Løperprofil
Sindre Nikolai Holmboe
Tyrving
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
Sprintrankingen
5 løp
N-rankingen
12 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.13
- Løpskapasitet
- 14.30
- O-evne
- 1.43
- Jevnhet ±
- 11,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.55
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±2,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 09.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2454 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3713 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1176 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0552 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2619 |
| bomVekt | 51,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5107 |
| bomStorSigma | 0,8625 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0385 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0752 |
| havariVekt | 2,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9837 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0214 |
| fartSesongSin | 0,0088 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3860,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4318,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.58
- Løpskapasitet
- 9.42
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 07.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1801 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,276 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,063 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0492 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5023 |
| bomVekt | 61,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0965 |
| bomStorSigma | 0,5975 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0493 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0775 |
| havariVekt | 2,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0019 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9185 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0046 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3599 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3694 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.10
- Løpskapasitet
- 11.09
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.07
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1382 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1146 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1496 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2215 |
| bomVekt | 5,07 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4144 |
| bomStorSigma | 0,757 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0538 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1291 |
| havariVekt | 1,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2622,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3096,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.12
- Løpskapasitet
- 10.56
- O-evne
- 2.16
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.59
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 06.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1536 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0793 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0857 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2638 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0485 |
| bomVekt | 1,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6641 |
| bomStorSigma | 0,8698 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0683 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,878 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2582,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3117,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.17
- Løpskapasitet
- 9.45
- O-evne
- 1.32
- Jevnhet ±
- 11,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.00
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 19.06.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2596 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1528 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1106 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3037 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0277 |
| bomVekt | 3,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4432 |
| bomStorSigma | 0,7606 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5331 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2328,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2695,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 70 | 02.08.2025 Hovedløpet lang, bom 6.23 | 74 | nr. 1093 |
| Bom over fem minutter | 70 | 02.08.2025 Hovedløpet lang, bom 6.23 | 150 | nr. 3462 |
| Bom over ti minutter | 215 | 30.06.2024 Cansiglio Meeting 2024 - Stage 3, bom 10.29 | 282 | nr. 3641 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H16 | 46.30 | 69 /83 | 3.44 | 17.01 | 1.22 | 17.35 | 1.54 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | U3 (Lätt) | 15.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H16 | 31.27 | 67 /84 | 1.02 | 10.56 | 0.22 | 10.30 | 0.18 | |
| 06.09.2025 | Follo 2-dagers dag 1, Trimtex-cup | B-åpen 10-16 | 52.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 16 | 27.34 | 57 /62 | 1.57 | 10.48 | 0.46 | 10.31 | 0.19 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 14-16 Kort | 1.00.41 | 10 /15 | 12.32 | 22.15 | 4.36 | 18.00 | 1.58 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | B-åpen 10-16 | 54.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | H 15-16 | 48.21 | 35 /45 | 9.21 | (15.27) | 2.59 | 10.40 | 0.20 | |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | H15-16 | 33.55 | 48 /50 | 4.01 | 12.33 | 1.29 | 10.40 | 0.20 | |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | B-åpen 10-16 | 57.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H15 | 35.51 | 83 /107 | 0.53 | 15.02 | 0.22 | 18.01 | 1.43 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | U3 | 17.07 | 6 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H15 | 24.05 | 82 /97 | 1.48 | 11.33 | 0.52 | 9.28 | 0.13 | – |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 15 | 25.04 | 59 /63 | 0.10 | 10.03 | 0.04 | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 14-16 C | 1.24.38 | 4 /5 | 14.43 | 24.05 | 4.11 | 19.34 | 1.52 | |
| 30.06.2024 | Cansiglio Meeting 2024 - Stage 3 | Direct Easy Short | 1.27.52 | 7 /10 | 20.54 | (31.51) | 7.35 | 18.48 | 1.32 | – |
| 29.06.2024 | Cansiglio Meeting 2024 - Stage 2 | Direct Easy Short | 31.02 | 5 /13 | 3.23 | 17.46 | 1.56 | 18.48 | 1.32 | – |
| 28.06.2024 | Cansiglio Meeting 2024 - Stage 1 | Direct Easy Short | 59.45 | 7 /16 | 3.02 | 20.45 | 1.03 | 18.48 | 1.32 | – |
| 10.02.2024 | Asker ski-O Føyka | C-åpen | 40.48 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H14 | 36.12 | 93 /112 | 3.20 | 18.09 | 1.40 | – | – | – |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | U2 | 15.04 | 3 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | U2 | 13.09 | 2 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | H14 | 44.42 | 60 /68 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Trollnatta | Trollnatta mellom | 21.11 | – | 1.55 | 14.13 | 1.17 | – | – | – |
| 07.11.2020 | Sprint X3m løp 1 - Downhill Sprint | C-åpen 10-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2020 | Frostsprinten | C-åpen 10-16 | 49.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | 54.16 | – | 7.59 | 25.49 | 3.48 | 20.29 | 2.47 | – |
| 23.08.2020 | Askerløpet med Trimtex Cup | C-åpen 10-16 | 49.55 | – | 8.38 | 24.34 | 4.15 | – | – | – |
| 13.06.2020 | KM Sprint - med Trimtex-cup | H 11-12 | 37.53 | 24 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Trolloween | – | 57 /130 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2019 | KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbud | H 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup | N-åpen | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | Beginner | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | Beginner | 40.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2019 | Tyrving Klubbmesterskap | N | 19.00 | 3 | 1.54 | 19.56 | 2.00 | 18.49 | 1.42 | |
| 10.06.2019 | Pinseløpet, dag 3 | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2019 | Pinseløpet, dag 2 | H 9-10 | 54.50 | – | 8.49 | 20.11 | 3.15 | 18.49 | 1.42 | |
| 08.06.2019 | Pinseløpet, dag 1 | H 9-10 | 39.45 | – | 5.01 | 20.58 | 2.39 | 18.49 | 1.42 | |
| 19.05.2019 | Fossumløpet | H -10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.11.2018 | Trollnatta og natt-O-toget | Troloween | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2018 | Hemingsprinten m/finale Trimtex-cup | N-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2018 | Askerløpet med Trimtex Cup | N-åpen | 37.59 | – | 6.12 | 24.44 | 4.02 | 19.30 | 1.23 | |
| 09.06.2018 | Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | IvarOløpet KM sprint | N-åpen | 26.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2018 | Høydepunktet m/Trimtex-Cup | N-åpen | 33.52 | – | 1.04 | 24.46 | 0.47 | 18.52 | 1.03 | |
| 15.04.2018 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 37.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2017 | Tyrving klubbmesterskap | Nybegynnerløype | 45.30 | – | 4.03 | 20.58 | 1.52 | 19.27 | 1.10 | |
| 03.06.2017 | Pinseløpet - Dag 1 | N-åpen | 32.21 | – | 2.28 | 18.03 | 1.23 | 19.27 | 1.10 | |
| 13.05.2017 | KM mellomdistanse | N-åpen | 48.19 | 26 /29 | 2.42 | 25.07 | 1.24 | 20.27 | 0.59 | |
| 07.05.2017 | Askerløpet | N-åpen | 21.50 | 16 /23 | 0.19 | 21.19 | 0.19 | 20.27 | 0.59 | |
| 05.05.2017 | askerløpet-2017 | N-åpen | 21.50 | – | 0.17 | 21.33 | 0.17 | 20.27 | 0.59 | |
| 11.09.2016 | Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap mellom | N-åpen | 55.09 | – | 4.30 | 24.31 | 2.00 | 18.37 | 1.21 | – |
| 10.09.2016 | Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang | N-åpen | 51.56 | – | 3.26 | 19.56 | 1.19 | 18.37 | 1.21 | – |
| 12.09.2015 | Glåmdalsløpet | N-åpen | 42.43 | – | – | – | – | – | – | – |