Løperprofil
Håvard Rønningen
Østmarka
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
24 løp
Sprintrankingen
10 løp
B-rankingen
16 løp
C-rankingen
4 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.59
- Løpskapasitet
- 9.57
- O-evne
- 1.03
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.41
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 01.06.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1296 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0805 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0951 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1421 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1165 |
| bomVekt | 35,96 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2678 |
| bomStorSigma | 0,6902 |
| antallBom | 67 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0509 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,07 |
| havariVekt | 1,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3391 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2647,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2925 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.58
- Løpskapasitet
- 6.50
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.11
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 18.01.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1701 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1128 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0577 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,156 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7843 |
| bomVekt | 25,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0735 |
| bomStorSigma | 0,6216 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0585 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0807 |
| havariVekt | 0,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4074 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0036 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2534,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2584 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.22
- Løpskapasitet
- 8.42
- O-evne
- 1.40
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.30
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 15.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,388 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3888 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1098 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2907 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9959 |
| bomVekt | 9,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4248 |
| bomStorSigma | 0,7651 |
| antallBom | 37 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0834 |
| havariVekt | 0,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,096 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0012 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2047,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2440 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.04
- Løpskapasitet
- 9.13
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 5.05
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 21.09.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3245 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3085 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0828 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3776 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9829 |
| bomVekt | 1,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5429 |
| bomStorSigma | 0,8527 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0682 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7977 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2176 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2613,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.57
- Løpskapasitet
- 5.25
- O-evne
- 1.31
- Jevnhet ±
- 12,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.33
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 10.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,8473 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −1,1322 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1207 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3134 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9798 |
| bomVekt | 1,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4616 |
| bomStorSigma | 0,7885 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1295,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1659,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 88 | 23.08.2022 Østmarka Open 5, bom 4.03 | 154 | – |
| Bom over fem minutter | 109 | 14.06.2022 Østmarka Open 4 / Klubbmesterskap mellom, bom 6.05 | 483 | – |
| Bom over ti minutter | 983 | hele karrieren siden 2016 | 983 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.06.2023 | Østmarka Open løp 5 | Åpen-B | 43.59 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2023 | Østmarka Open løp 4 | Herrer-AM | 53.41 | 1 /8 | 2.22 | 10.47 | 0.29 | 11.19 | 1.01 | |
| 25.05.2023 | Østmarka Open løp 3 | Herrer-AM | 38.01 | 1 /8 | 3.26 | 10.20 | 0.56 | 11.18 | 1.03 | |
| 18.01.2023 | Klubbmesterskapet innendørs nattorientering | Løype: ABC | 19.39 | 4 | 1.33 | 8.08 | 0.38 | 7.29 | 0.05 | |
| 24.11.2022 | Østnatt-Cup 3 | AL-åpen | 37.08 | 1 | 0.53 | 7.11 | 0.10 | 7.21 | 0.06 | |
| 29.10.2022 | GRANKVISTLØPET (65. utgave) | Herrer A Kort | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 17-20E | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Østmarka Open 7 | Herrer-AL | 54.11 | 15 /25 | 3.55 | 10.33 | 0.46 | 12.03 | 1.06 | |
| 23.08.2022 | Østmarka Open 5 | H17 | 57.13 | 3 /3 | 5.44 | 12.18 | 1.14 | 12.19 | 1.07 | |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | H 17-20 | 41.51 | 5 /7 | 2.44 | 12.07 | 0.48 | 12.20 | 1.04 | |
| 14.06.2022 | Østmarka Open 4 / Klubbmesterskap mellom | H17-20 | 1.06.33 | 2 /3 | 14.34 | 14.31 | 3.11 | 12.20 | 1.04 | |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | H17 | 23.26 | 48 /58 | 0.29 | 8.04 | 0.10 | 7.57 | 0.06 | |
| 15.03.2022 | Sprint i Lillestrøm | Lang | 30.32 | 5 /13 | 0.50 | 8.04 | 0.13 | 8.00 | 0.07 | |
| 10.02.2022 | Gate o-løp | Lang | 36.01 | 7 /11 | 1.01 | 8.27 | 0.14 | 8.09 | 0.08 | |
| 25.11.2021 | Østnatt-Cup 3 | AL-åpen | 29.48 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2021 | Østnatt-Cup 2 | AL-åpen | 42.33 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2021 | Østnatt-Cup 1 | AL-åpen | 34.05 | 5 /9 | 0.30 | 8.15 | 0.07 | 8.04 | 0.08 | |
| 15.09.2021 | Ukas løype - Ulsrudvann | AL-åpen | 54.22 | 10 /22 | 4.10 | 12.35 | 0.58 | 12.31 | 0.49 | |
| 09.09.2021 | Ukas løype - Ulsrudvann | Løype: A2 | 54.22 | 3 | 1.59 | 12.03 | 0.26 | 12.31 | 0.49 | |
| 07.09.2021 | Østmarka Open 10 | H 15-16 | 58.08 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Åpent klubbmesterskap sprint (Østmarka Open 9) | H 15-16 | 25.28 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2021 | Østmarka Open 8 | H 15-16 | 1.01.30 | 2 /3 | 2.42 | 13.12 | 0.35 | 12.28 | 0.54 | |
| 17.08.2021 | Ukas løype uke 33 / Østmarka Open 7 | H 15-16 | 48.42 | 1 /2 | 2.22 | 12.25 | 0.36 | 12.28 | 0.54 | |
| 15.09.2020 | Østmarka Open 12 | H 15-16 | 42.49 | 4 /6 | 6.00 | 13.15 | 1.51 | 12.11 | 1.00 | |
| 08.09.2020 | Østmarka Open 11 | Åpen-C | 36.32 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2020 | Østmarka Open 9 | Herrer-AK | 42.14 | 1 /8 | 2.08 | 12.18 | 0.37 | 12.09 | 0.56 | |
| 06.08.2020 | Test1 | Herrer-AK | 42.14 | 1 | 1.42 | 12.04 | 0.29 | 12.09 | 0.56 | |
| 02.08.2020 | Hovedløpet sprint | H15 | 20.02 | 27 /54 | 0.35 | 8.16 | 0.14 | 7.59 | 0.10 | |
| 01.08.2020 | Hovedløpet langdistanse | H15 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Østmarka Open 5 | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2020 | Østmarka Open 4 | H 15-16 | 6.12 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Østmarka Open 3 / Klubbmesterskap mellom | H 15-16 | 56.45 | 1 /3 | 7.33 | 13.13 | 1.45 | 12.13 | 1.01 | |
| 19.05.2020 | Østmarka Open 2 | H 15-16 | 57.25 | 1 /3 | 3.10 | 12.25 | 0.41 | 12.13 | 1.01 | |
| 12.05.2020 | Østmarka Open 1 | H 15-16 | 33.59 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2020 | Gate-o-løp 2.3.20 | 5 km | 1.20.12 | 8 | 4.47 | 12.56 | 0.46 | 11.47 | 1.01 | |
| 26.10.2019 | Grankvistløpet | H 13-16 (5 km) | 37.19 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2019 | ABIK R16 - Bråteåsen | KORT | 28.47 | 1 | 3.01 | 10.34 | 1.06 | 11.48 | 1.04 | |
| 17.09.2019 | Østmarka Open 10 | Herrer-AK | 43.36 | 2 /5 | 4.38 | 12.05 | 1.17 | 12.22 | 1.06 | |
| 15.09.2019 | Folloløpet med Trimtex Cup | H 13-14 | 31.21 | 15 /35 | 2.12 | 13.13 | 0.56 | 13.46 | 1.08 | |
| 10.09.2019 | Østmarka Open 9 | N-åpen | 17.52 | – | 1.14 | 6.23 | 0.26 | 7.45 | 1.14 | |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | H 13-14 | 45.10 | 9 /31 | 4.11 | 13.23 | 1.14 | 13.46 | 1.08 | |
| 03.09.2019 | Østmarka Open 8 | Herrer-AK | 1.16.27 | 7 /8 | 4.41 | 16.56 | 1.02 | 12.22 | 1.06 | |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2019 | Østmarka Open 7 | H 13-14 | 28.04 | 1 /11 | 1.50 | 12.18 | 0.48 | 14.02 | 1.08 | |
| 24.08.2019 | KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup | H 13-14 | 36.16 | 10 /29 | 0.35 | 12.45 | 0.12 | 14.02 | 1.08 | |
| 20.08.2019 | Østmarka Open 6 | H 13-14 | 38.21 | 2 /5 | 4.24 | 14.27 | 1.39 | 14.02 | 1.08 | |
| 18.08.2019 | Hemingløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 41.07 | 14 /26 | 3.46 | 13.55 | 1.17 | 14.02 | 1.08 | |
| 16.06.2019 | Midtsommerløpet | H 13-14 | 35.06 | 29 /48 | 2.14 | 15.24 | 0.59 | 15.04 | 1.07 | |
| 15.06.2019 | Midtsommersprinten | H 13-14 | 22.14 | 31 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2019 | Camp Stokke sprinttrening | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2019 | Østmarka Open 3 | H 13-14 | 45.08 | 1 /2 | 0.51 | 13.52 | 0.16 | 15.04 | 1.07 | |
| 28.05.2019 | Østmarka Open 2 | H 13-14 | 32.20 | 1 /6 | 0.38 | 13.01 | 0.15 | 15.27 | 1.18 | |
| 14.05.2019 | Ivar-O-løpet / KM sprint | H 13-14 | 18.02 | 14 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2019 | Park-O LØP2 | H13-16 | 19.12 | 3 | 0.48 | 12.53 | 0.32 | 12.53 | 1.11 | |
| 07.05.2019 | Oslo City Cup finale | H13 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 2 | H13-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr 1 | H13-16 | 23.52 | 40 /63 | 0.08 | 8.16 | 0.03 | 8.27 | 0.11 | |
| 23.03.2019 | Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | H13 | 53.41 | 17 /23 | 14.49 | 22.33 | 6.13 | 16.42 | 1.34 | |
| 21.03.2019 | Innendørs natt-o KM | Løype: BCA | 45.46 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.01.2019 | Gate o-løp | Mellom | 31.08 | 3 | 2.45 | 12.42 | 1.07 | 13.00 | 1.24 | |
| 03.11.2018 | Grankvistløpet | H 13-16 (5 km) | 1.21.36 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2018 | Blodslitet | H13-14 | 1.20.01 | 50 /74 | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2018 | KM Natt AOOK | H 13-14 | 25.35 | 19 /23 | 0.13 | 14.34 | 0.07 | 14.49 | 1.06 | |
| 25.09.2018 | Nattpotta | H13-16 | 33.35 | 1 /2 | 0.30 | 11.56 | 0.11 | 13.19 | 1.39 | |
| 18.09.2018 | Østmarka Open - Løp 5 | H 13-14 | 26.19 | 1 /7 | 1.13 | 12.25 | 0.34 | 14.39 | 1.16 | |
| 11.09.2018 | Østmarka Open - Løp 4 | H 11-12 | 22.03 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2018 | Østmarka Open - Løp 3 | H 13-14 | 50.56 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | Østmarka Open - Løp 2 | H 13-14 | 43.28 | 4 /7 | 4.32 | 15.28 | 1.37 | 15.57 | 1.27 | |
| 23.08.2018 | Klubbkamp / Klubbmesterskap | H 13-14 | 47.22 | 5 /8 | 6.46 | 20.41 | 2.57 | 15.57 | 1.27 | |
| 12.06.2018 | Østmarka-karusellen m/klubbmesterskap | H13-14 | 1.00.20 | 2 /5 | 3.46 | 15.52 | 0.59 | 14.46 | 1.02 | – |
| 05.06.2018 | Østmarka Flex-o løp 5 | H 13-14 | 51.19 | 5 /8 | 3.28 | 14.45 | 1.00 | 14.46 | 1.02 | – |
| 29.05.2018 | Østmarka Flex-o løp 4 | H 13-14 | 1.10.21 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2018 | Østmarka Flex-o løp 3 | H 13-14 | 57.30 | 3 /6 | 0.58 | 13.57 | 0.14 | – | – | – |
| 06.05.2018 | Høydepunktet m/Trimtex-Cup | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2018 | Østmarka-karusellen 1 | H13-16C | 46.50 | 3 | 14.53 | 17.07 | 5.26 | 13.58 | 2.09 | – |
| 24.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 4 | H 13-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 3 | H 13-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 2 | H13 | 26.18 | 49 /95 | 1.23 | 9.34 | 0.30 | 9.56 | 0.13 | – |
| 03.04.2018 | Oslo City Cup, Løp nr 1 | H 13-16 | 29.05 | 50 /77 | 1.52 | 11.23 | 0.44 | 9.56 | 0.13 | – |
| 21.03.2018 | Gate-o | Mellom | 39.05 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2017 | Grankvistløpet | N-Åpen (3 km) | 37.37 | 3 /11 | 2.57 | 9.34 | 0.45 | 10.21 | 1.25 | |
| 21.10.2017 | Blodslitet 2017 | H11-12 | 43.04 | 18 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2017 | Nattpotta / Østmarka-karusellen 12 | N-åpen | 12.23 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2017 | Østmarka-karusellen 11 | H11-12 | 31.16 | 2 /4 | 1.45 | 14.09 | 0.48 | 14.12 | 1.34 | |
| 17.09.2017 | Trimtex Cup finale | H 11-12 | 12.24 | 16 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2017 | Østmarka-karusellen 10 | H11-12 | 40.06 | 1 /4 | 7.23 | 13.29 | 2.29 | 14.12 | 1.34 | |
| 07.09.2017 | Østmarka-karusellen 9 | H11-12 | 34.31 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2017 | Østmarka-karusellen 8 | H11-12 | 29.02 | 2 /3 | 1.38 | 13.47 | 0.47 | 14.28 | 1.17 | |
| 20.06.2017 | Klubbmesterskap sprint | Konkurranse | 38.58 | 23 | 3.58 | 11.56 | 1.13 | – | – | – |
| 15.06.2017 | Østmarka Flex-o løp 6 | H 11-12 | 43.49 | 2 /2 | 3.42 | 16.47 | 1.25 | 15.27 | 1.23 | – |
| 08.06.2017 | Østmarka Flex-o løp 5 | H 11-12 | 44.49 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.02.2017 | Gate-O 3 Østmarka OK 2017-03-01 | A-kort | 40.32 | 9 | 6.41 | 18.51 | 3.07 | 13.21 | 1.38 | – |
| 04.01.2017 | Klubbløp 1 Østmarka OK | C | 29.57 | 6 | 4.04 | 17.03 | 2.19 | – | – | – |
| 05.11.2016 | Trollnatta | Troll-Mellom | 22.23 | 6 /68 | 3.35 | 10.46 | 1.43 | – | – | – |
| 29.10.2016 | Grankvistløpet | N | 46.38 | 5 /21 | 5.20 | 11.11 | 1.17 | 11.27 | 1.23 | |
| 27.09.2016 | Østmarka-karusellen løp 6 høst | N-Åpen | 26.18 | 2 /10 | 5.25 | 12.23 | 2.33 | 11.20 | 1.23 | – |
| 20.09.2016 | Østmarka-karusellen løp 5 høst | N-Åpen | 28.25 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2016 | Østmarka-karusellen løp 4 høst | N-Åpen | 34.31 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2016 | Østmarka-karusellen løp 3 høst | N-Åpen | 16.46 | 1 /14 | 1.08 | 11.13 | 0.45 | 11.20 | 1.23 | – |