Løperprofil
Helene Pfluger Hundeide
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
23 løp
B-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.33
- Løpskapasitet
- 11.06
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.11
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 11.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0203 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0274 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0984 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0901 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3282 |
| bomVekt | 106,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3828 |
| bomStorSigma | 0,7476 |
| antallBom | 75 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0741 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1141 |
| havariVekt | 4,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0025 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1826 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0019 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2954,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3340,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.10
- Løpskapasitet
- 8.01
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.48
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 25.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0102 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0502 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0624 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0943 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7958 |
| bomVekt | 23,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1268 |
| bomStorSigma | 0,6402 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0562 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0828 |
| havariVekt | 0,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7678 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2975,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3028,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.38
- Løpskapasitet
- 11.11
- O-evne
- 2.27
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.34
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 30.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1359 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1266 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0961 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1087 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,16 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0712 |
| bomVekt | 16,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5959 |
| bomStorSigma | 0,9319 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0521 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0814 |
| havariVekt | 1,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0013 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,229 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2630,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3208 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.10
- Løpskapasitet
- 10.11
- O-evne
- 1.59
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.19
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 29.05.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2251 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2249 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0977 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2415 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0514 |
| bomVekt | 2,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,573 |
| bomStorSigma | 0,8173 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0473 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0693 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6346 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2406,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2875,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.22
- Løpskapasitet
- 7.50
- O-evne
- 1.32
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 4.00
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 10.06.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4776 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4645 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1093 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3551 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9861 |
| bomVekt | 0,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4461 |
| bomStorSigma | 0,8136 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1872 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2240 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 30 | 11.09.2024 Bedriftsløp Skadberg - R16, bom 3.19 | 58 | – |
| Bom over fem minutter | 124 | 05.06.2024 Bedriftsløp Sørmarka - R9, bom 5.08 | 174 | – |
| Bom over ti minutter | 253 | 11.11.2023 SI Klubbmesterskap, Melshei, bom 11.17 | 253 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | D16 | 23.17 | 5 /17 | 0.59 | 8.11 | 0.21 | 8.15 | 0.07 | |
| 11.09.2024 | Bedriftsløp Skadberg - R16 | D16 | 58.01 | 8 /16 | 9.51 | 14.39 | 2.29 | 13.16 | 1.31 | |
| 04.09.2024 | Bedriftsløp Ølbergskogen - R15 | D16 | 32.19 | 2 /18 | 2.13 | 11.46 | 0.48 | 13.16 | 1.31 | |
| 28.08.2024 | Bedriftsløp Vannbassengene - R14 | D16 | 45.19 | 1 /8 | 4.09 | 12.18 | 1.08 | 13.30 | 1.36 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | B-åpen 10-16 | 40.00 | 1 /11 | 2.33 | 11.42 | 0.45 | 13.59 | 2.30 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | B-åpen 10-16 | 43.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 15-16 | 16.20 | 13 /82 | 0.42 | 8.26 | 0.22 | 8.40 | 0.08 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 15-16 | 42.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | D16 | 44.44 | 8 /19 | 9.29 | 14.37 | 3.06 | 13.47 | 1.39 | |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | D16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | D16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Kretsløp Nedrebø | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | Bedriftsløp Gausel - R4 | D16 | 46.24 | 7 /19 | 2.45 | 13.46 | 0.49 | 13.58 | 1.37 | |
| 21.04.2024 | Kretsranking - Madlatua | D 15-16 | 31.45 | 1 /3 | 5.50 | 12.41 | 2.20 | 13.58 | 1.37 | |
| 17.04.2024 | Bedriftsløp - Sandtangen - R3 | D16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Bedriftsløp - Sandtangen - R3 | D16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | DAK | 50.16 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | DAL | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2024 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | D16 | 39.30 | 3 /18 | 5.28 | 12.56 | 1.47 | 13.58 | 1.37 | |
| 16.03.2024 | Vinterkarusell Vagleskogen | Damer - mellomlang løype | 36.29 | 6 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 06.01.2024 | Treningsløp Alsvik (ROK samling) | L2 | 14.44.22 | 11 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2023 | Juleløpet 2023, Vinterkarusellen løp 1. | DM | 46.52 | 10 /20 | 7.08 | 14.07 | 2.09 | 14.56 | 1.56 | |
| 25.11.2023 | Høstkarusellen - Løp 2 - Krossberg | DAM | 43.49 | 3 /12 | 7.46 | 14.55 | 2.39 | 15.14 | 2.01 | |
| 11.11.2023 | SI Klubbmesterskap, Melshei | D15-16 | 1.04.03 | 2 /2 | 13.53 | 18.21 | 3.59 | 15.14 | 2.01 | |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | Åpen 4 | 1.32.04 | 7 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | RR Rankingfinale Alsvik | D 15-16 | 49.37 | 3 /3 | 10.33 | 15.56 | 3.23 | 15.05 | 1.49 | |
| 24.09.2023 | Kampen om Skagerrak - mellom | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Kampen om Skagerrak - lang | D 15-16 | 1.06.17 | 17 /18 | 10.21 | 15.21 | 2.24 | 15.05 | 1.49 | |
| 22.09.2023 | Kampen om Skagerrak prolog | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | D 15-16 | 41.28 | 4 /4 | 6.40 | 14.47 | 2.23 | 15.05 | 1.49 | |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | D15 | 22.10 | 37 /48 | 1.43 | 10.03 | 0.47 | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | D15 | 1.34.16 | 38 /42 | 11.15 | (22.23) | 2.40 | 15.35 | 1.27 | |
| 03.06.2023 | Kretsløp Ålgård (RR4) Sælandskogen | D 15-16 | 35.27 | 4 /5 | 2.36 | 14.14 | 1.03 | 14.30 | 1.09 | |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | D13-16_3 | 59.57 | 10 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | B-åpen 10-16 | 43.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | B-åpen 10-16 | 1.00.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | D 15-16 | 43.28 | 4 /4 | 4.10 | 14.53 | 1.26 | 14.46 | 1.19 | |
| 25.02.2023 | Vinterkarusell Eltravåg | Damer - mellomlang løype | 1.20.46 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | Vinterkarusell, Sviland | Damer - mellomlang løype | 1.00.13 | 7 /13 | 7.10 | 16.12 | 1.56 | 15.03 | 1.25 | |
| 26.11.2022 | Høstkarusellen løp 2 - Madlatua | DAM | 52.34 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Ranking finale Kubbetjørn | D 13-14 | 59.33 | 2 /2 | 20.19 | 20.09 | 6.52 | 17.55 | 3.39 | |
| 10.09.2022 | Kretsløp Ålgård RR6 | D 13-14 | 36.40 | 2 /4 | 4.48 | 16.43 | 2.11 | 18.00 | 3.20 | |
| 27.08.2022 | KM Lang Måheia RR5 | D 13-14 | 51.59 | 4 /4 | 12.58 | 18.53 | 4.43 | 18.28 | 3.38 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 10-16 | 21.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 10-16 | 28.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 14 | 42.55 | 4 /14 | 4.35 | 13.30 | 1.26 | 18.47 | 3.25 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 14 | 1.28.50 | 4 /4 | 17.42 | 19.00 | 3.47 | 18.47 | 3.25 | – |
| 11.06.2022 | Sprintløp i Førde, RR4 | D 13-14 | 20.13 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Sprint Kverneland RR2 | D13-14 | 22.05 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Damer - kort løype | 46.28 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2021 | Juleløpet 2021 - Vinterkarusellen løp 1. | Damer - kort løype | 26.03 | 7 /10 | 7.47 | 13.58 | 4.10 | 12.33 | 1.25 | |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2021 | Karusell 2, Hålandskogen | Damer - kort løype | 25.23 | 2 /4 | 2.34 | 16.38 | 1.41 | 15.21 | 0.59 | |
| 29.05.2021 | Kretsløp Åseheia | C-åpen 10-16 | 24.44 | 1 /1 | 2.10 | 14.50 | 1.18 | 15.24 | 2.02 | – |
| 12.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Hellvik | C-Åpen | 37.37 | 3 /3 | 10.43 | 28.19 | 8.04 | – | – | – |
| 26.12.2019 | "Vaulens" Juleløp | Damer - kort løype | 34.54 | 7 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | C-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2019 | Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes | D 11-12 | 29.19 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet | D 11-12N | 31.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2019 | RR4, Kretsløp kortdistanse, Hålandskogen Sola | D 11-12N | 17.16 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2019 | RR2, Skjæveland | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2019 | Vinterkarusell Vagleskogen | Ny | 16.56 | – | 1.25 | 14.10 | 1.11 | 15.10 | 1.23 | |
| 09.03.2019 | Vinterkarusell Bogafjell | Nybegynnerløype | 17.58 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 16.02.2019 | Vinterkarusell, Dale | Damer - kort løype | 35.09 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 02.12.2018 | SI klubbmesterskap | D10 | 33.18 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup | D10 | 35.02 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2018 | Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug | D Ny | 11.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2018 | Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL | D -10 | 34.20 | 2 /3 | 6.15 | 15.34 | 2.50 | 14.24 | 1.48 | |
| 12.05.2018 | Kretsmesterskap Sprint Hellvik | D -10 | 36.35 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2018 | Kretsmesterskap Sprint Hellvik | D -10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.02.2018 | Vinterkarusell Sandnes IL | Damer - kort løype | 1.29.51 | 4 /4 | 16.53 | (24.31) | 4.36 | 15.37 | 1.52 | |
| 03.02.2018 | Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør Sveineskogen | Damer - kort løype | 32.34 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2017 | SI Klubbmesterskap, SI hytta | N-Åpen | 31.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord | Ny | 17.27 | 6 /44 | 1.14 | 11.10 | 0.47 | 12.38 | 0.36 | – |
| 29.08.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 Husabø | D-Ny | 16.02 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale | D Ny | 28.14 | 2 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2017 | Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli) | N-åpen | 32.05 | 5 | 3.03 | 14.45 | 1.24 | 15.25 | 1.46 | – |
| 07.01.2017 | Vinterkarusell Vigreskogen | JN | 30.35 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2016 | Kretsløp Neseskogen | N-åpen | 28.39 | – | 9.31 | 25.24 | 8.26 | – | – | – |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | N-åpen | 3.07 | 19 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2016 | Ganddalsløpet | N-åpen | 35.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2015 | Klubbmesterskap Sandnes IL | NY | 30.51 | – | 1.26 | 10.54 | 0.30 | 13.21 | 0.38 | – |
| 13.12.2014 | Høstkarusellen 2014 - løp 4 - Ulsnes | Nybegynnerløype | 27.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2014 | Nærløp på Alsvik | JN | 51.29 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2014 | Vinterkarusell 7. løp - Madlatua | Nybegynnerløype | 53.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2014 | Vinterkarusell Vigreskogen | JN | 32.42 | – | 2.16 | 15.32 | 1.05 | – | – | – |
| 11.01.2014 | Vinterkarusellen 2014 - 3.løp -Sælandskogen | JN | 33.47 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |