Løperprofil
Peder Orstad
Ganddal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
13 løp
Sprintrankingen
9 løp
B-rankingen
9 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.33
- Løpskapasitet
- 13.03
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.08
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 30.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1432 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2597 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0866 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0751 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,39 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3038 |
| bomVekt | 37,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4347 |
| bomStorSigma | 0,7432 |
| antallBom | 46 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0875 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,072 |
| havariVekt | 1,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0033 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9254 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0089 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3475 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3873,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.33
- Løpskapasitet
- 7.25
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 14,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 50 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 27.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0973 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0215 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1395 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0698 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,53 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0893 |
| bomVekt | 65,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9053 |
| bomStorSigma | 0,4675 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0545 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0762 |
| havariVekt | 1,58 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9757 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0024 |
| fartSesongSin | −0,0053 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2748,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2801,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.57
- Løpskapasitet
- 14.44
- O-evne
- 2.12
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.38
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 11.06.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1407 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2185 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0913 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1441 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2471 |
| bomVekt | 21,96 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4721 |
| bomStorSigma | 0,775 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0544 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,08 |
| havariVekt | 0,81 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9788 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0038 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3467,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3986,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.52
- Løpskapasitet
- 10.12
- O-evne
- 1.40
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.05
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 14.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2244 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1264 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0908 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2953 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0282 |
| bomVekt | 4,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4239 |
| bomStorSigma | 0,8172 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0689 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6507 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0035 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2406,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2801,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 195 | 05.08.2023 Hovedløpet lang, bom 3.35 | 195 | – |
| Bom over fem minutter | 201 | 02.07.2023 Sørlandsgaloppen 2023, bom 11.40 | 223 | – |
| Bom over ti minutter | 201 | 02.07.2023 Sørlandsgaloppen 2023, bom 11.40 | 748 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | AK-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 17-18E | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Herrer - Vanskelig | 20.01 | 8 /29 | 1.14 | 7.08 | 0.26 | 7.46 | 0.09 | |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | A-kort-åpen | 35.40 | 14 /21 | 2.30 | 14.28 | 1.01 | 15.26 | 1.45 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | A-åpen | 26.27 | 25 /41 | 3.00 | 8.57 | 1.01 | 8.26 | 0.11 | |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2024 | Åpent innendørs klubbmesterskap | Herrer - Vanskelig | 28.48 | 1 /26 | 1.14 | (5.55) | 0.15 | 8.48 | 0.11 | |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | Åpen 3 | 1.54.52 | 11 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2023 | Klubbmesterskap GIL Øksnevadskogen | H15-16 | 41.04 | 2 /3 | 5.46 | 22.07 | 3.06 | 17.31 | 1.58 | |
| 24.09.2023 | Kampen om Skagerrak - mellom | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Kampen om Skagerrak - lang | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2023 | Kampen om Skagerrak prolog | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2023 | Klubbløp Presthei/Bogafjell | Herrer - lang A løype | 41.11 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | H 15-16 | 1.09.17 | 4 /4 | 7.24 | 18.33 | 1.59 | 17.10 | 1.56 | |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | H15 | 23.34 | 44 /50 | 1.07 | 9.51 | 0.28 | 10.34 | 0.18 | |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | H15 | 1.31.09 | 39 /49 | 9.14 | 19.14 | 1.57 | 17.10 | 1.56 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AK-åpen | 40.53 | 21 /179 | 4.26 | 15.43 | 1.42 | 16.37 | 2.10 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AK-åpen | 39.22 | 28 /34 | 4.09 | 12.38 | 1.20 | 11.14 | 0.19 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AK-åpen | 44.36 | 40 /179 | 13.08 | 20.35 | 6.04 | 16.37 | 2.10 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AK-åpen | 1.26.45 | 47 /179 | 11.04 | 18.55 | 2.25 | 16.37 | 2.10 | |
| 19.06.2023 | Klubbløp Njåskogen | Herrer - mellom B/C løype | 37.04 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Ungdomscup 3 Ganddal | H 15-16 | 28.05 | 3 /4 | 2.10 | 10.41 | 0.49 | 11.11 | 0.19 | |
| 11.06.2023 | Kretsløp Brekkeheia | B-åpen 10-16 | 45.57 | 1 /1 | 5.18 | 20.42 | 2.23 | 18.52 | 2.11 | |
| 22.05.2023 | Klubbløp Sørbø skole | Herrer - mellom B/C løype | 33.21 | 15 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | H 15-16 | 32.15 | 5 /5 | 2.59 | 12.50 | 1.11 | 12.02 | 0.21 | |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | H 15-16 | 44.08 | 7 /7 | 3.32 | 15.33 | 1.15 | 12.17 | 0.22 | – |
| 11.02.2023 | Vinterkarusell, Sviland | Herrer - kort løype | 46.41 | 6 /9 | 3.16 | 21.33 | 1.31 | 18.39 | 1.39 | |
| 14.01.2023 | Vinterkarusell | Herrer - mellomlang løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 1.37.07 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2022 | Klubbløp Njåskogen | Herrer - B/C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Skogssprint | H13-14 | 27.42 | 17 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Langdistanse | H 13-14 | 57.26 | 18 /18 | 11.07 | 21.41 | 4.12 | 19.19 | 2.12 | |
| 16.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Nattsprint | H13-14 | 37.37 | 20 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | H 13-14 | 33.53 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2022 | Klubbløp Lyngholen | Herrer - B/C | 37.50 | 9 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2022 | Hovedløpet sprint | H14 | 27.31 | 43 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2022 | Hovedløpet lang | H14 | 1.31.50 | 36 /49 | 6.25 | 21.55 | 1.32 | 19.08 | 1.56 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 10-16 | 58.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 10-16 | 1.28.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 10-16 | 1.08.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 10-16 | 1.31.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Sprint Kverneland RR2 | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2022 | Klubbløp Ganddal | Herrer - A | 47.46 | 20 /21 | 6.44 | (17.29) | 2.28 | 12.18 | 0.22 | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Myrsprinten | H 13-14 | 19.40 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | H 13-14 | 52.42 | 14 /19 | 3.25 | 19.01 | 1.14 | 19.22 | 2.03 | |
| 26.03.2022 | Nordsjøløpene dag 1 | H 13-14 | 25.08 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2022 | Nattløp Vagleskogen | Herrer - kort løype | 28.22 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Herrer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2022 | Vinterkarusell Øksnevadskogen | Herrer - kort løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | Åpen 4 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2021 | Klubbmesterskap Vagleskogen | H13-14 | 29.35 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2021 | Klubbløp Buggeland skole | Herrer - kort | 49.38 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2021 | Klubbløp Øksnevadskogen | Herrer - mellom løype | 44.56 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2021 | Klubbløp Kalbergskogen | Herrer - mellom løype | 1.20.17 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2021 | Gammelskolla 2-dagers, dag 1 | HC | 1.09.28 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 44.06 | 30 /171 | 2.44 | 26.14 | 1.38 | 21.42 | 2.32 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 20.46 | 35 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 1.07.08 | 36 /171 | 5.06 | 20.40 | 1.34 | 21.42 | 2.32 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 37.49 | 39 /171 | 11.02 | 29.01 | 8.28 | 21.42 | 2.32 | |
| 12.06.2021 | KM mellom Rogaland - Hovdaneset | H 13-14 | 1.05.32 | 8 /8 | 11.02 | 25.36 | 4.19 | 21.04 | 2.24 | – |
| 02.06.2021 | Klubbløp Øksnevadskogen | Herrer - kort | 34.11 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | H 13-14 | 1.00.20 | 8 /9 | 13.32 | 27.09 | 6.05 | 21.04 | 2.24 | – |
| 25.05.2021 | Ungdomscup No. 3 - Bakkebø | H 13-14 | 22.04 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | H 13-14 | 47.52 | 7 /9 | 2.18 | 20.50 | 1.00 | – | – | – |
| 11.05.2021 | Ungdomscup No. 1 - Veraland | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.02.2021 | Vinterkarusell, Haugstadskogen. | Herrer - kort lett | 32.53 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2020 | Barnetrening - juleavslutning - Vagleskogen | C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2020 | Nattløp, Njåskogen | HK | 29.42 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 1.16.48 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2020 | Klubbmesterskap Grudaskogen | H10-12 | 28.46 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2020 | Hålandskogen, Gjesteløpere | Nybegynnerløype | 31.13 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2020 | Klubbløp Bogafjell | Herrer - mellom løype | 44.36 | 5 /7 | 12.55 | 19.48 | 5.44 | 15.52 | 2.06 | |
| 23.06.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen | H 11-12 | 33.20 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2020 | Klubbløp Vagleskogen | Herrer - mellom løype | 46.45 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | H 11-12 | 31.08 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2020 | Nærløp - Ganddal | H11-12 | 16.19 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Nærløp Alsvik | H 11-12 | 37.38 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | H 11-12 | 20.36 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2020 | Vinterkarusell Tastaveden | Herrer - kort løype | 28.59 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2020 | Vinterkarusell Sviland/Arboretet | Herrer - kort løype | 45.25 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2020 | Vinterkarusell Kalbergskogen | HK | 35.09 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 1.08.29 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2019 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen | H10-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Ungdomscup finale | H11-12 | 18.59 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2019 | RR8, Resafjell | H 11-12 | 29.57 | 6 /8 | 3.26 | 19.07 | 2.11 | 15.53 | 1.11 | |
| 09.09.2019 | Sælandskogen, Gjesteløpere | Nybegynnerløype | 10.45 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Resultatene fra Sprint i Stavanger | H 11-12 | 24.21 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2019 | Klubbløp 3 - Vagleskogen | Herrer - mellom løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | H 11-12 | 32.55 | 5 /8 | 2.39 | 17.00 | 1.22 | 15.24 | 1.09 | |
| 18.06.2019 | Nærløp, Sælandskogen | GK | 21.43 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2019 | Klubbløp 2 - Grudaskogen | Herrer - mellom løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2019 | Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes | H 11-12 | 44.21 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2019 | Klubbløp 1 - Neseskogen | Herrer - mellom løype | 59.28 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug | H 10-11 | 28.34 | 2 /4 | 3.21 | 17.03 | 2.00 | 15.50 | 1.06 | – |
| 18.05.2019 | Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen | H 11-12 | 31.25 | 4 /6 | 3.03 | 16.50 | 1.38 | 15.50 | 1.06 | – |
| 12.05.2019 | Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet | H 11-12 | 42.48 | 3 /4 | 4.43 | 16.31 | 1.49 | 15.50 | 1.06 | – |
| 27.04.2019 | RR1, Bogsdalen | H1112 | 32.03 | 2 /4 | 2.04 | 17.09 | 1.06 | – | – | – |
| 23.03.2019 | Vinterkarusell Vagleskogen | Ny | 17.58 | – | 0.36 | 15.02 | 0.30 | 17.22 | 1.47 | |
| 09.03.2019 | Vinterkarusell Bogafjell | Herrer - kort løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.02.2019 | Vinterkarusell Bakkebø | Herrer - kort løype | 39.13 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.01.2019 | Vinterkarusell Kalbergskogen | HK | 46.17 | 7 /11 | 12.30 | 25.11 | 6.48 | 19.43 | 2.06 | |
| 31.12.2018 | Nyttårsløpet, Melshei | Herrer - kort løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2018 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen | D/H.12N | 35.44 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2018 | Klubbkarusell løp 5 - Sandved | Herrer - mellom løype | 1.11.15 | 4 /6 | 5.59 | 22.47 | 1.55 | – | – | – |
| 16.09.2018 | Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum | H -10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2018 | Vigreskogen, Gjesteløpere | Herrer kort | 59.34 | 2 /3 | 14.46 | (29.35) | 7.20 | 20.22 | 1.59 | |
| 20.08.2018 | Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen | Herrer - mellom løype | 41.18 | 11 /13 | 8.06 | 23.23 | 4.35 | 18.07 | 1.31 | – |
| 18.06.2018 | Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen | Herrer - mellom løype | 53.11 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2018 | Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen | Herrer - mellom løype | 41.36 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2018 | Klubbkarusell løp 1 - Neseskogen | Nybegynnerløype | 21.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.03.2018 | Vinterkarusell Vagleskogen | HK | 1.26.35 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2017 | Klubbmesterskap - Bogafjell | D/H.12N | 21.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2017 | Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen | Nybegynnerløype | 16.15 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord | Ny | 25.25 | 29 /44 | 2.34 | 16.16 | 1.39 | – | – | – |
| 28.08.2017 | Klubbkarusell løp 3 - Buggeland | Nybegynnerløype | 26.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2017 | Klubbkarusell løp 2 - Ganddal | Nybegynnerløype | 22.01 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2017 | Klubbkarusell løp 1 - Lyngholen | Nybegynnerløype | 18.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2016 | Klubbmesterskap Vagleskogen | D/H.12N | 23.08 | 6 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2016 | Klubbkarusell løp 4 - Buggeland | Nybegynnerløype | 27.16 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2016 | Klubbkarusell løp 2 - Lyngholen | Nybegynnerløype | 22.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2016 | Klubbkarusell løp 1 - Sandved | Nybegynnerløype | 26.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2016 | Ganddalsløpet | N-åpen | 45.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2015 | Klubbkarusell løp 4 - Handelandsmarka | Nybegynnerløype | 14.46 | – | – | – | – | – | – | – |