Løperprofil
Ingrid Knotten Haugberg
Andebu
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
Sprintrankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.07
- Løpskapasitet
- 13.37
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.02
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 112 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 09.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1857 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1695 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0792 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1184 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2352 |
| bomVekt | 10 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,721 |
| bomStorSigma | 1,0584 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0567 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0719 |
| havariVekt | 0,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0184 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3623,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4290,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.55
- Løpskapasitet
- 8.39
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.24
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 06.06.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,065 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0162 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,058 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1451 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1078 |
| bomVekt | 10,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3346 |
| bomStorSigma | 0,7631 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8407 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3207 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3306,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.03
- Løpskapasitet
- 13.03
- O-evne
- 2.59
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.36
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 113 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 10.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0196 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1758 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2029 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0563 |
| bomVekt | 2,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7296 |
| bomStorSigma | 1,0121 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0569 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3071,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3774,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 09.04.2024 Vestfold Vårcup løp 1, bom 11.39 | 77 | – |
| Bom over fem minutter | 2 | 09.04.2024 Vestfold Vårcup løp 1, bom 11.39 | 127 | – |
| Bom over ti minutter | 2 | 09.04.2024 Vestfold Vårcup løp 1, bom 11.39 | 208 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2024 | Vestfold Vårcup 2 | D 40- | 43.09 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Vestfold Vårcup løp 1 | D 40- | 58.29 | 2 /4 | 17.07 | 17.48 | 5.13 | 16.12 | 3.15 | |
| 06.06.2023 | Vestfold Vårcup 5 | D40 | 40.20 | 3 /7 | 11.12 | 11.14 | 3.07 | 8.47 | 0.20 | |
| 25.04.2023 | Vestfold Vårcup 2 | D40 | 31.19 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 1.05.31 | 31 /194 | 20.32 | 18.07 | 5.41 | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 45- | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Vestfold Vårcup 5 | D40 | 32.17 | 1 /2 | 2.37 | 10.04 | 0.49 | 9.33 | 0.11 | |
| 24.09.2019 | Vestfold Høstcup 6 | D40 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2019 | Klubbmesterskap Stokke og Andebu | D 17 | 57.20 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2019 | Vestfold Vårcup 10 | D40 | 23.52 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2019 | Midtsommerløpet | D 40- | 1.02.32 | 5 /5 | 24.32 | 16.44 | 6.34 | 15.02 | 3.38 | |
| 21.05.2019 | Vestfold Vårcup 7 | D40 | 16.49 | 2 /8 | 1.33 | 7.56 | 0.44 | 7.52 | 0.11 | |
| 07.05.2019 | Vestfold Vårcup 5 | D40 | 30.43 | 1 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2019 | Vestfold Vårcup 4 | D40 | 43.32 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2019 | Vestfold Vårcup 3 | D40 | 53.59 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2019 | Vestfold Vårcup 1 | D40 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2018 | Stokke IL | D 40-B | 50.43 | 1 /2 | 8.45 | 14.26 | 2.29 | 15.19 | 3.13 | |
| 04.09.2018 | Vestfold Høstcup 4 | D 40- | 17.31 | 2 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2018 | Vestfold Høstcup 2 | D 40- | 58.43 | 9 /15 | 20.28 | 19.07 | 6.40 | 15.52 | 3.49 | |
| 12.06.2018 | Vestfold Vårcup 8 | D 40- | 27.10 | 2 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2018 | Vestfold Vårcup 6 | D 40- | 25.34 | 1 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2018 | Vårløpet | D 40- | 1.30.37 | 4 /5 | 44.07 | (22.59) | 11.11 | 15.17 | 3.34 | |
| 15.05.2018 | Vestfold Vårcup 5 | D 40- | 33.28 | 2 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2018 | Vestfold Vårcup 1 | D 17- | 24.43 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2017 | Blåbærløpet | D 40- | 54.24 | 2 /6 | 7.44 | 13.18 | 1.53 | 13.30 | 1.51 | |
| 23.05.2017 | Vestfold Vårcup 7 | D 17- | 39.52 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2017 | Vårgampen | D 17- | 1.34.18 | 2 /2 | 19.06 | 15.51 | 3.13 | 13.52 | 1.55 | |
| 18.04.2017 | Vestfold Vårcup 3 | D 17- | 56.24 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2017 | Vestfold Vårcup 2 | D 17- | 19.02 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2016 | Midtsommerløpet | D 19- | 1.37.24 | 17 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2016 | Vestfold Vårcup 7 | D 17- | 49.24 | 3 /7 | 9.03 | 13.29 | 2.28 | 12.42 | 1.27 | – |
| 24.05.2016 | Vestfold Vårcup 6 | D 17- | 21.42 | 1 /6 | 0.44 | 7.40 | 0.16 | 7.52 | 0.10 | – |
| 22.05.2016 | Trollolopet KM Mellom | D 17-C | 20.21 | 1 /5 | 0.37 | 11.02 | 0.20 | 12.42 | 1.27 | – |
| 10.05.2016 | Vestfold Vårcup 5 | D 17- | 24.28 | 1 /15 | 1.37 | 7.45 | 0.31 | 7.52 | 0.10 | – |
| 03.05.2016 | Vestfold Vårcup 4 | D 17- | 26.37 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |