Løperprofil
Isak Andersen
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
14 løp
C-rankingen
26 løp
N-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.16
- Løpskapasitet
- 9.38
- O-evne
- 1.38
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.11
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 114 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 04.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1595 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1293 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0763 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1777 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9335 |
| bomVekt | 5,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7397 |
| bomStorSigma | 0,8847 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0486 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0747 |
| havariVekt | 0,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4055 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | −0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2565,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2999 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.20
- Løpskapasitet
- 6.10
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 6,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.43
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 09.07.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2733 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1262 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0601 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1074 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8567 |
| bomVekt | 9,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2196 |
| bomStorSigma | 0,6858 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0826 |
| havariVekt | 0,29 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,001 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2286,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2351,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 57 av 302
Nr. 57 av 302 blant menn i Norge · nr. 34 av 109 i klassen H13–14 · nr. 23 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 11.41
- Løpskapasitet
- 9.24
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 12,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 10 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 16.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3117 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3065 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1222 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0285 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,55 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1221 |
| bomVekt | 104,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5381 |
| bomStorSigma | 0,8617 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1013 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1074 |
| havariVekt | 11,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0367 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0519 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0096 |
| fartSesongSin | −0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2213,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2748,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.33
- Løpskapasitet
- 7.34
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.51
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 27.07.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5232 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5348 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1003 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0946 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7334 |
| bomVekt | 91,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3447 |
| bomStorSigma | 0,6776 |
| antallBom | 37 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0808 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0585 |
| havariVekt | 5,56 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0059 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9124 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0022 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1786,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2021 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.30
- Løpskapasitet
- 5.54
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.30
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,7595 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,8511 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1146 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1815 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1095 |
| bomVekt | 10,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4024 |
| bomStorSigma | 0,7629 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0317 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0323 |
| havariVekt | 0,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,74 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0033 |
| fartSesongSin | 0,0113 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1413 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1793,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 23.08.2026 Huldersprinten, bom 4.39 | 122 | – |
| Bom over fem minutter | 4 | 23.08.2026 Huldersprinten, bom 5.48 | 336 | – |
| Bom over ti minutter | 137 | 22.07.2025 O-Ringen Jönköping, etapp 2, bom 17.23 | 632 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Huldersprinten | H 13-14 | 1.00.42 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 37.17 | 14 /21 | 0.18 | 12.44 | 0.06 | 11.46 | 2.04 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H14 | 17.25 | 10 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H14 | 40.01 | 87 /182 | 9.19 | 11.23 | 2.39 | 11.47 | 2.14 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H14 | 35.42 | 97 /184 | 8.00 | 12.16 | 2.45 | 11.47 | 2.14 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H14 | 26.47 | 72 /184 | 4.24 | 10.40 | 1.45 | 11.47 | 2.14 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H14 | 48.26 | 118 /184 | 5.39 | 13.07 | 1.32 | 11.47 | 2.14 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H14 | 38.44 | 70 /184 | 6.00 | 10.29 | 1.37 | 11.47 | 2.14 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | B-åpen 13-16 | 25.54 | 1 /5 | 2.23 | 12.10 | 1.10 | 11.36 | 2.04 | |
| 17.08.2025 | Fossumløpet 2025 med Trimtex-cup | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H13 | 32.28 | 26 /133 | 0.44 | 9.52 | 0.13 | 12.28 | 2.24 | – |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H13 | 43.25 | 88 /133 | 9.28 | 13.26 | 2.56 | 12.28 | 2.24 | – |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H13 | 46.36 | 97 /133 | 17.51 | 16.37 | 6.22 | 12.28 | 2.24 | – |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H13 | 40.56 | 51 /133 | 7.31 | 11.02 | 2.02 | 12.28 | 2.24 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 29.07 | 8 /110 | 2.28 | 11.00 | 0.56 | 12.28 | 2.24 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 31.13 | 14 /110 | 4.11 | 11.44 | 1.34 | 12.28 | 2.24 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 22.30 | 20 /38 | 4.13 | 11.30 | 2.09 | 12.28 | 2.24 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | B-åpen 10-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | H 13 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 13 | 9.23 | 4 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | H13-16_3 | 47.11 | 19 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Huldersprinten - Langdistanse | C-åpen 10-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | H13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | B-åpen 10-16 | 30.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | H13-14 | 19.27 | 7 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 11-12 | 20.58 | 3 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | B-åpen 10-16 | 37.56 | – | 1.58 | 13.01 | 0.40 | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H12 | 26.48 | 53 /143 | 0.25 | 10.36 | 0.10 | 9.51 | 0.49 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H12 | 21.35 | 50 /143 | 3.22 | 10.12 | 1.35 | 9.51 | 0.49 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H12 | 23.36 | 7 /143 | 0.42 | 7.47 | 0.14 | 9.51 | 0.49 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H12 | 26.22 | 45 /143 | 2.09 | 10.01 | 0.49 | 9.51 | 0.49 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H12 | 21.15 | 29 /142 | 2.17 | 9.11 | 0.59 | 9.51 | 0.49 | |
| 09.07.2024 | KOK sommercup 2 | H | 19.19 | 14 /47 | 0.26 | 7.26 | 0.10 | 8.27 | 0.09 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 16.30 | 1 /178 | 0.07 | 7.55 | 0.03 | 9.56 | 0.49 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 21.17 | 9 /178 | 1.17 | 9.42 | 0.35 | 9.56 | 0.49 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 13.22 | 11 /178 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 19.35 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 11-12 | 22.49 | 13 /53 | 3.22 | 10.42 | 1.35 | 9.56 | 0.49 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 11-12 | 21.07 | 17 /49 | 2.21 | 11.09 | 1.14 | 9.56 | 0.49 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 11-12 | 16.35 | 20 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | H 11-12 | 20.45 | 2 /23 | 0.17 | 9.19 | 0.08 | 9.56 | 0.49 | |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | H 11-12 | 28.39 | 4 /35 | 3.14 | 9.56 | 1.07 | 10.05 | 1.00 | |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | B-åpen 10-16 | 35.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2024 | SSOK Ultra lang | H 11-12 | 51.52 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2024 | Eikerløpet | H 11-12 | 20.40 | 1 /13 | 0.02 | 10.18 | 0.01 | 10.05 | 1.00 | |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | H11-12 | 23.29 | 2 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 11-12 | 22.20 | 1 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 11-12 | 33.58 | 20 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | H 11-12 | 20.33 | 5 /15 | 1.53 | 10.42 | 0.59 | 10.27 | 1.04 | |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | H 11-12 | 17.40 | 3 /12 | 0.43 | 8.58 | 0.22 | 10.27 | 1.04 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 25.00 | 3 /14 | 2.56 | 10.57 | 1.17 | 10.41 | 1.10 | |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | H 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2023 | Harald Thons minneløp og KM Lang Buskerud | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H11 | 27.11 | 26 /100 | 1.33 | 10.14 | 0.35 | 10.47 | 1.08 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H11 | 20.55 | 44 /100 | 3.06 | 11.19 | 1.41 | 10.47 | 1.08 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H11 | 22.36 | 11 /100 | 1.08 | 8.59 | 0.27 | 10.47 | 1.08 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H11 | 41.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H11 | 26.03 | 26 /100 | 2.04 | 10.15 | 0.49 | 10.47 | 1.08 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 20.22 | 16 /104 | 1.44 | 13.56 | 1.11 | 10.47 | 1.08 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 12.43.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | H 11-12 | 30.21 | 15 /39 | 6.15 | 11.12 | 2.18 | 10.52 | 1.15 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 11-12 | 14.18 | 3 /54 | 0.13 | 8.18 | 0.08 | 10.52 | 1.15 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | H 11-12 | 18.05 | 1 /27 | 0.28 | 8.43 | 0.14 | 11.44 | 1.11 | – |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | H 11-12 | 27.24 | 17 /26 | 2.10 | 11.56 | 0.57 | 11.44 | 1.11 | – |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | H 11-12 | 21.30 | 4 /9 | 2.30 | 13.31 | 1.34 | 11.44 | 1.11 | – |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 24.11 | 8 /17 | 5.20 | 13.31 | 2.59 | 11.44 | 1.11 | – |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | H11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | H 11-12 | 28.36 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | H 11-12 | 23.09 | 4 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 11-12 | 18.49 | 5 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 11-12 | 16.15 | 20 /37 | 1.50 | 11.27 | 1.18 | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | H 11-12 | 26.34 | 6 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 9-10 | 24.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2022 | Veteranmesterskap mellomdistanse m/publikumsløp | Dir C | 49.13 | 6 /18 | 0.25 | 14.16 | 0.07 | 15.42 | 2.10 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H10 | 21.48 | 45 /131 | 2.12 | 10.07 | 1.01 | 10.29 | 1.28 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H10 | 18.33 | 46 /130 | 3.54 | 10.11 | 2.09 | 10.29 | 1.28 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H10 | 35.58 | 59 /131 | 6.04 | 11.32 | 1.57 | 10.29 | 1.28 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H10 | 22.11 | 56 /131 | 3.53 | 10.22 | 1.49 | 10.29 | 1.28 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H10 | 17.04 | 29 /131 | 1.45 | 9.01 | 0.55 | 10.29 | 1.28 | |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 18.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2022 | KOK Sommercup, løp 2 | H-C | 31.43 | 5 /5 | 7.34 | 17.02 | 4.04 | 16.16 | 2.57 | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | H 9-10 | 13.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | H 9-10 | 19.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | H 9-10 | 14.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Løvspretten | H 9-10 | 16.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2022 | Elgdilten | H 9-10 | 19.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2022 | Pinsesprinten | H 9-10 | 31.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2022 | Eikerløpet | N2-åpen 9-16 | 24.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | N1-åpen | 19.11 | 2 /37 | 0.31 | 11.33 | 0.19 | 12.05 | 0.52 | |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | HRekrutt | 12.11 | 1 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | H rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Myrsprinten | H 9-10 | 59.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | HR | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | H 9-10 | 44.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2021 | Kretskampen 2021 publikumsløp | N | 16.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | H 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | H 9-10 | 16.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | H 9-10 | 20.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | D/H 9-10 | 50.13 | 7 | 20.15 | (28.44) | 11.35 | 18.30 | 3.01 | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 18.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 12.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 23.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | KM Lang / Fjelldilten | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2020 | Askerløpet med Trimtex Cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2020 | Ski-o-treff Nattsprint | N-åpen | 18.38 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2020 | Ski-o-treff Mellomdistanse | N-åpen | 40.44 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | N-åpen | 25.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2019 | Huldersprinten m/Trimtex-cup | N-åpen | 34.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | N-åpen | 29.31 | – | 2.36 | 20.03 | 1.46 | 17.10 | 1.06 | |
| 05.01.2019 | Ski-o-treff Mellomdistanse | N-åpen | 57.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2018 | Romeriksløpet | N-åpen | 41.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2018 | Night Hawk Kids, and Individual, day | Kids | 25.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2018 | Nydalten | N-åpen | 42.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2018 | Lørdagskjappen | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 2 | HR | 32.45 | 21 /25 | 2.29 | 17.14 | 1.18 | – | – | – |
| 03.04.2018 | Oslo City Cup, Løp nr 1 | H Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2017 | TROLLNATTA og NATT-O-TOGET | Troll-Mellom | 38.00 | 77 | 2.52 | 21.09 | 1.36 | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 18.13 | 47 /72 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | Gromløpet | N-åpen | 47.46 | – | 2.02 | 24.17 | 1.02 | 19.38 | 0.57 | |
| 21.05.2017 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 31.34 | – | 2.43 | 21.29 | 1.51 | 18.52 | 0.58 | – |
| 23.04.2017 | Smaaleneneløpet | N-åpen | 2.14.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2017 | Lørdagskjappen | N-åpen | 34.01 | – | 2.00 | 25.00 | 1.28 | – | – | – |
| 18.04.2017 | Oslo City Cup 2017, Løp nr 3 | H Rekrutt | 18.18 | 14 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2017 | KOK 2-dagers, søndag | N-åpen | 34.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.03.2017 | Oslo City Cup, løp nr. 1 | H rekrutt | 23.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2015 | Pinsesprinten | Råtass | 10.00 | – | – | – | – | – | – | – |