Løperprofil
Clara Gram-Knutsen Weisz
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
26 løp
Sprintrankingen
4 løp
B-rankingen
15 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.04
- Løpskapasitet
- 18.20
- O-evne
- 2.44
- Jevnhet ±
- 15,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.13
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 109 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±1,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 09.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4741 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5668 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1591 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1003 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5686 |
| bomVekt | 58,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6921 |
| bomStorSigma | 0,9333 |
| antallBom | 106 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,06 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0952 |
| havariVekt | 2,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0054 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2108 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0188 |
| fartSesongSin | 0,0043 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4881,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5607,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.31
- Løpskapasitet
- 9.18
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.23
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 06.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1374 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2393 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0549 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1358 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0596 |
| bomVekt | 23,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2167 |
| bomStorSigma | 0,7681 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0572 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0832 |
| havariVekt | 0,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0252 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3447 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3531,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.16
- Løpskapasitet
- 13.57
- O-evne
- 3.19
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 4.02
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 132 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i november (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 26.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0833 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1177 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1155 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2101 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1328 |
| bomVekt | 15,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8792 |
| bomStorSigma | 0,889 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0567 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0847 |
| havariVekt | 0,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1451 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0038 |
| fartSesongSin | 0,0042 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3282,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4061,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.39
- Løpskapasitet
- 10.43
- O-evne
- 1.56
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 4.36
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 31.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1758 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0618 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0947 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3103 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,97 |
| bomVekt | 1,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5801 |
| bomStorSigma | 0,8782 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0683 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2527,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2985,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.03
- Løpskapasitet
- 7.35
- O-evne
- 1.28
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 4.25
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 11.06.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5087 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4712 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,098 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3968 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0111 |
| bomVekt | 0,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3837 |
| bomStorSigma | 0,8001 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6062 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1812,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2163,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 1 | 09.06.2024 KM mellomdistanse Gromløpet, bom 2.00 | 58 | – |
| Bom over fem minutter | 50 | 05.08.2023 Hovedløpet lang, bom 5.41 | 109 | – |
| Bom over ti minutter | 187 | 06.08.2022 Hovedløpet lang, bom 10.57 | 187 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | AK-åpen | 1.17.56 | 36 /36 | 6.40 | 27.00 | 2.19 | 21.46 | 3.15 | |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | Åpen B | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | D16 | 26.24 | 39 /46 | 0.48 | 11.20 | 0.21 | 10.25 | 0.16 | |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | D16 | 1.53.03 | 44 /44 | 17.04 | 24.34 | 3.43 | 20.53 | 3.28 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen seniorelite og jaktstart DH15-20 | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen seniorelite og jaktstart DH15-20 | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Fossumløpet 2023 med Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 1.37.02 | 22 /23 | 16.15 | 22.31 | 3.46 | 20.25 | 3.27 | |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 15-16 | 1.10.47 | 45 /51 | 12.29 | 20.11 | 3.34 | 20.00 | 3.24 | |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | D 15-16 | 34.11 | 22 /23 | 5.32 | 12.41 | 2.03 | 10.17 | 0.20 | |
| 18.12.2022 | Sjusjørennet 2022 mellom | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2022 | Sjusjørennet 2022 sprint | D 15-16 | 42.22 | 18 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta lang | 30.58 | 9 /59 | 3.13 | (12.49) | 1.20 | 20.28 | 3.30 | |
| 28.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - Finale | LokalD | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022_3 | LokalD | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - 2 | LokalD | 1.37.08 | 27 /30 | 8.59 | 23.35 | 2.11 | 21.31 | 3.46 | |
| 28.09.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022_1 | LokalD | 1.39.07 | 18 /20 | 6.59 | 22.35 | 1.35 | 21.19 | 3.52 | |
| 20.09.2022 | KM Natt - Kollnatta | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2022 | Tour of Lillomarka høst 2022 - Løp 1 | DA | 1.33.10 | 15 /17 | 6.28 | 21.08 | 1.28 | 21.15 | 4.05 | |
| 07.08.2022 | Hovedløpet sprint | D15 | 23.45 | 36 /44 | 0.53 | 10.53 | 0.24 | 10.09 | 0.11 | |
| 06.08.2022 | Hovedløpet lang | D15 | 1.51.10 | 34 /39 | 28.18 | 24.37 | 6.16 | 21.15 | 4.05 | |
| 20.07.2022 | Østernvannsvingen | Kort | 1.11.01 | 6 | 8.45 | 23.20 | 2.53 | 20.54 | 4.11 | |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | AKopen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | AKopen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | AKopen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | AKopen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.07.2022 | VBIL Sommerløp 2 Låkeberget | Kort | 36.08 | 4 | 0.17 | 16.10 | 0.08 | 20.54 | 4.11 | |
| 06.07.2022 | VBIL Sommerløp 1 Vettakollen | Kort | 56.28 | 18 | 5.08 | 20.31 | 1.52 | 20.54 | 4.11 | |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Elite, DH 15 og 16 | D 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Elite, DH 15 og 16 | D 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 1.34.02 | 11 /11 | 32.12 | 27.47 | 9.31 | 20.56 | 4.38 | |
| 12.06.2022 | KM mellom AOOK - Høydepunktet | D 15-16 | 1.45.38 | 17 /18 | 40.20 | (33.55) | 12.57 | 20.56 | 4.38 | |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | D 13-16 | 26.37 | 16 /26 | 1.38 | 11.20 | 0.42 | 10.15 | 0.13 | – |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 1.21.46 | 22 /25 | 18.33 | 19.44 | 4.29 | 18.59 | 3.40 | |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D 13-16 | 25.26 | 35 /53 | 1.53 | 10.49 | 0.48 | – | – | – |
| 07.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint | D 13-14 | 17.20 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | SprintX3M løp 2-Sprint by night (Natt-o-toget) | D 13-14 | 56.54 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 1 - Downhill Sprint | D 13-14 | 32.36 | 15 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Finale | Lokal | 1.39.02 | 57 /65 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 13-14 | 1.37.27 | 24 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3 | Lokal | 1.20.38 | 94 /110 | 14.59 | 21.14 | 3.57 | 19.25 | 3.46 | |
| 09.10.2021 | Lillomarka Nord Sør | D4km | 1.13.02 | 4 /9 | 5.44 | 15.33 | 1.13 | 19.25 | 3.46 | |
| 06.10.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Bonusløp | Lokal | 1.02.24 | 62 /73 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2 | Lokal | 1.09.00 | 69 /87 | 5.24 | 15.25 | 1.12 | 19.34 | 3.50 | |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | D 13-14 | 37.30 | 17 /26 | 1.03 | 15.16 | 0.26 | 21.17 | 3.52 | |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | D 13-14 | 25.40 | 17 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1 | Lokal | 1.10.42 | 80 /93 | 16.41 | 19.18 | 4.33 | 19.34 | 3.50 | |
| 15.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Prolog | Lokal | 2.14.29 | 70 /73 | 39.47 | (31.59) | 9.28 | 19.34 | 3.50 | |
| 12.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart | D 13-14 | 1.59.31 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | D 13-14 | 54.09 | 11 /14 | 5.33 | 17.46 | 1.49 | 21.17 | 3.52 | |
| 06.09.2021 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 3 | DB | 1.12.32 | 12 /15 | 12.13 | 22.44 | 3.50 | 19.34 | 3.50 | |
| 05.09.2021 | KM sprint (Romeriksløpet 2021) | D 13-14 | 21.13 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | D 13-14 | 1.04.06 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 28.38 | 23 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2021 | Sommerløp Sognsvann | Kort | 1.03.00 | 15 | 20.01 | 23.08 | 7.21 | 19.24 | 3.32 | |
| 14.07.2021 | VBIL Sommerløp #3 Vardåsen | Kort | 1.15.49 | 9 | 17.44 | 22.33 | 5.16 | 19.24 | 3.32 | |
| 07.07.2021 | Veritas sommerløp | Kort | 55.36 | 8 | 6.57 | 19.10 | 2.24 | 19.24 | 3.32 | |
| 27.06.2021 | Norsk O-Festival lang (med Elite) | D 14 | 1.05.08 | 15 /18 | 14.12 | 22.45 | 4.58 | 23.56 | 4.15 | |
| 26.06.2021 | Norsk O-Festival mellom (med Elite) | D 14 | 51.36 | 19 /21 | 3.40 | 22.54 | 1.38 | 23.56 | 4.15 | |
| 13.06.2021 | Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cup | D 13-14 | 59.51 | 14 /24 | 4.01 | 21.27 | 1.26 | 23.56 | 4.15 | |
| 12.06.2021 | Askerløpet med Trimtex Cup | D 13-14 | 1.25.21 | 21 /22 | 17.15 | 25.19 | 5.07 | 23.56 | 4.15 | |
| 05.06.2021 | Knut Valstads Minneløp | D 13-14 | 1.30.31 | 14 /17 | 17.12 | 24.54 | 4.44 | 23.56 | 4.15 | |
| 08.11.2020 | Sprint X3m løp 3 - Park Sprint | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2020 | Sprint X3m løp 1 - Downhill Sprint | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Finale | Rekrutt | 56.17 | 32 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 07.10.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3 | Rekrutt | 1.28.17 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2020 | Harry Lagerst Nattcup 2020 - Bonusløp | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2 | Rekrutt | 46.54 | 11 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1 | Rekrutt | 42.49 | 12 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2020 | Trimtex-cup Finale | D13-14 | 1.14.16 | 21 /25 | 20.43 | 24.39 | 6.52 | 26.25 | 5.23 | |
| 12.09.2020 | Folloløpet med Trimtex cup nr. 9 | D 13-14 | 1.11.28 | 21 /21 | 18.21 | 25.13 | 6.29 | 26.25 | 5.23 | |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | D 13-14 | 1.31.23 | 19 /19 | 25.28 | 32.07 | 8.57 | 26.25 | 5.23 | |
| 29.08.2020 | Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup | D 13-14 | 1.27.11 | 23 /25 | 12.33 | 25.08 | 3.37 | 26.42 | 4.20 | |
| 23.08.2020 | Askerløpet med Trimtex Cup | D 13-14 | 1.05.18 | 22 /23 | 5.43 | 26.37 | 2.20 | 26.42 | 4.20 | |
| 22.07.2020 | VBIL Sommerløp #4 Vestmarksetra | Kort | 1.03.00 | 14 | 20.15 | 22.21 | 7.11 | 18.20 | 2.58 | |
| 02.07.2020 | BysOmmer - finale | D 13-14 | 1.37.01 | 31 /31 | 29.58 | 37.52 | 11.42 | 28.14 | 4.57 | |
| 01.07.2020 | BysOmmer løp 4 | D 13-14 | 29.43 | 27 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2020 | BysOmmer løp 3 | D 13-14 | 1.12.57 | 24 /29 | 10.57 | 32.41 | 4.54 | 26.50 | 3.59 | – |
| 28.06.2020 | BysOmmer løp 1 | D 13-14 | 26.38 | 32 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2020 | Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup) | D 13-14 | 2.02.08 | 32 /38 | 22.56 | 34.28 | 6.28 | 26.50 | 3.59 | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Lang | 44.10 | 54 /86 | 7.54 | 21.06 | 3.46 | 17.56 | 1.55 | – |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | D 11-12 | 36.43 | 16 /21 | 3.58 | 19.27 | 2.06 | 17.10 | 1.45 | – |
| 28.08.2019 | Råtassløp #3 | D10-12 | 1.09.53 | 18 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2019 | NSK Cup nr 3 2019, Klubbmesterskap | D11-12 | 1.10.12 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2019 | O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp | Kort | 55.24 | 19 /28 | 11.13 | 21.47 | 4.25 | – | – | – |
| 25.05.2019 | NM sprint Publikumsløp | D -16 | 44.40 | 16 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2019 | Råtassløp 1 | DC | 47.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2018 | Klubbmesterskap Nydalens SK | D11-12 | 44.18 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2018 | Nydalten | D 10-12N | 45.53 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2017 | Råtass- og rekruttløp | 2.5km | 1.04.43 | 31 /34 | 14.58 | 29.49 | 6.54 | – | – | – |
| 22.08.2017 | Klubbesterskap Nydalens SK | D-12N | 35.24 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | Gromløpet | N-åpen | 31.11 | – | 3.27 | 15.52 | 1.45 | 14.40 | 1.08 | – |
| 22.05.2017 | Råtassløp 1 | DN | 34.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2017 | Nydalten | N-åpen | 36.01 | – | 1.51 | 16.50 | 0.52 | – | – | – |
| 29.08.2016 | Råtassløp | D-N | 51.45 | – | – | – | – | – | – | – |