Løperprofil
Rannveig Elisa Een
Voss
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
N-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
nr. 997 av 2067
Nr. 997 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 61 av 84 i klassen D17–18 · nr. 33 av 47 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 13.49
- Løpskapasitet
- 11.52
- O-evne
- 1.57
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 01.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,047 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0808 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0953 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0364 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3141 |
| bomVekt | 62,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5509 |
| bomStorSigma | 0,9122 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0534 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 3,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0068 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3772 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,004 |
| fartSesongSin | −0,0092 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3158,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3676,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.11
- Løpskapasitet
- 8.57
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 01.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0998 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1561 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0561 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0388 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4162 |
| bomVekt | 28,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1213 |
| bomStorSigma | 0,5213 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0482 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0086 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8069 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0017 |
| fartSesongSin | −0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3320,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3408 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.31
- Løpskapasitet
- 9.12
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.44
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 04.07.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3169 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2568 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,115 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2307 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9863 |
| bomVekt | 3,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,319 |
| bomStorSigma | 0,7735 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7123 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2199,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2513,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 01.07.2026 Fjord-O 2026, bom 7.14 | 52 | nr. 5628 |
| Bom over fem minutter | 7 | 01.07.2026 Fjord-O 2026, bom 7.14 | 108 | nr. 7200 |
| Bom over ti minutter | 77 | 16.08.2025 Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap, bom 10.56 | 196 | nr. 5500 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 17-18 | 1.25.12 | 8 /23 | 9.22 | 12.45 | 1.24 | 14.01 | 2.03 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 17-18 | 24.10 | 11 /12 | 2.31 | 10.35 | 1.06 | 9.32 | 0.15 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 17-18 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 17-18 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Norgescup mellom og O-idol - sr jaktstart søndag | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2025 | NC sprint | D 16 | 24.06 | 22 /24 | 1.04 | 10.15 | 0.27 | 9.30 | 0.13 | – |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | D 15-16 | 1.28.20 | 7 /8 | 4.06 | 16.33 | 0.46 | 14.44 | 2.07 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | D 15-16 | 57.27 | 4 /6 | 16.26 | 17.40 | 5.03 | 14.44 | 2.07 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 16 | 25.23 | 42 /50 | 2.17 | 10.22 | 0.56 | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 16 | 1.07.53 | 31 /44 | 5.50 | 14.19 | 1.14 | 14.44 | 2.07 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 15-16 | 53.43 | 17 /85 | 3.43 | 12.01 | 0.50 | 14.17 | 2.26 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 15-16 | 50.33 | 19 /85 | 12.12 | 16.06 | 3.53 | 14.17 | 2.26 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 15-16 | 40.27 | 27 /30 | 9.22 | 15.02 | 3.29 | 14.17 | 2.26 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2024 | Vestlandsmesterskap langdistanse | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | D 15-16 | 57.56 | 4 /5 | 14.23 | 18.49 | 4.40 | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Copen10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Copen10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Copen10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Copen10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 9.21 | 12 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 18.37 | 19 /77 | 2.43 | 15.04 | 2.12 | 13.37 | 1.10 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | N2-open 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | N2-open 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | N2-open 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | N2-open 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2018 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018) | N-åpen | 30.04 | – | 0.20 | 13.09 | 0.09 | 14.57 | 1.06 | |
| 25.08.2018 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018) | N-åpen | 41.57 | – | 3.34 | 18.27 | 1.34 | 14.57 | 1.06 | |
| 08.07.2018 | Fjord-O 2018 | D -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Fjord-O 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Fjord-O 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Fjord-O 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 13.33 | 18 /72 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 12.16 | 26 /351 | 0.34 | 12.43 | 0.35 | 15.24 | 1.22 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 22.00 | 36 /351 | 2.24 | 14.49 | 1.37 | 15.24 | 1.22 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 22.45 | 53 /351 | 2.24 | 17.25 | 1.50 | 15.24 | 1.22 | |
| 10.07.2016 | Sørlandsgaloppen 2016 | N-åpen | 26.59 | 48 /221 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2016 | Sørlandsgaloppen 2016 | N-åpen | 19.22 | 57 /84 | 2.04 | 18.34 | 1.59 | 19.26 | 1.44 | – |
| 10.07.2016 | Sørlandsgaloppen 2016 | N-åpen | 41.33 | 67 /221 | 6.06 | (33.04) | 4.51 | 19.26 | 1.44 | – |