Løperprofil
Henning Sundby
Statens Kartverk
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
92 løp
Sprintrankingen
9 løp
Skogsrankingen
nr. 1146 av 3540
Nr. 1146 av 3540 blant menn i Norge · nr. 116 av 401 i klassen H55–59 · nr. 18 av 71 i 1967-kullet
- Forventet kmtid
- 10.25
- Løpskapasitet
- 9.26
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 57
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 92 (sist 20.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1807 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1832 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0643 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0123 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 24,83 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 56,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9201 |
| bomVekt | 849,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3608 |
| bomStorSigma | 0,7572 |
| antallBom | 224 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0278 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0367 |
| havariVekt | 34,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,034 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4208 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0192 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2509,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2772,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 677 av 1658
Nr. 677 av 1658 blant menn i Norge · nr. 40 av 190 i klassen H55–59 · nr. 5 av 33 i 1967-kullet
- Forventet kmtid
- 7.05
- Løpskapasitet
- 6.58
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 4,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 01.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1513 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1617 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0486 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0261 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,99 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6573 |
| bomVekt | 126,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2173 |
| bomStorSigma | 0,5803 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0422 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0679 |
| havariVekt | 6,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0132 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8866 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0057 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2581,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2628,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 1 | 20.09.2026 Høstgampen, bom 2.09 | 256 | nr. 7743 |
| Bom over fem minutter | 25 | 16.09.2026 Bedriftsløp - Vannbassengene - R17, bom 6.10 | 986 | nr. 5485 |
| Bom over ti minutter | 892 | 23.08.2025 KM Lang Sirdal, bom 15.35 | 1 446 | nr. 1367 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Høstgampen | H 50- | 54.10 | 4 /9 | 4.28 | 10.52 | 0.54 | 10.24 | 0.59 | |
| 16.09.2026 | Bedriftsløp - Vannbassengene - R17 | HC | 54.08 | 4 /7 | 7.44 | 11.14 | 1.36 | 10.24 | 0.59 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | H 17-59 | 35.03 | 10 /21 | 4.12 | 10.19 | 1.14 | 10.24 | 0.59 | |
| 09.09.2026 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R16 | HC | 43.51 | 5 /10 | 3.46 | 10.08 | 0.52 | 10.24 | 0.59 | |
| 07.09.2026 | Åpent klubbløp Bogafjell - Plassatjern | Herrer - lang løype | 39.27 | 7 /11 | 2.18 | 10.18 | 0.36 | 10.24 | 0.59 | |
| 02.09.2026 | Bedriftsløp - Frøyland - R15 | HC | 29.41 | 2 /13 | 0.08 | 9.30 | 0.03 | 10.24 | 0.59 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | H 50- | 52.01 | 6 /13 | 1.20 | 9.37 | 0.15 | 10.21 | 0.59 | |
| 12.08.2026 | Bedriftsløp - Vardeneset - R12 | HC | 19.39 | 1 /13 | 0.00 | 8.29 | 0.00 | 10.21 | 0.59 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | H 55- | 15.09 | 6 /29 | 0.00 | 6.48 | 0.00 | 7.13 | 0.07 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | H 55- | 54.23 | 11 /56 | 1.21 | 9.45 | 0.15 | 10.29 | 1.01 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | H 55- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | H 55- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 55- | 1.15.39 | 38 /51 | 10.28 | 11.45 | 1.37 | 10.25 | 1.02 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 55- | 1.04.18 | 38 /57 | 7.56 | 12.46 | 1.34 | 10.25 | 1.02 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 55- | 17.51 | 15 /36 | 1.41 | 7.33 | 0.43 | 7.12 | 0.08 | |
| 17.06.2026 | Bedriftsløp - Universitetet - R11 - kortløp | HC | 24.47 | 4 /15 | 1.36 | 10.07 | 0.39 | 10.25 | 1.02 | |
| 15.06.2026 | Åpent klubbløp Øksnevadskogen | Herrer - lang løype | 18.54 | 5 /9 | 1.24 | 10.26 | 0.46 | 10.25 | 1.02 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 50- | 39.58 | 3 /37 | 1.05 | 9.01 | 0.15 | 10.25 | 1.02 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 50- | 30.44 | 4 /37 | 0.47 | 7.16 | 0.11 | 7.12 | 0.08 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 50- | 5.04 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R9 | HC | 33.34 | 3 /15 | 1.11 | 9.12 | 0.19 | 10.25 | 1.02 | |
| 27.05.2026 | Bedriftsløp - Krossberg - R8 | HC | 44.16 | 1 /18 | 0.40 | 9.17 | 0.08 | 10.16 | 1.01 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | H 17-59 | 39.27 | 9 /16 | 2.02 | 10.01 | 0.31 | 10.16 | 1.01 | |
| 20.05.2026 | Bedriftsløp - Melsvatnet - R7 | HC | 41.45 | 3 /13 | 2.45 | 10.03 | 0.40 | 10.16 | 1.01 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | H 17-59 | 26.05 | 9 /18 | 0.01 | 7.01 | 0.00 | 7.05 | 0.07 | |
| 18.05.2026 | Åpent klubbløp Vagleskogen | Herrer - lang løype | 26.08 | 4 /11 | 0.07 | 8.54 | 0.02 | 10.16 | 1.01 | |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | H 50- | 56.22 | 6 /9 | 6.16 | 11.22 | 1.17 | 10.16 | 1.01 | |
| 13.05.2026 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R6 | HC | 34.48 | 5 /19 | 1.20 | 9.26 | 0.22 | 10.16 | 1.01 | |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | HC | 35.10 | 5 /20 | 0.42 | 9.22 | 0.11 | 10.16 | 1.01 | |
| 29.04.2026 | Bedriftsløp - Fotland - R4 | HC | 53.08 | 5 /13 | 6.53 | 10.41 | 1.23 | 10.22 | 1.07 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | H 50- | 53.07 | 7 /10 | 7.12 | 11.28 | 1.33 | 10.22 | 1.07 | |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | HC | 25.46 | 4 /15 | 0.05 | 6.56 | 0.01 | 7.00 | 0.08 | |
| 15.04.2026 | Bedriftsløp - Tjensvoll - R2 - kortløp | HC | 23.14 | 2 /20 | 0.10 | 9.43 | 0.04 | 10.22 | 1.07 | |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | HC | 39.10 | 2 /19 | 1.08 | 9.17 | 0.16 | 10.22 | 1.07 | |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Herrer - lang løype | 41.13 | 13 /30 | 0.02 | 9.04 | 0.00 | 10.21 | 1.08 | |
| 18.02.2026 | Nattløp Sælandskogen | HL | 1.20.23 | 9 /12 | 15.55 | 12.20 | 2.27 | 10.21 | 1.09 | |
| 04.02.2026 | Nattløp løp nr 7 Neseskogen | Herrer - lang løype | 49.21 | 3 /17 | 4.53 | 9.14 | 0.55 | 10.21 | 1.09 | |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Herrer - mellomlang løype | 38.17 | 3 /32 | 1.57 | 9.55 | 0.30 | 10.21 | 1.08 | |
| 31.12.2025 | Nyttårsløp Melshei | Herrer - lang løype | 55.26 | 12 /35 | 4.12 | 9.00 | 0.41 | 10.21 | 1.10 | |
| 03.12.2025 | Nattløp i Sørmarka | HL | 56.41 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.11.2025 | Nattløp Hålandskogen | HL | 1.00.28 | 8 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2025 | Nattløp Øksnevadskogen | Herrer - XL | 41.37 | 5 /13 | 1.55 | 9.08 | 0.25 | 10.27 | 1.11 | |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | H 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | HC | 33.03 | 4 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | HC | 44.34 | 4 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | Bedriftsløp - Slettebø - R16 | HC | 43.03 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2025 | Klubbløp Grudaskogen | Herrer - lang A løype | 20.58 | 10 /24 | 2.09 | 7.14 | 0.44 | 6.51 | 0.09 | |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | HC | 1.06.17 | 6 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R14 | HC | 40.07 | 5 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | H 50- | 1.21.19 | 12 /15 | 15.49 | 11.20 | 2.12 | 10.33 | 1.15 | |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | HC | 35.53 | 3 /22 | 0.47 | 8.55 | 0.12 | 10.33 | 1.15 | |
| 16.06.2025 | Klubbløp Vagleskogen | Herrer - lang | 38.43 | 2 /13 | 0.47 | 8.44 | 0.11 | 10.28 | 1.14 | |
| 11.06.2025 | Bedriftsløp - Tananger - R10 | HC | 39.09 | 6 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2025 | Kretsløp lang (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | H 50- | 1.03.04 | 7 /9 | 7.06 | 10.28 | 1.11 | 10.28 | 1.14 | |
| 31.05.2025 | Kretsløp mellom (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | H 50- | 43.43 | 9 /9 | 8.29 | 11.58 | 2.19 | 10.31 | 1.14 | |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | HC | 23.00 | 1 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | H 17-59 | 55.10 | 10 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2025 | O-karusell nr. 2: Melsvatnet | Herrer - lang løype | 51.36 | 8 /11 | 13.51 | 14.40 | 3.56 | 10.31 | 1.14 | |
| 14.05.2025 | Bedriftsløp - Melshei/Arboretet - R6 | HC | 41.57 | 3 /23 | 2.05 | 9.22 | 0.28 | 10.31 | 1.14 | |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | H 17-59 | 47.33 | 18 /24 | 7.56 | 11.08 | 1.51 | 10.31 | 1.14 | |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | HC | 38.36 | 3 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2025 | Klubbløp Lundehaugen skole | Herrer - lang A løype | 20.54 | 5 /16 | 0.51 | 6.38 | 0.16 | 6.45 | 0.07 | |
| 30.04.2025 | Bedriftsløp - Sveineskogen - R4 | HC | 38.24 | 4 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | HC | 51.10 | 2 /22 | 1.27 | 9.18 | 0.16 | 10.20 | 1.09 | |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | HC | 39.18 | 3 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | H50- | 47.03 | 12 /26 | 2.11 | 11.50 | 0.33 | 10.20 | 1.09 | |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | HAL | 42.20 | 12 /25 | 3.33 | 10.13 | 0.51 | 10.26 | 1.15 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Herrer - lang løype | 38.55 | 13 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2025 | Nattløp Melsvatnet | HL | 52.03 | 10 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2025 | Nattløp Ganddal IL Njåskogen | Herrer - lang løype | 49.28 | 4 /17 | 3.08 | 9.35 | 0.36 | 10.26 | 1.16 | |
| 22.01.2025 | Nattløp Vatneli Skole | HL | 50.19 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | HL | 47.37 | 9 /24 | 5.01 | 9.55 | 1.03 | 10.30 | 1.19 | |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.25.41 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2024 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Njåskogen | H50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | HC | 21.44 | 1 /17 | 0.02 | 6.13 | 0.01 | 6.40 | 0.08 | |
| 18.09.2024 | Bedriftsløp Frøyland - R17 | HC | 26.29 | 9 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | Bedriftsløp Ølbergskogen - R15 | HC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2024 | Bedriftsløp Vannbassengene - R14 | HC | 1.13.37 | 5 /10 | 9.05 | 11.19 | 1.24 | 10.34 | 1.20 | |
| 21.08.2024 | Bedriftsløp Haugstadskogen - R13 | HC | 38.04 | 1 /19 | 1.30 | 8.55 | 0.21 | 10.34 | 1.20 | |
| 14.08.2024 | Bedriftsløp Skjæveland - R12 | HC | 58.12 | 2 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | HC | 43.38 | 2 /19 | 0.53 | 8.32 | 0.10 | 10.40 | 1.22 | |
| 17.06.2024 | Klubbløp Vagleskogen | Herrer - lang A løype | 24.38 | 5 /13 | 2.43 | 10.05 | 1.07 | 10.40 | 1.22 | |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | HC | 41.40 | 9 /24 | 6.20 | 10.38 | 1.37 | 10.40 | 1.22 | |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | HC | 45.41 | 5 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | Bedriftsløp Omdal - R6 | HC | 42.03 | 3 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 17-59 | 52.54 | 7 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2024 | Klubbløp Øksnevadskogen | Herrer - lang A løype | 29.04 | 5 /16 | 1.15 | 9.11 | 0.24 | 10.50 | 1.26 | |
| 08.05.2024 | Bedrisftsløp Vagleskogen - R5 | HC | 36.36 | 8 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | Bedriftsløp Gausel - R4 | HC | 42.55 | 3 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Bedriftsløp - Sandtangen - R3 | HC | 25.39 | 1 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | HAL | 1.07.42 | 19 /31 | 4.23 | 10.26 | 0.41 | 10.58 | 1.29 | |
| 10.04.2024 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | HC | 42.20 | 3 /22 | 0.56 | 9.30 | 0.13 | 10.58 | 1.29 | |
| 03.04.2024 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | HC | 20.08 | 2 /22 | 0.41 | 6.36 | 0.13 | 6.57 | 0.10 | – |
| 20.03.2024 | Nattløp EOK | Herrer - lang løype | 59.43 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.02.2024 | Nattløp Sælandskogen - utsatt fra 14/2 pga snø | HXL | 1.02.28 | 8 /8 | 2.12 | 9.53 | 0.21 | 11.07 | 1.36 | |
| 31.01.2024 | Nattløp Vagleskogen | Herrer - XL | 1.09.47 | 5 /7 | 4.09 | 9.49 | 0.35 | 11.10 | 1.39 | |
| 27.01.2024 | Vinterkarusell Sælandskogen | GL | 37.35 | 8 /35 | 0.12 | 8.59 | 0.03 | 11.10 | 1.39 | |
| 24.01.2024 | Nattløp Ragnhildsfjell | HXL | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | Vinterkarusell Øksnevadskogen | Herrer - lang løype | 32.26 | 5 /28 | 0.07 | 9.06 | 0.02 | 11.10 | 1.39 | |
| 03.01.2024 | Nattløp i Haugstadskogen | Herrer - XLang | 54.55 | 9 /10 | 8.08 | 10.36 | 1.34 | 11.10 | 1.39 | |
| 31.12.2023 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - lang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.11.2023 | Nattløp Hålandskogen (Ålgård) | HL | 53.53 | 4 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2023 | Klubbmesterskap GIL Øksnevadskogen | H50- | 22.42 | 2 /7 | 0.59 | 9.26 | 0.25 | 11.34 | 1.48 | |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | H 17-59 | 29.32 | 7 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2023 | Klubbløp Presthei/Bogafjell | Herrer - lang A løype | 27.43 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | Publikumsløp NM uka 2023 | A-lang | 44.42 | 20 /36 | 4.48 | 11.47 | 1.16 | 11.34 | 1.48 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H55 | 56.10 | 119 /197 | 6.14 | 11.51 | 1.19 | 11.41 | 1.51 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H55 | 44.19 | 106 /197 | 7.38 | 11.50 | 2.02 | 11.41 | 1.51 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H55 | 1.00.41 | 159 /197 | 18.22 | 14.32 | 4.24 | 11.41 | 1.51 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H55 | 1.03.47 | 83 /197 | 4.15 | 10.00 | 0.40 | 11.41 | 1.51 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H55 | 54.14 | 77 /197 | 5.00 | 10.23 | 0.57 | 11.41 | 1.51 | |
| 19.06.2023 | Klubbløp Njåskogen | Herrer - lang A løype | 34.42 | 14 /23 | 10.12 | 14.01 | 4.07 | 11.27 | 1.41 | |
| 22.05.2023 | Klubbløp Sørbø skole | Herrer - lang A løype | 21.19 | 3 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | H 50- | 20.38 | 4 /13 | 0.35 | 7.16 | 0.12 | – | – | – |
| 08.03.2023 | Nattløp Alsvik | HL | 1.01.35 | 2 /8 | 14.24 | 12.56 | 3.01 | 11.20 | 1.36 | |
| 15.02.2023 | Nattløp Hålandskogen (Ålgård) | HXL | 1.02.52 | 10 /13 | 8.23 | 11.03 | 1.28 | 11.20 | 1.39 | |
| 04.01.2023 | Nattløp Haugstadskogen | Herrer - lang løype | 50.35 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2022 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - lang løype | 49.09 | 11 /32 | 2.25 | 10.01 | 0.30 | 11.22 | 1.38 | |
| 21.12.2022 | Nattløp Sørmarka (og Torsdagsløp Desember på onsdag) | HL | 51.24 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 07.12.2022 | Nattløp Sviland | HL | 37.30 | 1 /13 | 0.45 | 8.37 | 0.10 | 11.22 | 1.38 | |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.50.37 | 8 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2022 | KM-natt Madlatua | H 50- | 1.18.05 | 7 /9 | 14.03 | 13.16 | 2.23 | 11.57 | 1.55 | |
| 26.09.2022 | Klubbmesterskap Vagleskogen | H50- | 28.53 | 3 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2022 | Klubbløp Njåskogen | Herrer - A | 21.48 | 3 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Lang Måheia RR5 | H 50- | 1.01.54 | 6 /18 | 0.14 | 9.10 | 0.02 | 11.50 | 2.02 | |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | KM Mellom - O-hytta i Djupadalen | H 50- | 1.00.31 | 4 /5 | 17.03 | 15.02 | 4.14 | 12.01 | 2.05 | |
| 02.06.2022 | Ringerikskarusell 6 | H5 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2022 | Klubbløp Vagleskogen | Herrer - A | 22.06 | 6 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2022 | Klubbløp Ganddal | Herrer - A | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | H 50- | 56.49 | 10 /19 | 4.53 | 10.19 | 0.53 | 11.39 | 2.01 | |
| 09.03.2022 | Nattløp Vagleskogen | Herrer - XL | 32.42 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.01.2022 | Nattløp Gramstad | HXL | 1.01.57 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.01.2022 | Nattløp Haugstadskogen | Herrer - xl | 1.04.27 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.12.2021 | Nattløp i Sørmarka | HL | 46.11 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.19.40 | 4 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2021 | Klubbmesterskap Vagleskogen | H50 | 32.52 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2021 | Klubbløp Buggeland skole | Herrer - lang løype | 48.51 | 6 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Nærløp Sandtangen | H 17-59 | 17.15 | 7 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2021 | Klubbløp Øksnevadskogen | Herrer - lang løype | 26.46 | 4 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM lang Lindvatnet/Feed | H 50- | 1.06.33 | 10 /12 | 13.08 | 12.08 | 2.24 | 11.45 | 2.08 | |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2021 | KM-Ultralangdistanse Fundingsland. | H 50- | 1.37.20 | 7 /19 | 10.56 | 10.22 | 1.10 | 11.44 | 2.04 | |
| 12.06.2021 | KM mellom Rogaland - Hovdaneset | H 50 | 40.37 | 7 /13 | 6.31 | 11.50 | 1.54 | 11.44 | 2.04 | |
| 27.05.2021 | Klubbløp Vagleskogen | Herrer - lang løype | 44.38 | 4 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 20.03.2021 | Vinterkarusell | Herrer - lang løype | 33.08 | 8 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.16.46 | 1 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2020 | Klubbmesterskap Grudaskogen | H50 | 18.11 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2020 | Hålandskogen, Gjesteløpere | Herrer - lang løype | 36.12 | 5 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Vårli | H 17-59 | 48.03 | 10 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2020 | Klubbløp Bogafjell | Herrer - lang løype | 38.52 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.08.2020 | Fossumløpet | H 50- | 1.06.41 | 24 /26 | 22.30 | 13.21 | 4.30 | 11.45 | 2.13 | |
| 19.07.2020 | Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), med innlagt HOK-ranking 4/2020 | H50- | 1.12.36 | 11 /18 | 11.16 | 11.07 | 1.44 | 11.38 | 1.59 | |
| 18.07.2020 | Filefjellmesterskapet | 7km | 1.05.07 | 25 /47 | 11.18 | 10.53 | 1.53 | 11.38 | 1.59 | |
| 23.06.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen | H 17-59 | 43.19 | 19 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia | H 40- | 2.04.26 | 14 /17 | 14.07 | 10.15 | 1.10 | 11.37 | 1.47 | |
| 15.06.2020 | Klubbløp Vagleskogen | Herrer - lang løype | 38.08 | 7 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | H 17-59 | 49.48 | 27 /61 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Nærløp Alsvik | H 17-59 | 1.02.31 | 26 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | H 17-59 | 33.42 | 40 /64 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Hellvik | H 17-59 | 37.24 | 20 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bogafjell - kan løpes 4.-11.mai | H17-59 | 46.59 | 22 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2020 | Nærløp - Krossberg - kan løpes 21.apr-5.mai | H-lang | 39.09 | 9 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 04.03.2020 | Nattløp Vaulen badeplass | HL | 44.07 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2020 | Nattløp, Vikeså | HL | 53.30 | 8 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2020 | Nattløp Grødaland | HL | 44.13 | 11 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 22.01.2020 | SI Nattløp Gramstad, løp 6 | HL | 43.32 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 08.01.2020 | Nattløp Haugstadskogen | Herrer - lang løype | 42.33 | 8 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 04.12.2019 | Løp nr 3 - Nattløp Bogafjell | HL | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2019 | Natt-o-jakta | Herrer - lang løype | 44.03 | 22 /32 | 14.38 | 14.32 | 4.50 | 11.41 | 1.41 | |
| 06.11.2019 | Nattløp, Sælandskogen | HL | 55.17 | 9 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.50.10 | 4 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2019 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen | H50 | 33.08 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Ungdomscup finale | H17-59 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Raumarkarusellen løp 16 | HA | 1.14.01 | 4 /7 | 11.55 | 12.36 | 2.02 | 11.34 | 1.30 | |
| 26.08.2019 | Klubbløp 3 - Vagleskogen | Herrer - lang løype | 38.29 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | H 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | H 50- | 1.12.51 | 68 /98 | 12.00 | 12.29 | 2.03 | 11.22 | 1.25 | |
| 18.06.2019 | Nærløp, Sælandskogen | GL | 42.53 | 14 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2019 | Klubbløp 2 - Grudaskogen | Herrer - lang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2019 | Klubbløp 1 - Neseskogen | Herrer - lang løype | 41.40 | 8 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2019 | Ranking Langdistanse i Brekkeheia | H 50- | 1.15.54 | 9 /17 | 4.36 | 10.20 | 0.38 | 11.16 | 1.19 | |
| 18.05.2019 | Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen | H 50- | 40.18 | 8 /14 | 6.21 | 12.04 | 1.54 | 11.16 | 1.19 | |
| 14.05.2019 | Nærløpskarusellen - individuelle klasser | HL | 40.25 | 6 /21 | 4.55 | 10.12 | 1.14 | 11.16 | 1.19 | |
| 28.04.2019 | RR2, Skjæveland | H 50- | 1.19.43 | 11 /14 | 14.17 | 12.26 | 2.14 | 11.36 | 1.25 | |
| 27.04.2019 | RR1, Bogsdalen | H50 | 29.06 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2019 | KM natt ROK Stutafjell | H 50- | 58.08 | 6 /11 | 6.42 | 11.01 | 1.16 | 11.05 | 1.04 | |
| 20.03.2019 | Nattløp Haugstadskogen | Herrer - lang løype | 48.06 | 9 /14 | 8.52 | 11.45 | 2.10 | 11.05 | 1.04 | |
| 20.02.2019 | Nattløp, Berse | HL | 1.13.00 | 10 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 31.01.2019 | Torsdagsløp Januar | Lang | 38.49 | 4 /9 | 0.18 | 9.32 | 0.04 | 10.59 | 0.40 | |
| 23.01.2019 | Nattløp, Gramstad | HL | 1.03.37 | 13 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 19.12.2018 | Nattløp ølbergskogen | HL | 55.57 | 15 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 05.12.2018 | Nattløp Øksnevadskogen | HXL | 44.10 | 15 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 24.11.2018 | Høstkarusellen Løp 2 - Vannassen | Herrer - lang løype | 40.19 | 14 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2018 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.23.06 | 10 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2018 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen | H50 | 28.31 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2018 | KM Mellom | H 50- | 28.18 | 11 /19 | 0.34 | 10.33 | 0.13 | 11.37 | 0.46 | – |
| 21.08.2018 | Individuelle løyper for voksne | Lang | 29.56 | 9 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2018 | Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen | Herrer - lang løype | 38.06 | 12 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2018 | KM Lang | H 50- | 1.11.49 | 8 /12 | 4.06 | 11.53 | 0.41 | – | – | – |
| 05.06.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup | H 17-59 | 47.34 | 20 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2018 | Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen | Herrer - lang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2018 | Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser | HL | 34.54 | 14 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2018 | Nærløp Tananger | GL | 47.46 | 17 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2018 | Klubbkarusell løp 1 - Neseskogen | Herrer - lang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.03.2018 | Jaktstart nattløp | HL | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2018 | Torsdagsløp Februar | Mellom | 27.26 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.02.2018 | Nattløp Ølbergskogen | HL | 41.29 | 10 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 25.01.2018 | Torsdagsløp Januar | Mellom | 29.07 | 3 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2017 | Nattløp Neseskogen | HL | 50.23 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2017 | Klubbmesterskap - Bogafjell | H50 | 54.20 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord | H17-59 | 38.17 | 21 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad | H 17-59 | 46.54 | 19 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2017 | Treningsløp Grudaskogen | HA | 23.38 | 13 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 23.02.2017 | Torsdagsløp Februar | Lang | 45.17 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | KM Stafett | H156 | Ganddal IL 1 | 1 | 38.49 | 6 | 3 |