Løperprofil
Kristin Barvik
Sandnes kommune BIL
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
nr. 1633 av 2062
Nr. 1633 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 166 av 218 i klassen D55–59 · nr. 33 av 42 i 1967-kullet
- Forventet kmtid
- 17.26
- Løpskapasitet
- 15.52
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 26.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3394 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3436 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0759 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0288 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,93 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2287 |
| bomVekt | 116,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4787 |
| bomStorSigma | 0,819 |
| antallBom | 40 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,038 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0856 |
| havariVekt | 9,54 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0034 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9052 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4224,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4640,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.09
- Løpskapasitet
- 10.58
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 6,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 22.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3014 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3178 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0662 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0428 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9328 |
| bomVekt | 37,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3405 |
| bomStorSigma | 0,4597 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0672 |
| havariVekt | 2,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6651 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4064,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4134,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.54
- Løpskapasitet
- 17.41
- O-evne
- 2.13
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 7.01
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 10.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3234 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3521 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0858 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3023 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9951 |
| bomVekt | 2,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6016 |
| bomStorSigma | 0,8932 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0841 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8103 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4160,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4681,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.44
- Løpskapasitet
- 14.49
- O-evne
- 1.54
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 7.05
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 18.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,15 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2764 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3534 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9825 |
| bomVekt | 0,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5531 |
| bomStorSigma | 0,8742 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3500 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3950,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 26.08.2026 Bedriftsløp - Sørmarka - R14, bom 3.17 | 71 | nr. 7310 |
| Bom over fem minutter | 18 | 19.08.2026 Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13, bom 9.25 | 190 | nr. 6051 |
| Bom over ti minutter | 194 | 04.06.2025 Bedriftsløp - Sørmarka - R9, bom 13.34 | 459 | nr. 3830 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Bedriftsløp - Sørmarka - R14 | DT | 50.30 | 19 /51 | 7.00 | 17.54 | 2.29 | 17.33 | 1.36 | |
| 19.08.2026 | Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13 | DT | 1.00.57 | 41 /53 | 17.06 | (26.18) | 7.23 | 17.33 | 1.36 | |
| 17.06.2026 | Bedriftsløp - Universitetet - R11 - kortløp | DT | 19.34 | 22 /41 | 1.36 | 16.21 | 1.20 | 17.08 | 1.21 | |
| 15.06.2026 | Åpent klubbløp Øksnevadskogen | Damer - kort løype | 27.05 | 2 /4 | 1.19 | 15.55 | 0.46 | 17.08 | 1.21 | |
| 10.06.2026 | Bedriftsløp - Selshammaren - R10 - postplukk | D50 | 59.38 | 17 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | DT | 32.52 | 29 /59 | 5.16 | 18.34 | 2.59 | 17.43 | 1.30 | |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | DT | 27.41 | 33 /71 | 1.25 | 10.46 | 0.33 | 10.38 | 0.13 | |
| 15.04.2026 | Bedriftsløp - Tjensvoll - R2 - kortløp | DT | 27.44 | 32 /71 | 2.50 | 17.41 | 1.48 | 18.08 | 1.30 | |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | DT | 55.07 | 23 /50 | 5.01 | 18.18 | 1.40 | 18.08 | 1.30 | |
| 29.09.2025 | Klubbmesterskap Ganddal IL Vagleskogen | D-trim | 46.41 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | DT | 29.22 | 17 /63 | 1.37 | 10.16 | 0.34 | 10.42 | 0.14 | – |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | DT | 52.25 | 24 /48 | 1.16 | 19.12 | 0.28 | 19.24 | 1.55 | |
| 08.09.2025 | Klubbløp Grudaskogen | Damer - mellom B/C løype | 32.47 | 9 /10 | 5.40 | 14.11 | 2.27 | 10.42 | 0.14 | – |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | DT | 46.50 | 18 /42 | 4.17 | 17.24 | 1.35 | 19.24 | 1.55 | |
| 04.06.2025 | Bedriftsløp - Sørmarka - R9 | DT | 1.02.57 | 40 /55 | 17.22 | 26.40 | 7.21 | 20.06 | 2.40 | |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | DT | 38.07 | 49 /71 | 9.01 | 21.32 | 5.06 | 18.56 | 2.30 | |
| 05.05.2025 | Klubbløp Lundehaugen skole | Damer - melloml B/C løype | 28.50 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2025 | Klubbløp Lundehaugen skole | Damer - melloml B/C løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | DT | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | D50 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | DB | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | Bedriftsløp Øksnevad - R10 | D50 | 58.50 | 22 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | D50 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2024 | Klubbløp Øksnevadskogen | Damer - melloml B/C løype | 51.56 | 9 /10 | 12.36 | 24.40 | 5.59 | 19.56 | 2.37 | |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | B-åpen | 22.26 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | Bedriftsløp Gausel - R4 | D50 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2023 | Klubbmesterskap GIL Øksnevadskogen | D50- | 41.53 | 6 /6 | 10.33 | 22.33 | 5.41 | 18.17 | 2.08 | – |
| 22.05.2023 | Klubbløp Sørbø skole | Damer - melloml B/C løype | 27.46 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | D 50- | 28.35 | 6 /7 | 1.55 | 12.23 | 0.50 | – | – | – |
| 26.09.2022 | Klubbmesterskap Vagleskogen | D50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2022 | Klubbløp Øksnevadskogen | Damer - B/C | 55.54 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2022 | Klubbløp Vagleskogen | Damer - B/C | 43.22 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2021 | Klubbmesterskap Vagleskogen | D50 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2021 | Klubbløp Buggeland skole | Damer - kort | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2021 | Klubbløp Øksnevadskogen | Damer - mellom løype | 47.19 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2021 | Klubbløp Kalbergskogen | Damer - kort | 46.50 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | Klubbløp Øksnevadskogen | Damer - mellom løype | 52.07 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Klubbløp Vagleskogen | Damer - mellom løype | 1.17.18 | 12 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2020 | Klubbmesterskap Grudaskogen | D50 | 53.30 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2020 | Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik | B-Åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2020 | Hålandskogen, Gjesteløpere | Damer - mellomlang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2020 | Klubbløp Bogafjell | Damer - mellom løype | 53.37 | 10 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2020 | Klubbranking 1 Vannbassengene | Damer - mellomlang løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen | B-Åpen | 38.36 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes | B-Åpen | 32.59 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2020 | Klubbløp Vagleskogen | Damer - mellom løype | 45.36 | 8 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | A-åpen | 52.29 | 14 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2019 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen | D-trim | 42.19 | 2 /4 | 6.08 | 16.47 | 2.26 | – | – | – |
| 17.09.2019 | Ungdomscup finale | B-åpen | 30.37 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk | B-Åpen | 41.46 | 4 /6 | 6.14 | 21.54 | 3.16 | 20.35 | 2.22 | |
| 09.09.2019 | Sælandskogen, Gjesteløpere | Damer - mellomlang løype | 51.38 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2019 | Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne) | DK | 35.09 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2019 | Klubbløp 3 - Vagleskogen | Damer - mellom løype | 54.30 | 10 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2019 | Klubbløp 2 - Grudaskogen | Damer - mellom løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2019 | Klubbløp 1 - Neseskogen | Damer - mellom løype | 45.33 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 05.01.2019 | Vinterkarusell Kalbergskogen | DK | 30.04 | 9 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2018 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen | D/H17N | 21.49 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2018 | Klubbkarusell løp 5 - Sandved | Damer - mellom løype | 35.50 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell | B-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2018 | KM Mellom | B-åpen | 34.38 | 6 /11 | 5.08 | 24.14 | 3.36 | 21.40 | 2.28 | – |
| 20.08.2018 | Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen | Damer - mellom løype | 31.07 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2018 | KM Lang | C-åpen | 26.36 | 5 /8 | 1.57 | 14.42 | 1.05 | – | – | – |
| 19.06.2018 | Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug | B-Åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2018 | Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen | Damer - mellom løype | 47.37 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2018 | Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser | DK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | B åpen | 55.31 | 5 /12 | 14.45 | 26.15 | 6.58 | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | B åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | B åpen | 20.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2017 | Klubbmesterskap - Bogafjell | D-trim | 27.10 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord | B-åpen | 28.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 Husabø | B-Åpen | 27.16 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2017 | Klubbkarusell løp 3 - Buggeland | Damer - mellom løype | 29.41 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2017 | Nærløp, Individuelle klasser | K | 52.38 | 9 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 2, 2017 | C-Åpn | 24.17 | 8 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale | B-Åpen | 51.15 | 9 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2017 | Klubbkarusell løp 1 - Lyngholen | Damer - mellom løype | 47.35 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2017 | Nærløp Sørmarka | JK | 52.30 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2017 | Nærløp Hesthammer | DK | 47.52 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2017 | Treningsløp Grudaskogen | DA | 43.29 | 13 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2017 | Vinterkarusell Vigreskogen | JK | 14.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2016 | Nærløpskarusell/Klubbkamp, Gramstad - Sandnes IL | B-Åpen | 1.00.07 | 10 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2016 | Nærløp Hålandsskogen | Mellom | 53.36 | 15 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2016 | Klubbkarusell løp 4 - Buggeland | Damer - mellom løype | 30.39 | 6 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2016 | Nærløpskarusell-Klubbkamp Vårfinale | C-Åpen | 31.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2016 | Nærløp, Melsvatnet | Bløype | 43.50 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2015 | Klubbkampen Vagleskogen | J17-59 | 1.04.11 | 26 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2015 | Klubbkarusell løp 1 - Vagleskogen | Damer - lang løype | 52.33 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2014 | Sprintkamp finale Ganddal | J-Ny | 8.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2014 | Klubbkarusell løp 1 | Damer - lang løype | 31.07 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2013 | Sprintkamp finale | Ny | 19.48 | – | – | – | – | – | – | – |