47 | 14.20 | 0.33 | |
| 24.08.2017 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 17.31 | – | 0.30 | 13.34 | 0.23 | 14.20 | 0.33 | |
| 01.06.2017 | STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene | N-åpen | 16.35 | – | 0.44 | 13.55 | 0.37 | 14.15 | 0.39 | – |
| 29.05.2017 | Wing4er 1 | D7-12N | 37.32 | – | 0.02 | 11.23 | 0.01 | – | – | – |
| 24.05.2017 | STOK Ungdomsløp 3 | N-åpen | 17.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2017 | KM - sprint | N-åpen | 16.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2017 | STOK Ungdomsløp 2 | N-åpen | 17.20 | 17 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2017 | STOK - Ungdomsløp 1 | N-åpen | 24.28 | 15 /35 | 1.04 | 14.30 | 0.38 | – | – | – |