Løperprofil
Anke Müller
Post SV Dresden
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
Sprintrankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.59
- Løpskapasitet
- 14.17
- O-evne
- 0.42
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2337 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2341 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,08 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0396 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,23 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8582 |
| bomVekt | 30,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2091 |
| bomStorSigma | 0,5686 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0397 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0715 |
| havariVekt | 2,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2624 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0029 |
| fartSesongSin | −0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3802 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3988,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.14
- Løpskapasitet
- 9.04
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 03.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,112 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0964 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0691 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0548 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,88 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7335 |
| bomVekt | 37,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3198 |
| bomStorSigma | 0,6285 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0505 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0825 |
| havariVekt | 1,58 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0013 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6957 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0095 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3363,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3422,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 110 | 18.05.2024 DM Mittel 2024, bom 3.29 | 110 | – |
| Bom over fem minutter | 177 | hele karrieren siden 2017 | 177 | – |
| Bom over ti minutter | 177 | hele karrieren siden 2017 | 177 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Deutsche Meisterschaften Lang 2026 | D60 | 46.06 | 5 /16 | 1.13 | 15.29 | 0.25 | 14.59 | 0.42 | |
| 04.10.2025 | DM-Lang + WRE | DirKS (Direktbahn, kurz & schwer) | 52.32 | 7 /37 | 3.05 | 14.00 | 0.49 | 14.00 | 0.51 | |
| 03.10.2025 | BRL Sprint (DPT) | D55 (Damen ab 55) | 15.07 | 7 /23 | 0.01 | 8.18 | 0.01 | 9.04 | 0.09 | |
| 29.06.2025 | 5 DAYS OF ITALY 2025 - Stage 2 | W55 | 13.21 | 10 /28 | 0.28 | 8.45 | 0.18 | 9.25 | 0.10 | |
| 28.06.2025 | 5 DAYS OF ITALY 2025 - Stage 1 | W55 | 50.50 | 12 /28 | 3.18 | 13.50 | 0.54 | 14.00 | 0.54 | |
| 05.04.2025 | Deutsche Meisterschaften Sprint-OL 2025 | D55 | 18.43 | 16 /24 | 1.50 | 11.08 | 1.05 | 9.46 | 0.12 | |
| 05.10.2024 | DM Lang 2024 | D55 | 41.51 | 4 /18 | 1.48 | 12.50 | 0.33 | 14.11 | 1.00 | |
| 15.06.2024 | DM Sprint 2024 Quali | D55 | 15.10 | 5 /11 | 0.00 | 8.36 | 0.00 | 8.55 | 0.10 | – |
| 18.05.2024 | DM Mittel 2024 | D 55- | 33.49 | 8 /18 | 4.33 | 15.50 | 2.08 | 15.08 | 1.15 | – |
| 03.09.2022 | DM Sprint / WRE: Qualifikation | D55- B | 14.18 | 1 /17 | 0.06 | 7.58 | 0.03 | – | – | – |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | D 50- | 37.44 | 8 /95 | 3.09 | 11.43 | 0.59 | 12.39 | 1.04 | – |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | D 50- | 32.12 | 9 /95 | 2.02 | 11.57 | 0.45 | 12.39 | 1.04 | – |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | D 50- | 49.13 | 10 /95 | 3.03 | 12.14 | 0.45 | 12.39 | 1.04 | – |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | D 50- | 44.01 | 15 /25 | 3.31 | 12.59 | 1.02 | 12.39 | 1.04 | – |