Løperprofil
Elin H. Sikkeland
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
40 løp
Sprintrankingen
22 løp
B-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
nr. 1126 av 2067
Nr. 1126 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 87 av 133 i klassen D40–44 · nr. 18 av 31 i 1983-kullet
- Forventet kmtid
- 14.24
- Løpskapasitet
- 12.51
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 41 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1279 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1282 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0798 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,019 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 20,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3047 |
| bomVekt | 179,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4531 |
| bomStorSigma | 0,7643 |
| antallBom | 117 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0249 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0951 |
| havariVekt | 15,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0255 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2069 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0026 |
| fartSesongSin | −0,0105 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3420,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3832,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 567 av 1119
Nr. 567 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 32 av 59 i klassen D40–44 · nr. 7 av 13 i 1983-kullet
- Forventet kmtid
- 8.39
- Løpskapasitet
- 8.29
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 21.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0464 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0452 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0498 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0228 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8139 |
| bomVekt | 82,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2143 |
| bomStorSigma | 0,7574 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0529 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1247 |
| havariVekt | 6,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0042 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8849 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0033 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3146,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3210,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.02
- Løpskapasitet
- 12.44
- O-evne
- 3.18
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.49
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 121 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 13.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0044 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,02 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0779 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0493 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,46 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2205 |
| bomVekt | 27,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,798 |
| bomStorSigma | 0,8934 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0678 |
| havariVekt | 2,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2996 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3773 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.30
- Løpskapasitet
- 13.39
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 13,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.17
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,7
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 13 %
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 27.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0623 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0727 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1357 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0796 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,47 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4129 |
| bomVekt | 18,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,334 |
| bomStorSigma | 0,6449 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1319 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1473 |
| havariVekt | 4,58 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0049 |
| fartSesongSin | 0,0108 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3222,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3659,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.44
- Løpskapasitet
- 9.39
- O-evne
- 1.05
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.30
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 08.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2698 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,335 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1146 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1304 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0903 |
| bomVekt | 9,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1328 |
| bomStorSigma | 0,614 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0278 |
| havariVekt | 1,47 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0031 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2305,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2563,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 18 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 6.24 | 100 | nr. 3781 |
| Bom over fem minutter | 18 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 6.24 | 232 | nr. 6086 |
| Bom over ti minutter | 944 | 11.06.2014 O-karusell 3 - Verdalsmesterskapet, bom 10.12 | 944 | nr. 1305 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 2 gemensamma kontroller | 34.56 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 4 | 34.56 | 4 /5 | 3.13 | 14.43 | 1.21 | 14.26 | 1.33 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | D35 | 56.12 | 11 /12 | 10.14 | 17.29 | 3.11 | 14.26 | 1.33 | |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | N1 | 3.19 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | Åpen 2.5 | 28.26 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | AK-åpen | 40.59 | 18 /50 | 1.05 | 12.39 | 0.20 | 13.58 | 1.31 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | D 40- | 20.35 | 7 /16 | 0.21 | 8.44 | 0.09 | 8.42 | 0.10 | |
| 19.08.2026 | O-karusell 5 | Råtass | 35.16 | – | 2.45 | 15.21 | 1.12 | 13.58 | 1.31 | |
| 12.08.2026 | O-karusell 10. løp Granakammen | C 2 KM | 52.23 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | C2 | 44.59 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | O-karusell 4 - Verdalsmesterskap | D40-54 | 45.17 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | C | 44.36 | 26 | 5.17 | 20.09 | 2.23 | 14.29 | 1.31 | |
| 20.05.2026 | O-karusell 3 | Råtass | 18.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | D 40- | 18.17 | 2 /4 | 0.18 | 8.38 | 0.09 | 8.46 | 0.12 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 57.02 | 39 | 18.22 | 18.24 | 5.56 | 15.54 | 3.16 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | AK-åpen | 39.38 | 4 /9 | 8.18 | 14.47 | 3.10 | 13.54 | 1.36 | |
| 06.05.2026 | O-karusell 2 | A | 48.23 | 7 /14 | 4.16 | 13.10 | 1.10 | 13.54 | 1.36 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | B3 | 41.55 | 12 | 3.17 | 13.10 | 1.02 | 14.38 | 2.03 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | D 40- | 47.41 | 3 /3 | 1.43 | 12.50 | 0.28 | 14.05 | 1.36 | |
| 22.04.2026 | O-karusell 1 | A | 25.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2026 | Påskeløp | A3 | 55.49 | 17 | 1.49 | 13.22 | 0.26 | 14.05 | 1.36 | |
| 24.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #8 | Open | 10.27 | 162 /173 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #5 | Open | 10.18 | 192 /205 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #3 | Open | 7.40 | 128 /226 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #2 | Open | 9.57 | 213 /238 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | O-karusell 7 | C2 | 22.18 | 1 /9 | 2.23 | 13.49 | 1.29 | 15.03 | 1.32 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 25.45 | 37 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 25.45 | 24 /33 | 1.43 | 13.20 | 0.53 | 14.16 | 1.53 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D35 | 1.01.53 | 20 /22 | 12.48 | 17.09 | 3.33 | 14.16 | 1.53 | |
| 27.08.2025 | O-karusell 5, VM-lang | C 2 km | 1.04.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | C2 | 1.48 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2025 | O-karusell 4 | Råtass | 1.58.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Treningsløp | B 3 km | 1.09.55 | 9 | 11.42 | 14.42 | 2.28 | 15.01 | 2.30 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | D 35- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | O-karusell 2 | C 2 km | 35.35 | 11 /18 | 3.58 | 21.33 | 2.24 | 19.19 | 1.36 | – |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | AL-åpen | 1.42.16 | 10 /13 | 19.44 | 14.07 | 2.43 | 13.47 | 1.48 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | Å2,5 | 21.22 | 10 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | N-åpen | 21.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-karusell 1 | A 3 | 21.17 | 11 /30 | 0.03 | 8.05 | 0.01 | 8.36 | 0.13 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | D 40- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | D 40- | 25.36 | 5 /6 | 1.01 | 8.38 | 0.21 | 8.36 | 0.13 | |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Lang | 1.04.38 | 20 | 11.11 | 13.40 | 2.22 | 13.36 | 1.35 | |
| 12.10.2024 | OBOS OSLO O-KAOS | Lang damer | 1.34.40 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 24.54 | 20 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 24.54 | 33 /53 | 1.16 | 11.54 | 0.36 | 13.46 | 1.30 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | Svår 3 km | 35.06 | 11 /20 | 4.56 | 14.29 | 2.02 | 13.46 | 1.30 | |
| 15.09.2024 | O-karusell 6 | C3km | 43.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2024 | KM-Mellom | D 40- | 56.28 | 2 /3 | 8.59 | 13.08 | 2.05 | 13.55 | 1.32 | |
| 14.08.2024 | O-karusell 5 | Råtass | 38.31 | 5 /11 | 5.13 | 14.45 | 2.00 | 13.55 | 1.32 | |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | D 35- | 2.00.12 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 40- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 40- | 47.39 | 4 /4 | 1.44 | 14.19 | 0.31 | 14.10 | 1.26 | |
| 05.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 40- | 58.22 | 4 /4 | 4.35 | 13.08 | 1.02 | 14.10 | 1.26 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | A 4 km | 1.10.09 | 26 /28 | 11.03 | 17.58 | 2.50 | 14.11 | 1.31 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | D 40- | 20.58 | 4 /6 | 5.20 | 10.29 | 2.40 | 8.57 | 0.15 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | N1 | 11.14 | – | 0.52 | 10.34 | 0.49 | 12.00 | 0.59 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D17- 53.2 | 15.33 | 5 | 1.46 | 10.15 | 1.10 | 8.57 | 0.15 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D17- 57.4 | 12.38 | 8 | 0.00 | 8.12 | 0.00 | 8.57 | 0.15 | |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | D 40- | 49.09 | 5 /9 | 4.51 | 13.19 | 1.19 | 13.40 | 1.18 | |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | Åpen 2.5 | 20.05 | 12 /22 | 0.05 | 8.40 | 0.02 | 9.02 | 0.10 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | A 4 / A 6 | 29.57 | 37 /47 | 0.30 | 9.20 | 0.09 | 9.02 | 0.10 | |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 32.28 | 33 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 32.28 | 54 /69 | 1.33 | 13.24 | 0.38 | 13.52 | 1.22 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D35 | 1.02.54 | 5 /6 | 7.41 | 14.08 | 1.44 | 13.52 | 1.22 | |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | N1 | 28.35 | 13 | 4.17 | 18.14 | 2.44 | 15.44 | 1.16 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | N1 | 29.45 | – | 1.36 | 15.51 | 0.51 | 12.51 | 0.54 | – |
| 07.06.2023 | O-karusell 4 | C2km | 37.24 | 11 /14 | 1.48 | 20.27 | 0.59 | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | N1 | 21.41 | – | 1.56 | 12.17 | 1.06 | – | – | – |
| 03.05.2023 | O-karusell 2 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | A 3 | 30.02 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | D 40- | 33.07 | 2 /4 | 2.22 | 12.42 | 0.54 | 14.05 | 1.23 | |
| 19.04.2023 | O-karusell 1 | A 3 | 28.21 | 14 /22 | 0.20 | 9.00 | 0.06 | 9.03 | 0.12 | |
| 10.04.2023 | Påskeløp | C Kort | 18.06 | 3 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 35.44 | 32 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 35.44 | 49 /63 | 4.33 | 14.46 | 1.53 | 14.26 | 1.28 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D35 | 45.17 | 3 /7 | 4.48 | 13.28 | 1.26 | 14.26 | 1.28 | |
| 07.09.2022 | O-karusell 6 | A3 | 25.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | O-karusell 5 | A4 | 1.09.29 | 9 /12 | 7.34 | 15.40 | 1.42 | 14.42 | 1.31 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | D 17- | 18.21 | 2 /2 | 0.39 | 8.58 | 0.19 | 9.19 | 0.13 | |
| 10.08.2022 | Treningsløp | A 3 | 39.14 | 10 | 4.42 | 10.42 | 1.17 | 9.19 | 0.13 | |
| 08.06.2022 | O-karusell 3/klubbmesterskap | A5 | 1.09.54 | 7 /7 | 5.05 | 13.39 | 1.00 | 14.12 | 1.28 | |
| 11.05.2022 | O-karusell 1 | råtass | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2022 | Bygdakamp 1 | A 4,5 | 1.09.54 | 7 | 6.41 | 13.46 | 1.19 | 14.10 | 1.25 | |
| 18.04.2022 | Påskeløp | B Lang | 39.40 | 8 | 1.24 | 12.44 | 0.27 | 13.41 | 1.23 | |
| 06.04.2022 | Treningsløp | A 3 | 28.01 | 8 | 0.17 | 9.27 | 0.06 | 9.30 | 0.08 | |
| 11.09.2021 | KM sprint NTOK - festivalsprinten | D 17- | 22.01 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | KM sprint | D 17- | 25.58 | 4 /5 | 1.39 | 9.54 | 0.38 | 9.29 | 0.08 | |
| 23.06.2021 | O-karusell 4 | A4 | 1.10.25 | 12 /12 | 8.06 | 15.33 | 1.47 | 14.36 | 1.19 | |
| 26.05.2021 | Treningsløp | B3 | 55.30 | 6 | 5.28 | 13.28 | 1.20 | 13.43 | 1.36 | |
| 19.05.2021 | O-karusell 1 | A4 | 1.00.13 | 13 /17 | 2.09 | 13.44 | 0.29 | 14.14 | 1.11 | |
| 28.04.2021 | Treningsløp | B 2,5 | 46.04 | 4 | 7.12 | 12.42 | 1.59 | 13.03 | 1.39 | |
| 21.04.2021 | Treningsløp | A 3 | 27.29 | 21 | 0.27 | 9.11 | 0.09 | 9.15 | 0.10 | |
| 05.04.2021 | Påskeløp | A 5,0 | 46.39 | 11 | 1.21 | 13.14 | 0.23 | 14.13 | 1.21 | |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | A4 | 52.00 | 9 | 5.18 | 13.08 | 1.20 | 14.15 | 1.30 | |
| 22.08.2020 | Markaløpet | A 4 | 1.09.29 | 10 | 8.06 | 15.38 | 1.49 | 15.09 | 1.33 | |
| 22.08.2020 | Markaløpet | A 4 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | B3 | 38.35 | 7 | 0.46 | 12.30 | 0.15 | 13.22 | 0.54 | |
| 15.05.2019 | O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag | C2 | 41.42 | 35 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2019 | Bygdakamp 2 | A 3 | 25.15 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | B 3 | 28.57 | 12 | 0.42 | 12.16 | 0.18 | 13.41 | 1.16 | – |
| 22.04.2019 | Påskeløp | B 3,0 | 33.35 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | D 21- | 1.00.18 | 5 /5 | 7.20 | 14.45 | 1.48 | 13.54 | 1.28 | |
| 06.06.2018 | O-karusell 3 - Langdistanse | 3km | 35.10 | 5 /8 | 1.31 | 13.19 | 0.34 | 13.54 | 1.28 | |
| 23.05.2018 | O-karusell 2 | 2,5km | 25.51 | 19 /35 | 0.03 | 8.53 | 0.01 | 8.53 | 0.09 | |
| 02.05.2018 | O-karusell 1 Mellomdistanse | 2km | 34.59 | 4 /12 | 2.47 | 11.38 | 0.56 | 13.14 | 1.29 | |
| 25.04.2018 | Bygdakamp 1 | A 4 | 1.10.25 | 12 | 8.25 | 14.47 | 1.46 | 14.35 | 1.42 | |
| 02.04.2018 | Sesongåpning Trones | 2km | 20.06 | 5 | 0.05 | 8.35 | 0.02 | 9.13 | 0.11 | |
| 06.08.2017 | KM sprint | D 17- | 31.13 | 7 | 2.06 | 11.07 | 0.45 | 10.09 | 0.13 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | B3 | 59.51 | 33 | 2.47 | 20.24 | 0.57 | – | – | – |
| 12.04.2016 | TA-sprint løp 1 | Åpen 2,5 | 20.52 | 18 /21 | 0.14 | 9.06 | 0.06 | 9.16 | 0.12 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | A4 | 1.00.17 | 20 | 7.12 | 15.11 | 1.49 | 15.57 | 2.16 | |
| 11.06.2014 | O-karusell 3 - Verdalsmesterskapet | d17 | 1.35.45 | 2 /2 | 16.08 | 17.47 | 3.00 | 15.57 | 2.16 | |
| 20.05.2014 | TA-sprint løp 5 - Finale | Å2,5 | 20.08 | 25 /28 | 2.01 | 9.55 | 1.00 | 9.30 | 0.15 | – |
| 08.05.2014 | TA-sprint løp 3 | Åpen 2,5 | 18.16 | 22 /25 | 0.19 | 8.58 | 0.09 | 9.30 | 0.15 | – |
| 07.05.2014 | O-Karusell 1 | Sprint | 30.39 | 20 /26 | 1.17 | 10.55 | 0.27 | 9.30 | 0.15 | – |
| 01.05.2014 | TA-sprint, løp 2 | Åpen 2,5 | – | 19 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2013 | Bjørkspretten | D 17- | 49.24 | 4 /5 | 4.28 | 13.43 | 1.14 | 13.45 | 1.13 | – |
| 08.05.2011 | Blåveisløpet | D21- | 1.05.52 | 5 /5 | 7.12 | 19.40 | 2.09 | – | – | – |