Løperprofil
Jens Anton Andresen
Malvik
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
8 løp
B-rankingen
4 løp
C-rankingen
7 løp
N-rankingen
23 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.17
- Løpskapasitet
- 8.42
- O-evne
- 1.35
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.59
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 05.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2644 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0172 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1043 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2548 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1216 |
| bomVekt | 5,45 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5115 |
| bomStorSigma | 0,906 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0743 |
| havariVekt | 0,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2315,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2738,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.12
- Løpskapasitet
- 6.57
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.51
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 08.09.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1523 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4665 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0548 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3333 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0542 |
| bomVekt | 0,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3128 |
| bomStorSigma | 0,7594 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0854 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2580,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2672,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.20
- Løpskapasitet
- 14.35
- O-evne
- 4.45
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 4.00
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 145 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 25.06.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1293 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3341 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1044 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,188 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,33 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,294 |
| bomVekt | 8,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9769 |
| bomStorSigma | 1,0242 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0564 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0825 |
| havariVekt | 0,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1251 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3432,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4549,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.34
- Løpskapasitet
- 11.21
- O-evne
- 2.13
- Jevnhet ±
- 11,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.39
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 12.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1189 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0088 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1112 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2945 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,45 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0721 |
| bomVekt | 4,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6398 |
| bomStorSigma | 0,8489 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0679 |
| havariVekt | 0,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8097 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2680,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3204,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.10
- Løpskapasitet
- 8.28
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 14,5 %
- Usikkerhet ±
- 3.58
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 01.10.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4032 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3635 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1446 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3291 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0676 |
| bomVekt | 7,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4392 |
| bomStorSigma | 0,8443 |
| antallBom | 48 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0326 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4994 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0066 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2025,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2431,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 26.06.2022 Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse, bom 12.16 | 109 | – |
| Bom over fem minutter | 4 | 26.06.2022 Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse, bom 12.16 | 182 | – |
| Bom over ti minutter | 4 | 26.06.2022 Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse, bom 12.16 | 297 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | B-åpen 10-16 | 1.14.24 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | H 14 | 1.48.01 | 28 /29 | 41.06 | 35.19 | 13.26 | 24.57 | 7.09 | |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | H 14 | 28.12 | 23 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2021 | Malvik #15 - Vassåsen | H13-16 | 1.10.04 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2021 | Malvik #12 - Tjønnstuggu | Råtassan C | 39.00 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2021 | Ungdomsløp 8 | H 13-14 | 52.35 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | H 13-14 | 22.49 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Ungdomsløp 6 | H 13-14 | 1.50.08 | 6 /6 | 49.46 | (37.45) | 17.04 | 23.45 | 5.57 | |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | H 13-14 | 1.24.10 | 8 /10 | 22.35 | 28.43 | 7.42 | 23.45 | 5.57 | |
| 07.06.2021 | Malvik #7 - Lauvtjønna | Råtassan | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | H 13-14 | 58.34 | 7 /8 | 11.46 | 22.42 | 4.34 | 18.25 | 2.37 | – |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | H 13-14 | 36.20 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2021 | Trondheim Sprintcup 5 - finale | H 13-14 | 36.22 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2021 | Malvik #4 - Hommelvik | Råtassan lang | 58.29 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | Trondheim Sprintcup 4 | H 13-14 | 48.23 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2020 | Malvik #14 - Saksvik natt | H11-12 (C) | 9.40 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) | H 11-12 | 1.04.28 | 8 | 23.15 | 20.47 | 7.30 | 15.21 | 2.15 | |
| 27.08.2020 | STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst | H 11-12 | 18.32 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | H 11-12 | 53.16 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2020 | Malvik #6 - Jervskogen | H11-12 (C) | 17.18 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | H 11-12 | 33.51 | 7 /9 | 7.37 | 20.32 | 4.37 | 18.07 | 2.55 | |
| 09.09.2019 | Malvik #15 - Hønstad | H11-12 (C) | 45.42 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2019 | Malvik #14 - KM Lauvtjønna | H11-12 | 16.31 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2019 | Ungdomsløp 7 | H 11-12 | 46.53 | 13 /14 | 7.57 | (27.04) | 4.35 | 18.10 | 2.46 | |
| 26.08.2019 | Malvik #13 - Jernverket | H11-12 (C) | 26.26 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | H 11-12 | 40.28 | 8 /11 | 13.45 | 22.33 | 7.40 | 18.10 | 2.46 | |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | H 11-12 | 49.46 | 46 /63 | 8.05 | 23.58 | 3.54 | 17.48 | 2.05 | |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | H 11-12 | 33.30 | 42 /67 | 0.30 | 15.33 | 0.14 | 17.48 | 2.05 | |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2019 | STOK Ungdomsløp 5 | H 11-12 | 39.40 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2019 | STOK Ungdomsløp 4 | H 11-12 | 1.06.52 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | H 11-12 | 31.51 | 12 /16 | 3.18 | 17.08 | 1.47 | 17.29 | 2.27 | – |
| 27.05.2019 | Malvik #8 - Lauvtjønna | H11-12 (C) | 1.00.31 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2019 | Ungdomsløp 2 Skogskarene | H 11-12 | 32.38 | 10 /11 | 13.45 | (29.07) | 12.16 | 17.29 | 2.27 | – |
| 20.05.2019 | Malvik #7 - Tjønnstuggu | H11-12 (C) | 9.40 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2019 | STOK Ungdomsløp 1 | H11-12 | 20.01 | 10 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2019 | Malvik #3 - Storsand | A-nivå | 53.00 | 16 | 19.23 | (30.11) | 11.02 | 16.14 | 1.53 | |
| 08.04.2019 | Malvik #2 - Treningsløp Vikhammeråsen | A-nivå | 37.08 | 15 | 3.34 | 17.31 | 1.41 | 16.14 | 1.53 | |
| 01.04.2019 | Malvik #1 - Treningsløp Midtsand | H11-12 (C) | 17.18 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2018 | Trondheim Urban | H-12 | 37.14 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2018 | Malvik #18 - nattløp Vikhammeråsen | N-åpen | 27.42 | – | 0.48 | 18.38 | 0.32 | 15.31 | 1.57 | |
| 24.09.2018 | Malvik #17 - Lauvtjønna | C-åpen | 38.00 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2018 | Tour de Trondheim | H -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2018 | Tour de Trondheim | H -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2018 | Tour de Trondheim | H -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2018 | Tour de Trondheim | H -10 | 58.25 | – | 21.35 | (24.13) | 8.57 | 13.36 | 0.44 | – |
| 07.09.2018 | sprint, dag 1 | H -10 | 21.49 | – | 2.42 | 16.19 | 2.01 | 13.36 | 0.44 | – |
| 30.08.2018 | STOK Ungdomsløp nr 7 | H -10 | 19.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2018 | Malvik #13 - Malviktrippelen (Jervskogen) | C-nivå | 45.09 | 5 | 3.46 | 15.03 | 1.15 | – | – | – |
| 23.08.2018 | STOK Ungdomsløp 6 | H -10 | 18.50 | – | 0.34 | 11.40 | 0.21 | 15.43 | 2.06 | |
| 20.08.2018 | Malvik #12 - Stavsjøen | C-nivå | 32.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2018 | Malvik #11 - Vulusjøen | C-nivå | 43.01 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | H -10 | 56.26 | – | 15.06 | 17.50 | 4.46 | 16.28 | 2.11 | |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | H -10 | 36.33 | – | 1.48 | 12.07 | 0.36 | 16.28 | 2.11 | |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | H -10 | 12.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2018 | Trondheim Sprintcup 2018 Fakturagrunnlag | H -10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2018 | STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene | H -10 | 31.12 | – | 1.47 | 17.16 | 0.59 | 16.28 | 2.11 | |
| 07.06.2018 | Ungdomsløp 4 | H -10 | 41.49 | – | 13.05 | 23.14 | 7.16 | 16.28 | 2.11 | |
| 31.05.2018 | STOK ungdomsløp 3 | H -10 | 27.00 | – | 1.33 | 16.59 | 0.59 | 16.43 | 2.05 | |
| 27.05.2018 | KM mellomdistanse | H -10 | 25.44 | – | 0.44 | 15.01 | 0.26 | 16.43 | 2.05 | |
| 24.05.2018 | Ungdomsløp 2 | H -10 | 28.56 | 8 /8 | 2.02 | 15.22 | 1.05 | 16.43 | 2.05 | |
| 16.05.2018 | STOK Ungdomsløp 1 | H -10 | 52.27 | – | 24.30 | (33.04) | 15.27 | 16.43 | 2.05 | |
| 06.05.2018 | Vårløpet | H -10 | 28.00 | – | 1.05 | 14.33 | 0.34 | 16.43 | 2.05 | |
| 03.05.2018 | Trondheim Sprintcup, Finale | H -10 | 23.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2018 | Malvik #4 - Hommelvik | B-nivå | 50.22 | 14 | 8.55 | 23.24 | 4.09 | – | – | – |
| 26.04.2018 | TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4 | TRH H -10 | 30.29 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2018 | Malvik #3 - Saksvik | Råtass | 13.53 | – | 2.38 | 11.57 | 2.16 | 11.28 | 0.56 | |
| 19.04.2018 | Sprintcup 3 | H -10 | 21.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2018 | Malvik #2 - Midtsandtangen | Råtass | 20.36 | – | 2.54 | 11.39 | 1.38 | 11.28 | 0.56 | |
| 16.10.2017 | Malvik Nattløp Vikhammeråsen | Kort løype | 31.08 | – | 10.32 | 17.21 | 5.52 | 12.51 | 1.12 | |
| 02.10.2017 | Malvik Nattløp Sekkhølet | Råtass | 17.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2017 | Malvik Treningsløp 17 Vikhammervollen | Råtass | 28.15 | – | 1.18 | 10.21 | 0.29 | 12.02 | 0.39 | |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | N-åpen | 23.30 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | N-åpen | 30.17 | 25 /70 | 6.08 | 17.00 | 3.27 | 16.21 | 1.42 | |
| 15.09.2017 | Tour de Trondheim Sprint | N-åpen | 23.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2017 | Ungdomsløp 8 | N-åpen | 21.18 | 9 /31 | 3.05 | 13.31 | 1.57 | 16.21 | 1.42 | |
| 31.08.2017 | Ungdomsløp | N-åpen | 24.47 | 22 /47 | 2.44 | 16.17 | 1.48 | 17.35 | 1.41 | |
| 27.08.2017 | Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasser | N-åpen | 28.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2017 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 33.08 | – | 11.14 | (25.39) | 8.42 | 17.35 | 1.41 | |
| 21.08.2017 | Malvik Treningsløp 13 Jernverket | Råtass | 53.07 | – | 2.50 | 12.16 | 0.39 | 13.00 | 0.44 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 19.02 | 49 /72 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | N-åpen | 28.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | 19.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2017 | Norsk O-Festival sprint | N-åpen | 29.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2017 | Malvik Treningsløp 11 Ertstjønna | Råtass | 19.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2017 | STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene | N-åpen | 33.24 | – | 6.00 | (28.01) | 5.02 | 18.01 | 1.17 | |
| 24.05.2017 | STOK Ungdomsløp 3 | N-åpen | 26.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2017 | STOK Ungdomsløp 2 | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2017 | Malvik Treningsløp 6 Stavsjøen | H-10C | 50.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2017 | STOK - Ungdomsløp 1 | N-åpen | 38.17 | 31 /35 | 2.37 | 22.41 | 1.33 | 16.23 | 1.00 | |
| 08.05.2017 | Malvik Treningsløp 5 Hommelvik | Råtass | 14.42 | – | 0.30 | 11.04 | 0.23 | – | – | – |
| 02.05.2017 | Malvik Treningsløp 4 Sveberg | Råtass | 21.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2017 | Trondheim Sprintcup, løp 2 | H -10 | 49.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2016 | Tour de Trondheim | N-åpen | 30.54 | 8 | 0.51 | 18.01 | 0.30 | 16.30 | 1.04 | |
| 18.09.2016 | Tour de Trondheim | N-åpen | 19.37 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2016 | Tour de Trondheim | N-åpen | 36.11 | 14 | 2.45 | 15.19 | 1.10 | 16.30 | 1.04 | |
| 16.09.2016 | Tour de Trondheim Dag 1 | N-åpen | 19.37 | – | 3.43 | 16.55 | 3.12 | 16.30 | 1.04 | |
| 08.09.2016 | Ungdomsløp 8 | N-åpen | 11.19 | 13 /31 | 0.34 | 14.46 | 0.44 | 16.30 | 1.04 | |
| 01.09.2016 | STOK Ungdomsløp 7 Nidarøst | N-åpen | 30.57 | – | 5.38 | 21.52 | 3.59 | 16.30 | 1.04 | |
| 18.08.2016 | Ungdomsløp | N-åpen | 29.42 | 46 /49 | 1.40 | 22.03 | 1.14 | 16.53 | 0.56 | – |
| 09.06.2016 | Ungdomsløp | N-åpen | 40.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2016 | STOK Ungdomsløp 3 | N-åpen | 30.28 | 73 /77 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2016 | STOK Ungdomsløp 2 | N-åpen | 15.12 | 24 /42 | 0.37 | 15.35 | 0.38 | – | – | – |
| 12.05.2016 | STOK Ungdomsløp 1 | N-åpen | 20.59 | – | – | – | – | – | – | – |