Løperprofil
Ida Berge Gjellestad
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
14 løp
B-rankingen
29 løp
C-rankingen
17 løp
N-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
nr. 194 av 2067
Nr. 194 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 12 av 90 i klassen D15–16 · nr. 6 av 48 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 10.09
- Løpskapasitet
- 9.36
- O-evne
- 0.34
- Jevnhet ±
- 6,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 16.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1633 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1469 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0651 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,027 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,73 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6552 |
| bomVekt | 108,61 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2145 |
| bomStorSigma | 0,6425 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0921 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0523 |
| havariVekt | 8,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3248 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0033 |
| fartSesongSin | −0,0036 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2553,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2703,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.55
- Løpskapasitet
- 6.49
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 15 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 28.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1738 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,179 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0546 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0376 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,99 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5255 |
| bomVekt | 55,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1487 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1754 |
| havariVekt | 4,83 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9359 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0018 |
| fartSesongSin | −0,003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2525,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2565,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.18
- Løpskapasitet
- 8.44
- O-evne
- 0.34
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 20
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 13.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3823 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,389 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0755 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0504 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,59 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 20,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5219 |
| bomVekt | 175,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1359 |
| bomStorSigma | 0,5503 |
| antallBom | 35 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0355 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0507 |
| havariVekt | 10,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0037 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0594 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2052,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2186,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.14
- Løpskapasitet
- 8.25
- O-evne
- 0.49
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.17
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 10.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4155 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,43 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0814 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1306 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5517 |
| bomVekt | 43,61 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3774 |
| bomStorSigma | 0,7509 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0437 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0604 |
| havariVekt | 1,86 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0014 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8046 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0017 |
| fartSesongSin | −0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1986,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2178,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.08
- Løpskapasitet
- 7.55
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.41
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 06.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,466 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4862 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1089 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2569 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9209 |
| bomVekt | 5,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2912 |
| bomStorSigma | 0,7936 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0342 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0324 |
| havariVekt | 0,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7015 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1893,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2183,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 42 | 31.05.2026 Gromløpet, bom 2.28 | 320 | – |
| Bom over fem minutter | 740 | 16.10.2024 Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 3 , bom 6.24 | 806 | – |
| Bom over ti minutter | 1 550 | hele karrieren siden 2015 | 1 550 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | NSK Klubbmesterskap 2026 | D 15-16 | 31.17 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 38.00 | 6 /17 | 2.02 | 9.49 | 0.32 | 10.19 | 0.31 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D15 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D15 | 42.29 | 10 /47 | 1.35 | 10.05 | 0.23 | 10.19 | 0.31 | |
| 03.06.2026 | NSK Klubbcup #2 2026 | D 15-16 | 38.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2026 | Gromløpet | D 15-16 | 49.42 | 6 /13 | 2.51 | 10.18 | 0.35 | 10.36 | 0.34 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | D 15-16 | 37.26 | 7 /17 | 1.01 | 10.06 | 0.16 | 10.36 | 0.34 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | D 15-16 | 35.43 | 16 /33 | 1.36 | 10.29 | 0.29 | 10.36 | 0.34 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 15-16 | 11.12 | 9 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 15-16 J | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | NSK Klubbcup #1 2026 | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | D15-16 | 29.31 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 15-16 | 19.59 | 5 /20 | 0.24 | 6.56 | 0.08 | 7.14 | 0.06 | – |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | D15-16 | 53.35 | 17 /30 | 2.26 | 11.04 | 0.30 | 10.45 | 0.36 | |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 33.52 | 5 /35 | 0.49 | 9.17 | 0.14 | 10.45 | 0.36 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D15-16 | 22.32 | 6 /23 | 0.08 | 7.08 | 0.03 | 7.14 | 0.06 | – |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 15-16 | 17.12 | 5 /22 | 0.03 | 6.40 | 0.01 | 7.14 | 0.06 | – |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D15-16 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.02.2026 | Innendørs Orientering Korsvoll Skole | Vanskelig | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Finale | LokalD | 1.18.44 | 8 /19 | 0.45 | 9.50 | 0.07 | 11.14 | 0.39 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 13-14 | 50.47 | 4 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | D 13-14 | 34.30 | 6 /17 | 2.00 | 11.11 | 0.39 | 10.01 | 0.29 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | D 13-14 | 32.52 | 2 /16 | 1.13 | 9.30 | 0.21 | 10.03 | 0.29 | |
| 27.08.2025 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 3 | D 13-14 | 29.52 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Romeriksløpet 2025 med KM lang og Trimtex cup | D 13-14 | 38.26 | 2 /18 | 0.35 | 9.53 | 0.09 | 10.03 | 0.29 | |
| 17.08.2025 | Fossumløpet 2025 med Trimtex-cup | D 13-14 | 32.38 | 2 /15 | 2.50 | 10.43 | 0.56 | 10.03 | 0.29 | |
| 16.08.2025 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 21.39 | 1 /12 | 0.42 | 8.50 | 0.17 | 10.03 | 0.29 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 14 | 14.04 | 8 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 14 | 27.48 | 2 /45 | 0.36 | 9.15 | 0.12 | 10.03 | 0.29 | |
| 16.07.2025 | Sommersprint cup 2 | D A/B lang | 19.52 | 2 /11 | 0.05 | 7.15 | 0.02 | – | – | – |
| 15.07.2025 | Sommercup 2 | D-AK | 41.49 | 1 /12 | 3.12 | 10.56 | 0.50 | 11.28 | 0.46 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 19.49 | 3 /37 | 0.14 | 10.08 | 0.07 | 10.16 | 0.32 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 27.05 | 5 /109 | 1.36 | 10.14 | 0.36 | 10.16 | 0.32 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 30.48 | 5 /109 | 4.28 | 11.35 | 1.41 | 10.16 | 0.32 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 14 | 29.22 | 8 /37 | 1.20 | 10.52 | 0.30 | 10.15 | 0.30 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 14 | 29.50 | 8 /39 | 3.29 | 11.32 | 1.21 | 10.15 | 0.30 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 14 | 12.24 | 5 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | D13-14 | 23.26 | 7 /44 | 2.46 | 11.04 | 1.18 | 10.15 | 0.30 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | D 13-14 | 12.26 | 1 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | D13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | NSK Klubbcup #2 - 2025 | A-åpen 14- | 46.09 | 4 /7 | 2.58 | 11.18 | 0.44 | 11.49 | 1.02 | |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | D 13-14 | 28.05 | 16 /79 | 0.28 | 11.17 | 0.11 | 10.06 | 0.23 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | D 13-14 | 33.47 | 1 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | D 13-14 | 22.27 | 3 /21 | 0.04 | 9.26 | 0.02 | 10.06 | 0.23 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 13-14 | 20.21 | 1 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | D 13-14 | 14.20 | 4 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D13-14 | 21.57 | 3 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | D 13-14 | 29.14 | 1 /20 | 0.29 | 8.44 | 0.09 | 10.06 | 0.23 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | D 13-14 | 13.41 | 3 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | D 13-14 | 32.11 | 4 /35 | 0.44 | 9.52 | 0.13 | 10.11 | 0.29 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D13-14 | 20.54 | 3 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | D13-14 | 29.47 | 3 /29 | 0.52 | 9.26 | 0.16 | 10.11 | 0.29 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 32.29 | 4 /36 | 0.33 | 10.48 | 0.11 | 10.11 | 0.29 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D13-14 | 18.36 | 1 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2025 | Ski-O-treff sprint/mellom | D 13-14 | 27.13 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D13 | 15.28 | 19 /92 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D13 | 12.33 | 16 /92 | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 - Finale | LokalD | 1.27.31 | 7 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 13-14 | 50.45 | 11 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 3 | LokalD | 50.27 | 17 /29 | 9.02 | 12.51 | 2.18 | 12.04 | 1.06 | – |
| 09.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 2 | LokalD | 46.00 | 5 /30 | 0.06 | 10.43 | 0.01 | 12.04 | 1.06 | – |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | D 13-14 | 41.07 | 2 /23 | 0.41 | 9.59 | 0.10 | 10.28 | 0.35 | |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | D 13-14 | 26.57 | 5 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | D 13-14 | 28.04 | 3 /21 | 1.05 | 9.42 | 0.22 | 10.28 | 0.35 | |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 13-14 | 26.43 | 3 /25 | 2.23 | 9.22 | 0.50 | 10.28 | 0.35 | |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 10.02 | 10 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | D 13-14 | 39.37 | 3 /22 | 3.06 | 10.49 | 0.51 | 10.54 | 0.38 | |
| 18.08.2024 | NM ultralang og Ungdoms ultra m/Trimtex-cup | D 13-14 | 51.59 | 4 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 13 | 31.42 | 4 /32 | 1.34 | 10.13 | 0.30 | 11.11 | 0.35 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 13 | 28.24 | 5 /35 | 0.36 | 10.29 | 0.13 | 11.11 | 0.35 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 13 | 13.07 | 5 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | D 13-14 | 29.44 | 1 /3 | 0.41 | 11.08 | 0.15 | 11.11 | 0.35 | |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | D13-14 | 25.48 | 7 /39 | 1.06 | 11.27 | 0.29 | 11.11 | 0.35 | |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | D 13-14 | 13.23 | 1 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | D13-14 | 19.24 | 15 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 13-14 | 44.06 | 2 /24 | 2.35 | 9.45 | 0.34 | 11.11 | 0.35 | |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D13 | 20.21 | 6 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | D 13-14 | 13.08 | 6 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D13-14 | 24.18 | 6 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | D 13-14 | 30.24 | 7 /17 | 0.47 | 11.15 | 0.17 | 12.42 | 0.56 | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 37.26 | 10 /32 | 2.32 | 12.55 | 0.52 | 12.42 | 0.56 | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D13-14 | 22.37 | 7 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 13-14 | 33.57 | 12 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 2 | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | D 11-12 | 19.03 | 1 /6 | 0.55 | 10.19 | 0.30 | 10.46 | 0.38 | |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | D 11-12 | 30.28 | 3 /10 | 0.44 | 11.12 | 0.16 | 10.46 | 0.38 | |
| 04.09.2023 | DØPELØPE | Mygg | 38.00 | 2 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 25.56 | 5 /12 | 1.52 | 11.22 | 0.49 | 10.54 | 0.44 | |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D12 | 31.42 | 24 /106 | 0.48 | 10.40 | 0.16 | 10.56 | 0.44 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D12 | 20.55 | 19 /106 | 0.44 | 10.32 | 0.22 | 10.56 | 0.44 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D12 | 30.55 | 41 /106 | 3.45 | 11.57 | 1.27 | 10.56 | 0.44 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D12 | 35.22 | 38 /106 | 3.59 | 11.51 | 1.20 | 10.56 | 0.44 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D12 | 32.30 | 23 /106 | 3.33 | 10.20 | 1.08 | 10.56 | 0.44 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 11-12 | 17.40 | 8 /52 | 0.08 | 10.15 | 0.05 | 10.42 | 0.30 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | D 11-12 | 15.58 | 11 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Askerløpet - KM mellomdistanse med Trimtex-cup | D 11-12 | 19.10 | 2 /11 | 0.02 | 10.04 | 0.01 | 10.42 | 0.30 | |
| 04.06.2023 | Tradisjonsbæreren - KM langdistanse STOK | D 11-12 | 20.35 | 1 /4 | 0.02 | 9.54 | 0.01 | 10.42 | 0.30 | |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | D 11-12 | 18.43 | 2 /10 | 2.35 | 11.47 | 1.38 | 11.03 | 0.44 | |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D11 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta lang | 30.05 | 7 /59 | 1.42 | 12.27 | 0.42 | 13.21 | 0.42 | – |
| 05.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022_B | Rekrutt | 1.30.44 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 11-12 | 22.20 | 1 /22 | 1.12 | 10.56 | 0.35 | 11.19 | 0.37 | |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 21.01 | 2 /10 | 0.40 | 11.03 | 0.21 | 11.52 | 0.30 | |
| 12.06.2022 | KM mellom AOOK - Høydepunktet | D 11-12 | 21.22 | 2 /14 | 1.17 | 11.06 | 0.40 | 11.52 | 0.30 | |
| 11.06.2022 | Huldersprinten med Trimtex-cup | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | D 11-12 | 26.03 | 1 /16 | 0.36 | 12.04 | 0.17 | 13.35 | 0.48 | – |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | D 11-12 | 30.16 | 1 /12 | 1.47 | 12.27 | 0.44 | 13.35 | 0.48 | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | D11-12 | 25.11 | 1 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2022 | Smaaleneneløpet | D 11-12 | 37.24 | 19 /24 | 0.03 | 17.47 | 0.01 | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | D11 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | D11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 9-10 | 33.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Bonusløp | Rekrutt | 23.24 | 8 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2 | Rekrutt | 55.42 | 14 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | D 9-10 | 12.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart | D 9-10 | 36.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | KM sprint (Romeriksløpet 2021) | D 9-10 | 10.14 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | D/H 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2021 | Norsk O-Festival lang (med Elite) | D 9-10 | 21.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2021 | Norsk O-Festival mellom (med Elite) | D 9-10 | 14.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | D 9-10 | 29.36 | – | 1.17 | 12.02 | 0.31 | 12.24 | 0.48 | |
| 29.08.2020 | Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup | D 9-10 | 23.48 | – | 1.01 | 11.21 | 0.29 | 12.42 | 0.54 | |
| 08.08.2020 | Fossumløpet | D 9-10 | 32.00 | – | 5.11 | 13.18 | 2.09 | 12.42 | 0.54 | |
| 21.06.2020 | Sandefjord Skogs-race | D 9-10 | 17.24 | – | 0.04 | 13.20 | 0.03 | 13.39 | 0.47 | |
| 19.10.2019 | Blodslitet | N-åpen | 47.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | N-åpen | 18.51 | – | 0.39 | 11.13 | 0.23 | 12.58 | 0.52 | |
| 20.08.2019 | NSK Cup nr 3 2019, Klubbmesterskap | D-12N | 28.16 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | Beginner | 37.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2019 | Romeriksløpet 2019 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp | DH9-12 | 14.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp 3 | D Rekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 2 | DRekrutt | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr 1 | DRekrutt | 18.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2018 | Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg) | N-åpen | 24.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2018 | Klubbmesterskap Nydalens SK | D-12N | 27.22 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2018 | Night Hawk Kids, and Individual, day | Kids | 24.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | N-åpen | 10.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2018 | Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2 | Nybegynner | 17.38 | – | 0.12 | 16.19 | 0.11 | 16.52 | 1.11 | |
| 04.06.2018 | Råtassløp 1 | DN | 30.25 | – | 0.33 | 12.04 | 0.13 | – | – | – |
| 12.05.2018 | Nydalten | N-åpen | 30.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2017 | TROLLNATTA og NATT-O-TOGET | Troll-Lang | 32.21 | 34 | 3.39 | 19.39 | 2.13 | 17.39 | 1.19 | – |
| 28.08.2017 | Råtassløp, løp nr 2 | D-N | 27.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | N-åpen | 30.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | 19.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2017 | Norsk O-Festival sprint | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2017 | Nydalten | N-åpen | 58.11 | – | 5.30 | 27.12 | 2.34 | 19.54 | 1.27 | |
| 18.09.2016 | Tour de Trondheim | N-åpen | 37.33 | 16 | 3.31 | 15.54 | 1.29 | 16.55 | 1.11 | – |
| 04.09.2016 | Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup | N-åpen | 46.43 | – | 3.49 | 22.34 | 1.51 | 16.55 | 1.11 | – |
| 07.11.2015 | Trollnatta | Troll-Mellom | 47.53 | 51 | 9.34 | 24.54 | 4.58 | – | – | – |