Løperprofil
Karen Orstad
Ganddal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
18 løp
Sprintrankingen
8 løp
B-rankingen
15 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.58
- Løpskapasitet
- 13.15
- O-evne
- 1.44
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.53
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 02.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1569 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2421 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0934 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0578 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,39 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3677 |
| bomVekt | 89,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4652 |
| bomStorSigma | 0,829 |
| antallBom | 62 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0445 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0573 |
| havariVekt | 3,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0098 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2542 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0152 |
| fartSesongSin | −0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3525,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3985,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 737 av 1119
Nr. 737 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 73 av 84 i klassen D15–16 · nr. 34 av 38 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 9.31
- Løpskapasitet
- 9.16
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 5,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 09.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1354 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1702 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0511 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0316 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,94 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9052 |
| bomVekt | 96,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4393 |
| bomStorSigma | 0,7106 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0508 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0671 |
| havariVekt | 3,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,719 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3439,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3526,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.16
- Løpskapasitet
- 13.31
- O-evne
- 2.45
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.32
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 24.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0531 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0719 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0986 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0904 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,22 |
| bomVekt | 73,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5675 |
| bomStorSigma | 0,9481 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0494 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0927 |
| havariVekt | 3,56 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0143 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,001 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,011 |
| fartSesongSin | 0,0053 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3179,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3827,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.55
- Løpskapasitet
- 12.06
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 3.31
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 04.07.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0541 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1077 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1045 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2256 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0046 |
| bomVekt | 6,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5388 |
| bomStorSigma | 0,7977 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0477 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0667 |
| havariVekt | 0,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6207 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2857,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3283,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.44
- Løpskapasitet
- 9.22
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 12,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.52
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 24.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3009 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1166 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1287 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3081 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0275 |
| bomVekt | 0,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3205 |
| bomStorSigma | 0,7697 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0323 |
| havariVekt | 0,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0026 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2239 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2565,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 09.05.2026 Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS, bom 2.32 | 89 | – |
| Bom over fem minutter | 57 | 02.08.2025 Hovedløpet lang, bom 5.01 | 325 | – |
| Bom over ti minutter | 87 | 15.06.2025 Midtsommerløpet, bom 13.41 | 781 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS | Damer - Vanskelig | 1.02.34 | 16 /25 | 10.05 | 10.27 | 1.41 | 9.31 | 0.15 | |
| 25.08.2025 | Klubbløp Ganddal skole | Damer - melloml B/C løype | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 15 | 24.36 | 33 /39 | 0.15 | 10.13 | 0.06 | 10.04 | 0.14 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 15 | 1.31.20 | 37 /38 | 22.44 | 21.44 | 5.25 | 15.42 | 1.58 | |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | D 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | D 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 15 | 19.34 | 24 /26 | 0.29 | 10.20 | 0.15 | 9.55 | 0.15 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | D15-16 | 1.33.23 | 27 /29 | 21.03 | 19.45 | 4.27 | 14.43 | 1.32 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | D 15-16 | 39.47 | 22 /34 | 5.21 | 11.21 | 1.32 | 9.55 | 0.15 | |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | D15-16 | 25.10 | 28 /36 | 1.12 | 10.16 | 0.29 | 9.55 | 0.15 | |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Damer - Vanskelig | 23.28 | 9 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | D15-16 | 53.56 | 10 /11 | 12.21 | 17.31 | 4.01 | 14.18 | 1.22 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | D15-16 | 31.49 | 10 /15 | 3.01 | 10.31 | 1.00 | 9.35 | 0.18 | |
| 04.01.2025 | Treningsløp Bogafjell Plassatjørn (ROK Samling) | A -Mellom | 1.07.42 | 6 /9 | 6.36 | 14.43 | 1.26 | 14.03 | 1.09 | |
| 31.12.2024 | Nyttårsløpet Melshei | Damer - mellomlang løype | 1.37.00 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 23.11.2024 | Høstkarusell løp 2 - Ulsnes | DAM | 50.19 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | AK | 47.41 | 2 /4 | 4.04 | 13.28 | 1.09 | 14.06 | 1.06 | |
| 09.11.2024 | Høstkarusell løp 1 - Tastaveden | DAM | 36.51 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2024 | Torsdagsløp fra Gosen skole | B-mellom | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | D 13-14 | 1.44.35 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2024 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Njåskogen | D13-14 | 1.07.39 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | D 13-14 | 30.48 | 5 /8 | 4.06 | 15.58 | 2.08 | 18.04 | 3.13 | |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | D 13-14 | 35.23 | 5 /7 | 6.33 | 18.48 | 3.29 | 18.04 | 3.13 | |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | D 13-14 | 18.14 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2024 | Klubbløp Sørbø skole | Damer - melloml B/C løype | 22.24 | 3 /6 | 0.04 | 9.18 | 0.02 | 9.24 | 0.20 | |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | Ny | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | D 13-14 | 39.35 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | KM Lang | D 13-14 | 37.29 | 2 /3 | 3.36 | 16.08 | 1.33 | 18.25 | 3.23 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 14 | 20.11 | 36 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 14 | 1.31.12 | 39 /44 | 30.49 | 24.10 | 8.10 | 18.25 | 3.23 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 13-14 | 23.42 | 27 /143 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 13-14 | 1.05.36 | 30 /143 | 29.16 | (27.54) | 12.27 | 18.10 | 3.03 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 13-14 | 1.07.36 | 32 /143 | 13.09 | 20.23 | 3.58 | 18.10 | 3.03 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 13-14 | 45.43 | 36 /37 | 8.51 | 19.21 | 3.45 | 18.10 | 3.03 | |
| 17.06.2024 | Klubbløp Vagleskogen | Damer - melloml B/C løype | 29.31 | 2 /12 | 3.05 | 15.27 | 1.37 | 14.56 | 1.08 | |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | D 13-14 | 26.32 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | D 13-14 | 49.37 | 3 /8 | 5.31 | 17.03 | 1.54 | 16.41 | 2.00 | |
| 13.05.2024 | Klubbløp Øksnevadskogen | Damer - melloml B/C løype | 33.54 | 4 /10 | 3.55 | 16.07 | 1.52 | 14.54 | 1.11 | |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | D 13-14 | 15.18 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | D 13-14 | 25.35 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2024 | Åpent innendørs klubbmesterskap | Damer - Vanskelig | 1.01.01 | 12 /14 | 14.18 | 12.31 | 2.56 | 9.54 | 0.20 | – |
| 21.04.2024 | Kretsranking - Madlatua | D 13-14 | 28.35 | 3 /3 | 3.12 | 16.15 | 1.49 | 17.08 | 2.20 | |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | DAK | 1.12.19 | 11 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 16.03.2024 | Vinterkarusell Vagleskogen | Damer - mellomlang løype | 43.20 | 15 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | Vinterkarusell Øksnevadskogen | Damer - mellomlang løype | 40.42 | 4 /13 | 2.37 | 13.47 | 0.53 | 15.27 | 1.14 | |
| 06.01.2024 | Treningsløp Alsvik (ROK samling) | L3 | 36.37 | 3 /7 | 3.39 | 15.44 | 1.34 | 15.27 | 1.14 | |
| 30.09.2023 | RR Rankingfinale Alsvik | D 13-14 | 48.50 | 4 /6 | 4.24 | 19.20 | 1.45 | 18.21 | 2.45 | |
| 25.09.2023 | Klubbmesterskap GIL Øksnevadskogen | D13-14 | 29.45 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Kampen om Skagerrak - mellom | D 13-14 | 59.38 | 16 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Kampen om Skagerrak - lang | D 13-14 | 45.45 | 14 /18 | 2.37 | 14.24 | 0.49 | 18.21 | 2.45 | |
| 22.09.2023 | Kampen om Skagerrak prolog | D 13-14 | 33.09 | 15 /19 | 5.01 | 16.01 | 2.25 | 18.21 | 2.45 | |
| 18.09.2023 | Klubbløp Presthei/Bogafjell | Damer - melloml B/C løype | 32.08 | 4 /8 | 2.13 | 16.24 | 1.08 | 16.52 | 1.18 | |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | D 13-14 | 45.39 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2023 | Klubbløp Ganddal | Damer - melloml B/C løype | 20.59 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 13-14 | 37.45 | 27 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 13-14 | 45.59 | 28 /127 | 13.55 | 23.53 | 7.14 | 20.54 | 4.11 | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 13-14 | 1.16.01 | 28 /127 | 10.21 | 20.20 | 2.46 | 20.54 | 4.11 | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 13-14 | 1.20.24 | 31 /127 | 23.43 | 28.30 | 8.24 | 20.54 | 4.11 | – |
| 22.05.2023 | Klubbløp Sørbø skole | Damer - melloml B/C løype | 21.48 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | D 13-14 | 22.41 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | D 13-14 | 26.56 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2023 | Vinterkarusell Vagleskogen | Damer - kort løype | 40.13 | 5 /9 | 1.58 | 22.53 | 1.07 | 17.46 | 1.25 | |
| 15.02.2023 | Nattløp Hålandskogen (Ålgård) | DK | 47.28 | 3 /6 | 6.15 | 18.30 | 2.26 | 18.05 | 1.37 | |
| 11.02.2023 | Vinterkarusell, Sviland | Damer - kort løype | 39.28 | 7 /14 | 5.27 | 18.13 | 2.31 | 18.05 | 1.37 | |
| 04.02.2023 | Treningsløp O-hytta | Løype3 | 35.56 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2023 | Vinterkarusell | Damer - kort løype | 38.17 | 1 /6 | 5.25 | 22.11 | 3.08 | 19.29 | 1.46 | |
| 07.01.2023 | Treningsløp Hålandskogen (ROK Samling) | L3 | 58.08 | 7 /7 | 12.20 | 24.01 | 5.06 | 19.29 | 1.46 | |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | D 11-12 | 1.16.08 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2022 | Klubbmesterskap Vagleskogen | D10-12 | 17.43 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2022 | Klubbløp Njåskogen | Damer - B/C | 44.24 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | D 11-12 | 27.16 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2022 | Klubbløp Lyngholen | Damer - B/C | 38.00 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2022 | Klubbløp Ganddal | Damer - B/C | 27.42 | 3 /5 | 3.33 | 14.42 | 1.53 | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Myrsprinten | D 11-12 | 19.34 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Damer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2022 | Vinterkarusell Øksnevadskogen | Damer - kort løype | 55.13 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2021 | Klubbmesterskap Vagleskogen | D10-12 | 23.27 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2021 | Klubbløp Buggeland skole | Nybegynnerløype | 52.52 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2021 | Klubbløp Øksnevadskogen | Nybegynnerløype | 1.12.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2021 | Klubbløp Kalbergskogen | Damer - kort | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2021 | Gammelskolla 2-dagers, dag 1 | N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 11-12 | 21.07 | 12 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 11-12 | 22.47 | 15 /64 | 2.23 | 16.17 | 1.42 | 18.57 | 2.00 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 11-12 | 44.33 | 21 /64 | 9.10 | 24.20 | 5.00 | 18.57 | 2.00 | |
| 12.06.2021 | KM mellom Rogaland - Hovdaneset | D 11-12 | 44.36 | 6 /6 | 2.09 | 20.57 | 1.01 | 19.42 | 1.47 | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | D 11-12 | 48.10 | 4 /8 | 8.58 | 24.02 | 4.28 | – | – | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.02.2021 | Vinterkarusell, Haugstadskogen. | Nybegynnerløype | 22.31 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 53.28 | – | 1.50 | 21.08 | 0.43 | 19.25 | 1.03 | |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2020 | Klubbmesterskap Grudaskogen | D10-12 | 24.43 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2020 | Hålandskogen, Gjesteløpere | Nybegynnerløype | 37.16 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2020 | Klubbløp Bogafjell | Damer - mellom løype | 1.00.12 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen | D 10 | 43.47 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2020 | Klubbløp Vagleskogen | Damer - mellom løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | D10 | 50.04 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2020 | Nærløp - Ganddal | D 9-10 | 24.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Nærløp Alsvik | D Ny | 35.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | D-Ny | 25.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2020 | Vinterkarusell Sviland/Arboretet | Damer-Ny | 26.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2020 | Vinterkarusell Kalbergskogen | Ny | 31.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2019 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen | N-åpen | 28.57 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Ungdomscup finale | Ny | 23.42 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2019 | Sælandskogen, Gjesteløpere | Nybegynnerløype | 12.44 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Resultatene fra Sprint i Stavanger | Nybegynnerløype | 22.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2019 | Klubbløp 3 - Vagleskogen | Nybegynnerløype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2019 | KM Stafett individuelle klasser Rogaland, Sandnes | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | N-åpen | 29.26 | – | 1.49 | 23.26 | 1.27 | 17.44 | 0.56 | – |
| 18.06.2019 | Nærløp, Sælandskogen | JN | 28.12 | 3 /3 | 5.38 | 22.41 | 4.32 | 19.36 | 1.28 | |
| 28.05.2019 | Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes | D Ny | 32.33 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2019 | Klubbløp 1 - Neseskogen | Nybegynnerløype | 33.56 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug | D Ny | 25.13 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2019 | Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen | N-åpen | 21.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet | N-åpen | 38.46 | – | 0.55 | 17.30 | 0.25 | – | – | – |
| 27.04.2019 | RR1, Bogsdalen | NÅpen | 32.09 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2019 | Vinterkarusell Vagleskogen | Ny | 31.39 | – | 5.40 | 26.29 | 4.44 | 21.05 | 1.23 | – |
| 09.03.2019 | Vinterkarusell Bogafjell | Nybegynnerløype | 34.41 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 05.01.2019 | Vinterkarusell Kalbergskogen | Ny | 37.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2018 | Nyttårsløpet, Melshei | Damer - kort løype | 1.31.04 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2018 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen | D/H.12N | 33.22 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2018 | Klubbkarusell løp 5 - Sandved | Nybegynnerløype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2018 | Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2018 | Vigreskogen, Gjesteløpere | Damer lett kort | 39.08 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2018 | Ganddalsløpet | N-åpen | 25.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2018 | Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen | Nybegynnerløype | 26.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2018 | Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen | Nybegynnerløype | 21.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2018 | Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen | Nybegynnerløype | 27.45 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2018 | Klubbkarusell løp 1 - Neseskogen | Nybegynnerløype | 34.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.03.2018 | Vinterkarusell Vagleskogen | Ny | 58.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2017 | Klubbmesterskap - Bogafjell | D/H.12N | 25.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2017 | Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen | Nybegynnerløype | 31.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord | Ny | 31.10 | 33 /44 | 2.13 | 19.57 | 1.25 | – | – | – |
| 28.08.2017 | Klubbkarusell løp 3 - Buggeland | Nybegynnerløype | 32.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2017 | Klubbkarusell løp 2 - Ganddal | Nybegynnerløype | 31.16 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2017 | Klubbkarusell løp 1 - Lyngholen | Nybegynnerløype | 24.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2017 | Vinterkarusell Vagleskogen | JN | 52.30 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2016 | Klubbmesterskap Vagleskogen | D/H.12N | 32.51 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |