Løperprofil
Maya El Deek
Nidarøst
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.02
- Løpskapasitet
- 9.48
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 3.52
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 12.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1426 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0332 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0741 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3007 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9736 |
| bomVekt | 1,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4696 |
| bomStorSigma | 0,8315 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0752 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2608,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2938,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.43
- Løpskapasitet
- 8.31
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.10
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 09.05.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0499 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6554 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3105 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0003 |
| bomVekt | 0,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1786 |
| bomStorSigma | 0,6861 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0853 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3159 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3231,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.25
- Løpskapasitet
- 10.34
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 6.02
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 01.06.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1888 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1089 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0891 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3959 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9922 |
| bomVekt | 0,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5234 |
| bomStorSigma | 0,8725 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2493,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2934,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.31
- Løpskapasitet
- 7.52
- O-evne
- 1.38
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.13
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.05.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4713 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4022 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1005 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2908 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,056 |
| bomVekt | 0,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4569 |
| bomStorSigma | 0,7951 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1882 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2274,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 17.09.2020 STOK ungdomsløp 5, bom 7.14 | 39 | – |
| Bom over fem minutter | 0 | 17.09.2020 STOK ungdomsløp 5, bom 7.14 | 145 | – |
| Bom over ti minutter | 145 | hele karrieren siden 2017 | 145 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2020 | STOK ungdomsløp 5 | Cåpen | 50.40 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2020 | STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst | C-åpen 10-16 | 26.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | N2-åpen 11-16 | 38.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2020 | Ungdomsløp | N2-åpen 11-16 | 31.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2020 | Trondheim "open" | N2-åpen 10-16 | 36.13 | – | 8.27 | 18.38 | 4.21 | – | – | – |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | D 13-16N | 37.16 | 3 /4 | 0.01 | 11.58 | 0.00 | 12.54 | 0.58 | – |
| 29.08.2019 | Ungdomsløp 7 | D 13-16N | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2019 | STOK Ungdomsløp 5 | D 13-16C | 44.46 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | D 13-16N | 30.39 | 5 /5 | 0.12 | 11.36 | 0.05 | – | – | – |
| 23.05.2019 | Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 13-16N | 23.16 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2019 | STOK Ungdomsløp 1 | D13-16 N | 20.24 | 4 /6 | 1.25 | 10.09 | 0.42 | – | – | – |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | D 11-12N | 28.05 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2017 | Ungdomsløp | D 11-12N | 26.09 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2017 | STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene | D 11-12N | 15.02 | 4 /7 | 0.58 | 17.39 | 1.08 | 15.33 | 0.53 | – |
| 18.05.2017 | STOK Ungdomsløp 2 | D11-12N | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2017 | STOK - Ungdomsløp 1 | D 11-12N | 22.15 | 3 /6 | 0.44 | 15.24 | 0.30 | – | – | – |