Løperprofil
India Haavaldsen
Halden
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
7 løp
N-rankingen
6 løp
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.42
- Løpskapasitet
- 10.33
- O-evne
- 2.09
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.03
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 25.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,191 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1849 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,097 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,215 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1135 |
| bomVekt | 8,74 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5672 |
| bomStorSigma | 0,8539 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,067 |
| havariVekt | 0,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8458 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2490 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2998,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.00
- Løpskapasitet
- 8.23
- O-evne
- 1.37
- Jevnhet ±
- 11,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 07.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4104 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4061 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1186 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2984 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,12 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9778 |
| bomVekt | 3,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5012 |
| bomStorSigma | 0,8215 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0337 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3694 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2004,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2392,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 16 | 16.10.2021 Blodslitet , bom 3.26 | 50 | – |
| Bom over fem minutter | 83 | 25.08.2020 Ungdomsserien - løp 4, bom 12.26 | 98 | – |
| Bom over ti minutter | 83 | 25.08.2020 Ungdomsserien - løp 4, bom 12.26 | 171 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Unionsmatchen | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2022 | Blåveissprinten | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2022 | Nattsvermeren, (KM-natt og ungdomsserieløp nr 1) | D13-14 | 55.01 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 11-12 | 43.42 | 31 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2021 | Klubbmesterskap Halden SK | D 11-12 | 18.27 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Ungdomsserien finale | D 11-12 | 26.43 | 4 /8 | 4.59 | 16.12 | 3.01 | 15.25 | 2.14 | |
| 11.09.2021 | O-Troll-leir 2021 | D 13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2021 | Ungdomsserien løp 4 | D 11-12 | 29.10 | 5 /10 | 5.21 | 15.17 | 2.48 | 15.36 | 2.08 | |
| 15.06.2021 | Ungsdomsserien løp 3 | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomsserien løp 1 | D 11-12 | 30.23 | 5 /8 | 4.42 | 16.36 | 2.34 | 16.49 | 2.12 | |
| 31.10.2020 | Finale Ungdomsserien | D 11-12 | 33.21 | 6 /7 | 2.33 | 18.52 | 1.27 | 18.57 | 2.40 | |
| 25.08.2020 | Ungdomsserien - løp 4 | D 11-12 | 46.42 | 4 /4 | 16.03 | 24.30 | 8.25 | 19.32 | 3.02 | |
| 13.06.2020 | Koronaungdomsløp 2020 | D 11-12 | 28.43 | 7 /8 | 3.35 | 21.25 | 2.40 | 19.21 | 2.02 | – |
| 06.06.2020 | Ungdomsserien løp 1 | D 11-12 | 52.09 | 8 /8 | 6.49 | 23.09 | 3.02 | 19.21 | 2.02 | – |
| 19.10.2019 | Blodslitet | D -10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2019 | Ungdomsserien Finale | D -10 | 23.58 | 4 /5 | 5.17 | 18.57 | 4.11 | 14.49 | 2.00 | |
| 03.09.2019 | Ungdomsserien Løp nr 5. | D -10 | 18.05 | – | 0.15 | 12.01 | 0.10 | 14.49 | 2.00 | |
| 27.08.2019 | Ungdomsserien løp 4 | D 9-10 | 32.43 | – | 2.24 | 13.06 | 0.58 | 14.18 | 1.51 | |
| 14.05.2019 | Ungdomsserien løp 2 | D 9-10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2019 | Østfoldsprinten Løp2 | D 9-10 | 25.22 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2019 | KM Sprint | N-åpen | 13.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2019 | Ungdomsserien løp 1 | D 9-10 | 21.51 | – | 2.10 | 15.14 | 1.31 | 15.36 | 2.11 | |
| 07.04.2019 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2019 | Norwegian Spring - Vårspretten | N-åpen | 22.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2019 | Blåveissprinten | N-åpen | 16.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2018 | Sport8serien finale | D -10 | 56.24 | – | 17.41 | (23.29) | 7.22 | 14.46 | 2.58 | |
| 28.08.2018 | Sport8serien løp 4 | N-åpen | 15.08 | – | 0.06 | 10.14 | 0.04 | 12.08 | 0.52 | – |
| 06.06.2018 | Østfoldsprinten Finale | N-åpen | 15.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2018 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 27.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2017 | Blodslitet 2017 | N-åpen | 1.05.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2017 | Sport8Serien løp 2 | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2017 | Sport8 flexo-cup – Høiåssuget | N-åpen | 18.01 | 3 | 0.04 | 17.58 | 0.04 | – | – | – |
| 26.04.2017 | Sport8serien løp 1 | N-åpen | 22.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2017 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 45.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2017 | Norwegian Spring - Vårspretten | N-åpen | 33.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2017 | Blåveissprinten | N-åpen | 28.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2016 | KM-mellom | N-åpen | 21.48 | – | – | – | – | – | – | – |