Løperprofil
Keiko Conway
Guildford Orienteers
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
38 løp
Sprintrankingen
7 løp
B-rankingen
14 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.15
- Løpskapasitet
- 18.57
- O-evne
- 2.18
- Jevnhet ±
- 11,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 126 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 37 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5129 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5139 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1162 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0215 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1476 |
| bomVekt | 182,55 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8359 |
| bomStorSigma | 0,9307 |
| antallBom | 111 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0707 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 14,6 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,022 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2477 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0172 |
| fartSesongSin | −0,0035 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5044,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5656,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.44
- Løpskapasitet
- 12.28
- O-evne
- 0.17
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 19.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4263 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4373 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,109 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0311 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,68 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1152 |
| bomVekt | 57,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4429 |
| bomStorSigma | 0,6382 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0432 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,87 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0326 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,662 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0137 |
| fartSesongSin | −0,0041 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4622,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4724,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.08
- Løpskapasitet
- 17.54
- O-evne
- 2.14
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.22
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 01.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3342 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3228 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1048 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0655 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0619 |
| bomVekt | 56,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5696 |
| bomStorSigma | 0,8658 |
| antallBom | 41 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0399 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 3,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0058 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1805 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | 0,0086 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4213,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4738,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 3.33 | 40 | – |
| Bom over fem minutter | 13 | 24.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel, bom 9.45 | 94 | – |
| Bom over ti minutter | 85 | 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 14.38 | 178 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D60 Kort | 1.05.04 | 64 /88 | 6.30 | 21.14 | 2.07 | 21.00 | 2.34 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D60 Kort | 53.32 | 68 /88 | 14.14 | 23.06 | 6.09 | 21.00 | 2.34 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D60 Kort | 37.52 | 35 /88 | 2.20 | 17.14 | 1.04 | 21.00 | 2.34 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D60 Kort | 58.11 | 57 /88 | 3.54 | 18.38 | 1.15 | 21.00 | 2.34 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D60 Kort | 54.51 | 50 /88 | 2.54 | 18.14 | 0.58 | 21.00 | 2.34 | |
| 24.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | D60 | 51.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | D60 | 56.05 | 22 /26 | 6.08 | 20.16 | 2.13 | 22.02 | 2.48 | |
| 22.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel | D60 | 1.18.08 | 24 /26 | 9.33 | 27.12 | 3.20 | 22.02 | 2.48 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 60- | 1.36.29 | 22 /26 | 13.43 | 22.03 | 3.08 | 22.02 | 2.48 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 60- | 1.43.33 | 29 /29 | 29.29 | (33.29) | 9.32 | 22.02 | 2.48 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 60- | 37.53 | 22 /23 | 9.23 | (19.05) | 4.44 | 12.42 | 0.21 | |
| 17.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance | W60 | 1.10.23 | 56 /79 | 3.47 | 20.06 | 1.05 | 20.13 | 2.25 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle Distance GOLD WRE | W60 | 45.50 | 46 /79 | 9.05 | 19.20 | 3.50 | 20.13 | 2.25 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Night Sprint | W60 | 22.26 | 20 /41 | 1.41 | 11.46 | 0.53 | 11.23 | 0.15 | |
| 15.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Lond Distance | W60 | 56.19 | 45 /79 | 2.16 | 17.42 | 0.43 | 20.13 | 2.25 | |
| 14.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle GOLD WRE | W60 | 1.00.21 | 63 /81 | 2.42 | 24.15 | 1.05 | 20.13 | 2.25 | |
| 29.06.2025 | 5 DAYS OF ITALY 2025 - Stage 2 | W60 | 15.25 | 16 /22 | 0.08 | 11.06 | 0.06 | 11.28 | 0.17 | |
| 28.06.2025 | 5 DAYS OF ITALY 2025 - Stage 1 | W60 | 1.17.27 | 20 /21 | 17.41 | 22.20 | 5.06 | 20.31 | 2.58 | |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | Orange 3,0 | 1.35.37 | 37 /55 | 1.53 | 21.24 | 0.25 | 20.13 | 2.20 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | Orange 3,0 | 1.20.38 | 36 /52 | 13.10 | 21.29 | 3.30 | 19.46 | 2.29 | |
| 30.05.2025 | Faxeträffen, dag 2, medel | Orange 3,0 | 1.24.49 | 25 /34 | 17.05 | 25.58 | 5.14 | 19.46 | 2.29 | |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | W60 | 59.32 | 64 /83 | 2.51 | 19.31 | 0.56 | 20.15 | 2.57 | |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | W60 | 51.17 | 70 /89 | 6.37 | 20.38 | 2.40 | 20.15 | 2.57 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 | W60 | 1.28.04 | 61 /86 | 16.43 | 21.25 | 4.04 | 20.15 | 2.57 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | W60 | 31.46 | 38 /57 | 6.33 | 13.35 | 2.48 | 11.23 | 0.19 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | W60 | 47.00 | 39 /91 | 2.18 | 16.20 | 0.48 | 20.15 | 2.57 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 Night Sprint | W60 | 32.20 | 26 /50 | 4.15 | 12.46 | 1.41 | 11.23 | 0.19 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 1.12.01 | 40 /84 | 3.19 | 19.58 | 0.55 | 18.10 | 1.55 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 46.08 | 19 /84 | 1.08 | 15.12 | 0.22 | 18.10 | 1.55 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 51.45 | 22 /84 | 1.15 | 16.36 | 0.24 | 18.10 | 1.55 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | Etappstart Medelsvår 3,3 | 50.28 | 58 /136 | 8.56 | 17.40 | 3.08 | 18.10 | 1.55 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | Etappstart Medelsvår 3,3 | 53.07 | 58 /135 | 0.50 | 15.40 | 0.15 | 18.10 | 1.55 | |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2024 | Närkekvartetten, dag 4, medel | Medelsvår 3 km | 1.08.16 | 43 /66 | 5.36 | 20.40 | 1.42 | 19.43 | 2.40 | |
| 11.05.2024 | Närkekvartetten, dag 3, lång | Medelsvår 5 km | 1.11.56 | 31 /35 | 2.32 | 17.00 | 0.37 | 19.43 | 2.40 | |
| 10.05.2024 | Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, lång | Medelsvår 5 km | 1.42.19 | 19 /25 | 7.36 | 18.38 | 1.23 | 19.43 | 2.40 | |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | Medelsvår 3 km | 1.11.06 | 61 /88 | 12.26 | 20.00 | 3.30 | 19.43 | 2.40 | |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | W60 | 2.05.09 | 36 /44 | 39.39 | 25.14 | 8.00 | 20.32 | 3.31 | |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | W60 | 1.13.51 | 29 /51 | 12.56 | 18.38 | 3.16 | 20.32 | 3.31 | |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | W60 | 1.11.20 | 31 /51 | 7.58 | 17.40 | 1.58 | 20.32 | 3.31 | |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | W60 | 1.16.45 | 46 /59 | 22.57 | 24.30 | 7.19 | 20.32 | 3.31 | |
| 10.02.2024 | Portugal O Meeting 2024 - Day 1 - Night Sprint | W60 | 22.20 | 15 /24 | 1.45 | 11.31 | 0.54 | 10.37 | 0.10 | |
| 10.09.2023 | Veteran-SM, lång, med Tivedstrippeln, dag 3 | Medelsvår 3 km | 1.00.33 | 43 /76 | 9.44 | 19.06 | 3.04 | 20.49 | 4.25 | – |
| 09.09.2023 | Veteran-SM, medel, med Tivedstrippeln, dag 2 | Medelsvår 3 km | 1.13.44 | 58 /80 | 20.19 | 23.16 | 6.25 | 20.49 | 4.25 | – |
| 06.06.2023 | Ösaträffen, dag 4, lång | D60 | 1.26.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2023 | Ösaträffen, dag 3, medel | D60 | 57.31 | 29 /29 | 11.12 | 22.15 | 4.20 | 21.11 | 3.09 | |
| 04.06.2023 | Ösaträffen, dag 2, lång | D60 | 1.07.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Ösaträffen, dag 1, medel | D60 | 1.00.59 | 27 /30 | 8.27 | 23.12 | 3.13 | 21.11 | 3.09 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | W60 | 1.06.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | W60 | 54.32 | 40 /60 | 13.18 | 21.05 | 5.09 | 20.09 | 3.07 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | W60 | 1.18.59 | 49 /60 | 19.52 | 20.18 | 5.06 | 20.09 | 3.07 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint | W60 | 19.13 | 18 /34 | 0.24 | 10.13 | 0.13 | 10.29 | 0.12 | – |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | W60 | 46.45 | 37 /60 | 3.45 | 17.59 | 1.27 | 20.09 | 3.07 | |
| 23.10.2022 | Swedish League, #11, förkortad lång (jaktstartsfinal), med Strängnäsdubbeln | D60 | 1.24.27 | 5 /5 | 13.25 | 22.23 | 3.33 | 21.12 | 3.09 | |
| 22.10.2022 | Swedish League, #10 (WRE), medel med Strängnäsdubbeln | D60 | 1.01.48 | 12 /14 | 8.54 | 21.55 | 3.09 | 21.12 | 3.09 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | 3-dagars Svår 3,5 | 1.32.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | 3-dagars Svår 3,5 | 46.48 | 54 /77 | 4.53 | 19.10 | 2.00 | 20.15 | 2.51 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | 3-dagars Svår 3,5 | 1.09.57 | 56 /78 | 8.01 | 20.59 | 2.24 | 20.15 | 2.51 | |
| 18.04.2022 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | D60 | 53.55 | 12 /16 | 3.27 | 18.35 | 1.11 | 20.58 | 3.13 | |
| 17.04.2022 | Bohuslunken, Five-O, #4, lång | D60 | 1.11.09 | 13 /14 | 3.32 | 19.05 | 0.57 | 20.58 | 3.13 | |
| 16.04.2022 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D60 | 1.46.01 | 19 /21 | 27.42 | 24.32 | 6.25 | 20.58 | 3.13 | |
| 15.04.2022 | Kortfredan, Five-O, #2, sprint | D60 | 20.57 | 5 /8 | 0.08 | 11.21 | 0.04 | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 55- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W 55- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 55- | 52.30 | 33 /39 | 9.06 | 19.42 | 3.25 | 23.11 | 4.08 | |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W 55- | 1.21.14 | 38 /41 | 19.01 | 31.02 | 7.16 | 23.11 | 4.08 | |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 55- | 1.34.35 | 31 /34 | 29.43 | 29.29 | 9.16 | 23.11 | 4.08 | |
| 14.04.2019 | Smaaleneneløpet | DIR-AK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2019 | Smaaleneneløpet | DIR-B | 1.03.34 | 21 /23 | 7.47 | 20.46 | 2.33 | 19.14 | 1.52 | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | DirAK | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2016 | Finnemarka Vårløp | D 50, 4.3 km | 1.58.40 | 6 | 12.34 | 23.25 | 2.29 | – | – | – |