Løperprofil
Trym Undheim
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
15 løp
Sprintrankingen
4 løp
B-rankingen
41 løp
C-rankingen
25 løp
N-rankingen
19 løp
Skogsrankingen
nr. 673 av 3540
Nr. 673 av 3540 blant menn i Norge · nr. 4 av 53 i klassen H13–14 · nr. 3 av 29 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 9.14
- Løpskapasitet
- 8.19
- O-evne
- 0.54
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 19.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3063 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2347 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0798 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0281 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9883 |
| bomVekt | 129,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2202 |
| bomStorSigma | 0,7298 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0411 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0992 |
| havariVekt | 8,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4258 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0038 |
| fartSesongSin | 0,0105 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2215,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2456,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.46
- Løpskapasitet
- 6.32
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 6,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 09.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,215 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1431 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0604 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0362 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,59 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0071 |
| bomVekt | 56,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2933 |
| bomStorSigma | 0,775 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0661 |
| havariVekt | 2,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0041 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1677 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2423,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2511,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 6 av 302
Nr. 6 av 302 blant menn i Norge · nr. 5 av 109 i klassen H13–14 · nr. 4 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 8.57
- Løpskapasitet
- 8.19
- O-evne
- 0.38
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 34
- Bommer per løp
- 1,6
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−3,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 42 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4299 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,425 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0725 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0167 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 19,54 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 33,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,4648 |
| bomVekt | 323,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2974 |
| bomStorSigma | 0,66 |
| antallBom | 40 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0926 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0848 |
| havariVekt | 29,46 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0516 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9651 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0083 |
| fartSesongSin | 0,0082 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1956,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2106,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.35
- Løpskapasitet
- 7.36
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 05.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5174 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5288 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0758 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0873 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,83 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5483 |
| bomVekt | 94,34 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5187 |
| bomStorSigma | 0,8206 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0626 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0527 |
| havariVekt | 5,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0076 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7773 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0043 |
| fartSesongSin | 0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1793,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2025,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.32
- Løpskapasitet
- 6.29
- O-evne
- 1.03
- Jevnhet ±
- 10,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.24
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 01.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6645 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6949 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1068 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1701 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7757 |
| bomVekt | 21,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4009 |
| bomStorSigma | 0,6748 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0317 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,03 |
| havariVekt | 1,61 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5084 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0072 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1552,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1802 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 1 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 2.15 | 190 | – |
| Bom over fem minutter | 472 | 09.05.2026 Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS, bom 6.40 | 918 | – |
| Bom over ti minutter | 2 187 | hele karrieren siden 2016 | 2 187 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 46.32 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 13-14 | 49.18 | 7 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | H 13-14 | 19.47 | 1 /7 | 1.18 | 8.11 | 0.32 | 8.59 | 0.38 | |
| 25.09.2026 | KM Natt | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2026 | Over Skauen | H17-AK | 1.05.03 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | H 13-14 | 17.20 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | H 13-14 | 13.19 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | H 13-14 | 12.58 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | H 13-14 | 21.59 | 5 /28 | 3.41 | 9.40 | 1.37 | 9.04 | 0.33 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | H 13-14 | 13.57 | 4 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | H 13-14 | 14.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | KM Lang | H 13-14 | 24.01 | 1 /6 | 0.52 | 8.08 | 0.18 | 9.04 | 0.33 | |
| 19.08.2026 | Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13 | H16 | 35.25 | 1 /20 | 1.45 | 8.31 | 0.25 | 9.28 | 0.51 | |
| 12.08.2026 | Bedriftsløp - Vardeneset - R12 | H16 | 26.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H14 | 14.34 | 2 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H14 | 28.32 | 3 /40 | 0.26 | 7.36 | 0.07 | 9.04 | 0.33 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H14 | 28.27 | 5 /182 | 0.56 | 8.05 | 0.16 | 9.15 | 0.34 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H14 | 28.18 | 43 /184 | 4.35 | 9.44 | 1.35 | 9.15 | 0.34 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H14 | 24.34 | 56 /184 | 2.00 | 9.47 | 0.48 | 9.15 | 0.34 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H14 | 33.48 | 33 /184 | 2.01 | 9.09 | 0.33 | 9.15 | 0.34 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H14 | 31.48 | 29 /184 | 1.21 | 8.36 | 0.22 | 9.15 | 0.34 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | 15.00 | 3 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 14 | 38.05 | 5 /28 | 2.30 | 9.15 | 0.36 | 9.29 | 0.32 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 14 | 44.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 14 | 13.11 | 3 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | Bedriftsløp - Universitetet - R11 - kortløp | H16 | 22.48 | 7 /26 | 1.21 | 10.02 | 0.36 | 9.46 | 0.57 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | H13-14 | 23.55 | 7 /48 | 1.36 | 9.23 | 0.38 | 9.29 | 0.32 | |
| 10.06.2026 | Bedriftsløp - Selshammaren - R10 - postplukk | H16 | 59.34 | 12 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 13-14 | 20.41 | 1 /14 | 0.18 | 8.59 | 0.08 | 9.29 | 0.32 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 13-14 | 15.13 | 2 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 13-14 | 1.52 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | H 13-14 | 14.14 | 1 /9 | 0.02 | 9.32 | 0.01 | 9.29 | 0.32 | |
| 30.05.2026 | KM Mellom (RR) | H 13-14 | 15.27 | 1 /7 | 0.24 | 8.33 | 0.13 | 9.29 | 0.33 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | H 13-14 | 16.31 | 1 /8 | 0.28 | 9.03 | 0.15 | 9.29 | 0.33 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2026 | Elgdilten | H 13-14 | 27.07 | 3 /9 | 6.09 | 11.59 | 2.47 | 9.29 | 0.33 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | H 13-14 | 18.55 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | H 13-14 | 33.19 | 2 /6 | 4.15 | 10.06 | 1.19 | 9.29 | 0.33 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | H 13-14 | 16.04 | 2 /8 | 0.20 | 10.24 | 0.14 | 9.29 | 0.33 | |
| 09.05.2026 | Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS | Herrer - Vanskelig | 54.26 | 14 /33 | 13.41 | 9.05 | 2.18 | 7.13 | 0.15 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | H 13-14 | 24.06 | 1 /6 | 0.18 | 8.44 | 0.07 | 9.23 | 0.28 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | H 13-14 | 12.35 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | H 13-14 | 25.35 | 1 /7 | 0.38 | 8.31 | 0.13 | 9.23 | 0.28 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | H 13-14 | 20.45 | 1 /11 | 0.53 | 8.48 | 0.22 | 9.23 | 0.28 | |
| 17.04.2026 | Vestlandspremieren dag 1 Møllesprinten | H1314 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | H 13-14 | 15.56 | 1 /28 | 0.00 | 8.56 | 0.00 | 9.46 | 0.34 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | H 13-14 | 12.23 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | H 13-14 | 14.57 | 2 /29 | 0.16 | 10.02 | 0.11 | 9.46 | 0.34 | |
| 15.03.2026 | Sprint og Knock-Out NM test | Prolog | 23.09 | 13 /36 | 0.37 | 7.04 | 0.11 | 7.25 | 0.09 | |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Herrer - lang løype | 47.25 | 21 /30 | 5.38 | 10.26 | 1.14 | 10.11 | 1.01 | |
| 24.01.2026 | Vinterkarusell Melsvatnet | GM | 31.44 | 1 /25 | 0.09 | 9.13 | 0.03 | 10.14 | 0.54 | |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Herrer - mellomlang løype | 37.27 | 2 /32 | 2.01 | 9.42 | 0.31 | 10.14 | 0.54 | |
| 26.12.2025 | Juleløpet i Sørmarka | HM | 33.05 | 13 /54 | 5.24 | 11.16 | 1.50 | 10.33 | 1.06 | |
| 17.12.2025 | Nattgløggen | HM | 44.56 | 9 /30 | 10.49 | 12.43 | 3.04 | 10.33 | 1.06 | |
| 13.12.2025 | Klubbmesterskap Melshei | H13-14 | 28.45 | 2 /8 | 0.44 | 9.13 | 0.14 | 10.33 | 1.06 | |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 45.10 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 13-14 | 48.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | H 13-14 | 11.26 | 2 /9 | 0.10 | 9.25 | 0.08 | 10.08 | 0.37 | |
| 27.09.2025 | Rankingfinale på Lundekvam | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | KM Natt ROK - Alsvik | H 13-14 | 23.47 | 3 /6 | 0.53 | 10.55 | 0.24 | 10.08 | 0.37 | |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | H 13-14 | 13.03 | 3 /10 | 0.02 | 10.40 | 0.02 | 10.08 | 0.37 | |
| 11.09.2025 | Klubbløp Torsdagstrening | Åpen A | 50.16 | 9 /19 | 6.43 | 10.29 | 1.24 | 10.28 | 1.01 | |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | H 13-14 | 23.14 | 4 /7 | 1.35 | 11.05 | 0.45 | 10.08 | 0.37 | |
| 06.09.2025 | Sprint Vardeneset, Stavanger - RR08 | H 13-14 | 14.55 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 3 (m/åpne klasser) | H 13-14 | 28.35 | 3 /23 | 0.17 | 9.29 | 0.06 | 10.08 | 0.43 | |
| 30.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 2 | H 13-14 | 41.28 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2025 | Kampen om Skagerrak, løp 1 | H13-14 | 15.54 | 1 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | H 13-14 | 11.52 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | H 13-14 | 27.20 | 4 /10 | 2.44 | 10.32 | 1.03 | 10.08 | 0.43 | |
| 13.08.2025 | Bedriftsløp - Skadberg - R12 | HA | 35.43 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | H 13 | 26.31 | 1 /24 | 0.08 | 9.16 | 0.03 | 10.28 | 0.44 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | H 13 | 27.13 | 8 /27 | 4.11 | 11.12 | 1.43 | 10.28 | 0.44 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 13 | 9.17 | 3 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | H13-16_3 | 46.01 | 17 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | B-åpen 10-16 | 41.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | H 13-14 | 37.25 | 15 /25 | 4.43 | 11.22 | 1.26 | 10.28 | 0.44 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | H 13-14 | 23.11 | 10 /29 | 0.07 | 9.45 | 0.03 | 10.28 | 0.44 | |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | H 13-14 | 22.10 | 3 /8 | 2.15 | 10.26 | 1.04 | 10.28 | 0.44 | |
| 01.06.2025 | Kretsløp lang (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | H 13-14 | 22.30 | 3 /5 | 0.01 | 9.57 | 0.00 | 10.28 | 0.44 | |
| 31.05.2025 | Kretsløp mellom (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | H 13-14 | 21.57 | 4 /5 | 3.37 | 11.50 | 1.57 | 10.46 | 0.43 | |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | H 13-14 | 22.59 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | KM Mellom - Bakkebø | H 13-14 | 24.02 | 2 /7 | 2.17 | 11.00 | 1.03 | 10.46 | 0.43 | |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | H 13-14 | 10.37 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | H 13-14 | 21.56 | 2 /6 | 1.25 | 10.21 | 0.40 | 10.46 | 0.43 | |
| 03.05.2025 | KM Sprint - ROK - Haugesund | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | Sprintløp Forus | Mellom | 15.14 | 4 /22 | 1.32 | 7.32 | 0.46 | 8.04 | 0.12 | – |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Herrer - Medium | 19.44 | 7 /10 | 2.05 | 8.13 | 0.52 | 8.04 | 0.12 | – |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | H 13-14 | 18.55 | 2 /8 | 0.13 | 10.37 | 0.07 | 10.52 | 0.34 | |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | H13-14 | 26.13 | 1 /22 | 0.32 | 9.52 | 0.12 | 10.57 | 0.37 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | H13-14 | 18.05 | 7 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Herrer - mellomlang løype | 34.17 | 2 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2025 | Vinterkarusell - Eltravåg | HAM | 49.14 | 2 /12 | 4.51 | 11.27 | 1.08 | 10.52 | 0.48 | |
| 04.01.2025 | Treningsløp Bogafjell Plassatjørn (ROK Samling) | B løype | 36.52 | 2 /12 | 0.58 | 12.23 | 0.19 | 11.52 | 0.46 | – |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H11-12 | 22.12 | 1 /3 | 0.06 | 8.34 | 0.02 | 10.27 | 0.35 | |
| 07.12.2024 | Høstkarusellen løp 3 - Kvernevik | HAM | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 32.22 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2024 | Kretsløp Haugesund (ROK Finale) | H 11-12 | 18.12 | 1 /3 | 1.38 | 9.11 | 0.49 | 9.44 | 0.50 | |
| 28.09.2024 | Over Skauen | H13-14 | 45.19 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | H 11-12 | 10.36 | 2 /9 | 0.10 | 7.56 | 0.07 | 9.50 | 0.51 | |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | H 11-12 | 21.04 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | H 11-12 | 11.38 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | B-åpen | 37.29 | 3 /27 | 1.58 | 9.39 | 0.30 | – | – | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | H 11-12 | 17.04 | 1 /7 | 0.10 | 8.46 | 0.05 | 10.01 | 0.52 | |
| 24.08.2024 | KM Lang | H 11-12 | 18.50 | 1 /5 | 0.16 | 9.32 | 0.08 | 10.01 | 0.52 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H12 | 26.19 | 50 /143 | 2.57 | 10.24 | 1.10 | 10.11 | 0.57 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H12 | 23.14 | 65 /143 | 3.25 | 10.58 | 1.37 | 10.11 | 0.57 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H12 | 27.31 | 26 /143 | 0.25 | 9.04 | 0.08 | 10.11 | 0.57 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H12 | 27.33 | 50 /143 | 5.10 | 10.28 | 1.58 | 10.11 | 0.57 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H12 | 20.58 | 26 /142 | 0.06 | 9.04 | 0.03 | 10.11 | 0.57 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 14.30 | 3 /45 | 0.20 | 9.36 | 0.13 | 10.07 | 0.51 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 18.21 | 3 /178 | 0.14 | 8.48 | 0.07 | 10.07 | 0.51 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 12.29 | 8 /178 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 24.07 | 12 /178 | 2.52 | 11.00 | 1.18 | 10.07 | 0.51 | |
| 08.06.2024 | KM Mellom | H 11-12 | 17.29 | 1 /5 | 0.32 | 8.57 | 0.16 | 10.07 | 0.51 | |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | H 11-12 | 16.10 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 10-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | H11-12_3 | 34.37 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | H 11-12 | 26.31 | 2 /35 | 1.03 | 9.11 | 0.22 | 10.26 | 1.01 | |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 11-12 | 17.08 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | H 11-12 | 9.44 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 11-12 | 13.41 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Kretsløp Nedrebø | H 11-12 | 18.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM Sprint | H 11-12 | 8.07 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Kretsranking - Madlatua | H 11-12 | 21.34 | 2 /4 | 6.33 | 13.43 | 4.10 | 10.50 | 1.09 | |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | HAK | 50.52 | 8 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 11-12 | 27.11 | 7 /38 | 0.02 | 10.13 | 0.01 | 10.50 | 1.09 | |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | C-åpen 10-16 | 22.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2024 | Halden O-Meeting Publikumsløp Sprint | Åpen 1 | 24.01 | 70 /137 | 1.54 | 8.43 | 0.41 | – | – | – |
| 16.03.2024 | Vinterkarusell Vagleskogen | Herrer - mellomlang løype | 34.49 | 13 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2024 | Vinterkarusell Sælandskogen | GK | 27.33 | 1 /8 | 2.21 | 12.25 | 1.04 | 12.21 | 0.40 | |
| 11.11.2023 | SI Klubbmesterskap, Melshei | H11-12 | 20.59 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | H 11-12 | 35.28 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | RR Rankingfinale Alsvik | H 11-12 | 18.10 | 1 /3 | 0.41 | 9.57 | 0.22 | 10.41 | 1.00 | |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | H 11-12 | 17.54 | 1 /9 | 0.01 | 12.01 | 0.01 | 10.41 | 1.00 | |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | H 11-12 | 11.41 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | H 11-12 | 20.59 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2023 | KM Lang Sauda (RR5) | H 11-12 | 22.36 | 2 /7 | 0.17 | 9.27 | 0.07 | 10.59 | 1.15 | |
| 19.08.2023 | KM Mellom | H 11-12 | 26.39 | 4 /7 | 5.49 | 12.22 | 2.42 | 10.59 | 1.15 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 11-12 | 16.17 | 9 /54 | 0.18 | 9.27 | 0.10 | 11.01 | 1.03 | |
| 13.06.2023 | Ungdomscup 3 Ganddal | H 11-12 | 11.53 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | KM-Ultralang - Brekkeheia | H 11-12 | 26.05 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | H11-12_1og2 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | H 11-12 | 23.15 | 14 /27 | 0.05 | 11.13 | 0.02 | 11.35 | 1.11 | – |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | H 11-12 | 24.05 | 7 /26 | 0.31 | 10.30 | 0.14 | 11.35 | 1.11 | – |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | H 11-12 | 18.44 | 1 /8 | 0.57 | 10.11 | 0.31 | 11.35 | 1.11 | – |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | H 11-12 | 31.53 | 1 /9 | 7.18 | 11.35 | 2.39 | 11.35 | 1.11 | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 11-12 | 25.35 | 20 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | Vinterkarusell, Sviland | Herrer - kort løype | 26.51 | 2 /9 | 1.01 | 12.24 | 0.28 | 12.58 | 0.39 | – |
| 28.01.2023 | Vinterkarusell Hålandskogen | GK | 49.28 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2022 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H10 | 19.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 48.38 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Ranking finale Kubbetjørn | H 9-10 | 28.10 | 2 /6 | 3.33 | 9.29 | 1.12 | 9.39 | 0.49 | |
| 20.09.2022 | Ungdomscup Finale - Haugstadskogen | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Kretsløp Ålgård RR6 | H 9-10 | 15.00 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Lang Måheia RR5 | H 9-10 | 16.01 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomscup løp 4 - Storhaug | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | D/H 9-10 | 12.00 | – | 1.12 | 8.41 | 0.52 | 9.53 | 0.48 | |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | D/H 9-10 | 14.32 | – | 0.20 | 7.45 | 0.11 | 9.53 | 0.48 | |
| 17.07.2022 | Hallands 3-dagars | H10 | 19.50 | 5 /28 | 0.00 | 9.33 | 0.00 | 10.48 | 0.58 | |
| 16.07.2022 | Hallands 3-dagars | H10 | 21.46 | 8 /30 | 0.04 | 9.23 | 0.02 | 10.48 | 0.58 | |
| 15.07.2022 | Hallands 3-dagars | H10 | 26.03 | 11 /29 | 1.26 | 10.01 | 0.33 | 10.48 | 0.58 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 15.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 20.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 18.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 22.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | KM Mellom - O-hytta i Djupadalen | H 9-10 | 13.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2022 | Sprintløp i Førde, RR4 | H 9-10 | 8.35 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2022 | Odda 2-dagars (HOK-ranking 3/2022) | D/H 9-10 | 18.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2022 | Odda 2-dagars / KM mellom | D/H 9-10 | 14.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Mellomdistanse Egersund RR3 | H 9-10 | 23.15 | 3 /4 | 2.18 | 11.27 | 1.08 | 11.40 | 1.08 | |
| 10.05.2022 | Ungdomscup løp 1 - Krossberg | H9-10 | 43.34 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | H 9-10 | 20.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2022 | Nordsjøløpene dag 1 | H 9-10 | 10.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Herrer - kort løype | 45.32 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 19.01.2022 | Nattløp Gramstad | Ny | 29.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2022 | Vinterkarusell Øksnevadskogen | N-åpen | 17.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Nærløp Riska | H10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM lang Lindvatnet/Feed | H 9-10 | 23.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Lang | H9 -10 | 14.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom | H9 -10 | 14.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 9-10 | 10.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 9-10 | 16.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 9-10 | 15.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2021 | KM-Ultralangdistanse Fundingsland. | H 9-10 | 20.23 | 3 /3 | 1.32 | 11.05 | 0.50 | 12.51 | 1.11 | |
| 12.06.2021 | KM mellom Rogaland - Hovdaneset | H 9-10 | 28.53 | – | 2.33 | 12.43 | 1.07 | 12.51 | 1.11 | |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2021 | Kretsløp, Resafjell | H 9-10 | 21.07 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 32.21 | – | 2.03 | 12.47 | 0.49 | 14.03 | 0.47 | |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | KM stafett individuelle klasser | H -10 | 43.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2020 | KM-lang | H 9-10 | 40.42 | 5 /7 | 5.42 | 19.35 | 2.45 | 15.34 | 1.33 | |
| 22.08.2020 | KM Mellom (Rogaland) | H 9-10 | 23.15 | – | 0.51 | 14.14 | 0.31 | 15.34 | 1.33 | |
| 19.07.2020 | Fjelløpet i Vinje dag 2 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.07.2020 | Fjelløpet i Vinje dag 1 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2020 | Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 3/2020) | N-åpen | 16.22 | – | 1.39 | 15.21 | 1.33 | 15.07 | 1.33 | |
| 27.06.2020 | Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 2/2020) | N-åpen | 14.23 | – | 0.51 | 15.17 | 0.54 | 15.07 | 1.33 | |
| 20.06.2020 | KM Sprint Riska | H 9-10 | 20.46 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes | H10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | H-Ny | 16.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bogafjell - kan løpes 4.-11.mai | Ny | 17.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.01.2020 | SI Nattløp Gramstad, løp 6 | HK | 26.52 | 5 /7 | 2.24 | 18.14 | 1.38 | 16.43 | 0.56 | – |
| 30.11.2019 | SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei | N-Åpen | 21.52 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.11.2019 | Nattløpkarusell løp 2, Sviland | Ny | 21.11 | 12 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2019 | KM Stafett individuelle klasser Rogaland, Sandnes | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2019 | Ranking Langdistanse i Brekkeheia | N-åpen | 18.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet | N-åpen | 32.44 | – | 2.07 | 14.46 | 0.57 | 15.49 | 1.51 | |
| 28.04.2019 | RR2, Skjæveland | N-åpen | 33.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.12.2018 | SI klubbmesterskap | N-Åpen | 42.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2018 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 1.05.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2018 | KM Mellom | N-åpen | 15.18 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2018 | Fjelløpet i Vinje dag 2 | N-åpen | 41.27 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2018 | Klubbløp SI Hytta | NY | 38.38 | 12 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2018 | Tour de Orientering | N-åpen | 16.03 | 20 /25 | 1.16 | 21.55 | 1.44 | 20.04 | 1.52 | |
| 12.11.2017 | SI Klubbmesterskap, SI hytta | N-Åpen | 1.17.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | N-åpen | 18.03 | 9 /51 | 2.18 | 18.48 | 2.24 | 19.38 | 2.09 | |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | N-åpen | 4.26 | 15 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2017 | Kretsløp - Hetlandskogen | N-åpen | 37.00 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2017 | KM Langdistanse ROK | N-åpen | 1.00.32 | 23 /23 | 7.35 | 23.32 | 2.57 | 20.56 | 2.27 | |
| 21.05.2017 | RR7 - Kretsløp Bue-Røysland | N-åpen | 40.07 | – | 8.45 | 28.40 | 6.15 | 20.41 | 2.19 | |
| 20.05.2017 | KM sprint 2017 Rogaland | N-åpen | 24.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2017 | Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli) | N-åpen | 42.23 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2017 | RR1 - Ganddalsløpet | N-åpen | 49.04 | – | 11.01 | 24.30 | 5.30 | 19.35 | 2.06 | – |
| 06.11.2016 | Klubbmesterskap Sandnes IL, SI hytta | HN | 44.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2016 | Kretsløp Neseskogen | N-åpen | 27.28 | – | 1.32 | 24.21 | 1.22 | – | – | – |
| 20.08.2016 | Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) Individuelt (HOK-Ranking 5/2016) | NopenK | 33.14 | – | 2.09 | 15.27 | 1.00 | – | – | – |
| 12.06.2016 | KM Sprint | N-åpen | 29.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2016 | Karusell 3 / Klubbmesterskap | Ny | 36.40 | 33 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2016 | Klubbkamp 2, Sælandskogen | Gutter - Ny | 21.39 | 14 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2016 | Karusell 2 | Herrer - Ny løype | 22.37 | 23 /33 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Sandnes IL (Rogaland) 9 | 2 | 10.16 | 1 | 4 |
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | H13-16 | Agder/ Rogaland 2 | 1 | 11.52 | 9 | 1 |
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | H13-16 | Agder/ Rogaland 2 | 3 | 12.13 | 1 | 1 |
| 23.08.2026 | KM Stafett | H13-16 | Sandnes IL (Rogaland) 1 | 2 | 19.29 | 1 | 2 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Rogaland 2 | 4 | 13.40 | 26 | 28 |