Løperprofil
Lars Stavran
Inderøy
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
16 løp
Sprintrankingen
6 løp
B-rankingen
31 løp
C-rankingen
14 løp
N-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.38
- Løpskapasitet
- 17.32
- O-evne
- 1.05
- Jevnhet ±
- 7,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.03
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 19.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4398 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3367 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0701 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1046 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0578 |
| bomVekt | 15,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3242 |
| bomStorSigma | 0,7489 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,067 |
| havariVekt | 1,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7963 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4668,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4958,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.32
- Løpskapasitet
- 13.21
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.39
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 04.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4997 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4052 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0584 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1148 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8984 |
| bomVekt | 5,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2107 |
| bomStorSigma | 0,7027 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0842 |
| havariVekt | 0,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4093 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4952,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5021,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 279 av 302
Nr. 279 av 302 blant menn i Norge · nr. 3 av 4 i klassen H80–84 · nr. 1 av 1 i 1944-kullet
- Forventet kmtid
- 19.31
- Løpskapasitet
- 17.54
- O-evne
- 1.37
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 32 (sist 12.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3368 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3388 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0729 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0314 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,68 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0512 |
| bomVekt | 48,55 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3773 |
| bomStorSigma | 0,7075 |
| antallBom | 56 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0471 |
| havariVekt | 6,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0018 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4212,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4591,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
nr. 152 av 204
Nr. 152 av 204 blant menn i Norge · nr. 3 av 11 i klassen H80–84 · nr. 1 av 4 i 1944-kullet
- Forventet kmtid
- 15.40
- Løpskapasitet
- 15.06
- O-evne
- 0.34
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.32
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 1,7
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 02.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,168 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1641 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0993 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0334 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,91 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5291 |
| bomVekt | 70,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1948 |
| bomStorSigma | 0,5335 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0372 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0995 |
| havariVekt | 9,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0022 |
| fartSesongSin | 0,0059 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3566,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3699,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
nr. 58 av 64
Nr. 58 av 64 blant menn i Norge · nr. 1 av 1 i klassen H80–84 · nr. 1 av 1 i 1944-kullet
- Forventet kmtid
- 14.52
- Løpskapasitet
- 13.56
- O-evne
- 0.56
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 19.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1009 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1016 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0943 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0445 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,97 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0696 |
| bomVekt | 28,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0431 |
| bomStorSigma | 0,5473 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,023 |
| havariVekt | 3,46 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3333,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3555,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 29 | 12.08.2026 O-karusell 10. løp Granakammen, bom 3.08 | 76 | nr. 2709 |
| Bom over fem minutter | 197 | 15.08.2024 O-karusell 10. løp Koamarka, bom 5.06 | 197 | nr. 1608 |
| Bom over ti minutter | 274 | 01.05.2024 O-karusell 3. løp Ersåsen, bom 15.08 | 382 | nr. 3183 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | O-karusell 13. løp avslutningsløp Floåsen, Eva Mostue | B 3 KM | 1.13.12 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | C2 | 31.38 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-karusell 12. løp Mettiskogen Mosvik. Øverbygdvegen 171 | C 2 KM | 31.55 | 4 | 1.51 | 16.26 | 0.57 | 15.32 | 0.34 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | C2 | 1.04.24 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2026 | O- karusell 11. løp Mettiskogen Mosvik. | Nybegynnerløype | 37.21 | – | 0.00 | 12.45 | 0.00 | 14.15 | 0.56 | |
| 12.08.2026 | O-karusell 10. løp Granakammen | B 3 KM | 57.57 | 6 | 8.09 | 20.46 | 2.55 | 19.23 | 1.34 | |
| 28.06.2026 | O-karusell 8. løp Koamarka. Røflovatnet | C 2 KM | 38.07 | 2 | 2.17 | 14.39 | 0.53 | 15.04 | 0.33 | |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | C2 | 30.23 | 11 | 1.04 | 14.16 | 0.30 | 15.04 | 0.33 | |
| 03.06.2026 | O-karusell 6. løp Koamarka | C | 43.05 | 3 | 1.32 | 14.48 | 0.32 | 15.04 | 0.33 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | C | 34.18 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2026 | O-karusell 4. løp Ersåsen | B 3 KM | 1.02.38 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | C2 | 36.00 | 13 | 0.29 | 16.16 | 0.13 | 16.21 | 0.37 | |
| 22.04.2026 | O-karusell 3. løp Venåsen | Nybegynnerløype | 36.53 | – | 1.34 | 15.46 | 0.40 | 15.39 | 1.03 | |
| 15.04.2026 | O-karusell 2. løp, Straumen | C 2 KM | 46.54 | 14 | 2.54 | 17.47 | 1.06 | 16.21 | 0.37 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | C2 | 23.21 | 17 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-karusell 11. løp Sandvollan. Bergsbakkan. | B 3 KM | 1.05.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | O-karusell 10. løp Koamarka. Start Eva Moestue. | B 3 KM | 1.03.21 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | C2 | 29.40 | 12 | 1.13 | 16.08 | 0.40 | 15.24 | 0.35 | |
| 07.08.2025 | O-karusell 8. løp Solem | B 3 KM | 52.45 | 7 | 1.07 | 19.28 | 0.27 | 19.54 | 1.21 | |
| 30.06.2025 | O-karusell 7. løp Koamarka. Floåsen. | Nybegynnerløype | 36.38 | – | 0.02 | 15.15 | 0.01 | 15.13 | 1.04 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | C 2 km | 36.23 | 14 /27 | 0.26 | 16.22 | 0.12 | 15.02 | 0.41 | |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | C2 | 36.45 | 9 | 1.05 | 13.19 | 0.24 | 14.43 | 0.50 | |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | H 80- | 50.04 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 26.22 | 34 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | C2 | 33.33 | 26 | 2.39 | 16.54 | 1.20 | 15.51 | 0.59 | |
| 29.08.2024 | O-karusell 11. løp Granakammen | B3 | 1.06.06 | 5 | 3.04 | 18.15 | 0.55 | 19.21 | 1.28 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | C2 | 27.24 | 17 | 0.32 | 14.53 | 0.17 | 15.15 | 0.47 | |
| 15.08.2024 | O-karusell 10. løp Koamarka | B 3 KM | 1.04.59 | 5 | 6.31 | 21.04 | 2.07 | 19.21 | 1.28 | |
| 07.08.2024 | O-karusell 9.løp Venåsen | Nybegynner | 33.41 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | O-karusell 8. løp Ersåsen | Nybegynnerløype | 39.15 | – | 2.42 | 14.35 | 1.13 | 15.05 | 1.08 | |
| 19.06.2024 | O-karusell 4 / VM Lang | Råtass | 39.19 | – | 1.36 | 17.17 | 0.42 | 17.40 | 1.02 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 1.03.32 | 44 | 3.28 | 20.10 | 1.06 | 19.04 | 1.16 | |
| 06.06.2024 | O-karusell 6. løp Ersåsen | B 3 KM | 1.16.06 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 59.44 | 34 /39 | 0.14 | 19.53 | 0.05 | 18.33 | 1.15 | |
| 23.05.2024 | O-karusell 5. løp Granakammen | Nybegynnerløype | 42.40 | – | 3.30 | 16.14 | 1.25 | 16.23 | 1.13 | |
| 14.05.2024 | O-karusell 4.løp Venåsen | Nybegynnerløype | 32.50 | 9 | 2.41 | 17.09 | 1.24 | 16.23 | 1.13 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 55.34 | 35 | 2.46 | 18.34 | 0.55 | 18.33 | 1.15 | |
| 01.05.2024 | O-karusell 3. løp Ersåsen | B 3 KM | 1.13.44 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | Åpen 1,5km | 20.16 | 14 /20 | 0.25 | 12.02 | 0.15 | 12.15 | 0.11 | |
| 10.09.2023 | O-karusell 18. løp (Vaadalsmarka) | 3km B | 52.42 | 5 | 3.06 | 16.39 | 0.59 | 17.05 | 1.09 | |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | C2 | 24.44 | 14 | 0.30 | 14.08 | 0.17 | 14.46 | 0.48 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 59.25 | 37 | 5.46 | 18.26 | 1.47 | 17.40 | 1.23 | |
| 17.08.2023 | O-karusell 17. løp (Granakammen) | B3 km | 1.23.28 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2023 | O-karusell 15. løp (Koamarka - Solem) | B3 km | 55.45 | 4 | 4.22 | 17.34 | 1.28 | 17.40 | 1.23 | |
| 21.06.2023 | O-karusell 13. løp (Koamarka) | Nybegynnerløype | 31.11 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 1.02.52 | 26 | 4.28 | 18.05 | 1.17 | 17.57 | 1.11 | |
| 08.06.2023 | O-karusell 11. løp (Hestveit) | Nybegynnerløype | 43.54 | 9 | 2.51 | 17.43 | 1.09 | 17.23 | 1.01 | |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | H 75- | 51.10 | 3 /4 | 5.36 | 17.24 | 1.54 | 17.07 | 1.28 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | B3 | 53.56 | 30 | 0.45 | 16.48 | 0.14 | 17.44 | 1.08 | |
| 24.05.2023 | O-karusell 9. løp (Raumolda) | Nybegynnerløype | 46.43 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2023 | O-karusell 8. løp (Grønnesby) | Nybegynnerløype | 35.55 | 10 /11 | 2.36 | 18.39 | 1.21 | 17.06 | 1.06 | – |
| 11.05.2023 | U-Cup 4 | N Åpen | 43.57 | 11 /11 | 0.27 | 15.54 | 0.10 | 17.06 | 1.06 | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | C2 | 27.32 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 26.29 | 53 | 1.54 | 15.33 | 1.07 | 16.05 | 1.08 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | C2 | 32.37 | 10 | 1.29 | 14.24 | 0.39 | 14.17 | 0.48 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | C2 | 27.55 | 7 | 0.20 | 12.55 | 0.09 | 14.07 | 1.00 | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | B3 | 54.44 | 27 | 1.10 | 16.41 | 0.21 | 17.24 | 1.11 | |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | H 75- | 48.51 | 2 /5 | 3.56 | 17.23 | 1.24 | 20.05 | 1.22 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | B3 | 54.44 | 27 | 1.10 | 16.53 | 0.22 | 17.34 | 1.20 | |
| 03.09.2020 | T-A-sprint finale | Åpen 2,0 | 28.06 | 4 /4 | 1.35 | 13.52 | 0.47 | 13.08 | 0.16 | |
| 29.08.2020 | KM lang | H 75- | 47.31 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | B3 | 35.55 | 28 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | B3 | 42.21 | 28 | 0.55 | 16.14 | 0.21 | 17.08 | 1.32 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | B3 | 54.16 | 33 | 11.26 | 19.50 | 4.11 | 17.09 | 1.42 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | C 2 | 18.35 | 17 | 0.18 | 12.59 | 0.13 | – | – | – |
| 11.04.2019 | TA-Sprint 2 | Åpen 2,0 | 30.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2018 | BK 6 | B 3 | 1.00.52 | 23 | 11.53 | 20.10 | 3.56 | 16.44 | 1.20 | |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | B3 | 44.42 | 24 | 1.50 | 16.41 | 0.41 | 16.12 | 0.59 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | B 3 | 31.29 | 20 | 0.45 | 15.03 | 0.22 | 15.38 | 1.02 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | B3 | 49.10 | 20 | 5.58 | 15.59 | 1.56 | 15.38 | 1.02 | |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | B 3 | 53.52 | 18 | 1.39 | 15.21 | 0.28 | 16.17 | 0.54 | |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | H 70- | 34.40 | 3 /3 | 2.56 | 15.47 | 1.20 | 16.36 | 1.22 | |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | H 70- | 1.02.47 | 4 /7 | 2.31 | 17.31 | 0.42 | 16.36 | 1.22 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | B 3 | 27.34 | 33 | 0.54 | 17.30 | 0.34 | 16.42 | 1.02 | |
| 23.04.2017 | Blåveisløpet | H 70- | 58.04 | 7 /7 | 12.05 | 18.37 | 3.53 | 16.10 | 1.27 | |
| 03.09.2016 | Bygdakamp 6 med premieutdeling | B3 | 40.34 | 13 | 1.15 | 15.47 | 0.29 | 16.21 | 1.05 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | B3 | 45.34 | 20 | 0.46 | 15.32 | 0.16 | 16.25 | 1.11 | |
| 15.06.2016 | Bygdakamp 4 | B 3 | 37.14 | 14 | 0.38 | 15.56 | 0.16 | 16.29 | 1.19 | |
| 05.06.2016 | Bjørkspretten | H 70- | 1.04.22 | 3 /10 | 7.30 | 16.03 | 1.52 | 15.39 | 1.13 | |
| 05.06.2016 | Bjørkspretten | H 70- | 39.33 | 5 /5 | 2.29 | 15.40 | 0.59 | 15.39 | 1.13 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | B3 | 34.59 | 35 | 3.07 | 16.44 | 1.29 | 16.28 | 1.29 | |
| 10.05.2016 | TA-sprint finale | Åpen 2 | 24.34 | 5 /7 | 2.43 | 12.36 | 1.24 | 12.30 | 0.27 | |
| 04.05.2016 | Bygdakamp 1 - Skøynar | B3 | 46.46 | 27 | 1.23 | 15.13 | 0.27 | 16.28 | 1.29 | |
| 01.05.2016 | Blåveisløpet | H 70- | 32.15 | 4 | 4.59 | 16.09 | 2.30 | 15.19 | 1.11 | |
| 12.04.2016 | TA-sprint løp 1 | Åpen 2,0 | 26.23 | 6 /10 | 3.43 | 14.04 | 1.59 | 13.03 | 0.25 | |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | B3 | 51.12 | 26 | 9.27 | 19.00 | 3.30 | 17.25 | 2.05 | |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | B3 | 50.31 | 22 | 4.39 | 16.47 | 1.33 | 17.25 | 2.05 | |
| 18.08.2015 | KM sprint | H 70- | 37.54 | 1 /1 | 5.59 | 17.38 | 2.47 | 13.41 | 0.24 | |
| 17.06.2015 | Bygdakamp 3 | B3 | 1.03.50 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2015 | O-karusell 2 - Leirsjøen | 3km | 42.53 | 10 /21 | 0.01 | 15.32 | 0.00 | 15.35 | 1.01 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | B3 | 49.44 | 31 | 5.31 | 17.59 | 2.00 | 16.41 | 1.23 | |
| 15.08.2014 | Midt-Norsk Mesterskap sprint | H 70- | 19.27 | 10 /14 | 0.53 | 11.53 | 0.32 | 11.30 | 0.15 | – |
| 20.06.2014 | KM Sprint NTOK | H 70- | 24.38 | 2 /3 | 3.11 | 13.12 | 1.42 | – | – | – |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | B3 | 44.20 | 19 | 1.12 | 15.02 | 0.24 | 15.40 | 1.09 | |
| 04.05.2014 | Blåveisløpet | H 70- | 28.07 | 2 | 2.35 | 13.59 | 1.17 | 14.31 | 1.11 | |
| 31.08.2013 | KM langdistanse, NTOK og STOK | H 65- | 58.00 | 12 /14 | 10.19 | 16.13 | 2.53 | 15.02 | 1.27 | |
| 05.05.2013 | Bjørkspretten | b-ap | 43.20 | 4 /8 | 5.42 | 18.25 | 2.25 | 17.46 | 1.41 | – |
| 28.04.2013 | Blåveisløpet | B2,0 | 36.03 | 4 | 2.59 | 18.15 | 1.31 | – | – | – |
| 19.05.2012 | KM mellomdistanse | H 60- | 36.21 | 4 /7 | 0.42 | 14.41 | 0.17 | 15.20 | 0.44 | – |
| 13.05.2012 | Bjørksprett mellomdistanse | H 60- | 36.38 | 4 /5 | 3.10 | 16.14 | 1.24 | 15.20 | 0.44 | – |
| 11.05.2012 | TA-Sprint Finale jaktstart, Norgescup regional sprint | a2 | 23.13 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2011 | Blåveisløpet | H60 | 25.10 | 4 /6 | 0.40 | 15.26 | 0.25 | – | – | – |