Løperprofil
Gro Teodorsen
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
9 løp
C-rankingen
27 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.06
- Løpskapasitet
- 11.46
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.31
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 02.06.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0378 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0793 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1014 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2378 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9548 |
| bomVekt | 1,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5219 |
| bomStorSigma | 0,8827 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0808 |
| havariVekt | 0,09 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0022 |
| fartSesongSin | −0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3131,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3487,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.47
- Løpskapasitet
- 7.35
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.18
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 27.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0662 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,164 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2594 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0213 |
| bomVekt | 1,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1916 |
| bomStorSigma | 0,6818 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0853 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2812,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2887,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.17
- Løpskapasitet
- 17.26
- O-evne
- 2.52
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.52
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 118 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3071 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3359 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1041 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1322 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1291 |
| bomVekt | 26,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,773 |
| bomStorSigma | 0,848 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0523 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0796 |
| havariVekt | 1,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1228 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4100,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4774,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.49
- Løpskapasitet
- 12.20
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 28 (sist 09.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0357 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0375 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1078 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1022 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,31 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8663 |
| bomVekt | 38,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4116 |
| bomStorSigma | 0,8985 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0461 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0603 |
| havariVekt | 1,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8105 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0013 |
| fartSesongSin | −0,0035 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2911,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3263,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.42
- Løpskapasitet
- 9.22
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.30
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 27.04.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2979 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4895 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1011 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2104 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9698 |
| bomVekt | 2,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3414 |
| bomStorSigma | 0,7882 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0326 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2238,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2558 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06.2024 | Vårløpet | C-åpen 17- | 29.55 | 2 /5 | 0.15 | 16.57 | 0.08 | 14.58 | 1.25 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 58.17 | 35 /48 | 4.36 | 20.08 | 1.35 | 20.49 | 3.20 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | B-åpen 17- | 1.31.31 | 7 /10 | 20.37 | 23.03 | 5.11 | 20.48 | 3.36 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | B3 | 1.25.18 | 16 | 3.12 | 19.23 | 0.44 | 20.48 | 3.36 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Medelsvår 4,0 | 1.26.11 | 60 /96 | 6.58 | 18.17 | 1.29 | 20.07 | 3.27 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Medelsvår 4,0 | 48.03 | 70 /96 | 4.44 | 17.53 | 1.46 | 20.07 | 3.27 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Medelsvår 4,0 | 1.29.59 | 61 /96 | 20.38 | 20.01 | 4.35 | 20.07 | 3.27 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Medelsvår 4,0 | 1.11.42 | 53 /96 | 3.36 | 16.38 | 0.50 | 20.07 | 3.27 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Medelsvår 4,0 | 1.46.53 | 82 /96 | 15.32 | 24.42 | 3.35 | 20.07 | 3.27 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | C-åpen 17- | 32.15 | 3 /10 | 1.03 | 14.54 | 0.29 | 14.42 | 1.29 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | C-åpen 17- | 33.25 | 5 /13 | 8.43 | 16.14 | 4.14 | 14.42 | 1.29 | |
| 01.05.2023 | Vårløpet | C-åpen 17- | 42.59 | 3 /4 | 15.31 | 20.42 | 7.28 | 14.48 | 1.25 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | C-åpen 17- | 25.58 | 2 /7 | 1.00 | 14.19 | 0.33 | 15.00 | 1.05 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Lätt 2,5 km | 36.17 | 10 /23 | 4.09 | 16.34 | 1.54 | 15.13 | 1.07 | |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 14.58 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | C-åpen 17- | 35.08 | 5 /6 | 5.53 | 17.23 | 2.55 | 15.13 | 1.07 | |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | B3 | 1.27.23 | 22 | 21.10 | 23.41 | 5.44 | 21.20 | 4.03 | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 1.03.00 | 45 | 4.21 | 27.04 | 1.52 | – | – | – |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | C2 | 21.40 | 7 | 1.31 | 14.12 | 1.00 | 14.32 | 0.56 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | C-åpen 17- | 36.01 | 2 /3 | 8.58 | (20.46) | 5.10 | 14.33 | 0.57 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | C2 | 26.36 | 6 | 1.23 | 12.19 | 0.38 | 14.33 | 0.57 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | C-åpen 17- | 41.00 | 2 /10 | 4.29 | 14.28 | 1.35 | 14.33 | 0.57 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | C2 | 39.40 | 8 | 1.50 | 14.51 | 0.41 | 14.33 | 0.57 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | N1 | 14.55 | 5 | 0.45 | 9.02 | 0.27 | 10.30 | 1.00 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | N1 | 14.32 | 28 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | C2 | 16.20 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | C2 | 28.35 | 8 | 0.48 | 15.00 | 0.25 | 14.52 | 0.41 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | C-åpen 17- | 28.52 | 14 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 | 38.20 | 16 | 4.08 | 14.42 | 1.35 | 14.16 | 0.42 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | C2 | 22.49 | 8 | 0.17 | 12.39 | 0.09 | 14.16 | 0.42 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: C2 | 22.49 | 6 | 0.06 | 10.45 | 0.03 | 12.35 | 1.26 | – |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | C2 | 44.33 | 20 | 3.44 | 17.11 | 1.26 | 15.11 | 0.42 | |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | TA-sprint | publikum | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | C2 | 38.46 | 7 | 1.02 | 15.36 | 0.25 | 15.16 | 0.36 | |
| 08.04.2021 | TA-sprint 1 | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | C2 | 27.07 | 22 | 0.38 | 12.49 | 0.18 | 15.03 | 0.39 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | C2 | 28.35 | 8 | 0.48 | 15.04 | 0.25 | 15.40 | 0.41 | |
| 27.08.2020 | TA-sprint 4 | Åpen 1,5 | 22.39 | 5 /17 | 3.06 | 12.01 | 1.39 | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | C-åpen 17- | 26.44 | 4 /6 | 1.41 | 15.52 | 1.00 | 16.01 | 0.46 | |
| 02.08.2020 | Svabergsprinten | Sva Tørr | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2020 | Svabergsprinten | Svaberg Tørr | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2020 | KM mellomdistanse NTOK | C-åpen 17- | 26.29 | 3 /4 | 0.27 | 15.54 | 0.16 | 16.25 | 0.46 | |
| 09.11.2019 | Natt-o-jakta | Damer - kort løype | 47.00 | 3 /6 | 13.55 | 30.20 | 8.59 | – | – | – |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | C2 | 13.54 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | C2 | 34.06 | 8 | 2.21 | 14.23 | 0.59 | 16.04 | 0.49 | |
| 15.08.2019 | IOF VIP / Media Race | Svaberg Tørr | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | C2 | 33.35 | 12 | 2.20 | 17.38 | 1.13 | 17.31 | 0.54 | |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | C2 | 41.37 | 13 | 2.33 | 20.24 | 1.15 | 18.09 | 0.59 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | N1 | 47.23 | – | 4.45 | 14.26 | 1.27 | 14.04 | 1.15 | – |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | N1 | 22.34 | – | 0.01 | 12.41 | 0.01 | 14.04 | 1.15 | – |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | C2 | 27.49 | 18 | 1.40 | 18.30 | 1.06 | 16.39 | 0.57 | |
| 16.08.2017 | O-sjuer 8 | C2 | 41.24 | 9 | 2.35 | 17.33 | 1.06 | 13.58 | 0.50 | |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | C2 | 19.17 | 6 | 0.08 | 11.16 | 0.05 | 12.40 | 0.57 | – |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | N1/C2 | 10.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | B3/C5 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | B3/C5 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | B3/C5 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | C2 | 16.20 | 7 | 0.02 | 15.57 | 0.02 | – | – | – |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |