Løperprofil
Ragnhild Sørsdal Idland
Andebu
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.19
- Løpskapasitet
- 11.10
- O-evne
- 1.09
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.45
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 19.04.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0121 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4413 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2018 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0113 |
| bomVekt | 2,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4235 |
| bomStorSigma | 0,7474 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0753 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2973,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3279,5 |
| beregnet | 07.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.00
- Løpskapasitet
- 6.48
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 26.04.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1765 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0603 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1925 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0024 |
| bomVekt | 2,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,28 |
| bomStorSigma | 0,6769 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0843 |
| havariVekt | 0,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2519 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2599 |
| beregnet | 07.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.50
- Løpskapasitet
- 12.50
- O-evne
- 2.00
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.10
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.08.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0032 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3333 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1936 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9402 |
| bomVekt | 2,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5974 |
| bomStorSigma | 0,844 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,083 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3021,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3490,3 |
| beregnet | 07.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.08
- Løpskapasitet
- 11.18
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.17
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 24.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1214 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0683 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0909 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2231 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,94 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9983 |
| bomVekt | 4,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5111 |
| bomStorSigma | 0,8515 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0671 |
| havariVekt | 0,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8988 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2668,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3098,2 |
| beregnet | 07.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.54
- Løpskapasitet
- 7.30
- O-evne
- 1.24
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 3.14
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 16.06.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5199 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5779 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1028 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,31 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9867 |
| bomVekt | 1,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3455 |
| bomStorSigma | 0,8157 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,411 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1793,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2126,9 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 9 | 23.08.2022 Vestfold Høstcup 2, bom 2.52 | 91 | – |
| Bom over fem minutter | 122 | 20.09.2020 Høstgampen, bom 5.20 | 434 | – |
| Bom over ti minutter | 590 | hele karrieren siden 2015 | 590 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2022 | Vestfold Høstcup 6 | D13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Vestfold Høstcup 2 | D13-14 | 50.28 | 1 /2 | 5.48 | 21.35 | 2.29 | – | – | – |
| 16.08.2022 | Vestfold Høstcup 1 | D13-16C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Åpent klubbmesterskap Sprint Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | D 13-14 | 25.14 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Vestfold Vårcup 7 | D13-16C | 23.01 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Vestfold Vårcup 3 | D13-16C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Vestfold Vårcup 2 | D13-16C | 15.08 | 1 /2 | 2.39 | 9.37 | 1.41 | – | – | – |
| 19.04.2022 | Vestfold Vårcup 1 | D13-16C | 34.23 | 1 /1 | 4.40 | 16.38 | 2.15 | – | – | – |
| 19.09.2021 | Høstgampen | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Vestfold Høstcup 4 | D11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2021 | Klubbmesterskap mellomdistanse - Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Vestfold Høstcup 3 | D11-12 | 27.44 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2021 | Vestfold Høstcup 2 | D11-12 | 44.35 | 1 /3 | 3.22 | 17.09 | 1.18 | 16.28 | 1.36 | |
| 17.08.2021 | Vestfold Høstcup 1 | D11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2021 | Åpent klubbmesterskap Sprint Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | D 11-12 | 28.46 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Vårløp i Sandefjord | D11-12 | 20.55 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2020 | Vestfold Høstcup 7 | D11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2020 | Vestfold Høstcup 6 | D11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2020 | Høstgampen | D 11-12 | 52.40 | 2 /2 | 9.49 | 17.35 | 3.17 | 16.39 | 2.04 | – |
| 15.09.2020 | Vestfold Høstcup 5 | D11-12 | 39.54 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2020 | O-Challenge 2020 Jaktstart 13-16 år og ordinært løp for andre | D 11-12 | 41.41 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2020 | Vestfold Høstcup 4 | D11-12 | 45.11 | 3 /4 | 8.00 | (23.53) | 4.14 | 16.39 | 2.04 | – |
| 01.09.2020 | Vestfold Høstcup 3 | D11-12 | 37.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2020 | Klubbmesterskap Stokke og Andebu | D 10-12 | 23.11 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2020 | Vestfold Høstcup 2 | D11-12 | 22.50 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2020 | Vestfold Høstcup 1 | D11-12 | 18.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2019 | Vestfold Høstcup 6 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Vestfold Høstcup 5 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Vestfold Høstcup 4 | D11-12 | 47.58 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2019 | Klubbmesterskap Stokke og Andebu | D 10-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2019 | Vestfold Høstcup 3 | D11-12 | 47.47 | 3 /3 | 2.38 | 19.41 | 1.05 | – | – | – |
| 27.08.2019 | Vestfold Høstcup 2 | D11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2019 | Vestfold Vårcup 10 | D11-12 | 32.33 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2019 | Midtsommerløpet | D -10 | 28.43 | – | 6.06 | 15.38 | 3.19 | 12.59 | 1.09 | |
| 04.06.2019 | Vestfold Vårcup 9 | D11-12 | 21.43 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2019 | Vestfold Vårcup 8 | D11-12 | 42.22 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | Vestfold Vårcup 7 | D11-12 | 15.58 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Vestfold Vårcup 6 | N-åpen | 17.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2019 | Vestfold Vårcup 5 | N-åpen | 17.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2019 | Skjærgårdsløpene | D -10 | 26.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2019 | Vestfold Vårcup 4 | N-åpen | 19.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2019 | Vestfold Vårcup 3 | N-åpen | 23.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2019 | Vestfold Vårcup 2 | N-åpen | 18.59 | 10 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2019 | Vestfold Vårcup 1 | N-åpen | 11.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2018 | Vestfold Høstcup 7 | N-åpen | 29.08 | 13 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2018 | Vestfold Høstcup 5 | N-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2018 | Vestfold Høstcup 4 | N-åpen | 17.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2018 | Vestfold Høstcup 2 | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2018 | Vestfold Høstcup 1 | N-åpen | 27.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2018 | Vestfold Vårcup 8 | N-åpen | 21.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2018 | Vestfold Vårcup 7 | N-åpen | 24.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2018 | Vårløpet | N-åpen | 22.58 | – | 1.27 | 11.59 | 0.45 | 12.38 | 0.44 | |
| 15.05.2018 | Vestfold Vårcup 5 | N-åpen | 14.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2018 | Vestfold Vårcup 4 | N-åpen | 19.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2018 | Vestfold Vårcup 3 | N-åpen | 26.04 | – | 1.37 | 13.01 | 0.48 | 13.10 | 0.47 | |
| 17.04.2018 | Vestfold Vårcup 2 | N-åpen | 16.12 | 11 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2018 | Vestfold Vårcup 1 | N-åpen | 20.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2017 | Vestfold Høstcup 6 | N-åpen | 13.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2017 | Blåbærløpet | N-åpen | 25.17 | – | 1.46 | 11.29 | 0.48 | 12.44 | 0.53 | – |
| 05.09.2017 | Vestfold Høstcup 4 | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2017 | Vestfold Høstcup 3 | N-åpen | 22.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2017 | Vestfold Høstcup 1 | N-åpen | 31.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2017 | Vestfold Vårcup 9 | N-åpen | 30.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2017 | Vestfold Vårcup 8 | N-åpen | 23.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2017 | Vestfold Vårcup 7 | N-åpen | 30.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2017 | Vestfold Vårcup 5 | N-åpen | 18.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2017 | Vårgampen | N-åpen | 29.07 | – | 2.22 | 15.37 | 1.16 | – | – | – |
| 25.04.2017 | Vestfold Vårcup 4 | N-åpen | 19.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2017 | Vestfold Vårcup 3 | N-åpen | 40.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2017 | Vestfold Vårcup 2 | N-åpen | 11.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.10.2015 | Marummila | N-Åpen | 33.48 | – | – | – | – | – | – | – |