Løperprofil
Ulla Lunøe Akselsen
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
30 løp
Sprintrankingen
12 løp
B-rankingen
4 løp
C-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 963 av 2067
Nr. 963 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 52 av 62 i klassen D19–20 · nr. 29 av 35 i 2007-kullet
- Forventet kmtid
- 13.40
- Løpskapasitet
- 11.46
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 11,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 31 (sist 26.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0358 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,055 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1155 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0249 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4664 |
| bomVekt | 122,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5145 |
| bomStorSigma | 0,8047 |
| antallBom | 108 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0528 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0778 |
| havariVekt | 5,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,019 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3413 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0106 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3130,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3638,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.45
- Løpskapasitet
- 7.31
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.51
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 23.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0752 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0297 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0618 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1046 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1739 |
| bomVekt | 75,12 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2666 |
| bomStorSigma | 0,5569 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,056 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1062 |
| havariVekt | 2,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9802 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0053 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2788,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2874 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.02
- Løpskapasitet
- 11.56
- O-evne
- 2.06
- Jevnhet ±
- 11,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.56
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 25.06.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0733 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0364 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1164 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1895 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0232 |
| bomVekt | 7,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5889 |
| bomStorSigma | 0,8154 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0569 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0886 |
| havariVekt | 0,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1813 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2806,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3301,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.24
- Løpskapasitet
- 10.33
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 4.24
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 17.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1902 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1552 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0957 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3041 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0823 |
| bomVekt | 2,34 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4813 |
| bomStorSigma | 0,802 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0257 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2491,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2926,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.34
- Løpskapasitet
- 9.06
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.16
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 19.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3262 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1544 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1029 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1945 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0277 |
| bomVekt | 2,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4032 |
| bomStorSigma | 0,7402 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0326 |
| havariVekt | 0,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7303 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0027 |
| fartSesongSin | −0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2176,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2523,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 26.08.2026 NSK Klubbmesterskap 2026, bom 2.33 | 194 | nr. 6979 |
| Bom over fem minutter | 33 | 07.09.2024 NM mellomdistanse, bom 5.36 | 293 | nr. 5019 |
| Bom over ti minutter | 589 | 17.08.2022 OSI/Geoform rankingløp 10 – Sognsvann vest, bom 16.33 | 589 | nr. 1964 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | NSK Klubbmesterskap 2026 | AM-Åpen 14 | 59.50 | 5 /6 | 4.08 | 11.55 | 0.49 | 13.51 | 2.08 | |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | AK-åpen | 41.01 | 11 /24 | 6.29 | 15.43 | 2.29 | 14.32 | 2.17 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 17-20E | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | NM mellomdistanse | D17-18 | 46.11 | 38 /46 | 10.26 | 15.40 | 3.32 | 14.34 | 2.24 | |
| 05.09.2024 | NM langdistanse | D17-18 | 1.33.53 | 35 /38 | 9.18 | 14.27 | 1.26 | 14.34 | 2.24 | |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 17-18 | 39.30 | 6 /8 | 3.32 | 11.36 | 1.02 | 14.34 | 2.24 | |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | D 17-18 | 1.15.21 | 8 /10 | 7.15 | 12.27 | 1.12 | 14.42 | 2.26 | |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | D 17-18 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 17-18 | 54.35 | 8 /9 | 6.02 | 14.34 | 1.37 | 15.04 | 2.26 | |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | D 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D17 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | D 17-18 | 23.07 | 9 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D17 | 23.11 | 33 /54 | 1.30 | 8.04 | 0.31 | 8.07 | 0.17 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 17-18E | 1.11.05 | 20 /24 | 14.13 | 19.14 | 3.51 | 15.10 | 2.29 | |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D17- | 19.48 | 42 /64 | 0.08 | 7.45 | 0.03 | 8.07 | 0.17 | |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | D 17-18E | 48.21 | 27 /38 | 3.24 | 13.42 | 0.58 | 15.10 | 2.29 | |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 17- | 38.29 | 38 /43 | 4.18 | 10.34 | 1.11 | 8.07 | 0.17 | |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 17- | 18.33 | 51 /81 | 0.01 | 7.33 | 0.00 | 8.07 | 0.17 | |
| 17.12.2023 | Sjusjørennet 2023 mellom | D 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.12.2023 | Sjusjørennet 2023 sprint | D 17- | 30.52 | 60 /64 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 15-16 | 37.58 | 10 /24 | 1.39 | 11.32 | 0.30 | 15.01 | 2.31 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 59.56 | 11 /18 | 11.40 | 13.51 | 2.42 | 15.01 | 2.31 | |
| 16.09.2023 | NC mellom og O-idol | D16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2023 | NC sprint | D16 | 22.15 | 24 /32 | 0.43 | 8.48 | 0.17 | 8.16 | 0.17 | |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | D 15-16 | 1.05.55 | 14 /16 | 13.27 | 14.48 | 3.01 | 15.01 | 2.31 | |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 1.17.03 | 15 /18 | 13.21 | 17.00 | 2.57 | 15.37 | 2.34 | |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | D16 | 23.46 | 36 /46 | 4.43 | 10.12 | 2.01 | 8.09 | 0.18 | |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | D16 | 1.12.25 | 32 /44 | 11.44 | 15.45 | 2.33 | 15.37 | 2.34 | |
| 02.08.2023 | OSI/GeoForm Rankingløp 8 | Mellom | 1.05.54 | 43 /61 | 2.28 | 13.50 | 0.31 | 15.37 | 2.34 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen seniorelite og jaktstart DH15-20 | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen seniorelite og jaktstart DH15-20 | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint elite og DH13-16 | D 16 | 17.47 | 19 /28 | 2.27 | 9.21 | 1.17 | 8.11 | 0.14 | |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | D 15-16 | 44.13 | 14 /32 | 3.47 | 12.18 | 1.03 | 15.32 | 2.35 | |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | D 15-16 | 23.57 | 14 /31 | 0.27 | 8.18 | 0.09 | 8.11 | 0.14 | |
| 12.06.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 8 | DA | 59.48 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | D 15-16 | 1.06.56 | 15 /23 | 3.10 | 13.33 | 0.38 | 16.05 | 2.46 | |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | D 15-16 | 47.06 | 2 /5 | 3.33 | 13.23 | 1.01 | 16.05 | 2.46 | |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 56.44 | 15 /23 | 4.58 | 13.10 | 1.09 | 16.05 | 2.46 | |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | D15-16 | 18.57 | 5 /13 | 0.30 | 7.56 | 0.13 | 8.05 | 0.16 | |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 15-16 | 48.49 | 32 /51 | 7.03 | 13.55 | 2.01 | 17.59 | 3.17 | |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | D 15-16 | 20.43 | 11 /23 | 1.56 | 7.41 | 0.43 | 8.08 | 0.18 | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 15-16 | 26.51 | 12 /29 | 1.49 | 8.47 | 0.36 | 8.08 | 0.18 | – |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D15 | 27.45 | 16 /28 | 2.19 | 8.49 | 0.44 | 8.08 | 0.18 | – |
| 18.12.2022 | Sjusjørennet 2022 mellom | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2022 | Sjusjørennet 2022 sprint | D 15-16 | 38.22 | 17 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta lang | 30.57 | 8 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - Finale | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022_3 | Rekrutt | 39.59 | 10 /17 | 4.15 | 14.09 | 1.30 | 12.05 | 1.21 | – |
| 12.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - 2 | LokalD | 1.37.08 | 27 /30 | 8.43 | 23.35 | 2.07 | 21.27 | 3.41 | |
| 28.09.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022_1 | LokalD | 1.39.07 | 18 /20 | 6.56 | 22.35 | 1.35 | 20.46 | 3.52 | |
| 20.09.2022 | KM Natt - Kollnatta | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2022 | Tour of Lillomarka høst 2022 - Løp 1 | DA | 1.33.11 | 16 /17 | 7.49 | 21.08 | 1.46 | 20.31 | 4.19 | |
| 17.08.2022 | OSI/Geoform rankingløp 10 – Sognsvann vest | Kort | 1.14.19 | 30 /44 | 23.08 | 25.00 | 7.47 | 20.31 | 4.19 | |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | B-åpen 10-16 | 53.00 | 1 /6 | 3.23 | 16.38 | 1.04 | 16.13 | 2.07 | |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 1.03.07 | 9 /11 | 14.33 | 18.39 | 4.18 | 19.36 | 4.31 | |
| 12.06.2022 | KM mellom AOOK - Høydepunktet | D 15-16 | 1.47.37 | 18 /18 | 38.29 | (34.34) | 12.22 | 19.36 | 4.31 | |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | B-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | D 13-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2022 | Smaaleneneløpet | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 1.22.03 | 23 /25 | 19.09 | 19.48 | 4.37 | 18.03 | 3.38 | |
| 07.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | SprintX3M løp 2-Sprint by night (Natt-o-toget) | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 1 - Downhill Sprint | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2021 | OSI/Geoform rankingløp 16 | Kort | 45.47 | 11 /39 | 1.15 | 14.26 | 0.24 | 18.15 | 3.55 | |
| 22.10.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Finale | Rekrutt | 31.52 | 7 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 13-14 | 1.37.29 | 25 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3 | Rekrutt | 33.48 | 14 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2 | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | D 13-14 | 33.36 | 11 /26 | 2.46 | 13.41 | 1.08 | 16.54 | 2.51 | |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | D 13-14 | 20.08 | 6 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1 | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2021 | Huldersprinten - KM Natt | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Prolog | Lokal | 2.14.56 | 71 /73 | 39.59 | 32.05 | 9.31 | 23.50 | 5.04 | – |
| 05.09.2021 | KM sprint (Romeriksløpet 2021) | D 13-14 | 14.45 | 5 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | D 13-14 | 50.13 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | D 13-14 | 1.16.28 | 12 /17 | 16.16 | 20.49 | 4.26 | 19.07 | 3.13 | |
| 21.08.2021 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 22.28 | 19 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2021 | Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cup | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2021 | Knut Valstads Minneløp | D 13-14 | 21.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Finale | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.10.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3 | Rekrutt | 1.28.19 | 15 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1 | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2020 | Trimtex-cup Finale | D13-14 | 2.08.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup | D 13-14 | 1.33.12 | 24 /25 | 12.42 | 26.52 | 3.40 | 21.50 | 2.45 | – |
| 23.08.2020 | Askerløpet med Trimtex Cup | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Lang | 49.54 | 61 /86 | 5.14 | (23.50) | 2.30 | 16.15 | 1.29 | – |
| 19.10.2019 | Blodslitet | D11-12 | 1.18.05 | 26 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2019 | Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4 | Rekrutt | 1.06.37 | 17 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Råtassløp #3 | D8-12N | 29.28 | – | 5.40 | 17.46 | 3.25 | – | – | – |
| 20.08.2019 | NSK Cup nr 3 2019, Klubbmesterskap | D11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 11-12 | 1.01.19 | 26 /37 | 3.41 | 15.49 | 0.57 | 16.04 | 1.42 | |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | D 11-12 | 17.30 | 30 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | D 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | D 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp | DH9-12 | 21.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2019 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | D 11-12 | 40.38 | 8 /11 | 6.33 | 19.41 | 3.10 | 17.59 | 1.57 | |
| 21.08.2018 | Klubbmesterskap Nydalens SK | D11-12 | 49.24 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2018 | Råtassløp 1 | DC | 1.01.56 | – | 3.25 | 16.34 | 0.55 | – | – | – |
| 12.05.2018 | Nydalten | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | D 11-12 | 51.57 | 32 /36 | 10.53 | 24.47 | 5.12 | 20.00 | 1.58 | |
| 04.09.2017 | Råtass- og rekruttløp | 2.5km | 50.51 | 28 /34 | 3.17 | 23.26 | 1.31 | 20.16 | 1.27 | – |
| 22.08.2017 | Klubbesterskap Nydalens SK | D-10 | 27.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D-10 | 18.42 | 5 /62 | 0.18 | 12.33 | 0.12 | 13.13 | 1.10 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D-10 | 19.38 | 6 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D-10 | 41.04 | 6 /62 | 4.20 | 13.39 | 1.26 | 13.13 | 1.10 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D-10 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2016 | Harry Lagerts Nattcup 2016-3 | Rekrutt | 45.13 | 23 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2016 | Drammensløpet | N-åpen | 44.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2016 | Nydalten med Testløp Junior VM - mellom | N-åpen | 31.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2016 | Eikerløpet/KM-mellomdistanse | N-åpen | 49.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2015 | Råtassløp nummer 2 2015 | D-N | 54.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2015 | Klubbmesterskap 2015 NSK Orientering | D-12N | 1.07.45 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2015 | Råtassløp nr 1 | DN | 55.07 | – | 8.14 | 25.45 | 3.51 | – | – | – |