Løperprofil
Mikkel Aasness
Odal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
36 løp
Sprintrankingen
16 løp
B-rankingen
7 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.23
- Løpskapasitet
- 10.33
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.46
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 36 (sist 17.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0682 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0377 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0748 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0603 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4496 |
| bomVekt | 113,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5016 |
| bomStorSigma | 0,7752 |
| antallBom | 126 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0462 |
| havariVekt | 5,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,6756 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0021 |
| fartSesongSin | 0,0098 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2810,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3295,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.15
- Løpskapasitet
- 7.05
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 15.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1369 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0951 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,078 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1017 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,035 |
| bomVekt | 78,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,041 |
| bomStorSigma | 0,6031 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0566 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0726 |
| havariVekt | 1,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9315 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0018 |
| fartSesongSin | −0,0073 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2624,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2686,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.07
- Løpskapasitet
- 9.52
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.43
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 19.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2595 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,247 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0875 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0623 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,63 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8369 |
| bomVekt | 11,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2802 |
| bomStorSigma | 0,7892 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0572 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 0,86 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1626 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | −0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2323,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2614,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.38
- Løpskapasitet
- 8.48
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 12,3 %
- Usikkerhet ±
- 4.23
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 26.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3752 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4013 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1228 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3451 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9841 |
| bomVekt | 1,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5203 |
| bomStorSigma | 0,8637 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4723 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2077,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2509,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.00
- Løpskapasitet
- 6.35
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 3.18
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 21.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6517 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6649 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1124 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3457 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,956 |
| bomVekt | 1,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3954 |
| bomStorSigma | 0,8202 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1573,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1914,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 15 | 17.06.2025 Le Tour de Glåmdal / Postjakta #4, bom 2.21 | 90 | nr. 4137 |
| Bom over fem minutter | 29 | 28.09.2024 Furugampen, bom 8.20 | 233 | nr. 5233 |
| Bom over ti minutter | 693 | 23.06.2021 Le Tour de Glåmdal 2, bom 16.12 | 693 | nr. 1728 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse | H 17- | 1.29.06 | 35 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Postjakta løp 2 | B | 33.03 | 1 /10 | 2.06 | 10.50 | 0.41 | 11.41 | 1.23 | |
| 17.06.2025 | Le Tour de Glåmdal / Postjakta #4 | A15- | 1.03.03 | 6 /11 | 5.43 | 12.25 | 1.08 | 12.31 | 1.54 | |
| 28.09.2024 | Furugampen | H 17- | 1.00.41 | 10 /11 | 13.54 | 13.29 | 3.05 | 12.27 | 2.00 | |
| 21.09.2024 | Le Tour de Glåmdal Finale | A15- | 53.40 | 3 /7 | 5.48 | 11.08 | 1.12 | 12.27 | 2.00 | |
| 04.09.2024 | Le Tour de Glåmdal #6 | A15- | 52.45 | 9 /14 | 2.45 | 11.06 | 0.35 | 12.27 | 2.00 | |
| 24.08.2024 | Myrtrampen / KM lang Innlandet | H17-18 | 1.13.32 | 3 /3 | 11.27 | 11.27 | 1.47 | 12.26 | 1.57 | |
| 21.08.2024 | Le Tour de Glåmdal #5 | A15- | 1.04.22 | 9 /10 | 10.54 | 12.29 | 2.07 | 12.26 | 1.57 | |
| 07.07.2024 | Morokulien 2-dagers | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Morokulien 2-dagers | H 17-20 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | H 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | Le Tour de Glåmdal #4 | A15- | 45.28 | 5 /11 | 4.56 | 11.10 | 1.13 | 12.34 | 1.53 | |
| 08.06.2024 | Mjølnerløpet/KM Mellom Innlandet | H 17-20 | 47.53 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Le Tour de Glåmdal #3 | A15- | 56.56 | 7 /10 | 4.37 | 12.03 | 0.59 | 12.45 | 1.55 | |
| 15.05.2024 | Le Tour de Glåmdal #2 | A15- | 15.41 | 4 /17 | 0.01 | 6.39 | 0.00 | 7.24 | 0.10 | |
| 17.04.2024 | Le Tour de Glåmdal #1 | A15- | 38.55 | 6 /12 | 1.19 | 10.41 | 0.22 | 12.46 | 1.57 | |
| 03.04.2024 | BKOK-KARUSELLEN | Sprintkupp | AL | 20.34 | 5 /20 | 0.17 | 6.52 | 0.06 | 7.30 | 0.11 | |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 17- | 17.48 | 78 /102 | 0.03 | 7.07 | 0.01 | 7.30 | 0.11 | |
| 30.09.2023 | Furugampen | H 17- | 1.02.29 | 12 /12 | 9.14 | 12.29 | 1.51 | 13.02 | 2.02 | |
| 17.09.2023 | lTdG og BKOK-KARUSELLEN #18 | 17AB | 49.48 | 6 /11 | 5.02 | 11.37 | 1.10 | 13.02 | 2.02 | |
| 06.09.2023 | Le Tour dè Glåmdal løp 6 | 17-AB | 54.39 | 4 /9 | 8.32 | 12.42 | 1.59 | 13.02 | 2.02 | |
| 29.08.2023 | Le Tour de Glåmdal 5 | 17AB | 44.29 | 3 /12 | 2.52 | 10.36 | 0.41 | 13.28 | 2.08 | |
| 24.08.2023 | Tour de Glåmdal / O-karusell 9 med klubbmesterskap | 17-A/B | 1.03.44 | 6 /11 | 1.26 | 12.20 | 0.17 | 13.28 | 2.08 | |
| 02.07.2023 | O-Festival | A | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | O-Festival | A | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | O-Festival | A | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | O-Festival | A | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | O-Festival | A | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint elite og DH13-16 | H 17-18E | 18.53 | 42 /54 | 0.42 | 7.51 | 0.17 | 8.00 | 0.13 | |
| 17.06.2023 | Finndulten | H 17- | 1.53.24 | 5 /5 | 23.30 | 15.39 | 3.15 | 14.08 | 2.26 | |
| 14.06.2023 | le Tour de Glåmdal #3 | 17AB | 22.12 | 5 /14 | 2.34 | 8.11 | 0.57 | 8.00 | 0.13 | |
| 11.06.2023 | KM sprint/Ringsakersprinten | H 17-20 | 22.16 | 5 /6 | 0.36 | 8.16 | 0.13 | 8.00 | 0.13 | |
| 10.06.2023 | KM Mellom Innlandet/Mjølnerløpet | H 17-20 | 40.58 | 7 /8 | 6.36 | 13.18 | 2.09 | 14.08 | 2.26 | |
| 27.05.2023 | Pinsesprinten | H 17- | 27.29 | 11 /11 | 2.23 | 8.26 | 0.44 | 8.03 | 0.12 | |
| 24.05.2023 | Drømmemila 1609 meter sprint- Inngår i Raumarkarusell løp 5 | Herrer | 13.07 | 10 /35 | 0.04 | 8.01 | 0.02 | 8.03 | 0.12 | |
| 10.05.2023 | Raumarkarusell nr. 4 Skog | HM | 44.05 | 1 /6 | 1.34 | 14.23 | 0.31 | 13.58 | 2.09 | |
| 03.05.2023 | Le Tour de Glåmdal #1 | 17AB | 53.45 | 17 /30 | 4.34 | 11.48 | 1.00 | 13.58 | 2.09 | |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | H 17- | 21.02 | 76 /81 | 0.40 | 7.58 | 0.15 | 8.03 | 0.12 | |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | H17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | H 17- | 30.18 | 65 /75 | 5.45 | 9.55 | 1.53 | 8.06 | 0.13 | |
| 18.09.2022 | Le Tour de Glåmdal Finale | H16AB | 1.03.04 | 1 /1 | 8.42 | 13.57 | 1.56 | 14.25 | 2.30 | |
| 30.08.2022 | Le Tour de Glåmdal 6 | H16 | 50.01 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2022 | Le Tour de Glåmdal 5 | H16AB | 24.56 | 1 /3 | 2.21 | (11.50) | 1.07 | 8.02 | 0.08 | |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Elite, DH 15 og 16 | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Elite, DH 15 og 16 | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | H 16 | 16.46 | 24 /33 | 1.13 | 8.01 | 0.35 | 8.10 | 0.07 | |
| 22.06.2022 | Le Tour de Glåmdal #4 | H-16AB | 1.10.41 | 2 /2 | 18.50 | 16.10 | 4.18 | 14.19 | 2.22 | |
| 12.06.2022 | KM sprint, Gjøviksprinten | H15-16 | 18.24 | 5 /6 | 0.47 | 8.34 | 0.22 | 8.10 | 0.07 | |
| 08.06.2022 | Le Tour de Glåmdal #3 | H-16AB | 19.29 | 1 /1 | 0.02 | 7.55 | 0.01 | 8.10 | 0.07 | |
| 24.05.2022 | O-karusell 3 / Tour de Glåmdal 2 | H-16AB | 1.08.28 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Mjølnerløpet | H 15-16 | 1.02.56 | 6 /6 | 9.18 | 14.17 | 2.07 | 14.02 | 2.03 | |
| 11.05.2022 | le Tour de Glåmdal #1 | H16AB | 53.49 | 1 /2 | 12.41 | 15.42 | 3.42 | 14.02 | 2.03 | |
| 08.05.2022 | Odalsløpet | H 15-16 | 1.15.47 | 1 /1 | 14.37 | 14.20 | 2.46 | 14.02 | 2.03 | |
| 25.09.2021 | Furugampen | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2021 | Tour de Glåmdal - Finale | H-16AB | 59.29 | 3 /3 | 6.21 | 15.07 | 1.37 | 13.55 | 1.40 | |
| 08.09.2021 | Le Tour de Glåmdal 5 | H-16AB | 44.07 | 1 /1 | 3.30 | 12.29 | 0.59 | 13.55 | 1.40 | |
| 05.09.2021 | KM sprint (Romeriksløpet 2021) | H 15-16 | 20.40 | 30 /34 | 0.40 | 9.35 | 0.19 | 8.37 | 0.09 | |
| 26.08.2021 | Le Tour de Glåmdal 4 | H16AB | 29.27 | 2 /2 | 1.31 | 7.57 | 0.25 | 7.45 | 0.09 | – |
| 22.08.2021 | KM sprint - Odalsløpet | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2021 | Le Tour de Glåmdal 2 | H-16AB | 1.24.50 | 2 /4 | 21.11 | 17.30 | 4.22 | 14.01 | 1.54 | |
| 08.06.2021 | Le Tour de Glåmdal 1 | H16 | 1.05.43 | 3 /3 | 12.14 | 14.01 | 2.37 | 14.01 | 1.54 | |
| 28.05.2021 | Postjakta løp 2 | AB | 52.47 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2020 | Furugampen 2020 | H 13-14 | 44.00 | 4 /7 | 6.26 | 15.49 | 2.19 | 15.09 | 1.11 | |
| 13.09.2020 | Le Tour de Glåmdal finale | H-16AB | 53.09 | 3 /3 | 7.03 | 14.24 | 1.55 | 14.07 | 1.14 | |
| 25.08.2020 | Le Tour de Glåmdal 5 | H16 | 55.08 | 1 /2 | 4.36 | 14.32 | 1.13 | 14.15 | 1.09 | |
| 23.08.2020 | KM Sprint (Mjølnerløpet) | H 13-14 | 16.29 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | KM Mellomdistanse - Finndulten | H 13-14 | 42.06 | 8 /10 | 2.03 | 15.44 | 0.46 | 15.25 | 1.03 | |
| 11.08.2020 | Tour de GLåmdal/karusell | H-16 AB | 1.07.13 | 2 /3 | 3.44 | 15.13 | 0.51 | 14.15 | 1.09 | |
| 02.08.2020 | Hovedløpet sprint | H14 | 23.44 | 45 /63 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2020 | Hovedløpet langdistanse | H14 | 59.09 | 38 /58 | 5.30 | 15.24 | 1.26 | 15.25 | 1.03 | |
| 02.07.2020 | BysOmmer - finale | H 13-14 | 45.27 | 29 /40 | 5.38 | 19.06 | 2.22 | 16.06 | 1.00 | |
| 01.07.2020 | BysOmmer løp 4 | H 13-14 | 27.55 | 30 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2020 | BysOmmer løp 3 | H 13-14 | 37.39 | 26 /39 | 0.59 | 16.52 | 0.26 | 15.28 | 0.46 | – |
| 29.06.2020 | BysOmmer - løp 2 | H 13-14 | 41.16 | 25 /38 | 1.43 | 15.50 | 0.40 | 15.28 | 0.46 | – |
| 28.06.2020 | BysOmmer løp 1 | H 13-14 | 18.32 | 34 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Le Tour de Glåmdal 3 | 17-AB | 1.04.32 | 25 /27 | 12.28 | 17.35 | 3.24 | 13.53 | 1.17 | |
| 15.09.2019 | Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lag | H-16C | 33.44 | 2 /5 | 1.18 | 12.44 | 0.29 | 13.24 | 0.56 | |
| 03.09.2019 | Le Tour de Glåmdal 6 | H-16C | 22.34 | 1 /3 | 1.15 | 13.00 | 0.43 | 13.24 | 0.56 | |
| 20.08.2019 | Le Tour de Glåmdal 5 | H16C | 28.31 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2019 | Le Tour de Glåmdal 4 | H-16C | 38.26 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2019 | Pinsesprinten | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2019 | Huldersprinten m/Trimtex-cup | H 13-14 | 1.50.01 | 24 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4 | H-16C | 25.39 | 2 /4 | 3.30 | 14.35 | 1.59 | 14.08 | 1.14 | |
| 12.05.2019 | KM sprint - Ringsakersprinten | H 13-14 | 19.45 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2019 | le Tour de Glåmdal #1 2019 | H16C | 12.59 | 1 /2 | 0.23 | 9.45 | 0.17 | – | – | – |
| 28.04.2019 | Odalsløpet | U - C | 25.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | H 13-16C | 38.21 | 4 /7 | 5.07 | 14.55 | 1.59 | 14.25 | 1.13 | |
| 16.09.2018 | le Tour de Glåmdal - finale - jaktstart | N | 22.32 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2018 | Mjølnerløpet | H 11-12 | 27.12 | 3 /3 | 1.00 | 15.46 | 0.35 | 13.36 | 1.02 | – |
| 21.08.2018 | Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7 | N-LØYPE | 21.13 | 2 /24 | 0.33 | 9.19 | 0.14 | 9.01 | 0.57 | |
| 19.08.2018 | Romeriksløpet | H 11-12 | 19.17 | – | 1.10 | 13.33 | 0.49 | 13.36 | 1.02 | – |
| 14.08.2018 | Le Tour de Glåmdal 4 | N | 11.33 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2018 | Emil-løpet 2018 | H 16-B | 1.01.50 | 2 /3 | 7.33 | 16.15 | 1.59 | 14.47 | 1.10 | – |
| 12.06.2018 | Le Tour de Glåmdal | N | 20.45 | 3 /10 | 4.54 | 10.46 | 2.32 | 9.17 | 1.08 | |
| 29.05.2018 | Le Tour de Glåmdal 2 | N | 10.28 | 1 /9 | 0.50 | 7.47 | 0.37 | 9.06 | 0.40 | – |
| 15.05.2018 | le Tour de Glåmdal løp #1 / BKOK-Karusellen | N | 14.25 | 1 /6 | 0.14 | 8.40 | 0.08 | 9.06 | 0.40 | – |
| 29.04.2018 | Odalsløpet | H 11-12 | 14.05 | 1 /3 | 1.51 | 9.36 | 1.16 | – | – | – |
| 28.05.2017 | Odalsløpet/KM sprint Hedmark | H 11-12 | 7.40 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2016 | Odalsløpet | H 13-16N | 12.11 | 2 /3 | 1.12 | 15.14 | 1.30 | – | – | – |
| 10.05.2015 | Odalsløpet | N-åpen | 10.00 | – | – | – | – | – | – | – |