Løperprofil
Silvia Shandurkova
Uzana
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
12 løp
Sprintrankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.14
- Løpskapasitet
- 13.24
- O-evne
- 0.50
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.45
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 31.12.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1694 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1656 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0879 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0513 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9725 |
| bomVekt | 35,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2146 |
| bomStorSigma | 0,6275 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0458 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0682 |
| havariVekt | 1,46 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0075 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,287 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0084 |
| fartSesongSin | 0,0045 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3567,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3787,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.15
- Løpskapasitet
- 8.05
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.12
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 13.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0028 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0515 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0534 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1364 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8643 |
| bomVekt | 14,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0563 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0709 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2995,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3062,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 21 | 03.05.2025 WMMTBOC/CC 2025, bom 3.41 | 188 | – |
| Bom over fem minutter | 43 | 01.05.2025 WMMTBOC/CC 2025 - Middle, bom 5.09 | 376 | – |
| Bom over ti minutter | 549 | hele karrieren siden 2016 | 549 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2025 | Nyttårsløpet, OK Moss | D 40- | 1.00.42 | 7 /7 | 6.15 | 15.07 | 1.33 | 13.58 | 0.51 | |
| 04.05.2025 | WMMTBOC/CC 2025 - Sprint | W45 | 33.46 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2025 | WMMTBOC/CC 2025 | W45 | 2.08.24 | 8 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | WMMTBOC/CC 2025 - Middle | W45 | 1.26.19 | 12 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 05.01.2025 | WMMTBOC 2025 - Middle | W45 | 1.26.19 | 12 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2024 | Nyttårsløpet, OK Moss | D 40- | 42.54 | 3 /7 | 1.23 | 12.50 | 0.25 | 12.52 | 0.47 | |
| 14.09.2024 | World MTB Orienteering Championships 2024 - Long | Women | 2.33.00 | 36 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2024 | World MTB Orienteering Championships 2024 - Middle | Women | 54.28 | 36 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | World MTB Orienteering Championships 2024 - Mass | WOMEN_BAAB | 1.49.02 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | World MTB Orienteering Championships 2024 - Sprint | WOMEN | 26.44 | 35 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2024 | WMMTBOC 2024 Long distance | W45 | 1.51.14 | 11 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2024 | WMMTBOC 2024 Sprint distance | W45 | 38.16 | 9 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 08.08.2024 | WMMTBOC 2024 Middle distance | W45 | 59.51 | 10 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2024 | WMMTBOC 2024 Mass Start | W45 | 1.35.08 | 8 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2023 | WMTBOC & JWMTBOC 2023 - Mass start | Women | 2.03.22 | 44 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | WMTBOC & JWMTBOC 2023 - middle | Women | 1.28.05 | 46 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | W40-A | 1.14.34 | 12 /32 | 3.07 | 11.17 | 0.28 | 12.14 | 0.50 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | W40-A | 50.31 | 17 /33 | 4.06 | 12.13 | 0.59 | 12.14 | 0.50 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W40-1 | 1.01.36 | 14 /63 | 4.28 | 11.29 | 0.50 | 12.14 | 0.50 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | W40-A | 15.42 | 17 /29 | 0.13 | 7.21 | 0.06 | 7.38 | 0.09 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W40-1 | 16.48 | 15 /55 | 0.00 | 7.09 | 0.00 | 7.38 | 0.09 | |
| 12.02.2023 | WMSOC Middle | W40 | 53.47 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | WMSOC Sprint | W40 | 24.32 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 10.02.2023 | WMSOC Long | W40 | 1.16.58 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2022 | Världscupen i Borås, publiktävling, dag 3, medel | D40 | 48.36 | 4 /16 | 2.58 | 13.25 | 0.49 | 13.54 | 1.02 | |
| 27.05.2022 | Världscupen i Borås, publiktävling, dag 2, medel | Svår 3 km | 39.02 | 26 /59 | 1.14 | 13.30 | 0.26 | 13.54 | 1.02 | |
| 26.05.2022 | Världscupen i Borås, publiktävling, dag 1, sprint | D40 | 21.48 | 2 /8 | 0.23 | 8.23 | 0.09 | 8.40 | 0.09 | – |
| 31.12.2019 | Nyttårsløpet, OK Moss | D 40- | 38.22 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 40- | 1.17.30 | 22 /28 | 8.32 | 14.26 | 1.35 | 13.52 | 1.22 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W 40- | 40.48 | 14 /26 | 1.19 | 12.26 | 0.24 | 13.52 | 1.22 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 40- | 52.48 | 10 /13 | 9.41 | 15.13 | 2.47 | 13.52 | 1.22 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W 40- | 44.27 | 8 /17 | 0.43 | 11.20 | 0.11 | 13.52 | 1.22 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 40- | 49.55 | 8 /13 | 3.22 | 14.21 | 0.58 | 13.52 | 1.22 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W 40- | 17.26 | 7 /13 | 0.05 | 8.04 | 0.02 | 8.26 | 0.10 | – |
| 31.12.2017 | Nyttårsløpet 2017 | D 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2016 | Norsk O-Festival mellom | D 35- | 54.19 | 5 /10 | 4.30 | 14.59 | 1.14 | – | – | – |
| 24.06.2016 | Norsk O-Festival sprint | D 35- | 15.19 | 3 /6 | 0.03 | 9.00 | 0.02 | – | – | – |