Løperprofil
Leah Hanneborg
Østmarka
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.44
- Løpskapasitet
- 10.27
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 4.12
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 03.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0781 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3945 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3062 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0179 |
| bomVekt | 0,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4745 |
| bomStorSigma | 0,8141 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0755 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2783,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3125 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.34
- Løpskapasitet
- 10.12
- O-evne
- 2.22
- Jevnhet ±
- 11,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 20.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2248 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2138 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1113 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3052 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,57 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0262 |
| bomVekt | 1,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6385 |
| bomStorSigma | 0,9658 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0683 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2410,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2967,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.03
- Løpskapasitet
- 7.38
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 12,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.53
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 22.05.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5053 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4913 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1278 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3567 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9668 |
| bomVekt | 1,23 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4011 |
| bomStorSigma | 0,7957 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6424 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1824,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2164,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 16.01.2020 Innendørs klubbmesterskap, bom 20.54 | 48 | – |
| Bom over fem minutter | 0 | 16.01.2020 Innendørs klubbmesterskap, bom 20.54 | 90 | – |
| Bom over ti minutter | 0 | 16.01.2020 Innendørs klubbmesterskap, bom 20.54 | 102 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2020 | Innendørs klubbmesterskap | Løype: ABC | 36.32 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | Grankvistløpet | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Østmarka Open 9 | D 11-12 | 57.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2019 | Østmarka Open 8 | Damer-C | 51.35 | 4 /5 | 5.12 | 16.39 | 1.41 | – | – | – |
| 20.08.2019 | Østmarka Open 6 | D 11-12 | 37.42 | 1 /7 | 3.42 | 13.35 | 1.20 | 16.09 | 3.06 | |
| 12.05.2019 | Knut Valstads minneløp | D1112 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2019 | Park-O LØP2 | D13-16 | 23.15 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2019 | Romeriksløpet 2019 | D 11-12 | 1.06.25 | – | 24.39 | (29.58) | 11.07 | 20.49 | 5.31 | – |
| 21.03.2019 | Innendørs natt-o KM | Rekrutt | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.11.2018 | Grankvistløpet | C-Åpen (5 km) | 1.24.08 | 13 /18 | 18.12 | 18.58 | 4.06 | – | – | – |
| 20.10.2018 | Blodslitet | D -10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2018 | Østmarka Open - Løp 3 | D -10 | 1.17.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | Østmarka Open - Løp 2 | D -10 | 33.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2018 | Østmarka Open - Løp 1 | D -10 | 34.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2018 | Østmarka Flex-o løp 3 | D -10 | 17.20 | – | 1.45 | 12.25 | 1.15 | 11.58 | 0.54 | |
| 06.05.2018 | Høydepunktet m/Trimtex-Cup | D -10 | 21.53 | – | 1.36 | 11.30 | 0.50 | 11.58 | 0.54 | |
| 02.05.2018 | Østmarka-karusellen 1 | N-Åpen | 1.00.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2018 | Gate o-løp Østmarka OK | Kort | 24.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2017 | Blodslitet 2017 | N-åpen | 53.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2017 | Østmarka-karusellen 8 | N-Åpen | 32.51 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2017 | Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp | N-åpen | 36.50 | 9 /20 | 1.54 | 16.21 | 0.51 | 14.13 | 0.49 | |
| 22.10.2016 | Blodslitet 2016 | N-åpen | 46.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2016 | Østmarka-karusellen løp 3 høst | N-Åpen | 24.01 | 7 /14 | 1.36 | 16.03 | 1.04 | 13.54 | 0.43 | – |
| 30.08.2016 | Østmarka-karusellen løp 2 høst | N-Åpen | 22.23 | 2 /15 | 1.15 | 14.18 | 0.48 | – | – | – |
| 23.08.2016 | Østmarka-karusellen løp 1 høst | N-Åpen | 14.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2016 | Østmarka-karusellen løp 3 vår | N-Åpen | 34.40 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |