Løperprofil
Linnea Kvala
Haugesund
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.38
- Løpskapasitet
- 13.55
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.34
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 17.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2077 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,406 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0849 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0953 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,43 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3005 |
| bomVekt | 22,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5513 |
| bomStorSigma | 0,7668 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0635 |
| havariVekt | 1,54 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9122 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0012 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3705,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4160,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.10
- Løpskapasitet
- 8.59
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.07
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 05.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1031 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4377 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0582 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1154 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9912 |
| bomVekt | 4,45 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,15 |
| bomStorSigma | 0,6366 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,103 |
| havariVekt | 0,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3331,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3399,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.31
- Løpskapasitet
- 12.01
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.33
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 05.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0635 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1051 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1011 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0523 |
| bomVekt | 3,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5914 |
| bomStorSigma | 0,9783 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0801 |
| havariVekt | 0,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2826,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3416,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.36
- Løpskapasitet
- 13.03
- O-evne
- 2.33
- Jevnhet ±
- 16,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.04
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 17.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0138 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0542 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1606 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0657 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2896 |
| bomVekt | 43,2 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5489 |
| bomStorSigma | 0,8963 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0349 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0622 |
| havariVekt | 3,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7581 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0027 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3081,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3681,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.58
- Løpskapasitet
- 9.38
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.24
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2705 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,18 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2707 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0326 |
| bomVekt | 0,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2975 |
| bomStorSigma | 0,7636 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0326 |
| havariVekt | 0,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2300,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2620 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 31 | 06.07.2025 Sørlandsgaloppen 2025, bom 11.42 | 42 | – |
| Bom over fem minutter | 31 | 06.07.2025 Sørlandsgaloppen 2025, bom 11.42 | 99 | – |
| Bom over ti minutter | 31 | 06.07.2025 Sørlandsgaloppen 2025, bom 11.42 | 108 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | C-åpen 10-16 | 33.36 | 2 /2 | 2.10 | 13.50 | 0.53 | 16.40 | 2.42 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | C-åpen 10-16 | 30.29 | 1 /1 | 1.11 | 13.28 | 0.31 | 16.40 | 2.42 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 10-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 10-16 | 38.33 | – | 7.02 | 15.35 | 2.51 | 18.37 | 3.53 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 10-16 | 41.39 | – | 10.29 | 18.38 | 4.41 | 18.37 | 3.53 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 10-16 | 1.28.52 | – | 16.44 | (31.17) | 5.53 | 18.37 | 3.53 | |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | D 13-14 | 35.04 | 5 /5 | 6.09 | 19.41 | 3.27 | – | – | – |
| 04.04.2025 | Vestlandspremieren-I | DB | 40.01 | 11 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2024 | Kretsløp Haugesund (ROK Finale) | D 11-12 | 50.02 | 6 /6 | 16.41 | 25.15 | 8.25 | 19.22 | 4.08 | – |
| 17.09.2024 | Klubbkarusell 10 | D Kort | 38.35 | 1 /2 | 3.54 | 19.31 | 1.58 | 18.33 | 1.52 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 25.24 | 29 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 32.03 | 31 /170 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 24.49 | 32 /170 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 43.27 | 44 /170 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | KM Mellom | D 11-12 | 41.45 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Klubbkarusell 6 Kvalsvik | D Mellom | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2024 | Klubbkarusell 5 | D Mellom | 1.09.06 | 2 /4 | 9.07 | 22.03 | 2.55 | 18.50 | 2.05 | |
| 21.05.2024 | Nærløp Bjørgene | D Kort | 27.05 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Klubbkarusell 4 | D Mellom | 44.55 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Klubbkarusell 3 | D Kort | 59.13 | 2 /3 | 19.54 | 22.08 | 7.26 | 18.50 | 2.05 | |
| 30.04.2024 | Nærløp 2, Solandsbakkane i Haugesund | D Kort | 53.42 | 1 /6 | 3.23 | 20.33 | 1.18 | 18.31 | 1.23 | – |
| 09.04.2024 | Klubbkarusell 1 | D Kort | 50.21 | 1 /3 | 6.39 | 21.14 | 2.48 | 18.31 | 1.23 | – |
| 06.04.2024 | Vestlandspremieren-II | D 11-12 | 14.26 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2024 | Vestlandspremieren-I | DC | 22.31 | 7 /15 | 1.56 | 12.07 | 1.02 | 11.13 | 0.10 | – |
| 20.08.2023 | KM Lang Sauda (RR5) | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2023 | KM Mellom | D 11-12 | 54.34 | – | 6.09 | 25.21 | 2.51 | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 35.41 | 30 /139 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 20.21 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Klubbløp 7 | D Kort | 49.07 | 2 /2 | 6.27 | 19.24 | 2.33 | – | – | – |
| 23.05.2023 | Klubbløp 6 | D Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Klubbløp 2 | D Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2022 | Høstcup 4 | Damer - mellomlang løype | 1.21.17 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | Klubbkarusell 14 - Steinsfjellet | D Ny Lang | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Klubbkarusell 10 - Solandsbakken barnehage | D Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | KM Mellom - O-hytta i Djupadalen | D 9-10 | 30.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2022 | Klubbkarusell 7 - Mykje | D Ny | 33.37 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Klubbkarusell 6 - Brakahaug | D Ny Lang | 17.30.00 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Klubbkarusell 5 Haraldsstøtta | D Ny Lang | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Klubbkarusell 4 - Stemmen | D Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Klubbkarusell 3 - Elvegård | D Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Klubbkarusell 2 - Solandsbakkane akebakke | D Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Klubbkarusell 1 - Haraldsvang | D Ny Kort | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Klubbkarusell - Solandsbakkane | D Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Klubbkarusell - Steinsfjellet | D Ny Kort | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Lang | D9-10 | 35.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom | D9-10 | 22.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Klubbløp fra O-hytta | D Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2020 | Klubbmesterskap i NM-løypene. Oppmøte på Rådhusplassen | Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2020 | KM-lang | N-åpen | 54.16 | 4 /6 | 2.53 | 32.37 | 1.44 | – | – | – |
| 22.08.2020 | KM Mellom (Rogaland) | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2019 | Høstkøpp 3: Brakahaug skole | D Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2019 | Klubbmesterskap fra O-hytta | Ny Lang | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2019 | Klubbkarusell 7 - Stemmen | Ny Kort | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Klubbkarusell 6 - Haraldsvang | Ny Kort | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2019 | Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019) | NOpen | 50.55 | – | 2.12 | 13.31 | 0.35 | – | – | – |
| 28.05.2019 | Klubbkarusell 4 - Steinsfjellet | Ny Kort | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2019 | Klubbkarusell 3 - Stemmen | Ny Kort | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2019 | Klubbkarusell 2 - Haraldsvang | Ny Kort | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2019 | Klubbkarusell 1 - DeepOcean Arena | Ny Kort | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | Klubbkarusell 5 Stemmen | Ny Kort | 31.45 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2018 | Klubbkarusell 4 Elvegård | Ny Kort | 41.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2017 | Høstkarusell 2 (Flex-o-løp) | N-åpen | 26.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2017 | Vårkarusell 2 (Flex-o-løp) | N-åpen | 25.42 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |